جاستین بیبر کیست ؟ عروسک صهیونیسم !؟

جاستین بیبر کیست ؟ عروسک صهیونیسم !؟

جاستین بیبر کیست,عروسک صهیونیسم

این گزارش جالب و باحال  تا انتها بخونید

غرب و رژیم صهیونیستی در آخرین پروژه ضد اسلامی-فرهنگی خود نسل نوجوان را هدف قرار داده‌اند؛ پروژه‌ای بزرگ که در آن تلاش می‌شود تا از راه‌های غیر مستقیم ذهن افراد را از کودکی و نوجوانی نسبت به مسائل غیر اخلاقی و غیر اسلامی به گونه‌ای کنترل کنند که این مسائل برای نسل جوان و نوجوان عادی انگاشته شده و از آرمان‌های فرهنگی خود دور شوند.

در این پروژه ضد فرهنگی جدید، از روشی استفاده می‌شود که بیشترین تاثیر را روی ذهن و رفتار نوجوانان خواهد داشت؛ ناتوی فرهنگی غرب با استفاده از خود نوجوانان، در فرایندی کاملا برنامه‌ریزی شده، مهره‌های خود را به عنوان الگو به جهان معرفی کرده و در طی مدت کوتاهی این نوجوانان را تبدیل به الهه‌ای برای نوجوانان کشورهای دیگر بویژه کشورهای شرقی و مسلمان می‌کنند.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

این نوجوان‌های غربی که اغلب به عنوان ستاره موسیقی معرفی می‌شوند، با ظاهری بسیار اغواکننده و با پوشش‌های نامتعارف در کنسرت‌ها ظاهر شده و تبدیل به برند جهانی می‌شوند. لباس‌های خاص و نوع ظاهر آن‌ها که بسیار هوشمندانه طراحی شده‌اند، در کشورهای هدف تبدیل به کالایی به روز و به الگویی برای جوانان و نوجوان هدف تبدیل می‌شوند.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

همزمان با کشف این مهره‌های نوجوانان، تمام رسانه‌های دیداری، شنیداری و مجازی به طور هماهنگ و یکپارچه به تبلیغ و پیگیری مدام روابط خصوصی خواننده‌های کم سن و سال می‌کنند و مخاطب نوجوان را وادار به پیگیری قصه‌هایی می‌کنند که اغلب آن‌ها محتویاتی کاملا غیر اخلاقی داشته و هیچ تناسبی با این رده سنی ندارند.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

به‌طوری که اگر نگاهی به سایت‌های خبری صهیونیستی غربی انداخته شود، روزی نیست که خبری یا تصویری جنجالی از این نوجوانان زیر ۱۸ سال منتشر نشود.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

دلیل این همه تبلیغات گسترده چیست؟

اگر کمی موشکافانه به روابط این خواننده‌های نوجوان و طرز زندگی آن‌ها و پوشش خبری رسانه‌های غربی از زندگی خصوصی آن‌ها توجه کنیم، متوجه پشت پرده این پروژه‌ جدید کنترل ذهن خواهیم شد. برای مثال هر روز قصه‌ای جنجالی از روابط آن‌ها که یک روز به هم می‌رسند و یک هفته بعد از هم جدا می‌شوند یا اینکه روزی خبر خیانت، آن‌ هم در این سن در رسانه‌های خبری غوغا به پا می‌کند، کار را به جایی می‌رساند که مخاطبان هدف که اغلب از کشورهای مسلمان و بویژه خاور میانه می‌باشند هر روز پیگیر اخبار این خواننده‌ها و داستان‌های آن‌ها شوند.


عده‌ای از طرفداران نوجوان جاستین بیبر، خواننده ۱۹ ساله کانادایی

متاسفانه مطلبی که نگران کننده است نفوذ این جریان‌های غیر اخلاقی داخل ایران و در میان نوجوانان است. گرچه نفوذ جریان‌های ضد فرهنگی مانند جاستین بیبر در ایران کمرنگ بوده و قابل مقایسه با غرب نیست، اما از آنجایی که گوگل نیز در این زمینه با سرویس‌های ناتوی فرهنگی غرب و صهیونیسم همکاری می‌کند، به خانواده‌ها و مسئولان فرهنگی توصیه می‌شود تا دقت بیشتری در این زمینه داشته و اقدامات مقتضی در این زمینه را انجام دهند.

تصویر زیر، برخی از کامنت‌های کاربران نوجوان ایرانی در فضای مجازی درباره جاستین بیبر، خواننده نوجوان کانادایی است.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

در همین راستا، تمام ابزارهای تبلیغاتی غرب متحد شده‌اند، به‌طوری که موتور جستجوی گوگل که مدیریت صفحات وب را در دست دارد نیز به کمک این پروژه ضد فرهنگی آمده است.

این روزها اگر جستجویی فارسی در مرورگرهای مختلف اینترنتی انجام دهیم‌ متوجه این امر خواهیم شد که برخی از مرورگرها با شیطنت خاصی به تبلیغ جاستین بیبر می‌پردازند.

برای مثال اگر چند حرف اول نام جاستین بیبر را در موتور جستجوی گوگل درج کنیم، نام بیبر در اولین گزینه‌ها دیده خواهد شد.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست
اما “جاستین بیبر” کیست و چرا و چگونه به این شهرت جهانی دست یافت؟

“جاستین بیبر” “Justin Drew Bieber” متولد مارس سال ۱۹۹۴ خواننده نوجوان کانادایی است که در سال ۲۰۰۸ به خاطر پست ویدئوهایی در یوتوب به شهرت جهانی رسید.

مادر جاستین( پاتی مالت) در ۱۷ سالگی جاستین را از فردی به نام “جک بیبر” باردار می‌شود( ازدواجی رخ نداده بود)، به همین دلیل، پدر جاستین در همان کودکی به دلیل نداشتن هیچ قید و بندی به خانواده، جاستین و مادرش را به حال خود رها می‌کند.

 عکس کودکی جاستین بیبر,بیوگرافی جاستین بیبر

در حالی که هنرمندان نوجوان مشهور بسیاری در آمریکا و دیگر نقاط جهان وجود دارند، اما مجله‌های معروف آمریکایی اصرار دارند که نام بیبر در میان بهترین‌ها معرفی شود.

برای مثال، جاستین بیبر در سال ۲۰۱۱ از طرف “مجله تایم” به عنوان یکی از ۱۰۰  فرد تأثیرگذار  و دومین فرد ثروتمند زیر ۳۰ سال معرفی شد. در سال ۲۰۱۲ “مجله فوربس”اعلام کرد درآمد بیبر در دو سال گذشته ۱۰۸ میلیون دلار بوده است و تا ماه می ۲۰۱۲، بیش از ۱۵ میلیون نسخه از آلبوم‌هایش در جهان به فروش رسید. همچنین جاستین بیبر توسط همین مجله در رتبه سوم فهرست صد شخصیت مشهور قدرتمند سال ۲۰۱۲ قرار گرفت.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر
صهیونیست‌ها چگونه مهره جاستین بیبر را کشف کردند؟/ پدر صهیونیستی جاستین کیست؟
در همان روزهای اولیه که ویدئوهای منتشر شده بیبر در فضای مجازی مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده بود، عوامل رژیم صهیونیستی نیز دست به کار شده و با پیشنهادات اغوا کننده، به بهانه پرورش جاستین، مادر وی را قانع کردند تا جاستین را نزد خود تربیت کنند.
عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر
اولین دیدار جاستین و اسکوتر
هنگامی که جاستین تنها ۱۳ سال داشت، “اسکوتر بران” “Scooter Brown”، مهره‌یاب معروف آمریکایی-اسراییلی، بیبر را شناسایی کرده و پس از رایزنی با خانواده او، این نوجوان کم سن و سال را تحت تربیت خود قرار می‌دهد.
اسکتور بران که اکنون مدیر برنامه و همه‌کاره جاستین بیبر است به عنوان پدر صهیونیست این نوجوان شناخته می‌شود.

وی چنان تاثیری روی جاستین گذاشته است که بیبر در تمام کنسرت‌های خود آداب صهیونیست‌ها را به جا آورده و علائم و نشانه‌های صهیونیستی را در لباس‌ها، خالکوبی‌های خود طراحی می‌کند. به علاوه، در سال ۲۰۱۱، با هماهنگی اسکوتر و حمایت‌های مالی بنیاد شیمون پرز، جاستین کنسرتی را در سرزمین‌های اشغالی برگزار کرد.

در زندگی‌ نامه اسکوتر، تاکید شده است وی صهیونیستی بوده و پدر و مادر او  که به سختی از واقعه جعلی هلوکاست جان به در برده‌اند!  تا سال ۱۹۵۶ در مجارستان زندگی کرده و سپس به آمریکا فرار کرده‌اند.

پدر صهیونیستی جاستین، در دوران راهنمایی خود، در یک مسابقه فیلم مستند درباره هلوکاست شرکت می‌کند و جایزه اولی در منطقه و ایالت و نفر سوم آمریکا می‌شود. نکته بسیار جالب این است که فیلم به دفتر صهیونیست بزرگ هالیوود، یعنی “استیون اسپیلبرگ” می‌رود، در همان زمان و آشنایی اسپیلبرگ با اسکوتر، وی نیز به خدمت صهیونیست‌ها در می‌آید.

مدیر صهیونیستی برنامه‌های بیبر،چگونه پروژه صهیونیستی خود را پیش می‌برد؟

اسکوتر همزمان با مدیریت برنامه‌ کنسرت‌های جاستین بیبر، برنامه‌های صهیونیستی خود را نیز روی او اجرا می‌کند.

دین جاستین بیبر

به گزارش پایگاه صهیونیستی هاآرتص، اسکوتر بران در سال ۲۰۱۱، جاستین بیبر را به سرزمین‌های اشغالی فرا می‌خواند تا در آنجا نیز کنسرتی برگزار کند. برگزاری کنسرت بیبر در سرزمین‌های اشغالی با حمایت کامل مقامات صهیونیستی از جمله نتانیاهو، نخست‌وزیر اسراییل همراه می‌شود، به‌طوری که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از جاستین ۱۷ ساله تقاضای ملاقات می‌کند، اما این ملاقات بنا به دلایلی لغو می‌شود.

اما در زمانی که جاستین بیبر به همراه پدرش و گروه کنسرت خود در سرزمین‌های اشغالی حضور داشت، مدیر صهیونیستی برنامه‌های او، بیشتر از اینکه برنامه کنسرت‌های جاستین را هماهنگ کند با استفاده از روش‌های مختلف به ارباب‌های خود ثابت می‌کند جاستین صهیونیستی بوده و به حمایت از اسراییل می‌پردازد.

در طول این سفر، جاستین بیبر به اماکن صهیونیستی رفته و رفتارهای آن‌ها را می‌آموزد. اسکوتر جاستین را به دیوار ندبه در غرب بیت‌المقدس میبرد تا در آنجا زیارت کرده و آداب صهیونیستی را بجا بیاورد.

حمایت جاستین از کودکان صهیونیست به خاطر حملات حماس؟

در حالی که صهیونیست‌ها بارها با یورش به مناطق فلسطینی‌نشین اراضی اشغالی و حملات جنگنده‌های ارتش این رژیم صدها کودک فلسطینی به فجیع‌ترین وضع ممکن به شهادت رسیده‌اند، جاستین بیبر در ازای ملاقات نکردن نتانیاهو و در راستای حمایت از یورش‌های رژیم صهیونیستی به غزه، حدود ۷۰۰ بلیط رایگان به نوجوانانی هدیه می‌دهد که در مرز سرزمین‌های اشغالی و غزه زندگی می‌کنند.

تجدید پیمان پدر و پسر با خالکوبی عبری

به گزارش دیلی‌میل، جاستین بیبر و پدرش هنگامی در تور سرزمین‌های اشغالی به سر می‌بردند، برای تحکیم وحدت خود با اسراییل، نام “مسیح” را به زبان عبری روی سینه خود خالکوبی کردند که با تمجید رسانه‌های صهیونیستی همراه شد.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

این اقدامات الگوی بسیاری از نوجوانان جهان به ویژه مسلمان‌ها، تردیدی باقی نمی‌گذارد که جاستین بیبر خط مشی صهیونیست‌ها را دنبال کرده و صهیونیست‌های وابسته به این رژیم برنامه‌های ضد فرهنگی او را طراحی می‌کنند.
حلقه صهیونیست‌های دور جاستین تنگ‌تر می‌شود

به گزارش پایگاه تحلیلی Justineisajew، یکی دیگر از افراد بسیار نزدیک جاستین بیبر که در همه جا همراه او بوده محافظ اسراییلی وی، “موشه بنابو” “”Moshe Benabo است.

موشه بنابو یک افسر سابق صهیونیستی است که مسئولیت حفاظت از جان جاستین بیبر را بر عهده داشته است.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

نام او در اصل موسی بنابو است که در زبان عبری موشه تلفظ میشود و موشه ۴۷ ساله که خودش متولد حیفا است به زبان عبری تسلط کامل دارد و خانواده‌اش همانند خانواده اسکوتر براون ساکن فلسطین اشعالی هستند.

موشه بعدها به دلیل اینکه قبلا محافظ خواننده دیگری به نام جاستین تیمبرلیک بوده و بیبر از آن اطلاعی نداشته است، همکاری خود با او را قطع کرد.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

نمایش جاستین در شوهای غیر اخلاقی صهیونیستی

یکی از اقدامات ضد فرهنگی جاستین بیبر شرکت در شوهای غیر اخلاقی است که هدایت آن‌ را صهیونیست‌ها بر عهده دارند و حضور افراد زیر ۱۷ سال در این نمایش‌ها ممنوع بوده و نمی‌توانند به تماشای آن‌ بنشینند. نکته جالب این است هر جا که بیبر می‌رود اشخاصی صهیونیستی طرفدار اسراییل پشتوانه او هستند.

حضور جاستین بیبر در شوهای زننده، همواره با خشم گسترده‌ای از خانواده‌های غربی همراه بوده است.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

یکی از این نمایش‌ها، شوی مد شرکت “Victoria’s  Secret”‌ یا “راز ویکتوریا” است که لباس‌های بدن‌نما و زننده تولید می‌کند. اما حضور یک نوجوان هفده هجده ساله در این نوع نمایش‌های ضد فرهنگی چه توضیحی دارد؟ آیا مگر این است که ناتوی فرهنگی غرب ترویج بی‌بند و باری و برهنگی در دیگر فرهنگ‌ها را پیش رو گرفته است؟

شرکتVictoria Secret به دلیل تولید لباسهای زننده و بدن‌نما برای دختران نوجوان بارها مورد اعتراض خانواده‌های آمریکایی قرار گرفته است.

به گزارش Examiner، در حالی که بسیاری از طرفداران بیبر نوجوانانی هستند که هنوز سیزده سالشان هم نیست، دیدن خواننده مورد علاقه‌شان در میان عده‌ای از زن‌های برهنه و و ایجاد صحنه‌هایی مسهتجن الگویی بسیار نامناسب برای نوجوانان است.

بنا براین گزارش، دخترهای نوجوان بسیاری از رفتارهای بیبر الگوبرداری می‌کنند و این الگوبرداری سال‌ها ادامه خواهد داشت و تاثیر بسزایی در آینده نوجوانان دارد. این گزارش در هشداری به خانواده‌های آمریکایی از آن‌ها می‌پرسد آیا می‌خواهید دخترهای نوجوان با تماشای چنین برنامه‌هایی رو به فرهنگ برهنگی بیاورند؟ آن‌ها در خانه تمام این نمایش‌های غیر اخلاقی را مشاهده‌ می‌کنند تا جاستین بیبر برنامه خود را اجراکند.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

این گزارش می‌افزاید، آیا نسلی که تنها به مدرسه راهنمایی یا دبیرستان می‌رود باید الگویی مانند بیبر داشته باشد؟ آیا این نمایش‌های مد در حال تخریب فرهنگ سنتی کشورها نیست و تنها اعتماد به نفس دخترهای جوان را به حدی پایین می‌آورد که می‌خواهند مانند این مدل‌ها شوند؟

اگزمینر در ادامه گزارش، به سوء استفاده شرکت‌های مد و لباس می‌پردازد که با استفاده از چهره‌هایی نوجوان مانند بیبر، نسل کم سن و سال را پای تماشای این نمایش‌های غیر اخلاقی می‌کشد تا فرهنگ پوشش آن‌ها را تغییر دهد.

نویسنده این گزارش می‌افزاید: این نمایش‌ها باعث می‌شود پوشش نوجوان‌ها و به‌ویژه دخترها در مدرسه، رفته رفته تغییر کند و رو به برهنگی روند. شوهای مد ضد اخلاقی مانند ویکتوریا که با همراهی خواننده‌ای مانند بیبر انجام می‌شود می‌تواند فرهنگ جوامع را به سرعت تغییر دهد.

پایگاه تحلیلی آمریکایی دیگری با نام theblacksphere، در گزارشی با عنوان “‌راز ویکتوریا نسل نوجوان را هدف قرار داده است” به مسائل ضد فرهنگی این نسل می‌انجامد.

این پایگاه با توجه به حضور بیبر در نمایش‌های مد غیر اخلاقی ویکتوریا می‌نویسد: در حالی که میلیون‌ها دختر نوجوان این برنامه‌ها را از هر طریق ممکن تماشا خواهند کرد پیام این شوی تبلیغاتی این است که “من جاستین بیبر را دوست دارم، جاستین بیبر شوی مد ویکتوریا را دوست دارد، بنا براین من هم باید از لباس‌های زننده ویکتوریا خریداری کنم”.

این گزارش در خاتمه با اشاره به این موضوع که ویکتوریا در حال قربانی کردن معصومیت دخترهای نوجوان است می‌افزاید:‌

دخترهای ما ارزشمند هستند و لیاقتشان بیشتر ازاینها است، آن‌ها باید مورد مراقبت قرار بگیرند.

باز هم ردپای صهیونیست‌ها همگام با جاستین بیبر/ رییس صهیونیستی راز ویکتوریا کیست؟

هر چه به جزییات عوامل پشت پرده بیبر و حامیان مالی او دقت می‌کنیم، بوی صهیونیست‌ها بیشتر منتشر منتشر می‌شود.

مالک شرکت ویکتوریا که جاستین در بسیاری از نمایش‌های زننده آن شرکت می‌کند هم یک صهیونیستی تمام عیار است.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

لزلی وکسنر Lesly Wexner، ثروتمند مشهور آمریکایی و مالک صهیونیستی ۷۵ ساله شرکت ویکتوریا در سال ۲۰۰۸  توسط جورج بوش به صورت افتخاری همراه هیئتی، او را در سفر به سرزمین‌های اشغالی در شصمتین سالگرد تاسیس رژیم منحوس صهیونیستی همراهی کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونستی اسرائیل
وکسنر در کنار نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی

وکسنر سرمایه‌گذاری عظیمی در سرزمین‌های اشغالی کرده و یکی از بزرگ‌ترین حامیان مالی آمریکایی رژیم صهیونیستی است. او که از پدر و مادری صهیونیست زاده شده، دارای یکی از بزرگ‌ترین بنیادهای صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی است.

گفته می‌شود، وکسنر در کنار اسکوتر بران، مدیر برنامه‌های جاستین بیبر، پروژه ضد فرهنگی مورد نظر رژیم صهیونیستی را اداره می‌کند.

جاستین!! شلوارت را بکش بالا

یکی از شاخصه‌های ضد فرهنگی جاستین بیبر که به نظر می‌رسد کاملا حساب شده دنبال می‌شود، پوشش خاص جاستین بیبر است که توجه نوجوانان را به خود جلب کرده و باعث می‌شود آن‌ها از این نوع پوشش زننده الگوبرداری کنند.

عکس شلوار جاستین بیبر

به نظر می‌رسد، پوشش‌های ضد فرهنگی جاستین بیبر که مورد تایید خود غربی‌ها هم نیست، کاملا حساب شده باشد. بیبر در بسیاری از برنامه‌های خود برهنه بوده است. اما نکته جالب توجه نوع پوشیدن شلوار او است که بسیار زننده می‌باشد. این نوع پوشش عجیب صدای والدین غربی را هم در آورده است.

عکس لخت جاستین بیبر

به گزارش دیلی‌میل، طبق نظرسنجی‌های انجام شده، پوشش جاستین بیبر زننده‌ترین پوشش خواننده‌های آمریکایی انتخاب شده است. بر همین اساس یکی از شرکت‌کنند‌ه‌ها عقیده دارد خواننده‌های پاپ مانند بیبر الگوی نامناسبی برای جوانان و پوشش آن‌ها هستند.

بوستون گلوب نیز در گزارشی به پوشش زننده بیبر اشاره می‌کند. نویسنده این گزارش با اشاره به تبلیغاتی بودن پوشش بیبر و ترویج فرهنگ نامناسب در میان جوانان می‌نویسد: وقت آن رسیده که پوشاک زننده خود را تغییر دهی. نگاهی به اطراف بیانداز هیچ کس چیزی که تو می‌فروشی را نمی‌خرد.

به عقیده بوستون گلوب، بسیاری از والدین طرفداران بیبر از او می‌خواهند تا شلوارهای عجیب خود را بسوزاند.

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی به موضوع جاستین بیبر و تاثر او روی فرهنگ جوانان پرداخته است.جاستین بیبر بارها از خو رفتارهای خشونت‌آمیز نشان داده و محافظان اسراییلی وی نیز در بسیاری از موارد با هواداران و روزنامه‌نگاران زد و خورد داشته‌اند. این روزنامه آمریکایی با اشاره به رفتارهای پرخاشگرانه این خواننده نوجوان در تحلیلی جامع نسبت به تاثیر رفتارهای بیبر روی ذهن نوجوانان هشدار داده و می‌نویسد؛ در کنار الگوی نامناسب روابط و پوشش‌ بیبر، رفتارهای خشونت‌بار وی نیز می‌تواند تاثیرات منفی بسزایی روی نوجوانان داشته باشد.
این روزنامه بر اساس کتاب “اهمیت فرهنگی ستارگان نوجوان” نوشته “جین او کونر” می‌نویسد:ستاره‌های نوجوان با  استفاده از مواد مخدر، لباس‌های زننده، نوجوانان را خواسته یا نا خواسته به تقلید از خود فرا می‌خوانند.

عکس لخت جاستین بیبر

حمایت جاستین بیبر ۱۹ ساله از همجنس‌بازها
بیبر که دیگر رفتارهای زننده و غیر اخلاقی را به اوج خود رسانده، با حمایت از گروه‌های همجنس‌باز، بار دیگری نشان می‌دهد چه اهدافی پشت سر او قرار دارند.

پروژه IT gets better، توسط Dan Savage””  همجنس‌باز معروف آمریکایی و همسر(مرد) او راه‌اندازی شده است. دن سویج فعالیت‌های بسیاری در زمنیه اشاعه همجنس‌بازی در آمریکا داشته است.


دن سویج به همراه دوست همجنس‌باز خود در راهپیمایی همجنس‌بازها

بر اساس گفته‌های خود وب‌سایت این پروژه، هدف آن حمایت از همجنسگراهای سراسر دنیا و ترویج آن است.

جاستین بیبر که در حال تبدیل شدن به الگویی برای نوجوانان بوده، نیز با عضویت و سرمایه‌گذاری مالی در این پروژه، حمایت خود از همجنس‌بازها را اعلام کرده است.

خانواده‌ها و مسئولین فرهنگی مراقب نفوذ جاستین‌بیبرها در میان نوجوانان، بویژه دخترها باشند

نقش گوگل در پروژه ضد فرهنگی بیبر

گوگل نیز در این پروژه ضد فرهنگی به کمک صهیونیست‌ها آمده است. با جستجویی ساده در اینترنت متوجه پروژه محبوب کردن جاستین در میان نسل نوجوان ایرانی خواهیم شد، به طوری که اگر در موتور جستجوی گوگول حرف “جا” را جستجو کنید به سیلی از گزینه‌های مرتبط با جاستین بیبر بر خواهیم خورد و یا اگر کلمه طرفدار را جستجو کنیم باز نام جاستین بیبر به چشم خواهد خورد.

به علاوه، با توجه به اینکه به علت فرهنگ غنی ایران اسلامی، میزان نفوذ جریان ضد فرهنگی بیبر در این پایین بوده و قابل مقایسه با غرب نیست، اگر در نگاهی به وبلا‌گ‌های نوجوانان ایرانی به ویژه دخترها انداخته شود، وبلا‌گ‌هایی را ملاحظه خواهید کرد که طرفداران جاستین بیبر و دوست دختر او هستند و با نگاهی به نظرات این نوجوانان درباره بیبر و زندگی شخصی او، متوجه بحرانی که شاید گریبانگیر نسل نوجوان و آینده ساز کشور شود خواهیم شد.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

از آنجایی که هدف اصلی پروژه جاستین بیبر نفوذ در نوجوانان است، ناتوی فرهنگی صهیونیسم تنها به الگوی رفتاری بسنده نکرده و با ترویج لباس‌ها و کالاهای مرتبط با بیبر قصد دارد نفوذ این جریان را بیش از پیش تقویت کند.

justian-biber-2013-Amazing_ir (1)

در حالی که الگوهای طراحی  زیادی از اسطور‌ه‌ها و فرهنگ ایرانی در عرصه مد و پوشاک تاکنون عرضه شده‌اند، اما برخی از فروشگاه‌های پایتخت با سوء استفاده از آب گل‌آلود و شاید هدفمند به دنبال ترویج و فروش کالاهی مرتبط با این ناتوی فرهنگی هستند.

مدل تیشرت شهدا

در تحقیقات صورت گرفته توسط باشگاه خبرنگاران، کالاها و پوشاک مرتبط با جاستین بیبر درفروشگاه‌های پایتخت به راحتی قابل خریداری هستند.

مدل تیشرت جاستین بیبر

با توجه به موارد اشاره شده و اثبات رابطه جاستین بیبر با رژیم صهیونیستی و برنامه‌های ضد اخلاقی و ضد فرهنگی که وی که با مدیریت ناتوی فرهنگی غرب و صهیونیسم اجرا می‌شوند، به خانواده‌ها و مسئولین فرهنگی کشور هشدار داده می‌شود، ضمن کنترل فضای اینترنت، هرچه سریع‌تر نسبت به مقابله با چنین پروژه‌هایی که نسل نوجوان بویژه دخترها را هدف قرار داده، اقدامات مقتضی را انجام دهند.

اینم چند تا عکس از دختران هوادار جاستین بیبر !

عکس جدید جاستین بیبر 2013

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

 

امتیاز 2.72 ( 32 رای )
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون ۱۶۶ نظر ثبت شده است !

 • کاش یه کمی شعور داشتید و اینطور در مورد این فرشته قضاوت نمی کردید می دونید چیه چرا وقتی که خودش کفشش رو در آور تا بچه های نیازمند تو آفریقا بپوشن رو نمیگید که خودش با جوراب راه میرفت چرا تمام اون پول های که به خیریه ها میده رو نمیبینید چرا نیمیبینید که یه دلار از هر بلیط کنسرت تور Purpose یا همون هدف که تور جهانی بود رو داد به خیریه چرا موقعی که برای حادثه دیده های منچستر پول جمع کرد رو نمیگید اگر صهیونیست بود پس صلیب روی سینه و عکس مسیح روی پای چپش چی میگن و تتویی که تتو دروازه های بهشت پوشوندش و نوشته بود پسر خدا یعنی مسیح رو نمیگید اگر شیطان پرست بود چرا اینقدر میره کلیسا و همیشه از مسیح یاد میکنه اسلام و به گند نمیکشه فقط خود واقعیشه درسته اونم مثل تمام انسان های جهان اشتباه کرده و برای اشتباهاتش عذر خواهی کرده و گفته که دیگه هدفش رو پیدا کرده و اینکه بیش‌تر خواننده های هالیوود توی شوی ویکتوریا سیکرت اجرا کردن کلا جاستین بیبر یه فرشته هستش من ۷ ساله که بیلبر هستم و جاستین حدود نه سال هست که به طور رسمی وارد عرصه موسیقی شده و من به بیلبر بودند افتخار می‌کنم و پشیمونم چرا زود تر بیلبر نشدم و هیچوقت احترامش به مسلمونا توی تور ترکیه اش رو از یاد نبرید که موقع اذان به احترام مسلمونا ‌ایستاد تا نماز شون رو بخونن

 • برید گمشید انقدر کسشر نگین وقتی ع هیچی خبر ندارین بی جنبه ها
  مطالب سایت درسته ولی پشت پرده دارع که نزاشتن بعضی چیزارو..اگ بزارن میبینین حق با جاستینه
  انقدم نگین اسلام رو فلان میکنه شما اگه خودتون مسلمونین به بیراهه نرین بی ظرفیتا
  واقعا خنده دارع..هه!

 • نمد چرا ما اینجوریم
  عزیزم من بلیبرم از تمام قلبم دوسش دارم
  ولی اشتباهاتی داشته اما یکم فکر کنید یک پسر ۱۵ ساله بدبخت یک دقعه به کلی پول و ثروت میرسه انتظار داری خراب نشع ولی با اینحال
  وقتی توی ترکیه تور بلیو رو داشت وقتی اذان پخش شد کنسرت رو قطع کرد تا بلیبرای مسلمونش نماز بخونن:)حالا بازم بگین عروسک صیونیست
  راستی اینا وقتی وارده این حرفه میشن کلی بهشون پول میرسع ولی وقتی یک مدت میگذره حقاقی اشکار میشه میفهمن چه اشتباهی کردن ولی بازگشتی نیست میفهمین مجبورن
  ایکاش درک میکردین جاستین واقهی یک فرشتش یک کسی که وقتی میخنده از اون چشاش دل پاکش رو میبینین کمتر قضاوت کنین

 • بدبختا ازش بدتون میاد چرا اینجوری میکنین. اون همه به خیریه ها کمک کرد رو ندیدین حسودا.

 • چهره فریدی دارد اما زیر این چهره شیطان خوابیده

 • سلام
  عزیزان خواهشا؛ اگر از طرفدارانش هستید این چرت و پرت ها رو باور نکنید و اگر نه لطفا اهانت نکنید به این علت که اگه اون صهیونیسم بود و یا قول بعضی ها شیطان پرست هیچ وقت به اون همه از مردم محروم در هر جای دنیا کمک نمیکرد و یا اگر با چهار تا عکس فتو شاپ مثل عکس های مافوق که اون فقط یقه اش رو گرفته بعد عکس اون ستاره رو با عکس اصلی میکس کردن تازه اون ستاره هم نماد شیطان پرستی نیست ، اگر میخواهید تمام حقایق اون رو بدونید باید از اونها مطمئن باشید و برای اطمینان هم میتونید فیلم های موجود زندگی اون رو همراه با ترجمه مطالعه کنید و یا ترجمه ی مصاحبه های اونهارو ببینید در ضمن شما کدوم شیطان پرست رو دیدین که خالکوبی مسیح و صلیب رو تنش بزنه؟

  شما کدوم یهودی رو دیدی که خالکوبی مسیح بکنه ؟

  باشه اون خوب ما بد. اما شما هم چشماتو باز کن. آهنگ جدید “چشماتو باز کن” هم باید ساخته بشه.

 • میدونید مسله حسودی ما پسرا نیست
  مسله نگرانی ماست برای همنوعامون
  برای دخترای کشورمون که مثل خواهرمون میمونن
  فرهنگ دو نوع داره در دو نوع انسان هم یافت میشه
  یک نوع فرهنگ فرار و قابل تغییر
  و یک نوع فرهنگ غیر قابل تغییر
  بستگی داره که شما کدوم یکیشو داشته باشی
  کاملا درسته ک اگه وارد زندگی های شخصی خیلی از انسان های معروف ایرانی یا مسلمون بشیم به چیز های وحشت ناکی بر میخویریم
  ولی هممون میگیم زندگی شخصی که فقط برای خود طرف ضرر داره نه جامعه
  من نقش منجی یا هادی ندارم فقط کاش شمایی که طرف دار جاستین هستین یه ذره قیاس هم کنید.درسته که کارهای خوبی انجام میدن کارهای خیر اما تا حالا فکر کردین شاید پوشش باشه یه ذره بچه گانه است که فکر کنیم کسی که برای ۵۰۰ نفر مدرسه ساخته کارش توجیه میشه واسه منحرف کردن میلیون ها نفر
  البته اینو بگم که سیاست و روانشناسی خاموش هم پشت این قضیه هست
  به امید اینکه هممون راهه درستو بریم 🙂

 • باهاتون موافقم به نظرمن به جای دعوافرهنگمونودرست کنیم ما به جاستین کاری نداریم بهتره فرهنگ خودمونودرست کنیم وسعی نکنیم ازدیگران تقلیدکنیم مگه خودمون چمونه عقلمون کمه؟بهترخودمون حساب شده عمل کنیم نیازی نیست که چادری باشین که حجابتون رعایت بشه همین که موهاتون کمتردیده بشه کافیه همین که خداروبشناسین وبه اون دنیاتون فکرکنین اینقدرجاستین جاستین نمی زنین

 • من خودم عاشق جاستین بیبر نیستم ولی کارای خیر زیاد کرده خیلی زیاد صداش خوبه قیافه اش خوبه هیکلش خوبه به مرکز خیریه کمک کرده ،سلسل هم دستش نگرفته بره تو فلسطین مردمو به خاک و خون بکشه با هلیکوپتر بلک هاک هم نرفته عراق رو تصرف کنه حالا یه کم تیپش به فرهنگ ما نمیخوره تو کشور خودش از بهتریناس شما ها چیکار به شلوار اون دارین هرکسی رو تو قبر خودش میخوابونن

  اسمتو درست نوشتی؟ عرشیا اسم مرده دیگه . هان ؟ ؟

 • بچه ها یه کم بصیرت داشته باشید
  این بصیرتی که رهبر میگن به درد همین جاها میخوره
  با یه کم تعقل میشه فهمید وجود اینا برا ما خوبه یا بده
  واقعا این وضعیتو فقط امام زمان میتونه درستش کنه

 • نظر شخصی افراد راجع به جاستین بیبر و امثالش اصلا مهم نیست
  مهم اینه که این جور افراد مشهور دارن اسلام و فرهنگ رو به گند میکشن
  این قدر ساده اندیش نباشید
  یه کم به عواقب وجود این جور افراد فکر کنید
  چند سال دیگه فرزندانمون از اینا الگو برداری میکنن
  اون وقت ما هم میشیم مثل غرب
  اسلام هم نابود میشه
  شلوغش نمیکنم
  باور کنید این واقعیته

 • من چیزی ندارم بگم فقط پی امایی که گزاشتینو میخونم و میخندم
  دارن سر جاستین دعوا میکنن
  من نه از جاستین بدم میاد نه براش میمیرم من فقط اهنگاشو گوش میدم و زیاد توی زندگیش دخالت نمی کنم اصلا به من چه اینم اومدم چون به نظرم برام جالب بود
  اولا بیشتر اون شروارا مدلشه تو ایرانم هست البته اسلامی تر دوما در همه جا نرم افزاری به نام فتوشاپ وجود دارد …..
  سوما کلنی شروارای خارجی ها گشاده یه هو ….. میاد پایین
  بعد حالا این همه موضوع چرا گیر دادین به شروار اون
  چهارما معمولا نمیگن اما من مجبورم چهارما اون هم گناه میکنه هم کارای خیر انجام میده اونایی که میگن این چه کارایه انجام میده مثلا خودشون پاک پاکن شما نیاز نیست بگین طرف خوب هست یا نه خدا خودش میدونه خوبه یا بد بهتره پشتش حرف نزنین خیلی از این حرفا فقط شایعه هستن و فقط میخوان هنرمندارو از چشم مردم بندازن
  اون بدن خودشه اون شروار خودشه اون سلیقه ی خودشه اون زندگی خودشه به شما چه مربوطه شما به زندگی زیبا و پرشرف و پر مهرتون که پر از پاکی و مهربونی و از پیامبرانمون الگو برداری شده هست برسین والااااا به خدا

  ….
  ….

  …………دیگه حرفی ندارم خود دانید

 • بشنید زندگی تون کنید جا این بچه بازی ها نیست …
  هم اونایی که حمایت می کنن و هم اونایی که میگن بد ه فقط وقت طلف کردن اونایی که حمایت میکنن واسه عشق خودشون
  ادم که می خواد بد بشه بد میشه …. شما باید خودتون فرزندان گل شکفته نازتونو درست و با وجدان تربیت کنید که سمت کار خلافی نرن نه که با زور اینکارا ……مهم نیست در هر صورت با ارزوی خوشحالی و بلیبراش اینقدر اذیتشون نکنید ولشون کنید وان دیرکشن صدتا دیه هم بدتر این جاستین هستن فقط رو این تمرکز کردین در صورتی که از جاهای دیه هم نشتی هست

  شما اگه یه کم فکر میکردین این حرفو نمیزدین
  جاستین و دیگران در تربیت فرزند موثرن
  یه نو جوون شخصیتشو از رو همین افراد الگو برداری میکنه
  حالا هی بگید به فکر تربیت فرزند خودتون باشی
  واقعا که ساده اندیشید

 • بچه ها حرف حسودی نیس
  جاستین چهرش قشنگ لباس پوشیدنشم ب خودش مربوط ولی فک نکنین اسراییل بی کارنشسته واقعا داره کارهای ضد اسلامیش رو هر روز بیش تر میکنه و هر روز با ی نقاب تلاش برای از بین بردن اسلام میکنه وهمون جور ک خوندید امکانش هس جاستین یکی از نقشه های پلیدشون باشه
  لطفا کمی فک کنین

 • یارش هستیم یا دشمنش؟
  خطاب به اونایی که میگن آقا بیا
  امام زمان از یهودی انتظارنداره از مسیحی انتظارنداره حتی از سنی ها هم اونقد انتظار نداره
  اما از شیعه خیلی انتظار داره
  دلش از یهودیا و مسیحیا خون نیست
  دلش از ما خون شده از ما شیعه ها.
  چجوری دهنمونو به هر حرف و هر فوحشی باز میکنیم ازاین طرف میگیم آقا دوستت داریم آقامنتظریم؟!
  کسی که تودلش شوق ارتباط با نامحرمو داره کسی که هر فوحش وحرفی از دهنش خارج میشه چجوری جرات میکنه بگه من عاشق شهدا هستم؟!!چجوری جرات میکنه بگه من عاشق امام زمانم؟!!
  تصورکنیم امام زمان کنارمون ایستاده٫ بازم هرکاری میکنیم؟هرحرفی میزنیم؟
  فکرکردیم امام زمان کارای مارو نمیبینه؟!
  چرا همه رو میبینه.اونم هفته ای دوبار.
  چرا با کارامون باحرفامون ناراحتش میکنیم چرا پا روی خون شهدا میزاریم؟ شهدا کجا دلشون با گناه بود؟کجا زبانشون بافوحش بود؟ فقط عاشق عکس شهدا نباشیم٫ یکم مثل اونا عمل کنیم. والا دوست داشتن عکس یه شهید فرقی با دوست داشتن عکس بازیگرا و خواننده ها نداره۰۰۰
  مثل اهل کوفه منتظر نباشیم
  واقعا منتظر واقعی باشیم

  فحش میدیم به خاطر اینکه مستحق فحشه چون جوونامونو منحرف کرده
  تمام

 • واقعا برای کسایی که طرفدار جاستینن متاسفم فرهنگ ما اسلامی و دین ما هم اسلام ما باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم نه این که بیایم از کسایی ک معلوم نی فرهنگ و دینشون چیه طرفداری کنیم من خودم توی کانادا رفتارای جاستین از نزدیک دیدم واقعا خجالت باره حتی خوده غربی ها هم از این واقعه ها شاکین لطفا یکم فکر کنید مهم تر از جاستین خودتونید …

 • مرسی از مطالب باارزشتون

  جاستین کسی نیست انقد بزرگش کردین…

  درسته صداش خوب قیافش خوب ولی وقتی قاتله دوست داشتن داره؟

  وقتی هزاران نوجوونو ب بیراهه میکشه دوست داشتن داره؟

  من خودم بشخصه قبل ار خوندن این مطالب از صداش خوشم میومد ولی برا خودم متاسفم ک اهنگ همچین ادمی رو گوش دادم.

  مسوولین فرهنگی ما کجان؟

  بازم ممنون از اطلاع رسانیتون

 • واقعا که، چه تأسف بار…

 • جاستین حرام زاده است

 • راستش اینکه ما ایرانیا جنبه نداریم چون اگه فقط یه ذره ظرفیت داشتین این همه چرت و پرت نمی گفتین .تصور کنین شما جاش بودین و این طور در موردتون میگفتن چه احساسی داشتین ها…..؟

  وایی نیست ایشون خیلی با ابرو تشریف دارند اگه ابرو داشت که این مسخره بازی ها و جلف بازی ها رو انجام نمی داد واقعا من موندم چه اصراریه این مختونو اک بند نگه دارید

 • از نظر من همه ی این مطلبا درسته‌ ، ولی دروغ چرا بگم من از قیافه ی جاستین خوشم میاد چون واقعا خوشگله ، کارای خیلی زشتی انجام داده و کارای خوبم خیلی انجام داده .
  هرکسی به نظر دیگران باید احترام بزاره چون هرکی نظری داره و نظرش واسه خودش مهمه ، پس هیچکسی حق نداره بگه جاستین بده چون نظر دیگران مهمه و دقیقا بره عکس همین موضوع هم باید باشه…
  اصلا ارزش نداره ک بخوایم واسه یه خواننده ک بعضیا دوسش دارن و بعضیا متنفرن ازش با هم وطن خودمون بحث کنیم…
  .
  .
  .

  موافقم حالا بیاین برا اینکه جناب خانوم جاستین بیبر به راه راست بیاد دعا کنیم
  خدا خدای دانا مهربونو توانا
  جاستین رو به راه راست بیا
  یهدی الجاستینو صراط المستقیم

  ببخشید اینجا دیگه بحث سلیقه نیست بحث به لجن کشیدن مسلمون ها هستش که اینا فقط هدفشون همینه واقعا که با همه چیز احساساتی بر خورد می کنید.

  این که من از ما از جاستین و امثالش خوشمون میاد یا بدمون میاد اصلا مهم نیست
  مهم اینه که وجود جاستین و رفتار هاش چه بخواد چه نخواد داره رو فرهنگ اصیل ما تأثیر منفی میذاره
  اینقدر ساده نباشین
  واقعا که بچه گانه فکر میکنین

 • دشمن تا حالا در دوران معاصر خیلی به ما لطمه زده هر چقدر هم خوب فکر کنی اونا خر نیستند که اون همه خرج کنند تا با شبکه های ماهواره ای اوقات فراغت ما رو پر کنند . در هر صورت یه روز حجت بن الحسن پدر اینا رو در میاره .
  اللهم عجل لولیک الفرج

 • مدیر برنامه جاستین:
  جون عمت شلوار این یارو رو بکش بالا .
  خداوکیلی دختری که از این یارو خوشش بیاد ینی بین خدا و شیطان شیطانو انتخاب کرده میدونین شیطان اول خودشو خوب نشون میده. واسه فلسطینی ها بیمارستان میسازه ولی در باطن همون شیطانه .واقعا واس دختر و پسری که از این یارو خوشش میاد متاسفم… Shame on u در ضمن خجالت نمی کشی این تسبیحو بکنم تو چشات بپیچمت لای سجاده خفه شی
  دوس دختر سابقشم وقتی به روح خبیسش و ارتباطش با دخترای دیگه پی برد ولش کرد گرچه سخت بود ولی کلن هرچی نیگاه میکنم انگار دستشویی دو کرده تو شلوارش

  دمت گرم.

 • اللهم اجل لولیک الفرج
  واقعا آدم وقتی یه سری چیزارو میبینه و میشنوه نیاز به حضور امام زمانو بیشترو بیشتر حس میکنه!وقتی میبینی یه سری آدما اونور دنیا میلیاردها دلار هزینه میکنن تا من بچه مسلمون تو اینور دنیارو به لجن بکشن بیشتر به خدا فکر میکنی!!
  الله اکبر از این همه بدی بعضی آدما

 • بااینکه من از جاستین زیاد خوشم نمیاد ولی باید بگم این پسرا خیلی حسودن واقعا اگه از جاستین خوششون نمیاد برای چی مثله شلوارشو پاشون میکنن.پسرا از دخترا حسود ترن ولی حسشونو نشون نمیدن یا مثلا جای غیرت ایرانی نشونش میدن . در ضمن هرکس یک علاقه ای داره به کسی ربطی نداره درباره علایق دیگران نظر میدن.منم از روی کنجکاوی زدم و این دروغارو در موردش خوندم ولی میدونم که همش یک مشت دروغه.چه عیبی داره آدم عاشق یکی باشه حتی اگه اون یک بازیگر یا خواننده خارجی باشه منم از انریکه خوشم میاد پس نباید به حرفایی که راجب بهش گفته میشه توجه کنم چون به کسی هیچ ربطی نداااااره………

  اسلامو داره به گند میکشه میفهمی؟

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved