فال روزانه پنج شنبه ۳۰ سی آبان ۹۲

فال روزانه پنج شنبه ۳۰ سی آبان ۹۲

فال 30 ابان 92 ,فال پنج شنبه 30 ابان 92 ,فال امروز ,فال فردا 30 ابان 92 ,فال روز پنجشنبه سی ابان 92 ,فال 30/8/1390

فال روزانه

فروردین:

شاید بخواهید که اطراف ساختمان کمی قدم بزنید و یا اینکه از پله ها بالا و پایین بدوید تا حواستان را از سیاسیت های اداری پرت کنید. وقتی به اداره بر می گردید، متاسفانه مشکلات و ناامیدی های بیشتری وجود خواهد داشت. اگر اینطور شد دوباره هم از اداره دور شوید. فقط از سخن چینی ها و مشکلات اداره دور بمانید. برای این کارتان از شما تقدیر خواهد شد.

اردیبهشت:

استقلال کلا آن چیزی که به نظر می رسد نیست. بدنبال یک همرا هستید تا لذت ها و ناامیدی هایتان را با او تقسیم کنید. از روزمرگی زندگیتان خلاص شوید و یک کار کاملا متفاوت انجام دهید. شاید بتوانید که آنچه که بدنبالش بودید را بیابید. امروز بهترین موقع برای ترتیب دادن یک قرار ویژه با کسی است. چطور است که تقاضای اضافه حقوق کنید؟

خرداد:

در فرایند انتخاب شغل باید آنی را انتخاب کنید که رضایت خاطر بیشتری را به شما می دهد. شاید احساس کنید که به یک احساس آزادی در شغلتان نیاز دارید، این موقعیت به شما داده شد ولی آن را به باد دادید. امروز به انتخاب هایتان نگاه کنید و بهترینشان را برای خانواده یتان انتخاب کنید. معوق گذاشتن کارها یک گناه است.

تیر:

می خواهید که امروز توسط همکارانتان دوباره سازماندهی شوید. خواهید دید که با سخت کوشیتان محبوبیت هم دبدست خواهید آورد. تشویق هم در راه است. می بینید که از وقتی صدایتان را به گوش همه رساندید پروژه های بیشتری به شما داده می شود. مجبور نیستید که همه ی کارها را انجام دهید، ولی باید فوت و فن های نمایندگی را نیز یاد بگیرید. موفق باشید.


فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

تبدیل تاریخ | دابسمش خنده دار | کانال تلگرام

اینستاگرام بازیگران | دوربین مخفی | دانلود تقویم ایرانی

پروفایل دخترونه | آیت الکرسی صوتی

عکس های لو رفته

 

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه فردا | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

مرداد:

تربیت و تربیت یافتن هدف کلی زندگی شماست. امروز با کسی صحبت می کنید که به کمک نیاز دارد و به او کمک می کنید. بازخورد خیلی خوبی دریافت خواهید کرد و بعد از آن احساس خیلی بهتری راجع به کسی که هستید و کمکی که کرده اید پیدا خواهید کرد. امروز سرتان خیلی شلوغ است. آنرا خوب حفظ و کنترل کنید.

شهریور:

شاید امروز بالا و پایین بپرید و به دنبال توجه باشید. خیلی خوب، شاید به آن دست نیابید. امکان دارد که کارتان توسط مدیریت تحت نظارت قرار گیرد. با نمره هایی که می گیرید شما را تشویق می کنند. شاید امروز نیاز به این داشته باشید که کار روی امور مالیتان را به اتمام برسانید. باید آنها را از همکارانتان مخفی نگه دارید. امروز کارهای زیادی برای خیلی ها نکنید! آرزو می کنید که ای کاش اگر کارهای زیادی را به انجام برسانید آزادی بیشتری داشته باشید.

مهر:

امروز کمک کننده باشید و راه هایی را بیابید که مشکلات را حل کنید. این هوش را به اعضاء خانواده نیز انتقال دهید. امروز قبل از عجله کردن در پذیرفتن کاری، درمورد کاری که می خواهید انجام بدهید فکر کنید. نیاز دارید که در خانه بمانید و کمی زمان استراحت به خودتان بدهید. در شرف فرسوده شدن هستید.

آبان:

امروز خیلی مثبت اندیش هستید. پروژه های خانه در حال تمام شدن هستند و شما خیلی هیجان زده شده اید. کارهایی که شما با دستانتان انجام می دهید می توانند خیلی جذاب و تحریک کننده باشند. بازخورد مثبتی را از خانواده و روابطتان دریافت می کنید. خیلی خوب است که کسانی که خیلی دوستشان دارید بیشتر متوجهتان باشند.

آذر:

اگر به رخدادها و یا مهمانی خاصی دعوت شدید که هزینه ی زیادی دارند، آن را نپذیرید. اوضاع مالیتان خوب نیست و به آن پولتان برای تمام کردن پروژه های خلاقانه نیاز دارید. درمورد نتیجه کارتان مثیت اندیش باشید. پروژه ها تمام خواهنمد شد و باعث تحسینتان خواهند شد. می خواهید که درمورد پیشینه خانوادگیتان پرس و جو کنید. این خیلی عالیست. البته امشب درانتظار نتایج نباشید، باید روی آن کار کنید.

دی:

ایده هایی که در ذهنتان است عالی هستند. ایده ها و ارائه هایی دارید که باید دربرابر کارکنان اداره بیان کنید و با این کار خودتان را حسابی نشان می دهید. شاید بخواهید درمورد اینکه چه کسی باید در وظایف کاری تغییری ایجاد کند تحقیق کنید. اطمینان کنید که این کار مخفیانه باشد. با یافتن پاسخ غافلگیر خواهید شد.

بهمن:

اگر امروز روی فرم نیستید شاید درحال دست و پنجه نرم کردن با مشکلات سلامتیتان هستید. در چند روز گذشته حرف های خیلی نیش دار و بدی شنیده اید و تاحدودی حساس شده اید. باید از خودتان مراقبت کنید و اطمینان کنید که سلامتیتان را در سطح بالایی حفظ کنید. یک مکمل ویتامین جدید پیدا کنید که محتوی مواد انرژی زا باشد. اینطوری احساس خیلی بهتری خواهید داشت.

اسفند:

الان وقت خیلی خوبی برای سینما رفتن است. فقط در سالن تاریک سینما بمانید و از فیلم لذت ببرید. بگذارید ذهنتان درگیر داستان شود و با آن جریان داشته باشد و درت بوداده تان را بخورید. این راه خیلی خوبی برای انرژی گرفتن دوباره برای تعطیلات آینده است.

 زیگیل

فال روزانه

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved