امازینگ / سرگرمی / فال روزانه / فال روز چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲

فال روز چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲

فال روز چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲

فال روز چهارشنبه 3 مهر 1392

فروردین:

امروز مشتریان مشکل ساز و شرایط کاری پیچیده ای برایتان وجود دارد. نیاز به این دارید که روزتان را با انعطاف سپری کنید. با جریان حرکت کنید تا هیچ مساله ای برایتان پیش نیاید. فقط همانطور که فکر می کنید بهترین شیوه است کار کنید و شاید بهتر باشد که امروز زودتر به خانه بروید.

 

اردیبهشت:

امروز می تواند به منزله ی شروع یک پایان هفته ی رمانتیک باشد. رابطه تان با این حال با تزلزل روبه رو شده و در فضا برایتان عدم امنیت دیده می شود. شاید خودتان را در یک جنگ و جدل ببینید. اگر اینطور بود، تعطیلاتتان تبدیل به یک میدان جنگ می شود و یکی از شما به سمت خانه برمی گردد. واقعا درست است؟ حدود ۱۰۰ کیلومتر راه بروید تا فقط چیزی را ثابت کنید؟

 

خرداد:

امروز به شدت به دنبال تایید خودتان هستید. احساس می کنید که شرکتتان چیزی بیش از یک خداحافظی به شما بدهکار است! با توصیه های خوبی که دریافت می کنید قانع باشید تا بتوانید به زودی کار خوبی را بدست آورید. ناراحت نباشید. برای همه چیز دلیلی وجود دارد.

 

تیر:

سیستم عصبیتان امروز با هیجان به تشنج درآمده است. سعی می کنید که خودتان را در یک روشنایی جدید ببینید و کارهایی که انجام داده اید خیلی عالی هستند. در گذشته احتمالا نیاز به این داشتید که در گوشه ای پنهان شوید، اما این شخصیت جدیدتان خیلی پیشرفت کرده است. امروز با همکارانتان ناهار بخورید.

 

مرداد:

امروز نسبت به توجهی که به عشق قدیمیتان می شود حسود می شوید. رابطه تان در حال تمام شدن است و برای اینکه مجبورید از کسی جدا شوید خیلی ناراحتید. انقدر عذادار نشوید، حتما دلیلی پشت آن بود. امروز معشوقه تان ازاین که با کس دیگری خوش و بش می کنید ناراحت است. سعی کنید دیگر اینکار را نکنید و بیشتر متوجه نیازهای معشوقه تان باشید.

 

شهریور:

امروز در طالعتان جریحه دار شدن احساسات دیده می شود. اگر سرتان را زیر برف کنید نمی توانید به ریشه ی یک موقعیت و مساله دست یابید. سعی کنید که برای اشتباهاتتان دیگران را سرزنش نکنید. با دوستانتان درمورد اتفاقاتی که روی می دهد صحبت کنید. خواهید دید که با صحبت کردن آرام می شوید.

 

مهر:

امروز برایتان روز بسیار جدی و محمی است. اعتماد بنفستان کم است ولی می خواهید خودتان را برای کسی ثابت کنید. کاری که می خواهید بکنید را برای خودتان ساده کنید. به خودتان ایمان داشته باشید و از شر تصورات خطرناک خلاص شوید. اگر ذهنتان را پالایش کنید روی رابطه تان تاثیر مثبتی خواهید گذاشت.

 

آبان:

برای جلب توجه فردی که مدنظرتان است راه های خلاقانه ای دارید. به چیزهایی که دوست دارد توجه دقیقی داشته باشید، همچنین به نحوه ی راه رفتن و پوشش هم توجه کنید. خواهید دید که داشتن دیدی گذرا به شما ایده های خوبی برای آنکه چه باید بکنید می دهد. امروز راه صحیح جلب تجه وی را خواهید یافت.

 

آذر:

عاشق این هستید که در آغوش گرفته شوید. اگر مرد هستید اینکار خیلی مردانه نیستید، ولی خب خوب است. اگر کسی اطرافتان نیست که به شما توجه کند، یک دوش داغ و نوشیدنی سرد خیلی به کارتان می آید. یک فیلم قدیمی ببینید و در تختان کتاب بخواهید.

 

دی:

امروز موقع جشن گرفتن فرا رسیده است. امروز باید هرچیز جدی را فراموش کنید و باید فقط به سرگرمی و تفریح برسید. حسابی بازی کنید و خوش بگذرانید. درهر صورت شما فقط یک بار زندگی میکنید!

 

بهمن:

شاید با موج خوشحالی که همسرتان دارد کمی جا بخورید. اصلا از او عصبانی نشوید و نخواهید که رفتارش را عوض کند، با او همراه باشید. اگر همه چیز برایتان خیلی جدی است می توانید کمی عقب نشینی کنید. ولی سعی کنید از همه چیز لذت برید.

 

اسفند:

اگر امروز می خواهید شرط بندی کنید، باید سفرتان را به تعویق بیندازید. خیلی خوب است که ریسک پذیر باشید، ولی امروز اصلا روز مناسبی برای اینکه پولهای به زحمت بدست آمده تان را در شرطبندی از دست بدهید نیست. شرطبندی  در روزهای دیگر برایتان بهتر است.

 زیگیل

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

عکس های لو رفته | بزرگ کردن آلت تناسلی

داستان عاشقانه | فیلم زایمان طبیعی | رمان عاشقانه

خرید ساعت مچی | دوربین مخفی | تقویم شمسی

عکس پروفایل | آیت الکرسی صوتی

تبدیل تاریخ | دابسمش جدید | تلگرام

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

فال روزانه pmc | فال روزانه تولد | فال روزانه تلگرام | فال فردا

فال , طالع بینی , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال روزانه pmc فال روزانه و طالع بینی

فال , فال روزانه , فال روزانه فردا , فال روزانه تولد , فال روزانه تلگرام , فال امروز , فال روز تولد , thg v,chki , fal roozane

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *