فال روزانه شما فال یکشنبه ۲۲ دی ۹۲

فال روزانه شما فال یکشنبه ۲۲ دی ۹۲

فال ۲۲ دی ۹۲

فروردین:

می توانید جلو بوید ورفتار عادی خود را تنوع بخشید. بااین حال در ذهن داشته باشید که هرچه خلاق تر باشید، در راه آزادی موانع بیشتری هم سد راهتان خواهند شد. ممکن است که امروز بعضی از دوستانتان ناامید تان کنند. دلیل آن هم ممکن است در پس حسادت شخصی یا حرفه ای و یا حتی رقابت ورزشی باشد.

اردیبهشت:

در نیمه دوم روز حال و اخلاقتان بدتر و بدتر می شود. اگر نمی خواهید که همه چیز خراب تر شود، سعی کنید که از گفتن کارهایی که می کنید به دیگران خودداری کنید. هنگام حمل ابزارای جدید به شدت مراقب باشید و با غریبه ها خیلی مودب باشید.

خرداد:

امروز آماده این هستید که مخاطبین خود را گسترش دهید، دانشتان را غنی سایزد، و مهارت های غیر معمول یاد بگیرید. شاید به پیش گویی، ستاره شناسی و جادوهای عملی علاقه داشته باشید. شاید هم در آخر کل بعداز ظهرتان را پای کامپیوتر در حال ایمیل زدن و چت کردن باشید.

تیر:

امروز برای تمام کسانی که در ماه تیر به دنیا آمده اند، انزوای درونی یا بیرونی وجود خواهد داشت. اطمینان کنید که در آغاز صبح همکاری های شخصی خوبی برقرار سازید، زیرا این کار در نیمه دوم روز بسیار سخت خواهد شد.

مرداد:

امروز هرگونه عدم توافقی ممکن است که به هرج و مرج کاملی تبدیل شود و هرگونه فشار کاری زیادی در شما استرس به وجود می آورد. اگر شاهد یک دعوا بودید، در آن دخالت نکید و سعی نکنید که کیانجی شوید. تاجایی که امکان دارد، از هرگونه اتفاق پرسروصدایی دوری کنید. زیرا نتیجه آن ممکن است که سخت باشد!

شهریور:

امروز مثل همیشه مشتاق لذت بردن از زندگی هستید. اگر احساس خوبی ندارید و آرزوی تنها بودن می کنید، باید بین خودتان و دوستانتان دیوارهایی بکشید. اگر دوست داشتنی و اجتماع هستید و همچنین در کارهای الکترونیکی خوب هستید، مردم از ناتوانیتان در نه گفتن سوء استفاده می کنند.

مهر:

امروز شما باید بیشتر عمل کنید. برای کسی که دوستش دارید کارهای قرمانانه بکنید، زمان بیشتری را با فرزندانتان باشید و به پروژه های پرماجرای جدیدی بپردازید. قوه تفکر منطقی قویتان به شما خواهد گفت که چه وقت کاررا کتوقف کنید.

آبان:

امروز شما که خیلی خون سرد و آرام هستید، به راحتی خشمگین و آتشی می شوید. هرچه بیشتر هیجانات منفی خود را محدود کنید، این انفجار اتمی ناگهانیتان مخرب تر خواهد بود. اگر احساس آزردگی می کنید، نگذارید که به سرحد نقطه جوش برسد. در نتیجه آن ممکن است که عزیزانتان ناراحت شوند.

  دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل | آیت الکرسی | تبدیل تاریخ

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه و طالع بینی

آذر:

بی قراری همیشگی شما امروز عصر برای بار دیگر خود را نشان می دهد. بسیاری از آذرماهی ها احساس می کنند که یک انفجار انرژی ذهنی یا فیزیکی دارند. اگر خیلی فعال شده اید، توصیه می شود که از قوانین ایمنی و راهنمای تبعیت کنید. هرکاری که با کامپیوترتان می کنید باید مراقب باشید.

دی:

اگر دی ماهی هستید، اصلا روز خوبی برای آزمایش کردن نیست. آینده تان را به خطر نیندازید، سلامتی و پس اندازهایتان را تهدید نکنید. مراقب باشید که ابزار برقیتان خیلی داغ نکنند. امروز ممکن است که در کمال ناباوری خراب شوند.

بهمن:

ممکن است که امروز محبوبیتتان میان نوع دوستان کم شود. هرچه به عصر نزدیک می شوید، کنترل کردن خودتان برایتان سخت تر می شود. تمام تلاشتان را بکنید تا احساساتتان و غرایز و اشتهایتان را کنترل کنید.

اسفند:

اگر می خواهید در تمام روز انرژی مثبت داشته باشید، باید که وقتی که در عصر می خواهید به ماجرا جویی بپردازید را قیچی کنید و آن را به کارهای مهم نیمه اول روز اختصاص دهید. نیمه دوم روز پرتنش تر و پر از سورپرایز خواهد بود

منبع: مجله اینترنتی زیگیل

مترجم: امیر امیریان

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved