درباره تحریم‌ های جدید آمریکا علیه ایران اذر ۹۲

درباره تحریم‌ های جدید آمریکا علیه ایران اذر ۹۲

جواب ایران به تحریم های امریکا, لیست تحریم های جدید امریکا  ,جدیدترین تحریم های ایران   ,  تحریم های امریکا چه  بودن؟ ,تحریم‌های جدید علیه ایران , سنا , تحریم‌ها, ایران , تحریم‌های جدید , آمریکا, نیویورک ,تحریم‌ها علیه ایران , برنامه هسته‌ای , ترکیه , ژاپن, ریاست جمهوری , لایحه , مجلس , نمایندگان ,کنگره ,سنای آمریکا, مذاکرات بین المللی ,

تحریم های جدید

 خبرگزاری رویترز گزارش داد : دولت امریکا روز پنجشنبه شماری از نهادها را در لیست سیاه و نقض تحریم در ارتباط با برنامه هسته ای ایران قرار داده است.

گفته می شود، این تصمیم دولت اوباما در راستای تحریم های جدید علیه ایران نیست و در واقع اقدامی در جهت اجرای تحریم های قبلی است.

وزارت خزانه داری آمریکا ۱۵ فرد و شرکت در اروپا و آسیا را به نقض تحریم های ایران از طریق میانجی گری برای ارائه تجهیزات مورد نیاز شرکت هواپیمایی ماهان متهم کرد. این درحالی است که برخی خبرگزاری این تعداد ۱۹ فرد و موسسه و نهاد ذکر کردند.

این درحالی است که سناتور دمکرات ˈ تیم جانسون ˈ گفته است که وی با دولت اوباما در این مورد موافق است که طرح تحریم های جدید می تواند در مذاکرات حساس برای مهار برنامه هسته ای ایران اخلال ایجاد کند.

وزیر خارجه ایران نیز گفته است که قانون تحریم های جدید به منزله مرگ توافق موقتی

خواهد بود که ۲۴ نوامبر در ژنو حاصل شده است.

جانسون در یک نشست استماع سنا گفت : ما نباید کار غیر سازنده ای انجام دهیم که

مکن است وحدت غرب در مورد این مسئله را در هم بشکند.

وی افزود :ما باید اطمینان بدهیم که اگر مذاکرات ناکام بماند ، ایران موجب این ناکامی شده است . ما نباید به ایران و گروه پنج به اضافه یک یا دیگر کشورها بهانه بدهیم که ما عامل این ناکامی هستیم .

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved