امازینگ / اخبار / اخبار اجتماعی / ثبت نام از پذیرفته شدگان کنکور ۹۲ از ۲۴ شهریور

ثبت نام از پذیرفته شدگان کنکور ۹۲ از ۲۴ شهریور

ثبت نام از پذیرفته شدگان کنکور ۹۲ از ۲۴ شهریور

ثبت ,نام, از, پذیرفته ,شدگان, کنکور, ۹۲, از, ۲۴, شهریور

ثبت نام از پذیرفته شدگان کنکور 92 از 24 شهریور

ثبت‌نام دانشجویان جدیدالورود و پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری سال ۹۲ از امروز یکشنبه ۲۴ شهریورماه آغاز شده و تا روز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه ادامه خواهد داشت.

بنابراین گزارش، زمان ثبت‌‌نام‌ها بر اساس حرف اول نام‌خانوادگی داوطلبان تعیین شده است.

طبق اعلام سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرفته‌شدگانی که نام خانوادگی آنها با حروف الف-ب-پ-ت-ث-ج-چ آغاز می‌شود باید تا پایان وقت اداری امروز برای ثبت‌نام در دانشگاه‌های مورد پذیرش اقدام کنند.

همچنین فردا دوشنبه ۲۵ شهریور ماه برای ثبت‌‌نام پذیرفته‌شدگانی که نام‌خانوادگی آنها با حروف ح-خ-د-ذ-ر-ز-ژ-س آغاز می‌شود، در نظر گرفته شده است.

بر همین اساس پذیرفته‌شدگانی که نام‌خانوادگی آنها با حروف ش-ص-ض-ط-ظ-ع-غ-ف-ق-ک آغاز می‌شود، ضرورت دارد که برای ثبت‌نام در روز سه‌شنبه ۲۶ شهریور ماه به دانشگاه‌های پذیرش شده مراجعه کنند.

لازم به ذکر است، پذیرفته‌شدگان با شروع نام‌خانوادگی با حروف گ-ل-م-ن-و-ه-ی ضرورت دارد در روز چهارشنبه ۲۷ شهریورماه برای ثبت‌نام در دانشگاه‌های مورد پذیرش اقدام کنند.

در پایان شایان ذکر است بنا به توصیه مسئولان سازمان سنجش آموزش کشور، پذیرفته‌شدگان پیش از مراجعه به دانشگاه‌ها برای ثبت‌نام، اطلاعیه‌های سایت دانشگاه‌ها را مطالعه کنند و پس از کسب اطلاع از زمان در نظر گرفته شده از سوی خود دانشگاه‌ها در روزهای مذکور برای ثبت‌نام اقدام کنند.

فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *