فال روزانه شما فال ۲ بهمن ۹۲

فال روزانه شما فال ۲ بهمن ۹۲

فال ۲ بهمن ۹۲

فروردین:

امروز انرژیتان به بهترین وجه روی اهداف هوشمندانه تان صرف می شود. ممکن است روزتان را در جاده یا در یک رابطه هیجان انگیز بگذرانید. اگر یک برنامه ریز هستید، یا یک دانش آموز یا مدیر شبکه، شاید باید منتظر تجربه های منحصربفردی باشید.

اردیبهشت:

امروز ممکن است که در تبادل پولی، سرویس های بانکی یا نقل و انتقالات الکترونیکی با مشکلاتی مواجه شوید. اگر در حسابتان پول زیادی ریخته شد، خیلی زود هیجان زده نشوید. شاید فقط یک جک مسخره یا کلاه برداری باشد. افراد کارآفرین باید از قرض گرفتن یا سرمایه گذاری کیزان زیادی پول برحذر باشید.

خرداد:

امروز در لیست کسانی هستید که بخت با آنها یار است و همچنین تحسین دیگران را به خود مانند آهنربا جذب می کنید. پر از انرژی و اعتماد بنفس خواهید بود. البته، همه چیز به همان اندازه ای که فکر می کنید روشن نیست. تمام اتفاقاتی که ذکر شد ممکن است که شما را به مسیر اشتباهی بیندازند.

تیر:

امروز شما تبدیل به یک محقق و روانشناس خارق العاده خواهید شد. این اجتماعی بودن و هوش یا دانش است که موفیتتان را تضمین می کنند. امروز برای مدیریت، عکاسی، تولید بازی های ویدیویی فانتزی و تست نرم افزارهای آموزشی مناسب روز خوبی است.

مرداد:

ممکن است خودتان را در میان افراد انتخاب شده بیابید (مثل ستاره های پاپ، سیاست مداران، و آیکون های مد). اگر ادعاهایتان هم عادی تر و زمینی تر است، صرفا در مرکز زندگی اجتماعی خود بایستید. در قرارملاقات، مشاجره، نمایشگاه یا کنفرانس شرکت کنید.

شهریور:

امروز خردگرایی تمام نشدنیتان با زودباوری و حساسیتتان مبارزه خواهد کرد. احتمال این وجود خواهد داشت که مدیر یا شریک خود را خیلی ایده آل ببینید. شاید تعلقی غیرعادی به کسی پیدا کنید که در یک لحظه سخت کمکتان کرده است.

مهر:

امروز انرژی شما خیلی اضافی خواهد بود. امروز نوید این را می دهد که روزی خیلی فوق العاده کارآمد و پر از تجارب منحصر بفرد باشد. می توانید به راحتی در افرادی در خارج از کشور روابط ایجاد کنید، یک دانشگاه انتخاب کنید، آموزش در یک موضوع جدید را آغاز کنید و یا درگیر فعالیت های اجتماعی و آموزشی شوید.

آبان:

امروز شما به سوی روابط اجتماعی فعال سوق داده می شوید. شاید در آخر به یک سازمان آموزشی، گمرک، انبار حمل و نقل، سازمان مالیات یا یک مکان عمومی دیگر سری بزنید. اگر آدم تنهایی طلبی هستید، ممکن است توسط افراد بازدید کننده، بارش اطلاعات یا مزاحمت کسی معذب شوید.

آذر:

امروز یا شما را تا عرش ستایش می کنند، یا اینکه با سر به زمین می اندازند! با انتقاد دیگران رنجیده نشوید، به تملق دیگران نیز اعتماد نکنید. شاید به خاطر همان مساله خودتان یا کس دیگری را خیلی آرمانی تصور کنید. وقت خوبی برای آنهایی است که وجهه اجتماعی دارند و می خواهند چهره خود را نشان دهند.

دی:

امروز شاید به خاطر کمبود ارتباطات ناراحت شوید. با این حال وظایف و کراهای اضافی را رد نکنید. این کارها می توانند درآمدی اضافی برایتان داشته باشند. اگر هم نتیجه آن پول نباشد، باز هم به نحوی سود خواهید کرد. مثلا روابط مفیدی ایجاد می کنید، دانشتان را بیشتر می کنید یا مهارت های اجتماعیتان را بهبود می بخشید.

بهمن:

امروز شانس انکار ناپذیر است! مهم نیست کجا هستید، همه جا شانس همراهتان خواهد بود و هدیه دیگری به شما می دهد. اگر هم شد و در مورد نتایج روز راضی نبودید، احتمال دارد که توجه زیادی به جزییات کرده باشید. بیاموزید که قدر شانستان را بدانید، حتی اگر چیزی غیر از آنچیزی که می خواستید را بدست آوردید.

اسفند:

امروز خانه تان ردش کاملا بروی همه باز است، ولی خیلی برای افرادی که به آن وارد شده اند آسایش نخواهد داشت. امروز ممکن است که قوانین خانوادگی یا مراسم ملی اهمیت ویژه ای پیدا کنند. دلایلی وجود دارد که باعث شود باور کنید خانواده تان رشد خواهد کرد. شاید به فکر بهبود دادن به خانه تان یا ایجاد آرامش میان والدین باشید.

  دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل | آیت الکرسی | تبدیل تاریخ

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه و طالع بینی

 

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved