امازینگ / سرگرمی / فال روزانه پنج شنبه ۱۱ یازدهم مهر ۹۲

فال روزانه پنج شنبه ۱۱ یازدهم مهر ۹۲

فال روزانه پنج شنبه ۱۱ یازدهم مهر ۹۲

فال روزانه پنج شنبه 11 یازدهم مهر 92

فروردین:

درمحل کار ترفیع هایی درنظرگرفته خواهد شد. ممکن است به شما موقعیتی داده شود که مدتهاست انتظارش را می کشید. البته مراقب ایده های ثابتتان باشید. خواهید دید که خورشید همیشه برای دیگران نمی تابد. امروز بهترین روز برای فروختن چیزی باارزش است. اگر امروز آنرا نفروشید ممکن است مجبور شوید حداقل یک سال دیگر صبر کنید.

 

اردیبهشت:

سعی کنید امروز از هرگونه سخن چینی به دور باشید. کمی احساس می کنید حساس شده اید و این می تواند زندگیتان را کمی با مشکل و ترس روبه رو کند. خودتان را جمع کنید و چند موقعیت برای عاشق شدن پیدا کنید. از پس آن برمی آیید. سعی کنید امروز نیفتید و خودتان را زخمی نکنید. از جمع های شلوغ دور باشید و تدارکاتی ببینید تا بتوانید پول بیشتری کسب کنید.

 

خرداد:

امروز افرادی هستند که به دنبال مشایعت شما هستند. در هیئتی که با آن کار می کنید محبوبیت زیادی دارید. به آنها این شانس را بدهید که بدون هیچ فشاری از جانب شما تصمیم نهایی را بگیرند. نسبت به تجارب خودتان اعتماد بنفس داشته باشید.

 

تیر:

لوازمی که دارید درحال خراب شدن هستند. خیلی بد شد چون مجبورید برای گرفتن وسایل جدید هزینه کنید. چانه زدن فراموش نشود. به نزاع های خانوادگی اصلا گوش ندهید. خیلی ناراحت کننده است که بچه هایتان نمی توانند در بعضی حیطه ها با هم توافق داشته باشند. امروز عصر را با یک کتاب خوب خوشایند کنید و کارها و بچه ها را نادیده بگیرید.

 

مرداد:

تغییر همیشه خوب است. امروز اصلا درمقابل آن نایستید. بگذارید که تغییرات در وظایف، زمان و روابط رخ بدهند. اگر وظایف کاری جدید دارید که خیلی خوب است. امروز عصر بیرون بروید و هوایی بخورید. یک شیرینی خوب برای خودتان بخرید. مراقب سلامتیتان باشید.

 

شهریور:

امشب مهمانی درپیش است و شما زندگی و عضو اصلی مهمانی خواهید بود. امروز کارهای زیادی دارید و نمی توانید همه آنها را انجام دهید. به مهمانی هایی بروید که بیشتر به شخصیتتان می خورند و مناسب سلیقه تان هستند. هرجا که بروید کانون توجه خواهید بود.

 

مهر:

در محل کار ایده هایی دارید که باید به دیگران بگویید؟ ازآنجایی که شرایط موجود را دوست دارید ابراز ایده هایتان کمی غیر معمول است ولی نتایج خوبی خواهد داشت. آنها را بنویسید و با همکاران درمیانشان بگذارید. روزهایتان خیلی آرام میگذرند. درمورد این فکر کنید که امروز عصر می خواهید چه کاری انجام دهید. به باشگاه بروید و با بقیه درمورد کاهش وزن و تناسب اندام صحبت کنید.

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

خرید ساعت مچی زنانه | دوربین مخفی | دانلود تقویم

عکس پروفایل | آیت الکرسی pdf

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی | دابسمش خنده دار | تلگرام

عکس های لو رفته | بزرگ کردن آلت تناسلی

داستان عاشقانه | فیلم زایمان طبیعی | رمان عاشقانه

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه pmc | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

آبان:

امروز روز خیلی گرمی است. این باعث می شود مایل باشید به خانه بروید و یک نوشیدنی خیلی سرد بنوشید. دوستانتان را به یک شام ساده دعوت کنید و باهم مسابقات ورزشی ببینید. همیشه بودن با آنهایی که فکر می کنید دوستتان دارند لذت بخش است.

 

آذر:

برنامه های غیر واقعی شما را به هیچ جایی نمی رسانند. خودتان را با داشتن کارها و سرگرمی های معقول راضی نگه دارید. امروز روز خوبی برای این نیست که خودتان را درگیر قرارهای کاری سنگین کنید. زمانی را صرف این کنید که فقط پشت میزتان بنشینید و به این بیندیشید که برای ادامه ی سال چه کارهایی می خواهید انجام دهید. با یک دوست خوب وقت استراححتان را بگذرانید.

 

دی:

امروز یک روز عالی برای بدست آوردن دوستانی خوب است. شاید حتی بخواهید که فانتزی هایتان را کنار بگذارید و یک ملاقات خیلی هیجان انگیز داشته باشید. امروز در درآمدتان کمی تاخیر خواهید داشت. امروز به هیچ عنوان بیشتر از حد نیاز خودتان را متعهد نکنید.

 

بهمن:

سعی در حفظ و امن کردن موقعیتتان در شرکت برایتان نتایج و پاداش های خوبی در پی خواهد داشت. بلندپروازی های قدرتمند ممنوع نیستند، ولی نیازی هم به آنها ندارید. امروز با معشوقه تان اصلا عصبانی نشوید و خوش اخلاق بمانید. احساساتتان را با کارهایی که می کنید هماهنگ کنید. مشکلات سلامتیتان به دلیل بلندپروازی زیاد و کار بیش از حد می باشد.

 

اسفند:

اگر مراقب باشید همه چیز در زندگی عشقیتان خوب پیش خواهد رفت. پروژه های حرفه ایتان هم خیلی خوب پیش می روند و افلاک برایتان خیلی خوشحال هستند. از انتقاد اجتناب کنید، مگر اینکه سازنده باشد و به دیگران کمک کند. امشب هیچ ملاقات مرموزانه ای را نپذیرید که خوب پیش نخواهد رفت.

زگیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.