فال روزانه شما فال سه شنبه ۱۷ دی ۹۲

فال روزانه شما فال سه شنبه ۱۷ دی ۹۲

 

فال روزانه

 

فال ۱۷ دی ۹۲

فروردین:

امروز هر چیز مقدس، جادویی و توهم آوری طلسمتان می کند. جتی اگر آنرا انکار کنید هم خطر مثل یک آهنربا به شما جذب می شود. زندگی هیجانی و خصوصیتان تهییج و شادی زیادی به شما می دهد.

اردیبهشت:

امروز تنها چیزی که محتمل است علاقه ی مازاد شما به موضوعاتی مثل مرگ و وراثت است.

خرداد:

کله شق بودن همیشه نتیجه خوبی به بار نمی هد. امروز هم استثنا نیست و ستاره ها پیشنهاد می کنند که اشتباهاتتان را ادامه ندهید. حتی اگر حق باشماست، چنین تاکتیک هایی به نفعتان نخواهد بود.

تیر:

شاید امروز به هیچ وجه نگران کننده و حیاتی نشودف ولی شما آنرا اینگونه نمی بینید. دوقلوهای این ماه تنها رویای آزادی، سبک بالی و راحتی می بینند. باید به جای سرگرمی روی وظایفتان تمرکز کنید. می توانید تا آخرشب فشار تمام کارهای آزاردهنده را کم کنید.

مرداد:

امروز جنبه های احساسی، پر محبت و مهربانتان غالب خواهد بود. این احساسات ممکن است که به سمت یک کودک، معشوقه و یا نتیجه یک کار بسیار زیاد و طولانی مدت باشند. شاید فکر کنید که حسادت بهترین راه برای اثبات عشقتان به همدگیر است.

شهریور:

امروز رابطه خیلی قوی بین شما و خانواده تان وجود دارد. شاید یکی از نزدیک ترین اقوامتان ناراحتتان کند. شاید شما هم همین احساس را در وی ایجاد کنید. شاید به دلیل اتمسفر پرتنش و یا مشکلات حل نشده در خانه تان احساس تنش زیادی کنید.

مهر:

امروز اصلا به نظرتان روز آسوده ای نیست. شاید به خاطر یک دلیل ناخوشایند مجبور شوید که به یک سفر بروید و یا چیزی را به یاد بروید که دوست دارید از ذهنتان پاکش کنید. خردگرایی و انتقاد، که سبک تفکر شماست، ممکن است که منجر به تفکرات منفی، مثل نگرانی های قوی و عمیق ریشه ای شوند.

آبان:

نباید وقنی از دیگران دور می شوید با هدیه زیاد غرقشان کنید. الان زمان خوبی برای حمایت صادقانه ای که از توانایی شما به دور است، نیست. اهمیتی ندارد که قصدهایتان چقدر جدی هستند، ممکن است که دیگران آنها را به اشتباه تفسیر کنند. روی چیزی که واقعا اهمیت دارد تمرکز کنید.

آذر:

امروز احتمالا باامنیت از غریزه طبیعی خود پیروی می کنید. نصیحت خانواده، راهنمایی های دوستان و اطلاعات بدست امده از دیگر منابع می تانند خیلی برایتان ارزش داشته باشند. به خاطر آرزوهای فردی دیگر، تمام راه های خودتان را قربانی نکنید.

  دابسمش | تلگرام | اینستاگرام | عکس پروفایل | آیت الکرسی | تبدیل تاریخ

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 فال فردا | فال روز تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc

فال روزانه و طالع بینی

دی:

امروز نباید روی شوروشوق طبیعی و آتشینتان تکیه کنید. به جای افکار شادی آور درباره ی حال و آینده باشکوه، ممکن است که به گذشته های تیره تان برگردید. هیچ کدام از شما درمقابل حمله ناگهانی ناراحتی، افسردگی و خودتردیدی ایمن نیتسید. اگر این اتفاق افتاد، زمانی را به تنهایی خود اختصاص دهید .

بهمن:

امروز علاقه ای به احتیاط و ملاحظه خود ندارید. ذهن کودکتان بدون هیچ داده ی ورودی از طرف شما به کار خود ادامه می دهد. همراه معمول شما به نظر خسته کننده می آید. علایقتان نیز خیلی تکراری و عاری از هرگونه آتش و هیجان هستند.

اسفند:

امروز علی رغم تصوری که مردم از قدرتمندیتان دارند، خیلی آسیب پذیر خواهید بود. شاید درباره کمترین شکست ها هم عمیقا نگران شوید. رسیدن به تعادل درونی بسیار سخت خواهد بود. پیشنهاد می شود که از آنهایی که آسابشتان را به هم می زنند فاصله تان را حفظ کنید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی زیگیل

مترجم: امیر امیریان

فال ۱۷ دی ۹۲

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved