فال روز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۲

فال روز چهارشنبه ۱۰ مهر ۹۲

فال روز چهارشنبه 10 مهر 92

فروردین:

امروز انتخاب های زیادی در محل کار وجود دارد. امور کاری و سرمایه گذاری سر راهتان قرار می گیرد. سعی کنید که هوشیار بمانید تا بتوانید مال و پس اندازتان را ایمن نگه دارید. با یک مشاور مالی صحبت کنید و سرمایه تان را در پروژه های عجیب و غریب سرمایه گذاری نکنید.

 

اردیبهشت:

اگر دیدید که معشوقه تان دوباره کاری کرد که دوست ندارید، فقط بروید و کمی قدم بزنید. عصبانی شدن و داد زدن فقط تاثیر معکوس دارد. حل کردن مسایل با آرامش و پیشگیرانه باعث می شود که احساس غرور به شما دست دهد. اگر امروز به لباس های جدید نیاز دارید بروید و برای خودتان بخرید! از داشتن استرس درمورد پول دست بکشید.

 

خرداد:

امشب در خانه غذا بخورید. شما یک آشپز خیلی خوب هستید و همیشه در قفسه چیزی پیدا می کنید که خیلی خوشمزه خواهد بود. اگر انقدر زیاد غذا بخورید اضافه وزن پیدا می کنید، مشکل تغذیه ای دامنتان را می گیرد و باعث می شود بیش از آنچه که دارید خرج کنید.

 

تیر:

اگر نیاز به ایاد تغییر در زندگی دارید، چرا دوستان جدید پیدا نمی کنید؟  کاری بکنید که دوست دارید. اگر معشوقه تان از دستتان خیلی عصبانی نیست به یک رستوران جدید و یا پاتوق مورد علاقه تان بروید. به خودتان کمی شانس بدهید.

 

مرداد:

به دوستانتان عشق بورزید، ولی حالا از شما دور شده اند. شما نتخابتان را کردید. اگر می خواهید با کسی باشید که واقعا دوستش ندارید، بهتر است یاد بگیرید که دوستش داشته باشید. خودتان را دوست داشته باشید و تنها باشید. تنهایی می تواند خیلی لذت بخش باشد.

 

شهریور:

اگر احساس بی حالی و سستی می کنید و انرژی تان را از دست داده اید خیلی سخت نگیرید. سعی کنید که در محل کار فقط پروژه های کوچک را انجام دهید و اصلا سعی نکنید که پروژه های بزرگتری را بگیرید. وقتی به خانه رسیدید کمی استراحت کنید و فقط بنشینید و کمی تلویزیون ببینید. اگر قرار است بیرون بروید، زودتر به خانه برگردید. تا می توانید استراحت کنید.

 

مهر:

شما عاشق کسانی هستید که به شما راست می گویند. شما انسان صادقی هستید و همه این مساله را درمورد شما می ستایند. اگر امانت و راستی داشته باشید. افراد صادق و باکلاس را به سوی خود جذب خواهید کرد. امروز یک سرگرمی جدید را امتحان کنید. شاید پیاده روی بد نباشد. می تواند خیلی مفید باشد و شاید فرد خیلی خوبی را ملاقات کنید.

 

آبان:

امروز یک کار خیلی خطیر انجام دهید. این کار می تواند ماهی گیری، شنا و یا زومبا باشد. هرکاری که بکنید زندگیتان را تقویت کرده و به روزتان حال و هوای تازه ای بدهد. زود از کار بیایید و امروز روی کاری که دوست دارید متمرکز باشید.

 

آذر:

امروز حس می کنید که کمی افکار و رویاهای پوچ به سراغتان آمده. کلا پاهای شما روی زمین است و این نوع رویاپردازی ها در زندگیتان غدقن شده است. البته زمین برای بودن خیلی بهتر و جالب تر است. آیا درمورد یک عشق جدید فکر می کنید؟ شاید کارمند جدید در اداره انتخاب خوبی باشد. مراقب باشید، جلو بروید و سلام کنید. نمی دانید که چه پیش خواهد آمد.

 

دی:

امروز بهتر است که موبایلتان را خاموش مکنید. سوالات و نظرهای خیلی احمقانه ای درباره ی اتفاقات پیش پا افتاده خواهید شنید که اذیتتان می کند. وظایف کاری را تمام کنید. امشب یک ماساژ روغنی و یا چشمه آب گرم عالی خواهد بود.

 

بهمن:

برای پیشرفت در اداره اعتماد بنفس داشته باشید. به یک کلاس درباره سخنرانی در جمع بروید. مراقب سلامتیتان  باشید و هنگام کار در باغچه دستکش بپوشید. اگر می خواهید زندگیتان واقعا در تعادل باشد، مراقب امور مالی، سلامتی و روابطتان باشید.

 

اسفند:

امروز احساس می کنید که خیلی تحت فشارید. اگر به کمی آزادی نیاز دارید خب آن را بدست آورید. سرزندگی و تعادل را حفظ کنید، غذاهای سالم بخورید و مراقب برنامه های ورزشیتان باشید. گندم غذای خوبی است. فیبر موجود در آن خیلی مفید است. شاید ببینید امشب که تغییرات خیلی خوبی در زندگی عشقیتان رخ خواهد داد.

 

 زیگیل

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

خرید ساعت مچی | دوربین مخفی | تقویم شمسی

عکس پروفایل | آیت الکرسی

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی | دابسمش خنده دار | تلگرام

عکس های لو رفته | بزرگ کردن آلت تناسلی

داستان عاشقانه | فیلم زایمان طبیعی | رمان عاشقانه

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه pmc | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved