امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه شما فال چهارشنبه ۱۱ دی ۹۲

فال روزانه شما فال چهارشنبه ۱۱ دی ۹۲

فال روزانه شما فال چهارشنبه ۱۱ دی ۹۲

فال روزانه جمعه 11 دی ماه ۹۲

فال ۱۱ دی ۹۲

فروردین:

اگر امروز را با فرززندان و همسرتان بگذرانید، روزی از یاد نرفتنی خواهد بود. بهترین حالت این است که امروز را درکنار این همراهان پرسر و صدا بگذرانید. امروز روز خیلی خوبی برای مبادله هدیه و ستایش همدیگر خواهد بود. اگر مطمین نیستید که چگونه احساساتتان را در قالب کلمات ابراز کنید، با جوک انها را بیان کنید و رابطه تان را با سرگرمی گسترش دهید.

اردیبهشت:

جوی پر از سرگرمی و شادی سایه می افکند. مخصوصا اگر در خانه تان میزبان یک مهمانی بزرگ باشید. اگر به زندگی پر تب و تاب عادت ندارید، شاید امکان اضطراب احساسی برایتان پیش بیاید.

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 عکس پروفایل | آیت الکرسی

تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام

اینستاگرام | دوربین مخفی | تقویم

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

خرداد:

امروز روز فوق العاده ای برای مسافرت های کوتاه، هواخوری، مکالمات گرم و مصالحه های دوستانه است. امروز همچنین روز خیلی خوبی برای گذراندن اوقات با فرزندانتان خواهد بود. پیشنهاد می شود که ملاقات های شخصی با دوستان مجازیتان ترتیب بدهید. چشمان واقعی مخاطبتان می تواند برایتان انرژی بخش باشد.

تیر:

همه دوست دارند که هدیه بگیرند و شما هم ازین قاعده مستثنی نیستید. بسته به شرایط معمولا به عزیزانتان هدیه های مختلفی می دهید و یا از دیگران هدیه می گیرید. احساسات اصیل شما را هدایت می کنند، به خاطر گشوده دستیتان ناراحت نباشید. هدیه ای که به یک عزیز داده اید به زودی به شکل دیگری در ازایش هدیه می گیرید.

مرداد:

امروز پر از توجه و هدیه و تمجید است. هیچ جا به دنبال تملق و چاپلوسی نباشید. اکثر مردم صادقانه به شما جذب شده اند و تنها جنبه ای مثبت شما را مورد توجه قرار داده اند. شاید کمترین ایده ای هم نداشته باشید از اینکه چند نفر از دوستانتان شما را به عنوان فرد مورد علاقه، ایده آل و بت زیبایی در نظر می گیرند.

شهریور:

شاید علاقه ای به مهمانی ر صرو صدا نداشته باشید. اگر یک فرد عادی شهریورماهی هستید، ممکن است که در مورد مسایل اطرافتان خیلی سرزنشگر شوید. سرگرمی های معمولی برای شما ساخته نشده اند. این را در نظر داشته باشید که امروز روز هیجانات و احساسات است و اصلا روزی برای مکالمات هوشمندانه و فلسفی نیست.

مهر:

ممکن است که امروز برای شما روزی جادویی باشد، ولی قادر به تشخیص ان نیستید. تمام رخدادها و چهره ها برای همیشه تغییر می کنند. امروز برای ارضای عطش طبیعیتان برای فعالیت های اجتماعی، آسایش و تفریح روز ایده آلی است. ممکن است امروز در طالعتان یک مواجه عاشقانه، هدیه و یا یک سورپرایز وجود داشته باشد.

آبان:

امروز روی خودتان متمرکز نباشید. ممکن است این باعث پیش رفتن به سوی افسردگی شود. باید بدانید که مالیخولیا و اندوه اصلا برای این موقع از سال مناسب نیست. برای یک فرد دیگر یک کار خوب انجام دهید تا به این احساس برسید که یک جریان زندگی جدید در درونتان به راه میفتد.

آذر:

امروز شانس به شما روی آورده و خوش اقبالی در پیش رو دارید. صرف نظر از اینکه چه احساسی درباره آن دارید، زندگیتان بیش از آنکه منفی باشد مثبت خواهد شد. امروز روز کنار گذاشتن مشکلات و ترس هایتان و همچنین برقراری تعادل برای مدتی طولانی در زندگی است.

دی:

اگر ریسک و خلاقیت داشته باشید روزتان خیلی خوب خواهد بود. شجاع باشید و یاد بگیرید که با قواعد رک و مستقیم پیش بروید. اگر خانو هستید باید یک اشعه ی عجیب و غریب و خارق العاده به تصوراتتان وارد کنید.

بهمن

رفتار سری یا با تردید برایتان غدغن شده است. خیلی سخت گیر نباشید. بسایر اهمیت دارد که با کسی که می خواهید در تصوراتش جای بگیرید تعادل برقرار کنید.

اسفند:

باید به نگاه ناامید و فرسوده تان خداحافظی بگویید. از جذابیتتان می کاهد. اگر خسته شدید، مدتی را به تنهایی بگذرانید تا بهبود یابید و سپس در عموم حضور به هم برسانید و با جذابیت بی مانند و شوخ طبعی پیچیده تان خود را مجهز کنید.

منبع: مجله اینترنتی زیگیل

مترجم: امیر امیریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *