فال روزانه شما فال جمعه ۲۰ دی ۹۲

فال روزانه شما فال جمعه ۲۰ دی ۹۲

فال ۲۰ دی ۹۲

فروردین:

زمان آن رسیده که استراتژی خود را عوض کنید. باید روحیه آزاد و دیپلماسی خود را ترکیب کنید تا بتوانید به اهداف خود برسید. در نیای حرفه ای از قواعد و آداب کسب و کار پیروی کنید. اگر با آن آشنا نیستید، وقت آن رسیده که یاد بگیرید.

اردیبهشت:

زندگی کم کم به سمت مسیر آشنای خود برمی گردد. علایق و وسوسه ها دیگر جذب شما نمی شوند. به همین منوال، تمام اردیبهشت ماهی ها، مخصوصا زن هایشان می خواهنمد که زیبا و جوان بمانند. به فکر یافتن راهی باشید تا با تلاشی حداقل به هیکل ایده آل خود برسید.

خرداد:

امروز هنوز هم بحران با شما خواهد بود. ولی می توانید در انتهای مسیر نور را ببینید. کاملا محتمل است که یک کمک مالی دریافت کنید، یک بدهی قدیمی را پرداخت کنید یا در شرایط بهتری پول قرض بگیرید. باید به زندگی عشقیتان با جنبه بسیار نزدیک آن فکر کنید.

تیر:

امروز باید آرام و دیپلماتیک باشید. تغییرات ناگهانی در روابط ثابتی مثل ازدواج یا کسب و کار ممکن است که رخ بدهند. ممکن است که عجیب بنظر برسد، ولی این تغییرات ممکن است که نتیجه خیلی خوبی داشته باشند. در هر شرایط غیرمنتظره ای از همسرتان حمایت کنید.

مرداد:

امروز خواسته ی طبیعی شما این است که محل کارتان را راحت کنید. به سختی می توانید به طریقی که قبلا عادت داشتید کار کنید، البته خودتان هم نمی خواهید آنطور ادامه دهید. هنگام تغییر محل کار، آماده باشید که سریعا با غریبه ها، قوانین جدید، نیازمندی ها و ابزارها خودتان را وفق دهید.

شهریور:

ستاره ها به شما کمک می کنند که برگ جدیدی از کتاب عشق ورق بزنید و همچنین جنبه ی خلاق شخصی خود را تقویت کنید. امروز روز خیلی خوبی است که به سمت استقلال حرفه ای قدم بردارید.

مهر:

امروز توجه کامل شما روی خانه و خانواده تان است. ممکن است حتی به جنبه های دیگر زندگی هم توجه نشان دهید. این ممکن است یک کار خانوادگی یا حرکت شغلی شخصی باشد که به شما امکان می دهد یک زندگی آراسته برای خانواده فراهم کنید.

آبان:

امروز به شما توصیه می کنیم که روی چرخه اجتماعی سنتی خود تمرکز کنید، مخصوصا زنهای این ماه! این می تواند مربوط به اقوام نزدیک، همسایه ها، همراهان سفری مداوم یا همکارانتان باشد. علی رغم سختی آن، بعضی از شما ممکن است که مشکلی با ایجاد یک رابطه ی عشقی ناگهانی، البته به شرطی که از تمرکز اصلیتان منحرف نشوید، مشکلی نداشته باشید.

آذر:

امروز آنهایی که در این ماه به دنیا آمده اند، جیبشان بیش از حد معمول پر خواهد بود. این لزوما به این معنا نیست که ناگهان ثروتمند می شوید. هرگونه تصمیم گیری مالی باید بعد از تفکر عمیق صورت بگیرد. موقغیت مالیتان باید بدون ولخرجی و با صرفه جویی آگاهانه بهتر شود.

دی:

امروز وقت آن رسیده که به ساده لوحی همیشگی خود “نه” بگویید. باید تصورات خودتان را خیلی بهتر کنید. اگر درمورد قدم اولتان مردد هستید، جرات داشته باشید و به دنبال توصیه های حرفه ای باشید. سعی کنید که از تغییرات افراطی اجتناب کنید، زیرا نتایج برعکسی به بار خواهند آورد.

بهمن:

علی رغم گشودگی و اجتماعی بودن طبیعیتان، ممکن است که ناگهان خودتان را جذب یک چیز ممنوع و مخفی بیابید. احتما زیادی وجود دارد که یک رابطه عشقی جدید با یک همکار، دوست یا مشتری ایجاد کنید!

اسفند:

امروز ممکن است که برای شما پر از شرایط غیرمنتظره باشد. مثلا، یکی از دوستانتان بنا بر دلایلی به قولش وفا نمی کند و پول به شما قرض نمی دهد. بااین حال، ذهن هوشیار و دوراندیشتان امروز خیلی به کارتان خواهد آمد.

منبع: مجله اینترنتی زیگیل

  دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل | آیت الکرسی | تبدیل تاریخ

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه و طالع بینی

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved