امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روزانه – پنج شنبه ۲۸ آذر ۹۲

فال روزانه – پنج شنبه ۲۸ آذر ۹۲

فال روزانه – پنج شنبه ۲۸ آذر ۹۲

فال , فال 28 آذر 92

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane


فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی | دابسمش خنده دار | کانال تلگرام

اینستاگرام بازیگران | دوربین مخفی | دانلود تقویم ایرانی

پروفایل دخترونه | آیت الکرسی صوتی

عکس های لو رفته

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 

فروردین:

امروز کنجکاویتان را ارضا کنید. با یک دوست نزدیک نتایج یک بازی مهم را با هم مورد نقد قرار دهید. تظاهر کنید که زمانی در این زمینه صاحب نظر بوده اید. خیلی اوقات خوشی خواهید داشت. توانایی بالایی در سرگرم کردن دارید. استعدادتان را بپذیرید و با آن همگام شوید.

اردیبهشت:

موفق شده اید چیزی که مدتها به دنبالش بوده اید را به دست اورید. از آن لذت ببرید و با دوستانتان سهیم شوید. وقتی تمام کارها و وظایف را تمام کردید خواهید دید که تمام جاده را برف گرفته و در خانه برایتان شیرینی حاضر کرده اند. از چه تعجب می کنید؟ فقط از زندگی لذت ببرید.

خرداد:

به نظر می رسد که در پست کارها پنهان شده اید و می خواهید ضعف های خود را نادیده بگیرید. نمی توانید تمام پروژه را یکدفعه ای تمام کنید. برنامه رزی کنید و از خانواده بخواهید که در آن کمکتان کنند. در زمان کوتاهی منزلتان مرتب شده و مطابق انتظاراتتان همه چیز تمیز شده است. یک مهمانی ترتیب بدهید تا همه چیز دوباره به هم بریزد.

تیر:

امروز در تمرکزتان پیشرفت زیادی می کنید. ترم بعد به مدرسه یا دانشگاه برگردید تا در کارتان پیشرفت کنید. آماده باشید که از قوه ی تمرکز جدیدتان بهره ببرید. پیشرفت زیادی خواهید کرد. خواهید دید که تحصیلات آنلای و یا برنامه های درسی اینترنتی برای برنامه کاریتان خیلی خوب خواهند بود. وقتی که درستان را تمام کنید پیشرفت های شخصی بسیاری خواهید کرد.

مرداد:

امروز دوستانتان درمورد کارهایی که باید بکنید خیلی دخالت می کنند. آنهامی دانند که از توانایی های بالقوه تان اصلا استفاده نمی کنید. یک رژیم غذایی جدید داشته باشید. رژیمی پر از عسل و میوه های خیلی خوشمزه چطور است؟ نتایج آزمایش هایتان خیلی خوب و جالب خواهند بود.

شهریور:

امروز استعداد آشپزی خودتان را تقویت کنید. در اماده سازی دسرها و شام خیلی لذت خواهید برد. در این موقع از سال حساب بانکیتان خیلی اوضاع بهتری پیدا کرده است. اگر قصد داشتید که برای خانواده و عزیزان هدیه های گرانقیمت بخرید، امروز روزش رسیده است. پس از اتمام خریدهایتان می توانید آخر هفته ی خوبی داشته باشید. باید قبل از پایان ماه نیرویتان را احیاء کنید.

مهر:

اگر امروز نتوانید به برنامه ورزشیتان برسید جای تاسف دارد. با حرف زدن با دوستان ورزشکارتان برای خود انگیزه پیدا کنید. به یک مسابقه ورزشی بروید و سعی کنید که مثل ورزشکاران حرفه ای رفتار کنید. به دقت به همه آنها نگاه کنید. شاید هرگز نتوانید مثل آنها شوید، ولی می توانید ادای آنرا درآورید!

آبان:

پذیرفتن دعوت یک دوست به یک رخداد مهم می تواند موقعیت خیلی خوبی برایتان پیش بیاورد. غذا عالی خواهد بود و مهمان ها هم بسایر خوش مشرب خواهند بود. مکالمات تحریکتان می کنند تا رویکرد جدیدی را در یک کار مهم اتخاذ کنید. میزبانتان و بعضی دوستان را دعوت کنید تا از دستپختتان بچشند. این ماه فوق العاده خواهد بود.

آذر:

با یک متخصص قرار بگذارید تا نحوه ی پوشش و ریخت و قیافه تان را ارزیابی کند تا به حالتی که می خواهید برسید. امروز روز تغییر است. اگر می خواهید در میهمانی ها دیگران را تحت تاثیر قرار دهید، الان وقت ان رسیده که تغییراتی در ظاهرتان ایجاد کنید. نگران نباشید. مدل مویی که مدتهاست داشته اید دیگر به درد نمی خورد. مراقب باشید که وقتی برنامه ها عوض شدند انعطاف پذیر باشید.

دی:

آیا از این فصل خسته شده اید؟ هنوز که شروع نشده است. به اسکی، سرسره بازی، اسکیت و دیگر ورزش های زمستانه بپردازید. شکلات داغ بخورید و آماده باشید که یک فرد خیلی جدید را ملاقات کنید. شاید ببینید که در روزهای سرد زمستانی افراد خیلی جذابی بیرون می آیند. دوست جدیدتان خیلی جذاب خواهد بود و به زودی تبدیل به یک دوست خیلی نزدیک می شود. خوش به حالتان. شاید یک شریک اجتماعی جدید پیدا کنید.

بهمن:

مراقب تعلقاتتان باشید. کفش هایی که برای اسکی خریده اید شبیه دیگران است، بهتر است اسمتان را روی آن حک کنید. با فعال بودن بیش از حد و نگه داشتن اشیائتان در نزدیکی خود، به سردرگمیتان دامن نزنید. اگر دندان هایتان حساسیت پیدا کرده اند به یک دندان پزشک مراجعه کنید. اصلا خبر ندارید که در درون لثه هایتان چه خبر است.

اسفند:

امروز مراقب حرف هایی که می زنید باشید. احساس می کنید که باید با دانشتان و کلمات قلنبه دیگران را همیشه شکه کنید. این برای محبوبیتتان خوب نیست. چشم هایتان را به اتفاقات محلی در این ماه بدوزید. ممکن است کنسرت هایی خیلی باشکوهی برگزار شوند که روحیه جشن کریسمس را در شما ایجاد می کنند. به این مساله خیلی نیاز دارید که روحیه تان را به دست آورید. اگر در خوابیدن مشکل دارید، از فعالیت هایتان لیستی تهیه کنید. اگر برنامه تان خیلی سنگین است، بعضی از موارد آنرا قبل از اینکه برایتان مشکل ساز شوند حذف کنید.

منبع : مجله اینترنتی زیگیل

مترجم: امیر امیریان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *