فال روزانه شما فال روز جمعه ۱۵ آذر ۹۲

فال روزانه شما فال روز جمعه ۱۵ آذر ۹۲

فال روزانه, فال جمعه 15 آذر 92


فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

اینستاگرام بازیگران | دوربین مخفی | دانلود تقویم ۹۶

عکس پروفایل دخترونه | آیت الکرسی صوتی

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی | دابسمش خنده دار | کانال تلگرام

عکس های لو رفته

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فروردین:

امروز با یکی از دوستان یک مکالمه خیلی حمایتی خواهید داشت. تمرکز خود را حفظ کنید و همه چیز را متعادل و مرتب کنید. اگر امروز در شرایط سختی هستید، راه جایگزینی را انتخاب کنید که امنتر است. در روابطتان فقط به روابط آشنا بچسبید.

اردیبهشت:

اگر امروز در مورد چیزی که به قلبتان نزدیک است صحبت یا فکر می کنید، ممکن است از لحاظ احساسی خیلی تنش پیدا کنید. نتیجه آن می تواند سوء تفاهم باشد. به آنچیزی اتکا کنید که می دانید و احساس می کنید. از سوء تفاهم با آنهایی که دوستشان دارید اجتناب کنید. ولی امروز احساساتتان را به طریقی صادقانه ابراز کنید. پیام های آمیخته و گیج کننده نفرستید.

خرداد:

اگر نیاز پیدا کرده اید که دربرابر همکاران از ارزش هایتان دفاع کنید، خیلی عصبانی نشوید. فقط نظرهایتان را بگویید و دور شوید. اگر کسی پیشنهاد داده که وارد کار پول سازی شوید، تمام جنبه های آن را بررسی کنید. مشکلات زیادی سر راهتان مخصوصا در ماه های آینده قرار دارند. نگذارید که کمی بودجه منطقتان را هدایت کند.

تیر:

امروز روزی پر از منابع مالی برای شماست. سعی می کنید که خودتان را به دیگران ثابت کنید و این می تواند باعث خرید عجولانه شود. مراقب باشید که بودجه تان را زیادی خرج نکنید.خیلی درباره یک شرایط کنجکاو هستید. اشتیاقتان به دانستن باعث می شود که امروز بعد از ظهر از نتایج آن خیلی سورپرایز شوید.

مرداد:

امروز علاقه یه این دارید که با یک نفر که دردوردست هاست ارتباط و تعامل برقرار کنید. اگر فقط از حس ششمتان پیروی کنید، کنجکاویتان بسیار تحریک خواهد شد. یکی از اعضا خانواده امروز بسیار حمایت گر خواهد بود. یک برادر و یا خواهر بطور دوستانه کمکتان می کند که خودتان را جمع و جور کنید.

شهریور:

شما مقدار زیادی از انرژیتان را روی امور خصوصی می گذارید. تخبل قوی دارید، ولی معمولا روی گذشته متمرکز شده و به آن فکر میکنید. دلمشغولی ذهنیتان دارد دیوانه تان می کند. یک روش خود آموخته پیدا کنید که بتوانید از شر این مکالمات ذهنی خلاص شوید. زمانتان را صرف مراقبه، و گوش دادن به دیگر صداها مثل موزیک ملایم کنید.

مهر:

امروز احساساتتان بسیار شفاف شده اند. امشب یک تراو احساسی را تجربه می کنید که روحتان را تمیز می کند و می تواند به شما آرامش بدهد. مراقب یک مشکل اساسی باشید تا امروز به آن خاتمه دهید. امروز بعد از ظهر آرامش بیشتری در روح و زندگیتان بوجود خواهد آمد. از قدرت شفادهنده مراقبه استفاده کنید.

آبان:

اگر امروز خودتان را با صداقت ابراز کنید به شدت باانگیزه می شوید تا با هرکسی که ملاقات می کنید روراست باشید. مراقب باشید زننده نباشید و خودتان را بع رخ دیگران نکشید. اگر چیز گرانی را خریدی که از امکاناتتان فراتر است، مطمئن شوید که فیش بگیرید که بتوانید آنرا پس بدهید. امروز عشق خیلی پیچیده است، ولی اگر گشوده باشید و ارتباط برقرار کنید می توانید برهر مشکلی فایق آیید.

آذر:

امروز در کار پیشرفت های غیر منتظره ای خواهید داشت. خواهید دید که خیلی خوشایند و خوب هستند. به همه چیز فکر کنید و ایده هایی را بیان کنید که به همکاران و شرکت کمک می کنند. حس ششم قدرتمندتان، در ملاقات با مدیریت بالا خیلی به کمکتان می آید. خلق و خوی اجتماعیتان امروز کمی سرد شده است، این چیزی نیست که شما می خواهید، ولی گشوده باشید. اماده تعطیلات آینده باشید.

دی:

امروز خرید خیلی جالب خواهد بود. مقداری چانه زنی خواهید کرد و خریدهایی می کنید که برای خانواده تان خیلی خلاقانه خواهد بود. فقط خرید ها را در چارچوب بودجه تان حفظ کنید. مراقب باشید که هنگام خرید خوشبین باشید. این کمک می کند که هدیه مناسب بخرید.

بهمن:

روی زمینتان بایستید و خودتان رانشان دهید. مراقب باشید که هنگام دفاع از ایده ها و زمینتان مانند یک جواهر بدرخشید. امروز علاقه زیادی دارید که نظرتان را به دنیا تحمیل کنید. این نیازمند شهامت و توانایی است. احساساتتان را تحت کنترل قرار دهید. امشب در خانه به دنبال آرامش باشید.

اسفند:

تجاربی در دنیایتان وجود دارد که چشمانتان را به روی ایده ها و رویدادهای جدید باز می کنند. وقتی درباره کارهایی که می توانید بکنید وفکر می کنید و به ارزش وجودیتان اقرار می کنید، احساس قویتر بودن کنید. وقتی در اواخر روز با دوستانتان ملاقات می کنید مشکل و هیجان اجتماعی خواهید داشت. امروز خیلی سخت خودتان را به جلو هول ندهید، مخصوصا از نظر ذهنی. شاید امروز تصمیم درست گرفتن برایتان سخت باشد. تصمیمات را به فردا معوق کنید.

 زیگیل

 

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved