فال روزانه – دوشنبه ۲۵ آذر ۹۲

فال روزانه – دوشنبه ۲۵ آذر ۹۲

فال , فال 25 آذر 92

فال ۲۵ آذر ۹۲

فروردین:

امشب درخانه تان یک گردهم آیی دارید. ازآنجایی که نمی دانید کسی می آید یان نگران شده اید. تلاش هایتان نتایجی که آرزویشان را داشتید را برآورده می کنند. می بینید که با دوستان رابطه جدید آغاز می کنید و این موقعیت ای حرفه ای برایتان فراهم می کند. وقتی که همه رفتند دور خانه تان بچرخید و همه چیز را جمع کنید. کارتان عالی بود.

اردیبهشت:

تمام دوستان و آشنایانی که دوست دارید درکنارتان باشند را دعوت کنید. باید تماس نزدیکی داشته باشید. وقت آن رسیده که زندگیتان را با اطرافیان تقسیم کنید و به تمام خاطرات خوب و بد رسیدگی کنید. بیشتر از آنچه که می دانید مردم در زندگیتان وجود دارند. شاید بخواهید که درحورد گذشته حرف بزنید و اوقات خوب گذشته را مرور کنید. وقتی دوستانتان کنارتان هستند و می توانید ایده هایتان را درمیان بگذارید خیلی راحت تر می توانید به مسایل رسیدگی کنید. با صبر و شکیبایی عقایدتان را ترکیب کنید.

خرداد:

اگر امروز زندگیتان قابل پبش بینی به نظر می رسد، شاید بدین معنی است که نیاز به یک کار دیگر دارید که انرژی خود را روی آن بگذارید. مراقب باشید که بیش از حد استطاعتتان روی بازی های کامپیوتری و یا چیزهایی که به اندازه ی استعدادهایتان ارزش ندارند خرج نکنید. انرزیتان به سمت کسی که می خواهید باشید هدایت کنید و روی پاهای خودتان بایستید. با همسایه ها درباره تعطیلات و دکوراسیون و شاید هم مهمانی هایی که می توانید شرکت کنید حرف بزنید.

تیر:

موفقیت های اخیرتان می تواند نشان دهنده اطفاقات سال آینده برایتان باشد. اگر می خواهید که اشیا گران قیمت بخرید، بهتر است کمی صبر کنید. خرید اجناس قیمتی کار خوبی است، البت به شرط اینکه از پس قیمتشان برآیید. سعی کنید که خیلی سعی در خرید نداشته باشید. این برایتان خوب نیست. از خوردن مشروبات به شدت پرهیز کنید. خودتان را کنترل کنید.

مرداد:

به شایعاتی که آینده را تیره می کنند گوش نکنید. احتمالا از طریق منابع نامعتبر خبر اطلاعات غلطی دریافت می کنید. برای هدف هایتان تلاش کنید و در شغلتان سخت کوش باشید. شایعات را کنترل کنید و بفهمید چه کسی درحال شایعه پراکنی است.

شهریور:

امروز در طالعتان رابطه عاشقانه پررنگتر است. شاید در یک رابطه ثبات پیدا کنید و امنیت در رابطه عشقیتان رخنه کند. فرزندان ثروت خیلی گرانبها و منبع شادیتان هستند و باید انرژی مثبتتان را به سمت رابطهتان با آنها هدایت کنید. امشب خانواده تان را به شام دعوت کنید.

مهر:

امروز تمام اطرافتان را جروبحث های حل نشده فرا گرفته است. احساس می کنید که سرنوشت بدی دارید. انرژی شدیدی از شما گرفته شده و این می تواند منبع نارضایتیتان باشد. برای حل و فصل مشکلات و آرامش یافتن از شوخ طبعی استفاده کنید. مراقب خانواده تان باشید و به خندیدن ادامه دهید.

آبان:

امروز سعی می کنید که خیلی چیزها را به یادآورید که هیچ چیز به ذهنتان نمی رسد. فقط نیاز دارید که از زمانتان در امروز استفاده کنید. تمرینات تنفس عمیق خیلی مفید هستند. اگر بی قرار و کم تحمل باشید مطمینا باعث ایجاد سوءتفاهم خواهید شد. امروز کیفیت رژیم غذاییتان را بهتر کنید.

آذر:

مقداری علایق حرفه ای هستند که ممکن است موقتا امروز در پروژه های کاریتان اخلال ایجاد کنند. احتمالا باید برای تمام کردن پروژه ها اضافه کاری کنید. هرگونه قرار اجتماعی که برای امشب داشته اید را فراموش کنید. قتی برای آنها نخواهید داشت. دوستانتان ناراحت می شوند، ولی کاری از دستتان برنمی آید.

دی:

انرژی زیادی را صرف روابط عاشقانه تان کرده اید. نیاز به این دارید که روی فرد خیلی خاصی تمرکز کنید. با رفتار پر از مهر خود به او نشان دهید که چقدر به فکرش هستید. یک هدیه خیلی خاص برایش بخرید که برایش خیلی ارزش داشته باشد. البت خودتان را هیچ وقت نبازید.

بهمن:

افراد نزدیک به شما درمورد کاری که وارد شده اید خیلی نگران هستند. آنها احساس می کنند که کار بیش از حد و دوری از دیگران باعث می شود که احساس بدی داشته باشید و مریض شوید. امروز احساس درد و ناراحتی دارید و شاید دارید سرما می خورید. فردا مرخصی بگیرید و در خانه استراحت کنید. درمورد پروژه های کاری نگران نباشید. همه آنها تمام می شوند.

اسفند:

امروز بگذارید بدنتان کمی استراحت داشته باشد. باید به صدای درونی ذهنتان با شفافیت و تمرکز بیشتری گوش کنید. حواستان باشد که به شیوه ای به مراقبه بپردازید که بتانید آن صدای درونی را که به شما اندرز و توصیه می کند بشنوید. به عبارت دیگر فقط استراحت کنید!

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane


فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

اینستاگرام بازیگران | دوربین مخفی | دانلود تقویم ۹۶

عکس پروفایل خاص | آیت الکرسی صوتی

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی | دابسمش خنده دار | کانال تلگرام

عکس های لو رفته

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved