فال روزانه شما فال سه شنبه ۱۰ دی ۹۲

فال روزانه شما فال سه شنبه ۱۰ دی ۹۲

فال روزانه جمعه 10 دی ماه ۹۲

فال ۱۰ دی ۹۲

فروردین:

کارتان با ترفیع ها و پاداش ها همراه شده است. در نواحی توریستی و فروش کالاهای پزشکی موقعیت های خوبی برایتان فراهم می شود. باید مهارت های ارتاطی جدیدی بیاموزید. به دنبال یک کار جدید باشید و چیزی را پیدا کنید که بتواند نیازهایتان را ارضا کند.

اردیبهشت:

در این هفته در محل کار با افراد بسیار و پروژه های زیادی کار می کنید. امروز آخرین روز سال میلادی است و تنها تا ظهر سرکار هستید.امشب استراحت کنید و به مهمانی بروید، ولی خیلی زیاده روی نکنید. امشب هیچ چیزی برای نگرانی وجود ندارد و باید خوش بگذرانید. می توانید هرشرایطی که سر راهتان باشد را کنترل کنید. این موهبتی است که به شما اعطا شده است.

خرداد:

امروز در محل کار باید صبر داشته باشید. شغل انتخابی شما مستلزم این است تا نصف شب کار کنید. این موقعیت لذت بردن از این روزها را به شما نمی دهد، ولی مهمانی های مخصوص به خودتان را هم دارید. در کارتان دقیق باشید تا برای سال آینده ترفیعات و پاداش های خاصی داشته باشید.

تیر:

بعد از پشت سر گذاشتن یک سال سخت، شانس و اقبال خوبی در افق برایتان دیده می شود. در سال اینده همه چیز بهتر خواهد شد و راهتان باز می شود. بااین حال مجبورید که امروز به این رویه ادامه دهید. اگر علاقه ای به مهمانی ندارید در خانه بمامید و تلویزیون ببینید. مراقب باشید امرو مسافرت نروید. همه چیز خوب پیش می رود.

مرداد:

امروز هیچ مسافرتی نداشته باشید. می توانید برای صبح یک چرت بزنید و شب هم برای مهمانی اماده شوید. در فضا جادو دیده می شود و انرا تمام اطرافتان پیدا می کنید. وقتتان را صرف گوش دادن به عزیزانتان کنید و نصایحشان را بپذیرید. امروز زیاد لبخند بزنید و شاد باشید. شاید امروز بتوانید عشق زندگیتان را ملاقات کنید.

شهریور:

ستاره ها می گویند که فراوانی مال شماست. فقط نیاز دارید که از روتین روزانه تان دور شوید و برای کلاس های پیشرفته ثبت نام کنید، سف کنید و یا تمام روز را چرت بزنید. امروز از لاکتان بیرون بیایید و به مهمانی هم بروید. هدف هایتان را تعیین کنید و آنها را بنویسید. انها را زیر بالشتان نگه دارید و سعی کنید هدفهایی انتخاب کنید که برایتان منفعت زیادی داشته باشند.

مهر:

امشب تمام موفقیت هایتان را جشن بگیرید. تمام کارهایی که امسال کرده اید الان به شکوفایی می رسند و این عالی است. اگر امشب یک اعلان داریدف انها را به بهترین وجه انجام دهید. انرا به شکلی خوب و با جشن و رسمی انجام دهید. البته امشب هنگام ملاقات احتیاط را رعایت کنید. ممکن است این افراد افرادی نباشند که بخواهید در سال آینده با آنها همکاری کنید.

آبان:

قدرت و توان لازم را دارید تا امروز در تمام جنبه های زندگیتان تغییر ایجاد کنید. طبیعتی آرام دارید که اطرافیانتان را نیز از خشم باز می دارد. این موهبتی خوب است که امشب می توانید آنرا با دیگران سهیم شوید. در مهمانی ها مراقب مخارجتان باشید. احتمالا امشب شب خوبی برای خرج کردن تمام پولی که در حسابتان دارید نیست. بااین حال اوقات خوبی داشته باشید.

آذر:

امروز کاغذ بازی و قراردادهایی روی میزتان دارید. به سرعت انها را امضا کنید تا بتوانید به پروژه های جدید بپردازید. پروژه هایتان شاید شامل صحبت کردن برای عموم باشند. ذهن باهوشی دارید و باید در ارتباطات شرکت کنید. مراقب باشید تا با مهمانی رفتن بیش از حد کارتان را به خطر نیندازید.

دی:

امروز قرار است که یکی از شلوغ ترین روزهای سال برایتان باشد. قول های کسانی که به مهمانیتان می آیند نشان می دهد که سال آنیده عالی و باشکوه خواهد بود. امشب مراقب افرادی که می خواهند از شما استفاده کنند مراقب باشید. در کار زیاده روی نکنید و بی احتیاطی نکنید.

بهمن:

امشب یک فرد بسیار نزدیک به شما خیلی به فکر فرو رفته و این شمارا نگران می کند. شاید مساله سختی باشد، پس حتما کنارش باشید تا کمکش کنید. اگر می توانید کاری بکنید، حتما دست به کار شوید. این فرد مشکلاتی دارد که ممکن است برایتا درد عمیقی به همراه داشته باشد. تنش نداشته باشدی و فقط شفقت داشته باشید.

اسفند:

امروز موفقیت در تمام مراحل مال شماست. در تمام کارهایی که می کنید قطعا عالی هستید. توانایی های روانیتان درک زیادی از اطرافیان به شمامی دهد. امروز سخت کار کنیدو شب هم حسابی بازی و سرگرمی داشته باشید. سال آینده سال خوبی برای کم کردن فشار کار است.

منبع: مجله اینترنتی زیگیل

مترجم: امیر امیریان

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 عکس پروفایل | آیت الکرسی

تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام

اینستاگرام | دوربین مخفی | تقویم

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved