فال روزانه دوشنبه ۱۱ آذر ۹۲

فال روزانه دوشنبه ۱۱ آذر ۹۲

فال 11 اذر 92,فال روزانه

فروردین:

احساس می کنید که نمی خواهید کسی اطرافتان باشد. کمی ناراحت و حساس بوده اید. احتمالا در این ماه کسانی که دوستشان دارید در کنارتان نبوده اند. این موقعیت خوبی برای شماست که بررسی کنید کی هستید و به کجا می خواهید بروید. روی احساساتتان کار کنید و با کسی که به شما گوش می دهد درمورد انها بحث کنید.

اردیبهشت:

امروز یکی از دوستان به خاطر جدا شدن از رابطه اش به کمکتان نیاز دارد. مهربان باشید و آماده گوش دادن به او باشید. شانه هایتان را برای گریه کردن به وی بدهید و و حتما با او همدردی صادقانه ای داشته باشید. مهربانی ها به خطر سپرده می شوند و اگر زمانی همین مشکل را پیدا کردید، محبتتان جبران خواهد شد.

خرداد:

در زندگی خانوادگی و کاریتان از مسافرت های اکتشافی لذت ببرید. در آسمان ارتعاش های احساسی، ذهنی، فیزیکی و روحی دیده می شوند. چیزی که مهم است این است که شما خودتان را به تنها یک جنبه محدود نمی کنید.امروز از هیچ چیز نترسید، به سمت چالش ها بروید و کارهای لازم را در شغل جدیدتان انجام دهید.

تیر:

شما از پول هایتان خوب محافظت می کنید و باید حتما مطمین شوید برای ماه آینده به اندازه کافی پول دارید. تمام پول هایتان را در یک لحظه خرج نکنید. مقداری از آنرا برای آخر سال نگه دارید. از اطرافیانتان مراقبت کنید و بدانید که آنها هم از مراقبت کردن از شما خوش حال هستند.

مرداد:

شما یک طبیعت هنرمند دارید. قوه جاذبه خیلی قوی دارید و در هنگام ناامیدی از آن استفاده می کنید. ولی هنگامی که با جنس مخالف مواجه می شوید تمایل دارید که ناشکیبا و انتقادی باشید. دست نگه دارید، به آنچه که در قلب رابطه عشقیتان است گوش کنید و مراقب باشید که معشوقه تان را عمدا ناراحت نکنید. از این که همیشه به او بگویید چه کار کند خودداری کنید.

شهریور:

روزتان پر از خوش شانسی و شعف است. می بینید که به مهمانی های بسیاری دعوت شده اید که نمی دانید چطور به همه آنها برسید. بیرون بروید و یک لباس خیلی خوب بخرید و از آن در همه مهمانی ها استفاده کنید. امروز با خانواده و دوستان بسیار عادی و دوستانه رفتار کنید و از عواطف و احساساتی که منجر به ناراحتی و ناامیدی می شوند دوری کنید. فقط آرام، خاطرجمع و مرتب باشید.

مهر:

امروز زندگی خانوادگی برایتان یک اولویت است. در این ماه باید خیلی محتاطانه درمورد چیزهایی که باید به خانواده یاد بدهید فکر کنید. درمورد برنامه ها و افکار عجله نکنید و قبل از همه چیز درمورد کارهایی که می خواهند انجام دهند صحبت کنید. با پروژه هایی که آنها انتخاب می کنند سورپرایز خواهید شد. به نظر می رسد اوقات خوشی در راه است.

آبان:

از ویژگی های یک روز خیلی رمانتیک استفاده کنید. شاید افکار رویایی به ذهنتان برسد که کمک می کنند تعیین کنید بهترین ماجراجویی رمانتیک برای شما و معشوقه تان چه خواهد بود. البته هیچ برنامه قطعی نریزید مگر اینکه بدانید که او چه می خواهد و چه احساسی دارد. شاید مجبور شوید که افکار و نیازهایتان را با او همسان کنید.

آذر:

این ماه ماه خیلی خوبی است و تمام کواکب در موقعیتی هستند که زندگی عشقیتان را تقویت می کند. وقتی تمام احیساساتتان را به معشوقه تان ابراز می کنید، احساس خیلی خوب و آرامی پیدا می کنید. در روزهای گذشته تمام این ها را در ذهن داشته اید و امروز روز خیلی خوبی برای بیرون دادن این افکار است. البته افکارتان را به هیچ کسی تحمیل نکنید.

دی:

امروز آخرین روز برنامه ریزی برای امنیتتان است. تمرکز روی زندگی شغلی و کاری برای خانواده تان خیلی مهم است. مراقب باشید که هرچیزی که امروز مجبورید بگویید مورد توجه قرار می گیرد و به آن گوش می دهند. کلمات را محتاطانه انتخاب کنید و به انرژی اطرافتان که مجبور به ارتباط برقرار کردنتان می کند عادت کنید. برای انتقال افکارتان از ایمیل و نوشتن استفاده کنید. این ممکن است درباره ناامیدی هایتان کمک کننده باشد.


فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

اینستاگرام بازیگران | دوربین مخفی | دانلود تقویم ایرانی

پروفایل دخترونه | آیت الکرسی صوتی

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی | دابسمش خنده دار | کانال تلگرام

عکس های لو رفته

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

 

بهمن:

امروز باید اجتماعی تر باشید. در بسیاری از شرایط اجتماعی احساس راحتی نمی کنید، ولی جشن های شرکت و گردهم آیی های خانواده گی تحمیل می کنند که ظهور به عمل برسانید. امروز خیلی چیزها در زندگیتان در جریانند. برنامه ها و نقشه هایتان را چند بار چک کنید تا مطمین شوید که اشتباهی نمی کنید و به مهمانی اشتباه نمی روید. خیلی شرم آور است که کم حرف باشید و شما از خجالت زده بودن متنفرید.

اسفند:

آیا امروز می توانید اتفاقات زندگیتان را باور کنید؟ رابطه عشقی، خانواده، شغل و روابط اجتماعی در لیستتان خیلی زیاد هستند. امروز حیطه رابطه تان خیلی نوید بخش و آرام است و زندگی عشقیتان پر از ماجراجویی، موفقیت و کمی شانس خواهد بود. با هم پیوند خورده اید و احساس خیلی خوبی دارید. می خواهید طبق خواسته هایتان و در زمانی که دوست دارید عمل کنید. مراقب باشید که روابط جدید و قدیمی شما را به رسومات وصل کنند. اگر نیاز دارید از آن بیرون بیایید ولی این کار را آرام انجام دهید.

 

زیگیل

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved