فال روزانه شما فال پنجشنبه ۱۹ دی ۹۲

فال روزانه شما فال پنجشنبه ۱۹ دی ۹۲

فال ۱۹ دی ۹۲

فروردین:

امروز هرجا که بروید شانس با شما همراه خواهد بود. چنین خوش اقبالی به شما کمک می کند که بر هر مانعی غلبه کنید و بدون هیچ سایه تردیدی به ارتفاعات بالاتر صعود کنید.

اردیبهشت:

امروز برای هیچ گونه آغازی ، روز مناسبی نخواهد بود. همچنین، اصلا روز خوبی برای آغاز پروژه های بلند مدت نخواهد بود. سعی کنید که امروز کارهای روتین خود را عوض کنید. اگر خود را در مخمصه دیدید، نترسید- خطر ممکن است که تخیلی و خیلی جزیی باشد.

خرداد:

امروز روی نیازهای دیگران تمرکز می کنید. ممکن است که دیالوگ ها یا جروبحث هایتان بسیار بالا بگیرند و احتمالا شما دلیل آن هستید. خیلی شکاک نباشید، حرف دهان مردم نگذارید و دنبال رقیب نباشید وقتی کسی با شما رقابت نمی کند.

تیر:

امروز شما حرف های بسیار جالبی می شنوید، ولی خیلی برایتان مفید نیستند. یاد بگیرید که میان اطلاعات بگردید. الان وقت خیلی خوبی است که مهارت های جدید و جزیی در تحصیلات، درک اطلاعات، ارتباطات، ترجمه و غیره کسب کنید.

مرداد:

اتفاقات امروز یک بار دیگر به شما یادآوری می کنند که یک مخلوق هنرمند و خلاق هستید. اگر تصمیمم گرفتید که به تمام دنیا درباره خودتان بگویید، اعتماد بنفستان بهترین تاثیر را خواهد گذاشت. بااین حال مراقب باشید که هیچ اشتباهی نکنید که باعث شود تصورتان از آینده خراب شود.

شهریور:

کارهای خانه تبدیل به منبعی از نگرانی و اضطراب برای شما خواهند شد. شاید با خانواده به جروبحث بپردازید. امروز روز گشتن دنبال حقیقت در میان روبحث ها نیست!

مهر:

امروز یعنی اینکه نباید به گپ زدن الکی بپردازید و فقط باید ارتباطات معنی داری برقرار کنید. با بحث کردن درباره چیزهایی که برایتان مهم نیستند وقتتان را هدر ندهید. به دنبال اطلاعات جدید باشید و دانش گذشته تان را مرور کنید.

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 عکس پروفایل | آیت الکرسی

تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام

اینستاگرام | دوربین مخفی | تقویم

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

آبان:

هنگام تمرکز کردن درباره چیزهایی که حداکثر اهمیت را دارند، برایتان سخت خواهد بود که چیزهای کم اهمیت تر را تحت کنترل داشته باشید.هنگام انجام مبادلات مال، تبدیل پول ها و خریدن هر چیزی هشیار باشید. هرکسی ممکن است که از رفتار سرسری و بی حواستان سوء استفاده کند.

آذر:

امروز باید از غریزه تان پیروی کنید. به دنبال ارضای هرنیازی نباشید، همچنین نباید به هر غریبه ای که درباره زندگی پندتان می دهد، اعتماد کامل داشته باشید. اگر متاهل هستید یا درگیر یک رابطه بلند مدت هستید، ممکن است که از معشوقه تان حرف ناراحت کننده ای بشنوید.

دی:

امروز کنجکاوی شما درباره همه چیز بیشتر می شود. ممکن است که به سمت موضوعات سیاسی، مذهبی یا علمی کشیده شوید. شاید به ایمان و مسایل اخلاقی علاقه نشان دهید. شاید هم شروع به یادگیری یک زبان جدید کنید.

بهمن:

امروز لازم نیست که پیش بینی پذیر باشید. مساله مهم این است که همه چیز را تازه و جالب نگه دارید. بسیاری از بهمن ماهی ها به حامیانشان در اطراف خود نیاز دارند. یک موضوع بحث سنگین ممکن است که امروز به یک دوستی حقیقی منجر شود.

اسفند:

امروز ممکن است که با اضطراب، تحریک پذیری و ایرادگیر بودن عذاب بکشید. هزاران مساله کوچک در راهتان به سمت اهدافتان سد راهتان می شوند. شاید این یک تفکر اشتباه باشد، یا یک عادت بد، بی دانشی یا شاید هم دلیل آن شرایط ناراحت کننده در خانه باشد.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی زیگیل

مترجم: امیر امیریان

0
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved