فال روزانه – فال روز جمعه ۲۴ ابان ۹۲

فال روزانه – فال روز جمعه ۲۴ ابان ۹۲

فال روزانه

فال روزانه جمعه ۲۴ ابان ماه ۹۲

فروردین:

شاید فقط شما بهترین فرد برای پذیرفتن مسئولیت پروژه های بسیار سخت باشید. حس موفقیتتان امروز شما را به جاهای خیلی خوبی می رساند. ازدواج و روابط دیگر همین که خیلی خوب پیش می روند به انتظارات و آرزوهای بزرگ دامن می دهند. قدردان داشته هایتان باشید و بین اعضاء خانواده تان تعادل ایجاد کنید.

اردیبهشت:

امروز قرار است که مسئول ایستگاه و یا پایگاه شوید. کارتان عالی خواهد بود. پروژه ها و کارهایی که مسئولشان خواهید بود امروز خیلی بهتر پیش خواهند رفت، زیرا شما یک حس مدیریتی دارید که در بین دیگر اعضای گروه بی رقیب است. اکنون زمان آن رسیده که از تعادل ایجاد شده بین شما، معشوقه و خانواده تان لذت ببرید. شاید ناگهان توجهتان به این جلب شود که مهارت های ارتباطیتان نیاز به بهتر شدن دارند.

خرداد:

شما همیشه از خودتان بخشندگی به خرج می دهید. شما و معشوقه تان امروز که در حال نزدیک شدن به ماه آذر هستیم خیلی حامی یکدیگر خواهید بود. مراقب باشید که از شرایطتان در شغلتان راضی باشید و امروز انتظارات خانواده را برآورده کنید. اوقات خیلی بهتری در پیش رویتان هستند. امشب خوش بگذرانید و یک کتاب خوب بخوانید.

تیر:

کارکردن با کسانی که شبیه خودتان هستند خیلی آسان است. انرژیتان را سرازیر این روابط می کنید و با افرادی که اقتدارتان را زیر سوال نمی برند خوب کار می کنید. اگر تصمیم گرفته اید که تغییر شغل بدهید، داشته های کنونیتان را نیز درنظر بگیرید. شاید اوضاع در شغل دیگر بهتر از الان نباشد.

مرداد:

شما خوب می دانید که چگونه از تمام جهات با مشکلات مواجه شوید. وقتی مشکلی سرراهتان قرار می گیرد خیلی خوب می دانید که باید چه کار کنید. می دانید که چگونه باید آن را حل کنید. این کار خون جاری در زندگیتان است و عاشق کاری که می کنید هستید و خیلی خوب هم هستید. مراقب باشید که امروز در تمام اوقات اعتماد به نفستان را حفظ کنید. نیاز به این پیدا خواهید کرد که در مورد اتفاقی که افتاد توضیح دهید. مشکلی پیش نخواهد آمد.

شهریور:

امروز شوروشوق سوزنده ای دارید که ممکن است امروز فوران کند. مراقب باشید که این شدت و تنش در محل کار فوران نکند. اگر امروز مربی کودکان کم سن و سال هستید، مراقب باشید که نگذارید در باشگاه بدون هیچ هدفی به این طرف و آن طرف بروند. امروز به دیگران انگیزه و الهام بدهید، حتی اگر درمورد یک مسابقه بسکنبال در بین بچه های ۶ ساله باشد.

مهر:

برای یکی از بهترین دوستان نصیحت و توصیه خیلی مهم است. باید تا می توانید به او کمک کنید. به قلب مشکل او بروید. ولی از تمام کردن پروژه برای او خودداری کنید. الان دارید او را قادر می کنید که کارهایی که از پسشان برمی آید را تمام کند. امروز مارآمد و مقتصد باشید.

آبان:

حواس پرتی ها و مسایل در کحل کار کمی آزاردهنده خواهند شد. تاکید روی ارتباطات و انجام دادن کار است. رابطه بین خودتان و همکاران را حفظ کنید. اتفاقاتی که امروز در اداره رخ می دهند خیلی مهم هستند و باید تبدیل به یک انگیزه برای زندگی کاریتان شوند. سعی کنید که سود و منافع بدست آمده از تلاش های گذشته تان را درو کنید. امروز بعد ازظهر زندگی آرامی خواهید داشت.

آذر:

امروز بهترین روز ماه برای کار کردن با دیگران است. شاید بخواهید به یک گروه بپیوندید و داوطلب شوید. اگر مراقب باشید، تبدیل به رهبر گروه می شوید و می توانید بدون مسخره شدن ایده هایتان را بیان کنید. هرگونه ناامیدی در محل کار خیلی کم دوام خواهد بود. شاید یکی از دوستان چیزی به شما بگوید که ماتتان ببرد و نتوانید چیزی بگویید، ولی این هم فقط یک لحظه ی گذراست. زندگی در خانه به رضایت و آرامش تمام منجر خواهد شد.

دی:

شما یک مدیر فوق العاده هستید. امروز وقتی با دیگران کار می کنید نتایج خیلی خوبی به دست خواهید آورد. اگر قصد فروش خانه تان را دارید، امروز بهترین روز برای اقدام کردن است. شاید بخواهید که یک خانه جدید در نزدیکی دریاچه و یا یک استخر بخرید. این کار باعث پیشرفت زیادی در دارایی هایتان می شود و هم چنین باعث می شود که در تمام فصول سال از این امکانات جدید لذت ببرید.

بهمن:

اهدافتان را بطور منطقی تعیین کنید و امروز به سمت آنها پیش روی کنید. خواهید دید که ناامیدی ها در محل کار برایتان خیلی کوتاه مدت خواهند بود. امروز در اداره یک نفر حرفی به شما خواهد زد که خیلی به شما برمیخورد و درجا خشکتان می زند. این حرف در بلند مدت برایتان خیلی باارزش خواهد بود.از اوقات آزادتان استفاده کنید و پروژه های خانگیتان را قبل از تعطیلات تمام کنید.

اسفند:

امروز نقش های بسیاری برای بازی کردن دارید. بعضی از آنها می توانند نقش معلم و یا ناظم باشند. به شما پیغام می رسد که امروز قرار است به شما جایزه و یا ترفیعی داده شود. یک رابطه نزدیک با یکی از اعضاء خانواده خیلی متزلزل خواهد شد. ممکن است فقط یک سوء تفاهم ساده باشد که سریعا قابل حل است. وقتی قصد آشتی کردن داشتید نگرش خوب خودتان را حفظ کنید. احساس عشق بر احساس های بد غلبه می کند و همه چیز دوباره خارق العاده خواهد بود.

 

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

خرید ساعت مچی زنانه | دوربین مخفی | دانلود تقویم ۹۶

عکس پروفایل | آیت الکرسی صوتی

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی | دابسمش خنده دار | کانال

عکس های لو رفته | بزرگ کردن آلت تناسلی

داستان عاشقانه | زایمان طبیعی | رمان عاشقانه

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه pmc | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved