فال روزانه شما فال چهارشنبه ۱۸ دی ۹۲

فال روزانه شما فال چهارشنبه ۱۸ دی ۹۲

 فال ۱۸ دی ۹۲

فروردین:

در صبح امروز شما ابزاری برای آرزوهای فرد دیگری و یا برده ی امیال خود می شوید. در میانه روز این اعتیاد جای خودش را به احساسات مثبت می دهد. هنگام عصر انقدر الهام پیدا می کنید که در صورت نیاز می توانید کوه را نیز تکان دهید.

اردیبهشت:

امروز برای انهایی که عشق افراطی دارند، احساسات خوبی وجود دارند. در نیمه ی دوم روز ممکن است وسوسه دیگری تحریکتان کند که مقاومت دربرابرش خیلی سخت است. ستاره ها به شما یادآوری می کنند که یک پیشنهاد وسوسه کننده، چه مالی باشد و چه عشقی، ممکن است که فقط یک دام ماهرانه باشد.

خرداد:

در نیمه ی دوم روز به سختی می توانید خودتان را در یک موقعیت خوب و مثبت پیداکنید. ممکن است که از همسرتان نامید شوید، یا این نامیدی می تواند از اهداف انتخاب شده یا مجموعه اعتقادهایتان باشد. امروز روز خوبی برای معامله کردن یا بحث کردن درباره احساسات نیست.

تیر:

در زمان صبحانه باید درمورد لحظات مثبت دیروز فکرکنید و مطمین شوید که در خاطره تان باقی می مانند. این کمکتان می کند که اعتماد بنفس خود رادر نیمه دوم روز که شاریط تغییر می کنند، حفظ کنید.

مرداد:

در موقع ناهار ممکن است که احساس کنید که گیر افتاده اید و ناامید شده اید. خوش بختانه، این احساس خیلی دوام ندارد. نیمه ی دوم روز می توانید از اتمسفر رمانتیک، امید و الهام بخشی های موجود برای یک بار دیگر لذت ببرید. کلمات تخیلی هنر می تواند شما را از واقعیت ناراحت کننده برهاند.

شهریور:

هرچه که به عصر نزدیک می شوید برایتان سخت تر می شود که بفهمید شرایط امروز چگونه است. اگر در این ماه به دنیا امده اید، باید دوبرابر مراقب باشید. از هرکاری که ممکن است شرمنده تان کند یا به محبوبیتتان آسیب برساند اجتناب کنید.

مهر:

مثل تمام مهرماهی ها شما هم احساس می کنید که میاز به یک تغییر اساسی در زندگیتان دارید و برای آن هم آماده اید. بااین حال، اتفاقات روز مجبورتان می کنند که کمی صبر کنید. ممکن است که تا وقتی عصر برسد خودتان را غرق در تردید بیابید. ممکن است که درنهایت هر چیزی که تا امروز صبح از آن کاملا مطمئن بودید را نیز زیر سوال ببرید.

آبان:

امروز بسیاری از آبان ماهی ها مثل یک دژکوب رفتار می کنند و هیچ توجهی به تغییر دادن شرایط ندارند. جای تعجب نیست که چنین رفتاری به هیچ جا ختم نمی شود. امروز روزی است که سازش پیدا کنید، مقایسه کنید و بین زیرک بازی درآوردن تمایز قایل شوید و بعضی وقتها هم صادقانه بازی کنید.

آذر:

ساعات اولیه صبح را به تنهایی بگذرانید. امروز برای ظهور در اجتماع روز خوبی نیست. در نیمه دوم روز امتحانات کوچکی از شما گرفته می شود تا اطمینان شود که درس های زندگی را خوب فرا گرفته اید.

دی:

آغاز روز برای شما مناسب این است که پروژه ها را به خانه بایورید و اشتباهات ریز را اصلاح کنید. نیمه ی دوم روز کمی دسیسه امیز است و مستلزم این است که بیش از اندازه هوشیار باشید. هوشمندانه ترین کارها در این مواقع این است که روی جهان درونی خودتان، باتمام تفکرات، خاطرات و فانتزی هایش تمرکز کنید.

بهمن:

ایده آل گرای هم نقطه قوت و هم ضعفتان است. سعی کنید که در حد وسط قرار بگیرید تا مجبور نباشید که با عزیزانتان به خاطر دلایل رمزآلود و توصیف نشدنی جروبحث کنید. انسان گرایی سنتی شما ممکن است که باعث نابینایی معنوی، ساده لوحی و سلطه پذیریتان شود.

اسفند:

امروز پر از ماجراجویی و مخاطره است. شما بابصیرت، عاشق موزیک و پر از الهام هستید. پر از انعطاف روانی و حس شوخ طبعی پیچیده هستید. خیلی خوب می دانید که چطور باید مقایسه کنید و بسیاری جنبه های داستان را ببینید.

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی زیگیل

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 عکس پروفایل | آیت الکرسی

تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام

اینستاگرام | دوربین مخفی | تقویم

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved