فال روازانه – فال روز شنبه ۲ آذر ۹۲

فال روازانه – فال روز شنبه ۲ آذر ۹۲

فال روازانه - فال روز شنبه 2 آذر 92

فال ۲ آذر ۹۲

فروردین:

امروز احساس خوشبینی می کنید؟ پروژه های شخصی یا خانگی که امروز شروع می کنید تا موقع تعطیلات بعدی تمام نخواهند شد. یا نباید هیچ کار عمده ای را شروع کنید و یا اگر شروع کردید در تعطیلات آینده هم اوضلع آشفته ای خواهید داشت. شاید بهتر است که امروز یک حیوانات خانگی بخرید و مطمئن شوید که با بچه هایتان خوب کنار می آید.

اردیبهشت:

هوس این به سرتان می زند که بودجه امروز را خیلی زیاد کنید. شاید می خواهید که برای تفریح و سرگرمی به مسافرت بروید ولی نمی توانید. به توصیه کسانی که می گویند چه کار کنید گوش دهید. امروز برای سرعت بخشیدن به زندگیتان وسیله ای که دیگر از آن استفاده نمی کنید را بفروشید تا پول بیشتری را بدست آورید.

خرداد:

شاید ارمزو می خواهید که خلاق باشید. در شهرتان کلاس های موسیقی، هنری و شعر برگذار می شوند که می توانند ویژگی احساسیتان را بیدار کنند. معشوقه تان را با خودتان ببرید واز آنچه در اطراف جامعه می گذرد لذت ببرید.

تیر:

امروز ترافیک کمی اذیتتان می کند. عصبانی می شوید و جاده هم برخلاف میلتان عمل می کند. به درونتان گوش بدهید و با خود حرف بگویید که باید صبور باشید. مراقب باشید که امروز خیلی درمورد پول، زمان و احساساتتان دست و دلباز نباشید.

مرداد:

عاشق ورزش کردن و وقت گذاشتن برای ورزش هستید. امروز باید یک برنامه ورزشی جدید پیدا کنید تا وزنتان را تحت کنترل داشته باشید. شاید امروز مجبور شوید که کارمندان جدید را با قوانین و مقررات شرکت آشنا کنید. از توانایی های طبیعیتان برای ساختن و تعمیر وسایل استفاده کنید تا در خانه تان همه چیز را درست کنید. از آنهایی که با شما صحبت می کنند کمک بخواهید و یک میهمانی نیز راه بیندازید.

شهریور:

امروز احساس خود رهبری در شما رشد پیدا می کند. شاید بخواهید که یک شغل جدید را آغاز کنید و یک معلم و یا مشاور شوید. از اتفاقات اطرافتان باخبر شوید و سعی کنید که شرایط را بهبود ببخشید. می بینید که مهارت های ارتباطیتان برای امروز مورد نیاز هستند. به خانواده، دوستان و همسایه ها گوش بدهید. آنها به شما یاد می دهند که کدامین مسیر شغلی برای شروع کردن بهتر است.

مهر:

بینش از رویاهایتان ایده ها و درکی جدید به شما می دهند که از کدام مسیر پیش بروید. به تغییر پاسخ می دهید، ولی می خواهید که آزادیتان را حفظ کنید. امروز با دیگران باشید و همکاری کنید. روابط نزدیک در عشق و ازدواج امروز خیلی اوج می گیرند. همسرتان بیش از توانتان از شما انتظار دارد. کلید امروز، ارتباطات است.

آبان:

امروز روز خیلی خوبی برای جلو افتادن و اقدام کردن است. روحتان خودجوش کار می کند و فقط می خواهید پیش بروید و یک کار خیلی متفاوت انجام دهید. ماجراجو باشید. شاید روز آرامی داشته باشید، البته اگر آشوب نداشته باشید و به این طرف و آنطرف نروید. از منابع مالی خودتان استفاده کنید تا خیلی موفق باشید. احتمالا یک فرد مسن تر به زندگیتان بیاید. کاری کنید احساس راحتی کند.

آذر:

امروز عشق و شفقت بسیاری دارید. ارتباط شخصی می خواهید و قصد دارید که به تمام سوالات برسید تا به قلب مساله برسید. شما آسیب پذیری معشوقه تان و اینکه چرا انقدر به شما نیاز دارد را می ستایید. نیازش به خودتان را با مهربانی پاسخ بدهید.

دی:

خیلی دوست دارید که پاسخ سوالاتتان درمورد رموز کارهای عرفانی را کشف کنید. امروز روز قدرتمندی است! با یک راهنما به مسایل پشت پرده پی ببرید و یاد بگیرید که چطور می توان جادو کرد و عمیقا گوش داد! اولین قدیم مراقبه است. اگر به خوبی مراقبه کنید می توانید به تمام سوالاتتان برسید. امروز آنرا امتحان کنید.

بهمن:

امروز برای تمام توصیه های دیگران اماده و پذیرا باشید. باید احساساتتان درمورد اینکه با معشوقه تان چه اتفاقاتی در حال رخ دادن دارید را ارزیابی کنید. احساس می کنید که باید سوالاتی پرسیده و پاسخ داده شوند. شاید تصمیم بگیرید که برای مدتی از هم دور باشید. اگر این کاری نیست که می خواهید انجام دهید، می توانید بیشتر در این باره بحث کنید.

اسفند:

میل خیلی زیادی دارید که به دیگران کمک کنید. شغل شما اساسا با مرد سروکار دارد و کمک و همراهی شما خیلی تحسین می شود. کاری که انجام می دهید را ادامه دهید ولی به یاد داشته باشید که نمی توانید به تنهایی دنیا را نجات دهید. امروز خیلی مراقب خودتان باشید.

زیگیل

 

فال روزانه

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved