اخبار جدید از فیلم سینمایی خندنده رامبد جوان

اخبار جدید از فیلم سینمایی خندنده رامبد جوان

اخبار جدید از فیلم سینمایی خندنده رامبد جوان

رامبد جوان کارگردان و بازیگر سینما درباره آخرین وضعیت ساخت فیلم «خندنده» که قرار بود از مرداد وارد مرحله پیش تولید شود، بیان کرد: هنوز در حال بازنویسی فیلمنامه هستیم و کار کمی کُند پیش می‌رود، با این حال امیدوارم در مهرماه پیش تولید این فیلم را شروع کنم.

او اضافه کرد: پروانه ساخت «خندنده» صادر شده است اما تا زمان آغاز کار باید آن را تمدید کنیم.

رامبد جوان در توضیح خبرهایی که درباره ساخت سریال توسط او منتشر شده‌ است، اظهار کرد: برای ساخت یک سریال با سیما فیلم قرارداد دارم اما چون آن‌ها اصلا پول ندارند، این کار فعلا یک قدم هم جلو نمی‌رود.

وی ادامه داد: سریال دیگری هم برای شبکه اول سیما دارم که قرار است پروژه با همکاری اسپانسر جلو برود اما هنوز اقدامی برای این کار انجام نشده است، به همین دلیل هیچ‌کدام از آن‌ها به زودی ساخته نخواهند شد و منتظرم هر چه زودتر فیلم سینمایی‌ام را کلید بزنم.

در خلاصه داستان «خندنده» که موضوعی کمدی-اجتماعی دارد و فیلمنامه آن را پیمان معادی نوشته، آمده است: «فکر می‌کنید برای این که وقتی فردا صبح از خواب بیدار می‌شوید، روی لب مردم این شهر خنده ببینید، جادو لازم است؟»

رامبد جوان که با فیلم «گناهکاران» به عنوان بازیگر در جشنواره فجر سال گذشته حضور داشت، قصد دارد چهارمین فیلم خود را به عنوان کارگردان بسازد.

این بازیگر همچنین درباره رییس جدید سازمان سینمایی هم به ایسنا گفت: آقای ایوبی را زمانی که در «اکو» تئاتر «دیوار چهارم» را اجرا می‌شد، دیدم. انسان خوش مشرب و خونگرمی بود و رفتار صمیمانه‌ای داشت که به عنوان مدیر فاصله‌ای بین خود و دیگران ایجاد نمی‌کرد. امیدوارم در این دوره جدید مدیریتی، شاهد اتفاقات خوبی برای سینما باشیم.

منبع : ایسنا

0
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.ir © 2018 - Allrights Reserved