امازینگ / سرگرمی / فال روزانه شما فال روز پنج شنبه ۱۴ آذر ۹۲

فال روزانه شما فال روز پنج شنبه ۱۴ آذر ۹۲

فال روزانه شما فال روز پنج شنبه ۱۴ آذر ۹۲

فال 14 آذر ۹۲

فال ۱۴ آذر ۹۲

فروردین:

امروز در پخش کردن اطلاعات محرمانه خود مراقب باشید. امروز روز خیلی خوبی برای برنامه ریزی برای کارهای آینده است. ممکن است امروز نوشیدنی زیاد بخورید. اگر کسی از شما بخواهد که کاری بیش از حد توانتان انجام دهید بگویید “نه”. امروز موقعیت این را دارید که به کسی کمک کنید. همچنین نیاز دارید که تیمتان را تشویق کنید که از بهترین توانایی هایشان استفاده کنند. سخت کوشیتان را حفظ کنید.

اردیبهشت:

انرژی زیاد و تمام نشدنی دارید. انگار که در تمام بدنتان الکتریسیته جریان دارد. ممکن است مجبور شوید که آماده تصمیم گیری برای تغییر شوید. باید با انجام یک کار متفاوت و برنامه ریزی برای آینده شروع کنید. می توانید کسی که می خواهید باشید و به تنهایی از پس آن بر میآیید. اگر از رها کردن کسی پشیمان هستید، سعی کنید او را به عنوان یک دوست تحت حمایت خود درآورید. او از این ایده خیلی استقبال می کند.

خرداد:

از خانواده کوچک و فوق العاده خود مراقبت کنید و بدون هیچ ترسی در برار آنهایی که حرف های نابه جا و بی ارزش می زنند دفاع کنید. با خانواده وسرپرستتان در ارتباط بمانید. ارتباط کلید موفقیتتان است. موقعیت های بسیاری در حیطه کارتان خواهید داشت که مثبت هستند و امروز تمام مدت ماه یک چشم انداز بسیار مثبت خواهید داشت. سلامتی خوبتان را حفظ کنید و داشته هایتان را بهبود بخشید. امروز روز خیلی خوبی برای حفظ تناسب اندام است.

تیر:

باید توجهتان را روی شناخته شدن و تایید شدن متمرکز کنید. یک محبوبیت و کنترل خوب در زندگیتان حفظ کنید. نیاز بیشتری برای محبوبیت و شناخته شدن حس کنید و وقتی از شما تعریب شد وقار و قدردانی خود را حفظ کنید. اگر امروز از موقعیت فعلیتان رضایت ندارید نگاهی بیندازید و ببینید که این نارضایتی از کجا نشات می گیرد. شاید فقط احساسات درونیتان باشد! اگر برای کارهایی که می کنید به شما توجه شد و دیده شدید، با شور و شوق و متانت قدردان این محبوبیت و شهرت باشید.

مرداد:

شما احساس خیلی خوبی دارید و کاملا معلوم است. یک روحیه سخاوتمندانه، پراطمینان و امیدوار دارید. امروز بخش دیگری در وجودتان است که در لذت بردن از شغل و مدرسه کمکتان می کند. امروز خیلی خوشحال هستید و اصلا احساس سختی و ناراحتی ندارید.

شهریور:

امروز درخشش زیادی دارید. شاید این درخشش از روحیه تغییر، صبر و امیدواری نشات می گیرد. شاید امروز بخواهید برای تفریح به مرکز شهر بورید. باید سرکار بروید، ولی با زمزمه در قلب و لبخند روی لب هایتان عازم شوید. احساس می کنید که امروز به سمت راه درست هدایت می شوید. این احساس را با خود حفظ کنید. گرمتان می کند.

مهر:

بین شما و یک فرد بسیار مهم تنش به وجود آمده است. احساس آشوب و شورش می کنید و می خواهید که فقط بروید و دور شوید، ولی فقط شرایط را بدتر می کند. با آنچه که می دانید غلط است مواجه شوید و آنرا مداوا کنید. هرچه که روزتان به آخر نزدیک می شود، می بینید که احساس بهتری درباره خودتان و آنچه که انجام می دهید پیدا می کنید. با دیگران ارتباط برقرار کنید و احساساتتان را با دیگران تقسیم کنید. گشوده باشید و کمی تغییر ایجاد کنید.

آبان:

امروز می خواهید به دیگران خدمت کنید. احساس می کنید که نیاز دارید داوطلب شوید و خودتان را در کمک و بخشش ابراز کنید. در این موقع تمرکز کردن روی بخشندگی خیلی خوب است. امروز تکانشی عمل نکنید و و احساساتتان را بدون فکر کردن درباره شرایط ابراز نکنید. اگر امروز نرفبع یا اضافه حقوقی که برایش امیدوار بودید را دریافت نکردید، آزرده و نامید نشوید. با گذشت کمی زمان آنرا هم به دست می اورید.

آذر:

هرچه روزتان پیش می رود، با گذشت هرساعت مقداری انرژی بدست می آورید. این انرژی کمکتان می کند که پروژه ها و کارها را تا آخر روز انجام دهید. احساس موفقیت خیلی بالا خواهد بود و می توانید بیرون بروید و جشن بگیرید. البته مراقب باشید که خیلی زیاد جشن نگیرید. امروز کارهای بیشتری دارید که انجام دهید.

دی:

اکثر تنشی که در چند روز گذشته احساس کرده اید ظاهرا در حال تمام شدن است. البته احساساتتان هنوز سر جای خود هستند، زیرا ماه هنوز دور طالعتان می چرخد. امروز افرادی در اداره هستند که متوجه شما و کارهایی که می کنید هستند. الان وقت خوبی ا ست که بگویید چه می خواهید. احساساتی که خیلی تغییر کرده اند را در ذهنتان نگه دارید. هنگام صحبت کردن با جنس مخالف مراقب احساسات خود باشید. حصارهایی که برای خود قرار داده اید را حفظ کنید.

بهمن:

خلق و خوی کلی روز رضایت و خوشحالی است. تعطیلات به سرعت در حال رسیدن هستند و تمام وظایف خاتگیتان را تحت کنترل دارید. مسئولیت کارهای لازم در اداره را برعهده بگیرید و شاد باشید. با فرا رسیدن تعطیلات دوست دارید که ظاهر و احساس بهتری داشته باشید. برای این هدف خوابتان را تنظیم کنید و غذاهای مقوی و سالم بخورید.

اسفند:

امروز جو بی قراری اطرافتان را فرا گرفته است. احساس هیجان زدگی می کنید، ولی خیلی آشفته هم هستید. در مواجهه با مخالفت آرام باشید و در صورت نیاز مراقب باشید که تغییر پذیر و سازشگر باشید.امروز خیلی با احتیاط باشید. کسانی هستند که متظر دیدن سقوطتان هستند و به اشتباهاتتان طعنه می زنند.


فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

اینستاگرام بازیگران | دوربین مخفی | دانلود تقویم ۹۶

عکس پروفایل دخترونه | آیت الکرسی صوتی

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی | دابسمش خنده دار | کانال تلگرام

عکس های لو رفته

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *