فال روزانه پنج شنبه ۷ آذر ماه ۱۳۹۲

فال روزانه پنج شنبه ۷ آذر ماه ۱۳۹۲

فال روزانه پنج شنبه 7 آذر ماه 1392


فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی | دابسمش خنده دار | کانال تلگرام

اینستاگرام بازیگران | دوربین مخفی | دانلود تقویم ایرانی

پروفایل دخترونه | آیت الکرسی صوتی

عکس های لو رفته

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فروردین

می بینید که در این موقع از سال حسابرسی ها کمی بی احتیاطی را نشان می دهند که نتیجه کار مدیرانتان است. اعتقاد دارید که شما نباید همه چیز را جار بزنید، ولی این سرمایه ها برای حساب های مختص بازنشستگان است. درمورد کارهایی که باید صورت بگیرید با مقامات صحبت کنید.

اردیبهشت

اگر برای یک کار مددجویانه و خیریه داوطلب شویدف ذهن و قلبتان صاف می شود و صیقل می یابد. باید یک فرد مناسب را بیابید تا این وظایف داوطلبانه را با او تقسیم کنید. این شخص می توانید بهترین دوستتان باشد که فردی پاک و پرامید است.

خرداد

عواطفی در قلبتان هست که می خواهد فوران کند. باید مراقب باشید که چیزی به معشوقه تان نگویید که موجب رنجش وی شود و باعث شود که قلبش بشکند. گاهی اوقات آدم سخت گیر و بدی می شوید، ولی امروز باد حامی و محافظت کننده باشید. مراقب امنیت و سلامتی فرزندانتان باشید.

تیر

اگر این روزها می خواهید عضو یک ساختار اجتماعی خاص بشوید، امروز باید تصمیمتان را بگیرید و در صورت تمایل هزینه را بپردازید و وارد شوید. آیا می خواهید که فقط یک عضو باشید و یا یک فرد کمکی؟ این تصمیمی است که باید ماه آینده گرفته شود. فعالیت های جذابی خواهید دشت زیرا مهمانی ها، سمینارها و فعالیت های داوطلبانه زیادی در انتظارتان است.

مرداد

امروز اعتماد بنفس خیلی زیادی دارید. آماده هستید که از تمام آن استفاده کنید، و پیش بینی می کنید که هر رکوردی که تاقبل داشته اید را می شکنید. ازآنجایی که این رکوردها نسبتا پایین بوده ند، از پس آن برمی آیید. اعتمادبنفستان را حفظ کنید.

فال روزانه

 

شهریور

نیاز به این دارید که امروز تصمیمات سختی بگیرید. این تصمیمات رابطه تان را تحت تاثیر قرار می دهند. الان وقت آن رسیده که تصمیم بگیرید همراهی با چه کسی برایتان بهتر است. گوش دادن به حرف های تکراری معشوقه کنونیتان خیلی خسته کننده شده است. این رابطه هیچ چیزی به زندگیتان اضافه نمی کند. باید روی کسانی تمرکز کنید که زندگیتان را باارزش می کنند و در راه موفقیت کمکتان می کنند.

مهر

امرو می خواهید فرار کنید. دوست ندارید به شما بگویند چکار کنید و وقتی اینکار مثل امروز انقدر آزارتان می دهد فقط دوست دارید فرار کنید. انگشت کشیدن روی یک تخته سیاه هیچ تاثری روی آنهایی که همیشه جلوی رویتان هستند ندارد. ایده ی خوبی است که سغی کنید در طول ماه از شر این کار دیگران خلاص شوید. نتیجه خوبی خواهد داشت.

آبان

امروز زنئگی شخصیتتان یک پیشرفت خوب خواهد داشت. شاید بخواهید شانستان در عشق را امتحان کنید و با معشوقه تان یک گردش شبانه را ترتیب بدهید. البته اگر در این عشق عجله کنید، وی هیچ وقت دیگر نمی خواهد که با شما حرف بزنید. اگر متعهد هستید، معشوقه تان را به شام دعوت کنید و پیشنهادات شگفت انگیزتان را به او بدهید.

آذر

نتیجه این همه انرژی که دارید خستگی است که پس از مصرف این همه انرژی پیدا می کنید. اگر انرژیتان را به سمت کارتان به جای مهمانی رفتن هدایت کنید، برایتان خیلی بهتر و کمک کننده تر خواهد شد. هنوز هم کار کردن ادامه دارد. اگر می خواهید از پولتان استفاده بیشتری ببرید به خرید بروید!

دی

اگر پول اجاره خانه تان را خرج کنید، خواهید دید که سر برج از خانه بیرونتان می کنند. اگرچه بیرون سرد است، ولی قواعد که سر جای خودشان هستند. امروز مثل آهنربا جذاب هستید. با صاحب خانه حرف بزنید و درمورد مشکلاتتان به او بگویید. شاید با این کار یک یا دو هفته به شما وقت بدهد.

بهمن

اکنون در مواقع سنتی سال هستیم! شما عاشق سنت ها هستید و باید انتظارات خانواده را برآورده کنید. اگر احساس می کنید که علایم سرماخوردگی و آنفلوانزا خودشان را نشان داده اند، کارها را به دیگران بسپرید. آرام استراحت کنید و هیچ کاری انجام ندهید. دیگران درکتان می کنند.

اسفند

امروز به آسایش زندگی خانوادگیتان برسید. وظایف امروزتان جاروکشی و تمیز کردن خانه، مبلمان و همه جاست. مراقب باشید که همه جا را خیلی خوب تمیز کنید. دکوراسیون داخلی را به سلیقه خودتان بچینید و خیلی اهل زرق و برق نباشید.

 زیگیل

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved