فال روز دوشنبه ۸ مهر ۹۲

فال روز دوشنبه ۸ مهر ۹۲

فال روز دوشنبه 8 مهر 92

فروردین:

امروز قرار است که برایتان روز خیلی خوبی باشد. تمام ایده هایی که به اجرا درآوردید امروز به شکوفایی درمی آیند. ایمانتان را حفظ کنید و اهدافی برای خود پیدا کنید که این پاییز را برایتان رویایی کنند.

 

اردیبهشت:

ایده هایتان را برای سرپرست ها و ناظرها توضیح دهید و بگذارید که کارهایی که کرده اید را ارزیابی کنند. می خواهید که برنامه های کاری را تغییر دهید و قرار است که امروز این کار به شما محول شود. وقتی که توانستید استراحت کنید و آب زیادی بنوشید.

 

خرداد:

از اهدافتان کمی دور شده اید. به اهدافی که یک سال پیش برنامه ریزی کردید نگاهی بیندازید و ببینید که به کدامشان رسیده اید و کدامشان را از دست داده اید. دوباره سعی کنید که اهداف از دست رفته را احیا کنید. هنوز هم وقت دارید.

 

تیر:

همیشه خوب است که به حس ششمتان اعتماد کنید. اگر همیشه با افکار باشهامتتان پیش بروید و آنچه را که می خواهید انجام دهید همیشه به موفقیت خواهید رسید. اگر به کارکردن در حیات ادامه دهید روز خیلی معمولی و خوبی خواهد شد.

 

مرداد:

از داد زدن سر شریک زندگیتان دست بکشید. همه چیز را درست کنید. آیا می خواهید که طلاق به اسم شما ثبت شود؟ می خواهید همیشه بعنوان کسی که شکست می خورد شناخته شوید؟ کارهای اشتباه بسیاری کرده اید و ادامه دادن به چنین وضعیتی اصلا به حالتان سودی ندارد.

 

شهریور:

شما محبوبیت زیادی در محل کار دارید و این مهمترین ویژگی و دارایی است که در شغلتان دارید. ایده آل هایتان را حفظ کنید و هیچ کاری برعلیه محبوبیت و عقایدتان انجام ندهید!

 

مهر:

راه های میانبر باعث گمراهی شما می شوند. قواعد کاری، ترافیک و رابطه همگی کمک می کنند که ایمن باشید. هیچ کدام از این قواعد را زیر پا نگذارید، وگرنه پشیمان خواهید شد.

 

آبان:

اگر کسی را ناراحت کنید، او نیز در نهایت به شما ضربه خواهد زد. خیلی ناراحت کننده است که فکر کنید هرچه بدستتان می آید را از دست خواهید داد. درحق اطرافیانتان کارهای خوبی انجام دهید تا آنها هم در عوض برایتان  کارهای خوبی انجام دهند و قدرشناسیشان را داشته باشید.

 

آذر:

درحالی که ماه های پاییزی به زندگیتان وارد می شوند، باید درباره عادتهایتان بازاندیشی کنید. اگر در تابستان خیلی غذا و یا نوشیدنی می خوردید، باید میزان آنها را در این ماه کم کنید. یک برنامه ی ورزشی جدید آغاز کنید و حداقل ۳ بار در هفته ورزش کنید. اگر اینکار را بکنید احساس خیلی بهتری به شما دست می دهد.

 

دی:

اگر برای کارهایتان مسوولیت قبول کنید، محبوبیت بالایی کسب خواهید کرد. کارهای خوبی را به اجرا دربیاورید تا نتایج خوب آنها را بارها و بارها ببینید. همیشه انرژی های مثبت دریافت کنید.

 

بهمن:

بهترین کاری که امروز می توانید برای روانتان انجام دهید اجتناب از حسادت است. کوته فکری و نداشتن سخاوت برای روحتان اصلا خوب نیست و برایتان دردسر ایجاد می کند. امروز با آنهایی که حس می کنید باارزشند صحبت کنید. با دقت باشید و از کوته فکری اجتناب کنید.

 

اسفند:

از دنیای مادی بیرون بیایید و همه چیز را در دنیای معنوی وارد کنید. به مراقبه بپردازید و یک برنامه جدید پیدا کنید که مراقبه و تفکر را به نحوی جدید وارد زندگیتان کند. موسیقی های خوبی در اینترنت پیدا می شوند که در انواع مختلف مراقبه کمکتان می کنند.

 زیگیل

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

خرید ساعت مچی شیک | دوربین مخفی | تقویم شمسی

عکس پروفایل | آیت الکرسی

تبدیل تاریخ شمسی به میلادی | دابسمش خنده دار | تلگرام

عکس های لو رفته | بزرگ کردن آلت تناسلی

داستان عاشقانه | فیلم زایمان طبیعی | رمان عاشقانه

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه pmc | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال امروز

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved