امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شما فال ۵ شنبه ۲۶ دی ۹۲

فال روزانه شما فال ۵ شنبه ۲۶ دی ۹۲

فال روزانه شما فال ۵ شنبه ۲۶ دی ۹۲

قال ۲۶ دی ۹۲

فروردین:

امروز برای تفکرات تنهاییتان خیلی خوب است. نگاه کردن به جزییات ممکن است که وادارتان کند درمورد افکار جدیتان تفکر کنید. شاید زمان آن رسیده که با والدینتان یک مکالمه باز داشته باشید یا برای عمل زشتی توبه کنید. ممکن است که یک نامه ی مخفی یا تماس تلفنی شغلتان تحت تاثیر قرار گیرد.

اردیبهشت:

اوقات روزتان خیلی خوب و دلپذیر خواهد بود. با خیال راحت قرارملاقات، دیالوگ و مسافرت ها را سازمان دهی کنید. ممکن است که آینده تان بیش از شایعه پراکنی ها و افکار ناخودآگاه، موضوع مهم برای بحث کردن داشته باشد. برایتان آسان تر خواهد بود تا خودتان را توضیح دهید و طبق نصیحت کسی و در شرایط منحصر به فرد عمل کنید.

خرداد:

ممکن است امروز تا آخر شب با مسایل حرفه ای درگیر باشید. انقدر عجله نکنید تا به محض امکان، کار را ترک کنید. این کمکی به سرعت بخشیدن به تغییرات نخواهد کرد و باعث می شود که به بعضی کارهای مهم کار نرسید.

تیر:

امروز برای قرارملاقات، صحبت و مشاوره روز خیلی خوبی خواهد بود. ممکن است که با والدین در شهر یا کشوری دیگر و همچنین با مسافران مکالکات خیلی پرثمری داشته باشید. می توانید از هرگونه وسیله ارتباطی اعم از وسایل الترونیکی استفاده کنید.

مرداد:

امروز صبح باید با اعمال روتینتان پیش بروید. برایتان آسان تر خواهد بود تا در حیاط خلوت با موزیک آرامی به کار مشغول شوید. اهمیت تصمیمات شهودی را دست کم نگیرید. وقت بدی برای ملاقات های نهایی، مصاحبات کوتاه و استخدام کارکنان مدیریت نیست.

شهریور:

به شما توصیه می کنیم که قبل از رسیدن عصر کارتان را تمام کنید. همکاری مهمتان را روشن کنید. اگر همه چیز روشن است، از عمقی نگری همیشگیتان استفاده کنید و تمامراه های احتمالی را برای همکاری دوطرفه و سودمند مورد بحث قرار دهید.

مهر:

امروز تقریبا همه چیز بستگی به این دارد که چقدر امور خوب پیش می روند. اگر خوب سازماندهی شده اید، همه چیز احتمالا خود به خود اتفاق می افتد و شما را در ابرها رها می کند! شاید یاد خاطرات گذشته بیفتید! در این اوقات باید اسراحت های مکرری داشته باشید تا یک پیاده روی کوتاه کنید، یک فنجان چایی بنوشید و یا یک سیگار بکشید.

آبان:

امروز هیچ کدام از ایده های خلاقانه و باارزشتان نباید به هدر برود. تمام عبارات زیرکانه و تخیلاتتان را در یک نوشته، یک نقاشی ساده یا صدای ضبط شده حفظ کنید. همچنین باید ارتباطات شخصی جالبی گستزش داده و تثبیت کنید.

آذر:

امروز تا موقع عصر برایتان سخت خواهد بود که رییس زندگی خودتان باشید. ممکن است که با افکار مزاحم تسخیر شوید. مکالمات ناتمام و کارهای خانگی شما را عذاب می دهند. برایتان کنار امد با فقدان تفکر ساده تر خواهد شد، به شرطی که با تمرکز روی کارهای ساده و عملی اغاز کنید.

دی:

باید از فعال بودن به صورت بیرونی اجتناب کنید. آرامش نسبی را ترجیح بدهید. بعضی کارهای ساده مثل مرتب کردن ایمیلهای شخصی یا پیاده روی را انجام دهید. در این اوقات هنوز هم شانس این را دارید که درمورد یک سوال مشکل فکر کنید. موقع عصر تغییراتی در محیط اطراف یا حالت درونی ذهنتان خواهید داشت.

بهمن:

امروز صبح برایتان آرامش دهنده و خیلی ایده آل برای مراقبه خواهد بود. انتخاب هایتان برای چیزهای خوردنی و خریدنی، مکان هایی که می خواهید بروید و مردمی که ملاقات می کنید ممکن است با حالت رمانتیکتان، بعضی احساسات مبهم یا خاطرات نوستالژیک تحت تاثیر قرار گیرد.

اسفند:

امروز تا هنگام عصر چیزی برای شکایت کردن نخواهید داشت. همه چیز طبق انتظاراتتان پیش خواهد رفت. الان آغاز هیچ چیز جدیدی ارزش ندارد. صرفا از حس ششم و شانس کوچکتان استفاده کنید.

  دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل | آیت الکرسی | تبدیل تاریخ

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه و طالع بینی

مترجم: امیر امیریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *