فال روزانه شما فال سه شنبه ۳ دی ۹۲

فال روزانه شما فال سه شنبه ۳ دی ۹۲

فال , فال 3 دی 92

فال ۳ دی ۹۲

 

فروردین:

استرس فصل زمستان کمی باعث تحلیل رفتنتان شده است. ازاین که این روزها مریض شده اید و گلویتان گرفته است خیلی خشمگین و ناراحت هستید. یک جفت جوراب نخی داخل فریزر بگذارید، سپس آنها را به پا کرده و از روی آنها جوراب پشمی بپوشید و اینگونه بخوابید. به نظر عجیب می آید، نه؟ اما این تجویز خیلی کمکتان می کند.

اردیبهشت:

شاید امروز از جایی نامعلوم پول غیرمنتظره ای به حسابتان واریز شود. ممکن است که یک هدیه یا جایزه باشد. اگر مرتب در لاتاری شرکت کنید، خواهید دید که عیدتان جادویی خواهد شد. امرو به جشن هایی دعوت می شوید. مراقب باشید که خیلی وسوسه لذت بردن از این مهمانی ها نشوید.

خرداد:

امروز یک پیغام دریافت می کنید که مدیریت به کار شما توجه کرده است. پاداش ها و تقدیرها به سمتتان می آیند، ولی باید تا آغاز سال دیگر صبر کنید. در این روزها هیجان زده بمانید و بگذارید زمانش برسد تا بتوانید با پول اضافی که می رسد تا می توانید خوش بگذرانید. یک سرگرمی جدید به تقویت ذهنتان کمک می کند.

تیر:

کارتان را مخفی نگه دارید. هیچ کس نمی خواهد به شما خیانت کند، ولی اگر در کامپیوترتان به چیزهایی نگاه کنید که مربوط به کارهای شرکت نباشد مطمئنا اخراج خواهید شد. فقط یک ساعت زمان نیاز دارید که پروژه ای که مانده است را تمام کنید. از پس آن برمی آیید. کمک بخواهید و بدانید که هردویتنان می توانید به موقع کاررا تمام کنید.

مرداد:

امشب ارتباطات بیششتری دارید. این دفعه مراقب باشید و در هیچ چیز زیاده روی نکنید. البته بهتر است که به جای گذراندن کل شب را در مهمانی، در خانه بنشینید و فیلم ببینید. اگر احساس استقلال می کنید، بهتر است درمورد کارهایی که می کنید بیشتر فکر کنید. تا حالا که خیلی خوب عمل کرده اید، آنرا با اشتباهات خراب نکنید.

شهریور:

شروع به برنامه ریزی برای مسافرت ای آینده تان بکنید. ممکن است که سفرتان بیشتر کاری باشد تا برای تفریح و سرگرمی. اگر به مسیر اشتباهی بروید تمام مسافرتتان خراب خواهد شد. به همین دلیل است که باید حتما برنامه ریزی داشته باشید. وقت دارید، هنوز سوم دی ماه است، و اداره ها هنوز هم باز هستند.

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 عکس پروفایل | آیت الکرسی

تبدیل تاریخ | دابسمش | تلگرام

اینستاگرام | دوربین مخفی | تقویم

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه pmc | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

مهر:

امروز ممکن است که درآمد معمولتان با مشکل روبه رو شود. اگر نتیجه آن هم یک بحران کوچک باشد، می توانید از آن به عنوان یک انگیزه استفاده کنید و یک شغل بهتر دست و پا کنید. بعد از دی ماه، می توانید که تعیین کنید که با سرمایه هایتان یک کسب و کار جدید آغاز کنید. این البته جرات می خواهد، ولی کاری نیست که برای شما مشکل باشد.

آبان:

به نظر می رسد که حال و هوای کارکردن دارید. بهتر است حال و هوای بازی و سرگرمی داشت باشید. خیلی روی شغلتان تمرکز کرده اید و حتی تعطیلات هم نمی تواند شما را از رفتن به سمت هدف هایتان باز دارد. اگر امروز کسی سد راهتان شد، ممکن است چیزهایی به او بگویید که خیلی زننده هستند. سعی کنید که این نگاه مصمم را از چشمانتان دور کنید و به خانه بروید.

آذر:

امروز زندگی عشقیتان خیلی خوب است. وقت خیلی خوبی است که به دنبال یک عشق ابدی برای خود باشید. به معشوقه تان بگویید که به او اهمیت می دهید و امشب او را بیرون ببرید. سینماها و رستوران هایی هستند که حتی نصفه شب هم باز هستند. امشب را مخصوص خودتان دونفر بسازید.

دی:

باید که از آنهایی که هیجاناتشان را روی شما خالی می کنند جدا شوید. خواهید دید که خانواده تان می توانند جای خالی عشقتان که شما را ترک کرده است پر کنند. اتفاقاتی بین شما و اعضا خانواده در حال رخ دادن است که خیلی خوب است. امشب تخته نرد بازی کردن برایتان روحیه خوبی خواهد آورد. امروز می خواهید که شرایط زندگیتان را تغییر بدهید. هنوز هم کسی نمی داند.

بهمن:

امروز اعماق روحتان را کاوش کنید. وقت آن رسیده است که کشف کنید چه چیزهایی برایتان جدی هستند. چه عادات و ایده هایی برایتان ضروری هستند و چه افکاری باید به فراموشی سپرده شوند. در این موقع سال این تفکرات عمیق برای روح و روان انسان خیلی خوب هستند. یک یا دو ساعت را وقف گوش دادن به روح درونیتان کنید.

اسفند:

به خاطر یک یادداشت کوچک، خیلی خوش حال شده اید. سنت است که کمکتان می کند ادامه بدهید چه زمانی بهتر از الان برای سنت هاست؟ وقتی که عطارد به سمت طالعتان حرکت می کند شاید بخواهید که عشقتان به همه را ابراز کنید. اوقات خیلی شادی خواهید داشت و تمام اطرافیانتان باهم می خندند و شادی می کنند. آنها نیز شما را دوست دارند.

منبع: مجله اینترنتی زیگیل

مترجم: امیر امیریان

 

فال ۳ دی ۹۲

 

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved