تبلیغات

تبلیغ


تبلیغات

تفاوت خودارضایی و رابطه جنسی + عوارض خود ارضایی

دسته بندی : مسائل زناشویی زمان : ۲۵ فروردین ۱۳۹۵

تفاوت خودارضایی و رابطه جنسی + عوارض خود ارضایی

خود ارضایی , عوارض خود ارضایی , ترک خود ارضایی

خودارضایی چیست ؟

خود ارضایی (استمناء برای مردان و استشهاء برای زنان) یکی از روش‌های انحرافی ارضای میل جنسی است، این عمل با انگیزش و تحریک اندام جنسی شخص از سوی خودش و یا آلات مصنوعی انجام می‌گیرد و معمولاً انجام آن تا رسیدن به لذت جنسی ادامه پیدا می‌کند که در مردان همراه با بیرون پاشیدن منی و در زنان بصورت اسپاسم (سفتی عضلانی) همراه با لذت شدید در ناحیهٔ مهبل می‌باشد. خود ارضایی را عموماً انجام این عمل توسط خود شخص در نظر می‌گیرند اما تحریک آلت توسط فردی دیگر البته بدون آمیزش جنسی (معمولاً با دست) را نیز خود ارضایی گویند. تمایلات جنسی خوب هستند و برای سلامت بدن ضروری هستند اما اگر در مسیر نادرست قرار گیرند کاملاً نتیجه برعکس خواهد بود.

خود ارضایی نوعی تحریک میکانیکی در دستگاه تناسلی است؛ به نحوی که فرد عمداً با خود کاری می‌کند که به تخلیه هیجان منجر شود. این موضوع در میان دختران و پسران و متأسفانه حتی در میان زنان و مردان آمار تلخی دارد و تلخ تر از آن عوارض بسیار بد این مشکل است؛ چرا که افرادی که خود ارضایی را تجربه می کنند فقط برای مدت کوتاهی احساس رضایت و آسودگی دارند و بعد همه چیز برعکس شده و عوارض آن بروز می نمایند.
همان طور که می دانید خود ارضایی یک گناه است ولی باید بدانید که این مسئله تنها در میان مسلمانان مطرح نمی شود و کشورهایی با ادیان غیر از اسلام هم به شدت از لحاظ علمی با این رفتار مخالف هستند. چرا که این گناه مستقیماً با جسم در ارتباط بوده و به همین دلیل روح را نیز مورد حمله قرار می دهد.

استمنا یکی از راه های انحرافی در ارضای میل جنسی است که متاسفانه امروزه نسل جوان را به خصوص در وضعیت فعلی جامعه و دشوار بودن امر ازدواج، در معرض آسیبهای جدی قرار می دهد؛ از اینرو، می توان آن را نوعی انحراف جنسی یا بیماری نامید که نیاز ضروری به درمان دارد. گر چه درمان واقعی این عادت ناپسند، تنها از راه ازدواج ممکن است، اما ارائه اطلاعاتی در باب زشتی و پیامدهای این عمل و همچنین روش های کنترل و درمان آن می‌تواند تاحدودی در ترک یا کاهش ابتلاء به این عمل ناشایست، مؤثر باشد و هدف این مقاله نیز همین می باشد.

خود ارضایی , عوارض خود ارضایی , ترک خود ارضایی

خود ارضایی

عوارض خود ارضایی

خود ارضایی بر اعصاب و روان تأثیر منفی دارد؛ زیرا شخص صحنه های خاصی را در ذهن خود مجسم می کند تا رفع شهوت کند و این تجسم و خیال باعث فرسودگی قوای ذهنی و ناراحتی های روحی مانند: عصبانیت، بی حوصلگی، ضعف و سستی اراده و… می شود.  باعث تحلیل رفتن قوای جسمانی مانند ضعیف شدن چشم و گوش، کم خونی،رنگ پریدگی، نقصان قوای حافظه، لاغری، سرگیجه و …می شود. انجام دادن این کار در دراز مدت باعث نوعی اعتیاد می شود که حتی بعد از ازدواج هم نمی توان آن را ترک کرد. یعنی زنانی که مبتلا به خود ارضایی می شوند پس از ازدواج دچار مشکل می شوند و نمی توانند وظایف همسر داری را انجام دهند و از عمل زناشویی لذتی نمی برند.
خود ارضایی در دختران عوارض بسیاری را در پی خواهد داشت و در صورتی که به صورت رفتار روزانه درآید خطرناک می شود و مانند هر اعتیادی، روح و جسم و روان فرد را به هم می ریزد و زمانی که فردی اقدام به خودارضایی می کند خیلی سریع فاز هیجان جنسی اتفاق می افتد و جنبه های مهم و عاطفی در یک ارتباط صحیح جنسی را دریافت نمی کند و دچار خلاء عاطفی، افسردگی، اضطراب و عدم اعتماد به نفس می شود  و بعد از ازدواج در یک رابطه زناشویی دیگر تحریک نمی شود و در به ارگاسم رسیدن دچار مشکل می شود چرا که با خودارضایی شرطی شده است تا در یک وضعیت خاصی که خود را تحریک می کند به ارگاسم برسد و به هنگام نزدیکی به همسر خود به یاد رفتارهای خود می افتد و گمان می کند تنها در آن شرایط می تواند به ارگاسم برسد.
یکی از مهمترین مشکلاتی که این زنان به آن دچار می شوند این است که دچار نارضایتی جنسی شده و رفته رفته با بی میلی جنسی مواجه می شوند بنابراین بایستی گفت ممکن است این افراد در دوره مجردی با خودارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را برآورده کنند اما آینده طولانی زندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خود را از دست خواهند داد. در ادامه نگاه کوتاهی به عوارض استمناء می اندازیم :

# گرفتگی عضلانی برای رسیدن به حالت اوج لذت جنسی یا ارگاسم: عضلات بدن و دستگاه تناسلی چه در مردان برای تخلیه‌ اسپرم و چه در زنان برای پمپاژ خون به ناحیه‌ تناسلی منقبض می‌شوند. عضلات در استمنای اعتیاد گونه و زیاده از حد، همیشه در حال انقباض و گرفتگی هستند؛
# خستگی و کوفتگی مفرط: ایجاد زمینه برای احساس خستگی در افراد و رخوت بی‌حاصل پس از ارتکاب، از دیگر مسائل قابل توجه است. این حالت به دلیل صرف انرژی زیاد در اعمال جنسی که خود ارضایی را نیز شامل می‌شود، باعث کمبود انرژی و تخلیه‌ذخایر (گلیکوژن) نوعی قند می‌شود که برای تأمین انرژی سلولهای عضلانی لازم است. در نتیجه، خستگی و کوفتگی مفرط روی می‌دهد؛
هدف واقعی جنسیت و غریزه که ازدواج است به تدریج از افراد مبتلا به استمناء دور می‌شود و این افراد از مشغول شدن با خود رضایت دارند و این امر، علاوه بر عوارض جسمانی و روانى، سبب پیدایش اختلالهای اجتماعی و فرهنگی می‌شود. برخی از اختلالها عبارتند از:
# استمناء در فرد، یک حس گریز از اجتماع را پدید می‌آورد که بر اثر افراط و تکرار در او ریشه‌دارترخواهد شد. در گوشه‌ای خود را منزوی می‌کند و به افکاری دور و دراز سرگرم می‌شود و به آینده و جهانی نامعلوم می‌اندیشد.
# توجه به لذات شخصى، سبب سستى روابط اجتماعی می‌شود و حیات جمعی را دچار مخاطره می‌سازد. فرد به غیر از میل به انزواجویى، در عرصه اجتماعی نیز با مردم جوششی ندارد و از زندگی در جمع، احساس لذت نمی‌کند.
# احساس بی‌ کفایتی در حیات اجتماعی و بدبینی نسبت به دیگرانی که دارای حیاتی با نشاط‌اند، از دیگر عوارض استمناء است. احساس حسادت در این بین از مسائل ناگواری است که عواقب بدی برای فرد پدید می‌آورد.
# شخصیت اجتماعی و انسانی چنین افرادی به تدریج متزلزل‌ تر شده، روز به روز بدتر می‌شود و بدان نظر، زیان آن از این دید نیز انکار ناپذیر است.
# انزالهای زودرس، حتی در کنار همسر و در مقاربت، از عوارضی است که روابط صحیح را به خطر می‌ اندازد. مبتلایان به استمناء پس از ازدواج، تنها به فکر خویش‌اند نه ارضای همسر.
# ناسازگاری خانوادگی و سردی در روابط بعد از ازدواج از عوارض دیگری است که منشأ بسیاری از اختلافات زوجین است؛ به ویژه در دختران، ابتلا به این کار، سبب می‌شود که تحریکات جنسی در آنها بی‌اثر باشد و از شوهر دلسرد شوند. این حالت برای کسانی بیش‌تر است که قبل از ازدواج چنین وضع و حالتی را داشته‌اند
# افسردگی به میزان بالا
# شادی و عشق کمتر
# از بین رفتن زیبایی
# از بین رفتن براقیت و زیبایی چشم ها
# به هم خوردن تناسب اندام و زشتی هیکل
# ریزش موهای سر
# ایجاد مشکلات جدی روحی مثل بدبینی و تندخویی و…
# دفع بی اختیار منی
# بی اختیاری ادرار
# بی اختیاری در کنترل منی
# ضعف در قوای جسمی و جنسی
# سرطان پروستات
# سرطان پستان
# ضعف در بینایی و شنوایی همچون شنیدن صدای وزوز در گوش
# مریض شدن پی در پی
# کم شدن حافظه و قدرت یادگیری
# ضعف اعصاب و کم شدن قدرت تحمل در برابر مسائل
# بی حالی و ضعف همیشگی
# برای دختران ممکن است به پرده ی بکارت آسیب برساند و در آینده و برای ازدواج دچار مشکل شوند.
# پدید آمدن کم‌‌خونی به ویژه بر اثر تحریک مصنوعی و مداوم آلت تناسلى؛
# پدید آمدن و گسترش تورم غدد وذی در انسان؛
# تورم کانال نطفه؛
# تورم قسمت پایانی و عقب کانال ادرار؛
# فرسودگی بسیار مراکز تیره پشت در سایه تداوم این عمل و آمادگی فرد برای ناتوانی جنسى؛
# تحلیل رفتن قوای جسمانی و ضعف انرژی جسمانی افراد؛
# شل شدن عضلات تناسلی و از دست دادن قدرت نگهداری منی یا ادرار؛
# پژمردگى،زردی رنگ و بی‌رمق به نظر آمدن؛
# پیدایش تغییرات در مراکز ستون فقرات و اعضائی که هنوز کامل نشده اند.
# پدید آمدن سردرد، سرگیجه ، سوت کشیدن گوشها و …؛
# خستگی عصبی و فرسودگی دستگاه اعصاب
# ضعف عمومی بدن، به ویژه بینایى؛
# عقیم شدن و ناتوانی در تولید مثل؛
# پیری زودرس؛
# ضعف مفاصل و لرزش دست؛
# ایجاد قاعدگی نامنظم برای دختران در سنین بعدی و بلوغ؛
# احساس درد برای دختران در سنین بلوغ در حین خونریزی و قاعدگى؛
# پدید آمدن ترشحات چرکی از دستگاه تناسلی دختران؛
# پیدایش فراوانی خون در آب تناسلی در سایه تحریکات بیش از اندازه و بی‌اعتنایی به بهداشت جنسى؛
# خطر از بین رفتن پرده بکارت برای دختران بر اثر دستکاری زیاد؛
# زشتی چهره و از بین رفتن طراوت صورت؛
# زرد و لاغر شدن؛
# درشت شدن چشمها؛
# عجز در فهم مطالب؛
# فلج ‌شدن برخی اعضا و یا تمامی اعضا در بعضی وقتها؛
# از دست دادن قوای تناسلی به صورت تدریجى؛
# هیجانات جنسی ناشی از استمناء بلای کوچکی نیست و آثاری ناگوار بر اعصاب می‌گذارد.
# برخی از آسیبهای روانی و شخصیتی استمناء عبارتند از: احساس محرومیت جسمی و روحی در صورت عدم انزال؛
# آشفتگیهای خُلقی مانند: افسردگى، غمگینى، بی‌ خوابى، بی‌اشتهایى، ناتوانی در انجام وظایف روزانه.
# پدید آمدن احساس نارضایتی و به دنبال آن بدبینی به دیگران؛
# ضعف اراده و گرفتاری در اخذ تصمیمهای لازم تا حدی که فرد را چون غلامی حلقه به گوش و دچار جنگ و جدال می‌سازد؛
# کم‌حوصلگى، سستى، خمودى، حساسیت فراوان در برابر نور، صدا و امثال آن؛
# بی‌مبالاتى، کمرویى، ترسو و خواهان تنهایی و انزوا بودن در افرادی که در سنین پایین گرفتار استمناء می‌شوند؛
# زود رنجی و حساسیت و ناراحتی از برخوردی کوچک؛
# پدید آمدن عکس‌العملهای مالیخویایی و وسواسى؛
# کاستی در اعتماد به‌نفس به‌خاطر دلهره و وحشت فرد در حین ارتکاب از بیم رسوایى؛
# درهم کوبیده شدن شخصیت فرد به‌خاطر سرزنش و تحقیر خود، به علت ارتکاب گناه؛
# فراهم شدن زمینه بی‌مبالاتی به‌خاطر احساس دائمی گناه از عمل؛
# اضطراب دختران به‌خاطر وحشت آنها نسبت به از دست دادن بکارت خود؛

خود ارضایی , عوارض خود ارضایی , ترک خود ارضایی

ترک خود ارضایی

غریزه جنسی یکی از قویترین غرایز در بشر است، در جامعه ما، بین بلوغ جنسی در دختران و پسران تا سن ازدواج در بسیاری از موارد شاید ۱۰ سال فاصله باشد، چگونگی گذراندن این دوران در افراد مختلف متفاوت است،گاهی غریزه جنسی در فرد بسیار شدید و آزار دهنده است و فرد اقدام به خودارضایی می‌کند و در بعضی موارد نیز این غریزه چندان شدید نیست.
خودارضایی در بلند مدت می تواند صدمات سنگین و حتی در بعضی مواقع جبران ناپذیری به شخص عامل بزند، هر چند بدلیل آنکه سن انجام خودارضایی معمولاً در دوران نوجوانی و جوانی است اکثر مشکلات جسمی و روحی پس از ترک خودارضایی از بین میروند.انجام عمل خودارضایی هم در ادیان دینی (مخصوصاً اسلام) نهی شده است و هم بر اساس نظر بسیاری از پزشکان انجام خودارضایی صدمات جسمی و روحی به انسان میزند، پس ترک خودارضایی واجب است.
همه پزشکان معتقدند برای ترک هر نوع عادت قبل از هر چیز اراده و تصمیم لازم است و این موضوع را اصلا نباید دست کم گرفت.در زیر به مواردی اشاره میکنیم که عمل به ان میتواند شما را از  رفتار پر خطر خودارضایی که جسم و روحتان را می آزارد نجات دهد.

تلاش برای تقویت اراده از گام‏های مهم در ترک خودارضایی است. نگویید اراده از ما سلب شده است! ممکن است اراده انسان ضعیف شود؛ ولی هیچ گاه از بین نمی‏رود. نشانه اینکه هنوز اراده باقی است، این است که شخص عمل خودارضایی را در حضور دیگران و در هر شرایطی انجام نمی‏دهد. برای تقویت اراده، راه‏های زیادی پیشنهاد شده که در ذیل آورده شده است :
# قبل از خواب مثانه تخلیه شود.
# از نوشیدن افراط گونه آب و مایعات پرهیز شود.
# برای ترک خودارضایی باید از دست ‏ورزی با اندام جنسی،اجتناب نمود و در هیچ شرایطی، نباید دست‏ ورزی کرد.
# هرگز نباید به رو خوابید.
# سعی شود شکم به هنگام خواب، بیش از حد معمول پر نباشد.
# برای ترک خودارضایی بهتر است از پوشیدن لباس‏های تنگ و چسبان اجتناب گردد.
# یرای ترک خودارضایی بهتر است از نگاه کردن به مناظر، فیلم‏ها و تصاویر تحریک کننده، خودداری شود.
# از شنیدن و خواندن مباحث و مطالب جنسی و حتی شوخی‏های تحریک‏ کننده و فکر کردن در این امور، دوری شود.
# از خوردن مواد غذایی محرک، مانند خرما، پیاز، مرچ، تخم‏ مرغ، گوشت سرخی، و غذاهای چرب – اجتناب و به میزان ضرورت اکتفا شود.
# به منظور تخلیه انرژی – زاید بدن، به طور منظم و زیاد باید ورزش کرد.
# برای ترک خودارضایی بهتر است برای اوقات فراغت خود، برنامه داشته باشد و آن را با مطالعه، ورزش، عبادت و … پر کند.
# برای ترک خودارضایی بهتر است سعی کنید کمتر در مکانی خلوت و تنها و دور از نظر دیگران باشید

# هرگاه مورد هجوم افکار جنسی واقع شدید، باید بلافاصله از مکان خلوت و دور از نظر دیگران خارج شوید و خود را به کاری سرگرم کنید

# در این زمینه گفت و گو با دوستان، مشارکت در برنامه های جمعی بسیار مفید است

# هر وقت به فکر این کار افتادید به خود بگوئید که می خواهید در مقابل چه کسی گناه کنید
# هر کاری که شما را به فکر خودارضایی بیندازد آن کار را سریع ترک کنید.
# هر صحنه ای که شما را تحریک می کند آن صحنه را ترک کنید.
# به خدا توکل کنید.
# قاطعانه برای ترک خودارضایی تصمیم بگیرید. (اگر قبلاً نیز تصمیم به ترک خودارضایی گرفته باشید اما موفق نشده باشید، اراده شما تا حدی ضعیف شده است# در این صورت باید به خود تلقین کنید که اراده قوی ای دارید. برای این کار موفقیت های خود در زندگی را در ذهن مرور کنید و مرتب به خود بگویید که من بسیار پر اراده هستم و تصمیم به هر کاری که بگیرم، آن کار را انجام خواهم داد)
# تلقین به شخص کمک می‌کند تا اراده‌ی خود را تقویت کند و به خود بگوید که می‌تواند خودارضایی را کنار بگذارد.
# منحرف کردن فکر بسوی دیگری در صورتی که تحریکی برای استمناء(خودارضایی) اتفاق افتاد.
# تنهایی، کلید اقدام به خودارضایی است# لذا برای ترک خودارضایی تنها نمانید.
# هر وقت به فکر خودارضایی افتادید به خود بگوئید که آلان خدا من را می بیند.
# سعی کنید دائما وضو داشته باشید.
# از ذکر خدا ولو در دل غافل نشوید.
# شبها تنها نخوابید و یا در جایی بخوابید که فرصت انجام این عمل نباشد.
# بیاد داشته باشید که تصمیم دارید عمل خودارضایی را ترک کنید.
# بعد از تصمیم حتی یک بار هم سراغ عمل خودارضایی نروید زیرا اراده شما را سست خواهد کرد.
# یاد مرگ انسان ساز است .
# پشیمانی بعد از عمل را بیاد داشته باش.
# از رفت و آمد با کسانی که شما را مستقیم و غیر مستقیم به خودارضایی دعوت می کنند، دوری کنید و رابطه خود را با دوستان جلقی تان تا حد ممکن کم کنید.
# برای ترک خودارضایی از صحبت کردن در مورد مسایل شهوت انگیز دوری کنید.
# از بودن در مکان های تنها خودداری کنید و وقتی به حمام و دستشویی می روید، در را قفل نکنید. بعد از شستشو حمام را سریع ترک کنید.
# از نگاه کردن به بدن عریان خود نیز اجتناب کنید.
# سعی کنید تماس بدنی با دیگران و لو در شوخیهای دستی پرهیز کنید.
# برای ترک خودارضایی بهتر است روزه بگیرید ،روزه گرفتن دو روز در هفته برای کم کردن حس شهوت جویی شما بسیار مفید است# اگر قادر به روزه گرفتن نیستید، غذای خود را به حداقل برسانید و وعده غذایی ظهر را نخورید. سعی کنید به هنگام خواب شکم شما بیش از حد معمول پر نباشد.
# برای ترک خودارضایی بهتر است، شبها قبل از خواب مطالعه کنید و با لباس کامل بخوابید و بعد از بیدار شدن سریع رختخواب را ترک نمایید. همچنین هرگز به رو نخوابید.
# نماندن در حمام و زیر دوش
# تماشا کردن فیلم های شاد و طنز به جای فیلم های محرک
# از پرخوری بپرهیزید و معده تان هیچگاه کاملاً پر نباشد.
# استفاده از غذاهای محرک و پرانرژی را ترک و یا محدود کنید.
# سعی کنید هیچگاه تنها نباشید و با خود خلوت نکنید .
# تا کاملاً خواب آلوده نشده اید به رختخواب نروید و در اتاق جداگانه نخوابید.
# عنان افکار خود را در اختیار بگیرید و نگذارید به هر کجا که می خواهد برود.
# از دیدن صحنه های تحریک آمیز و از خواندن و شنیدن این گونه مطالب شدیداً بپرهیزید.
# روزه گرفتن روش بسیار مناسبی برای تسلط بر نفس و در نتیجه تقویت اراده جهت ترک اعمال ناشایست است.
# علاوه بر خواندن نماز های واجب، خواندن قرآن و ادعیه و نماز شب در ترک اعمال و عادات بد موثر است.
# نذر کنید تا در صورت ارتکاب این عمل کار سنگینی را انجام دهید.
#  ورزش را جزء برنامه های لاینفک زندگی روزمره خود قرار دهید.
# از خداوند کمک بگیرید و برای بر طرف شده این عادت، بسیار زیاد دعا کنید.
# این احتمال را بده که دیگر زنده نمانی و بدون توبه در پیشگاه خدا حاضر شوی.
# مضرات عمل خودارضایی را بیاد داشته باش.
# این را بدان که بخاطر لذت چند لحظه ای از رحمت خدا دور می شوی.
# ورزش کردن
# آغاز یک دوره یادگیری و شرکت در کلاس های مورد علاقه
# نپوشیدن لباس های تنگ و جذب
# خواندن کتاب و مجله
# با خستگی کامل به رختخواب رفتن
# از پوشیدن لباسهای نرم و تنگ خودداری کند و به جاهای حساس بدن مثل آلت تناسلی و سینه ها دست نزند.
# جایگزین کردن عادت خوب بجای آن مثل حل جدول و مطالعه و ورزش کردن و …
# رژیم غذایی مناسب از غذاهای محرک قوای جنسی مثل فلفل و پیاز و ..# پرهیز شود.
# از خدا کمک بخواهد و دنبال توبه و ترک این معصیت باشد.
# باید از هر گونه تحریک جنسی پرهیز شود چون شهوت در اثر این تحریکات ایجاد می شود، مثل؛ نگاه کردن فیلمهای نامناسب جنسی، مطالعه رمانهای عشقی، تماشای عکسهای شهوت انگیز و روابط نامشروع با جنس مخالف همه اینها باعث تحریک شهوت می شوند.
# تهیه برنامه فشرده برای تمام وقت: یعنی اوقات استراحت و فراغت و تفریح و درس را به گونه ای برنامه ریزی کند که وقتی برای فکر و خیال به مسائل جنسی و خود ارضایی نداشته باشد.
# پرهیز از تحریک جنسی توسط نگاه کردن فیلمهای مبتذل و مجلات و عکسهای سکسی
# پرهیز از خلوت کردن و تنها بودن
# تا وقت خواب نرسیده به رختخواب نرود و به محض بیدار شدن از رختخواب جدا شود.
# با افرادی که این عمل را انجام می دهند هم صحبت نشود.
# باید به خود تلقین کند که می تواند این کار را ترک کند.
# پرهیز کامل از معاشرت و رفت و آمد با افرادی که دچار این عمل هستند زیرا صحبت کردن درباره ی این عمل زشت شخص را تحریک می کند.
# تقویت عمومی بدن و رژیم غذایی سالم؛ و از خوردن غذاهای تند مثل فلفل، پیاز و غذاهای که تره ..# دارد پرهیز شود.
# خودداری از پوشیدن لباسهای تنگ و نرم و چسبیده به بدن؛ زیرا باعث تحریک می شود.
# استمداد از نیروی ایمان و عقاید مذهبی: با تمام وجود از خدا بخواهد تا از این عادت زشت نجات پیدا کند.
# هنگام خواب باید کاملاً حالت خواب آلودگی به او دست داده باشد و خسته باشد و تا احساس نیاز به خواب پیدا نکرده به رختخواب نرود و در موقع خوابیدن به رو نخوابد و جلوی بدن را روی زمین نباید قرار دهد که باعث تحریک جنسی می شود؛ زیرا رختخواب حساس ترین جا برای تحریک جنسی است.
# ورزش کردن؛ یعنی وقتی احساس فشار جنسی می کند به ورزش بپردازد یا ورزش را یک سرگرمی برای خودش قرار دهد.
# روزه گرفتن؛ پیامبر اسلام (ص) فرمودند ای گروه جوانان هر کسی از شما قدرت بر ازدواج ندارد روزه بگیرد که برای کنترل غریزه ی جنسی مفید است.
و راههای بسیار دیگری که هر شخص می تواند برای نجات از این اعتیاد بسیار مضر برای خودش فراهم کند. در پایان باید دانست که این گناهی است که در ابتدا شاید برای شخص لذت بخش باشد ولی در آخر کار نتایج بسیار بدی دارد و از لذتهای معنوی بی بهره می شود.
# جایگزین کردن عادت جدیدی به جای آن عادت بد: در مورد عادت به خود ارضایی باید در همان ساعاتی که انگیزه آن ایجاد می شود شخص به سراغ برنامه ی خاص از پیش تعیین شده برود مثل مسابقه علمی، ورزشی، هوشی، مطالعه کتاب جذاب و …
# پرهیز از تنهایی: نباید در جای خلوت و تنها باشد و در اتاق بسته تنها نخوابد و موانعی ایجاد کند که نتواند خود ارضایی کند.

خود ارضایی , عوارض خود ارضایی , ترک خود ارضایی

خود ارضایی دختران – خود ارضایی پسران

خود ارضایی در دختران

آنورگاسمی یکی از مهمترین عوارض خودارضایی در دختران است؛ ممکن است این افراد در دوره مجردی با خودارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را برآورده کنند اما درآینده رضایتمندی جنسی درزندگی مشترک و لذت به ارگاسم رسیدن با همسر خود را از دست خواهند داد. خودارضایی در دختران با تحریک قسمت های خارجی دستگاه تناسلی رایج تر است که صدمه چندانی به دستگاه تناسلی نمی رساند اما زمانی که خودارضایی دختران با تحریک قسمت های داخلی تر دستگاه تناسلی باشد بسته به نوع فشار و ناحیه لمس شونده ممکن است در صورتی که به صورت مداوم خودارضایی تکرار شود آسیب های جدی به دستگاه تناسلی دختران وارد سازد.

در برخی موارد خودارضایی در دختران با تخیلات جنسی، دیدن تصاویر و فیلم صورت می گیرد که فرد با دیدن این تصاویر به هیجان می رسد و در این صورت آسیبی به دستگاه تناسلی وی وارد نمی شود اما سوالی که در اینجا مطرح می شود این است که چرا خودارضایی از لحاظ شرعی و بهداشتی نفی شده است؟
واقعیت این است که دختران و پسران با بلوغ دچار تغییرات هورمونی و جسمانی می شوند و در دوره ای قرار می گیرند که نیازهای جنسی آنها شعله ور شده و راهی برای ارضاء ندارند و ممکن است به سمت خودارضایی کشیده شوند اما همانطوری که می دانید ازدواج تنها راه صحیح ارضای افراد است و ما رفتارهای پرخطر جنسی را نهی می کنیم و بایستی به مقتضای سن و رشد و نیازهای فکری ازدواج به موقع صورت گیرد چرا که نیازهای جنسی یک روند فیزیولوژیک دارد و باید طی شود و افرادی که از لحاظ شرعی مقیدند نیازهای جنسی خود را در جاده صحیح خود قرار دهند بایستی ازدواج کنند.

دلایل خود ارضایی

علاوه بر احساس لذت جنسی، خودارضایی برای رهایی از تنش‌ های جنسی بویژه در هنگامی که شریک جنسی در دسترس نیست انجام می‌شود. خودارضایی گاهی به منظور رفع اضطراب و رسیدن به آرامش صورت می‌گیرد. در نوجوانان گاهی خودارضایی با هدف کنجکاوی در خصوص دستگاه‌های تناسلی اجرا می‌شود. همچنین گاهی با هدف پیشگیری از انتقال بیماری‌های مقاربتی و یا بارداری صورت می‌گیرد.

تفاوت خود‌ ارضایی با ارضای طبیعى

باید گفت که، خود‌‌ تحریکی افزون بر ضررهای متعددی که دارد، تفاوت عمده‌ای با ارضای غریزه جنسی از راه طبیعی و ازدواج دارد. هنگامی که ارضای غریزه جنسی از راه طبیعی و ازدواج صورت می‌گیرد، فرد از طریق مشاهده، لمس و سایر حواس، مرکز تحریکات جنسی را در مغز، بر می‌انگیزاند و از جهت فیزیولوژى، تأثیراتی از چشم، لمس و… به مراکز مغزی منتقل می‌‌شود و سپس انعکاسات جنسی پدید می‌آید و در نهایت، عمل جنسی به صورت طبیعی انجام می‌گیرد.

اما در «خودْ تحریکی» قضیه کاملا بر عکس است و این راه دگرگون می‌شود و تخیل و تصور مَناظر خاص و لمس موضعى، جانشین عوامل و تحریک طبیعی می‌شود و به این طریق، یک سیستم انعکاسی انحرافی بر مدار جنسی ایجاد می‌شود. به تعبیر دیگر در خود ارضایی با هر بار دفع منى، انسان از دو جهت جسمی و روانی در معرض تخلیه و کاهش نیرو قرار می‌گیرد که در جریان روابط زناشویى، این تخلیه و کاهش قوای روحی با توجه و القائات روانی فرد مقابل، جبران می‌شود.

هنگامی که عمل «خودْ تحریکی» تکرار شود و «انعکاس انحرافی» در وجود جوان تثبیت شود، سبب می‌شود که هنگام لزوم نتواند عمل جنسی را به طور طبیعی انجام دهد؛ زیرا سیستم طبیعی راه ارضای غریزه جنسی در او مختل می‌شود و به همین دلیل، خود را در کامیابی هنگام ازدواج، ناتوان می‌بیند. باید گفت که، «خود‌‌تحریکی» افزون بر ضررهای متعددی که دارد، تفاوت عمده‌ای با ارضای غریزه جنسی از راه طبیعی و ازدواج دارد

خود ارضایی , عوارض خود ارضایی , ترک خود ارضایی

آموزش ترک خود ارضایی

نظر اسلام درمورد خود ارضایی

آیین مقدس اسلام که از جانب خداوند و آفریدگار و صانع بشر است، استمناء را امری حرام و ناپسند ذکر کرده و در برابر آن موضع مخالف گرفته است.استمناء در تعبیرات اسلامی به عنوان نکاح با خود ذکر شده که مورد نهی است. قرآن می‌گوید:«فَمَنِ ابْتَغى وَراءَ ذلِکَ فَأُولئِکَ هُمُ العادُونَ»؛«هر کس با غیر از همسرش شهوتش را دفع کند از تجاوزکاران است.»

رسول خدا(ص) فرموده است: «نَاکِحُ الْکَفِّ مَلْعُونٌ؛ ازدواج کننده با کف دست، از رحمت خدا به دور است.»

در بعضی از روایات تعبیرات تکان دهنده‌تری آمده است. امام(ع) صادق می‌فرماید:

« ثَلَاثَهٌ لَا یُکَلِّمُهُمُ اللَّهُ یَوْمَ الْقِیَامَهِ وَ لَا یَنْظُرُ إِلَیْهِمْ وَ لَهُمْ عَذَابٌ أَلِیمٌ النَّاتِفُ شَیْبَهُ وَ النَّاکِحُ نَفْسَهُ وَ الْمَنْکُوحُ فِی دُبُرِه؛ِ[۱۰] سه گروه‌اند که خدا در روز رستاخیز با آنان سخن نمى‌گوید و به آنان نظر رحمت نمى فرماید و برای ایشان عذابى دردناک است: آن که ریش خود را بکند، آنکه با خودش ازدواج کند (استمناء کننده) و آن کس که با او لواط شده باشد.»

خود ارضایی گناه و نافرمانی از دستور خدا می باشد؛ زیرا روایات بسیار زیادی داریم که این عمل را حرام می دانند؛ از جمله کسی از امام صادق (ع) حکم خود ارضایی را پرسید حضرت فرمود این کار در حکم زنا می باشد و حرام است یا در جمله دیگری حضرت فرمودند خود ارضایی و استمناء گناه بزرگ است و کسی که استمناء کند مانند کسی است که با خودش ازدواج کرده و اگر بدانم کسی این کار را انجام داده با او غذا نمی خوردم و روایات دیگری از این قبیل. پس حرام بودن این کار قطعی است و از گناهان کبیره می باشد و اگر کسی این کار را انجام داد باید غسل جنابت کند و اگر بدن او عرق کرد، با بدن یا لباسی که آلوده به عرق شده نمی تواند نماز بخواند. و باید توبه کند و در پی ترک این کار باشد و اگر در نزد حاکم شرع اثبات شود می تواند به اندازه ای که مصلحت ببیند آن شخص را تعذیر نماید و شلاق بزند.

امتیاز 4.24 ( 268 رای )
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون ۴۰۶ نظر ثبت شده است.

 • آیا خودارضایی باعث تغیر شکل در اندام تناسلس میشه؟

  سلام ب دوستای گلم اونایی تصمیم ب ترک و پاک شدنو دارن اما از راهکارهای تکراری خسته شدن و روشون جواب نداده من با ی راه جدید ک خودم کشفش کردم خودارضایی رو ترک کردم
  با ی تحقیق کوچولو میتونید بفهمید ک شهوت ادم ی دوره ای داره ی مدت خاصی نیاز ب سراغ ادم میاداگ وقتو تلف کنید این وقت گذرونی باعث میشه حسش بره و ادم کار بدی نکنه فقط کافیه سر خودتو چن دقه گرم کنین خیلی سادست نه؟
  بهترین راه وقت گذرونی کجاس؟عکس دیدن و خوندن مطالب شبکه های اجتماعی از جمله فیسنما لنزورفوتویا ویسگون تلگرام و…
  خواهشم اینه گارد نداشته باشین رو حرفام ب ی بار امتحانش می ارزه که؟من کسی بودم ک خیلی توش گیر کرده بودم ب خاطر این ک عشقم ولم کرده ولی این روم جواب داد.امیدوارم تونسته باشم بهت کمک کنم دوست عزیزم

  با عرض سلام ب همه ی جونا
  عرضم ب حظورتون هر چیزی ی سنی داره و باید اینا رو تجربه کرد اصلا راجب ترکش هم خودتونو ناراحت نکنین من از پونزده سالگی تا هیجده سالکی این کارو میکردم از اون موقع اصلا دسگ ب یادشم نمیفتم همه باید اینارو تجربه کنن حتی علیه سلام ترین ادمم این کارو کرده هرکی یگه نکردم دروغ گفته از پونزده ک ب بلوغ میریسن در پسرها مسگم خانوما زود تر بزرگ میشن تا خیجده سالگی این کارو میکنن بعد دیگه چون دوس دختر و دوس پسر اینا پیدا میکنن از یاد میره حتی پیدا نکنن باز از یاد میره نگران نباشین باو با تشکر ک خوندیدن.کوچیگتون بهی بهزاد

 • Man dokhtari hastam ke in kar ro mikonam Kheyli han az in kar badam miyad mikhaham ke dige in kar ro nakonam ye soal barayam pishe Amade mikhaham bedanam ke aya in kar baes mishavad ke man dokhariye khod ra az dast bedaham ??

 • سلام بستگی داره که خود ارزایی شما چه شکلی باشه اگه چیزی را بیش از حدود ۳ سانتیمتر فرو کنی طبیعتا باکره بودن شما ازبین خواهد رفت

 • سلام
  باتشکر از سایت خوب و آموزندتون
  میخواستم بپرسم بعد از انجام ندادن این کار همه ی اون اختلالات جسمی و روحی از بین میره؟
  اگه نه کدوماش از بین نمیره ؟
  ممنون

  اگه به طور کامل اینکار دیگه انجام نشه بعد از شش ماه تا یکسال شرایط جسمی و روحی برمیگرده

 • سلام
  من ۲سال بود که این کارمیکردم و الانم گذاشتم کنار و عوارضش واقعا خیلی بده
  بده
  چشمام خیلی ضعیف شده و ب احتمال زیاد از خودارضایی هس
  بعد ترک خودارضایی میتونه خوب بشه؟؟ لطفا جواب بدین خیلی نگرانم

  نه خیر

  بلهه
  من خودم یک سال زدم و با مشکل کم شنوایی مواجه شدم و صدای بوق می شنیدم اما اکنون این مشکل رو ندارم

 • سلام.خود ارضاعی من مکرر هستش یعنی حتی گاهی اوقات شده به طور معمول سه روز پشت سر هم دست به این کار بزنم.آیا من میتونم ترک کنم؟؟ اگه میتونم چطور؟؟ و آیا عوارض این عمل پس از ترک ادامه داره؟؟ لطفا کامل توضیح بدید خیلی نگرانم ممنون

 • سلام دوست خوبم که داری این مطالب رو میخونی :اگه تو هم مثل من این مشکل رو داری تورو به اون خدایی که میپرستی قسم میدم که دست برداراز این پستی که آخر این گناه بیچاره گیه .بیچاره گی یعنی اینکه به جایی خودت رو میرسونی که دراوج جوانی روزی هزار بارآرزوی مرگ وپشیمانی میکنی .شاید ظاهرت زیاد تغییرنکرده ولی امیدوار به حرف شیطان وجودت نباش که هنوز وقت داری و اکثرمجردا این کاررو میکنند چون چشم بازمیکنی میبینی تا خرخره توی منجلابی آن هم نوع باتلاقی .ظاهرت را شاید حفظ میکنی ولی ازدرون داغونی اینهو پیرمردا وپیرزنای سالمندمریض نه دندانی نه کمری نه مویی نه هیکلی .استخوانهایت زانوهایت مرتبا صدا میکنند لرزش دست وبدنت اخلاق گندت بیحوصله گیت چشمان گود رفته وبی سویت فراموشکاریهایت بیماریهای روحی وجسمی بیدرمان وناشناخته وعجیب حاصل دسترنج تو (خودارضایی)در۳۵ سالگیت است .هزاران امید وآرزو یت برباد رفته اند .نه این دنیا راداری ونه آن دنیا را اگرو فقط اگرباز ادامه دهی .این داستان عمرگناه آلود من از۱۵ سالگی تا الان بود .به هیچ آرزویی نرسیدم فقط برای اینکه روزی هفته ای ماهی چند قطره شیره وعصاره حیات وزندگیم را با دستانم با اندیشه ام بیرون کشیدم وکشتم ودفن کردم فقط برای اینکه چند لحظه استرسم را کم کنم یا برای چند لحظه لذت.من توبه کرده ام هرچند که میدانم اگر تا آخرعمرتوبه ام رانشکنم باز آثاری هرچند کم به جا میماند ولی باز خدایا به عظمتت واسم اعظمت قسم مرا وما راببخش وبیامرز.تو نیز که حال مرا شنیدی خود دانی وخودت وبدن نحیف ودردمندت وروح سرگردان وحساست و آوارگیت .فقط این را میدانم حقیقت را دیر فهمیدم خیلی دیر ولی باز سر جانمازم قرآن را بوسیدم وروی قلب پریشانم گذاشتم وگفتم :یا رب یارب یارب…کمکم کن ازپدر ومادرم به من نزدیکتر وهمه دارایی من .فقط از او کمک خاستم ودوباره بلند شدم وایستادم هرروز پیاده روی میکنم کلاس هنری کارهای خانه و…احساس خوبی دارم .ببخش این همه پرچونگی کردم که فقط به تو دوست عزیزم هرکسی هستی وباهر گناهی بگویم آخرخط این داستان نه زیبا نیست بلکه خیلی خیلی وحشتناک وتنهایی ست . ان شاالله با عزم جزم وامید دوباره پاک بشی فقط اراده کن وبدان :تو اشرف مخلوقاتی ولیاقتت بیشتراز همه موجودات جهان. (هروقت وسوسه شدی سریع بیا داخل جمع یا جات رو عوض کن ویا به ۵۰و۶۰سالگیت فکرکن راستی ! یادت باشه کالری غذات رو کم کنی) به خدا میسپارمت

  من ۸ ساله دارم این کار رو میکنم و تو همین یه ساعت دو بار زدم
  اما وقتی نظر شما رو خوندم جلو چشامو اشک گرفت
  به خداوندی خدا قسم که این غسلم آخرین غسلی باشه که از بابت این کار میکنم
  من از همین جا به خودم عهد میکنم که دیگه این کار رو نکنم
  از همین الان ترک ترک ترک ترک ترک…
  من همه شما رو دعا میکنم
  شما هم منو دعا کنید که دیگه با همچین هیولای همسفر نشم
  یا علی…

  تا وقتی زن نگیری همچنان ادامه خواهی داد

  منم چند ساله که دارم این کار می کنم بخدا بچه ها باور کنین خسته شدم از خدا خواهش دارم کمکم کنه که از امشب این کار رو ترک کنم خدایا کمکم کن

 • وااااقعا مطالب عالی بود..دمتون گرم.خسته نباشید

 • تا زندگی جونا بهتر نشه این بیماری سراسر جامعه رو آلوده کرده واین آینده کشورو به تباهی میکشونه هیچ جوانی نمیاد سعی کنه جلوشو بگیره چون نامیده و به نظرم سعی کنید مسؤلین رو قانع کنید راه ازدواج وکار جوانان ایران فراهم بشه هم فساد زیاد شده و با ایجاد امنیت خیابانی راه تشدید فساد بیشتر فراهم میشه و ایجاد زیاد افسردگی خونواده ها حاظرا تباهی دخترانشونو ببینن ولی نمیان کمک کنن وزیاده خواهی خودشونو کم کنن تا زندگی با آبرو کنار شوهرشو داشته باشه و واقعیت اینه کشور ایران دم از اسلام میزنن ولی کمال ناباوری فساد و رابطه نا مشروع وخودارضایی چند برابر کشورهای اروپایی و امریکا هستش و جونای ما دنبال مخفی کاریند من کارشناسی ارشد تغذیه و دکترای phdدارم و این متن رو با زبون مادری واستون گفتم نمیتوان به جونا بگیم نکنن و خیلی سخته جلوشو گرفت و با نوشتن و حرف زدن درست نمیشه پس سعی کنین مسؤلینو قانع کنین که اوضاع رو درست کنن و کمک به ازدواج جونا کنن و خونواده هارو قانع کنن از طریق رسانه که بابا دخترت یا پسرت زنا کنن بهتره یا ازدواج کنن وسلام

 • بدبختای بیچاره وقتی صورت مظلوم مادرتون دستای کارکرده ی پدرتونو می بینید چطور دلتون میاد این کار کثیف انجام بدیدلذتش چندثانیه است اما…یک عمره

  خانم یا آقای محترم این کار خودش به نوعی بیماری هست و کسایی هم که ای کارو میکنن دست خودشون نیست یا برخی اصلا نمیدونند که این کاری که میکنن چی هست.شما حق این رو ندارید که به کسی توهین کنید کسایی که میخوان ترک کنن به اندازه ی کافی ناراحت و مظطرب هستن این حرف شما هم قطعا این احساس گناه رو بیشتر میکنه

  معولمه خودت ی مشکلی داری..

  وگرنه گند نمی زدی به امید مردم

  Vagean Khejalat dare in harfeton kasayi k hamchin Harfi mizanan oghdeiyan o bishtar Az Baghiye Az in kara mikonan… Motasefam baratun

  جواب ابلهان خاموشی هستوبس

 • سلام میخواستم چندتا بحث رو مطرح کنم که من به خاطر همین عوامل دچارش این گناه بزرگ شدم که ترکش واقعا واقعا سخته.اولین عامل : به نظر من اولین عامل پدر و مادر و و هرکسی که تو تربیت ما نقش دارن هستش چون با توجه با رودرواسی دو طرف حرف های ناگفته فروان هستش که والدین باید این حرف هارو بگن به بچه ها که متاسفانه اینطور نیستش.فرد بدون اطلاع وارد سن و دوره ای میشه که نمیدونه که حتی اسمش چیه ؟؟ دچار تحولاتی در اخلاق رفتار و گفتارش میشه .و علاقه به روابط جنسی درونش تشدید میشه و اکثرا برای دفع این میل دست به این کار میزنن؟؟که مطمینا کسانی که اولین بار دست به این کار زدن ، نمیدونستن که چه عاقبت بدی در انتظارشون هست .که اگه میدونستن ، توی این منجلاب نمیفتادن.و احساسی خوبی بهشون بعد از این عمل بهشون دست میده که فکر میکنن حس خوبی هستش در حالی که آینده ی خودشونو به خطر میندازن و همین طور به این کار ادامه میدن طوری که براشون مثل یه عادت میشه و نمیتونن ترک کنن درحالیکه الان میدونن این عمل ضرر های فروانی داره!!! اما هدف من از گفتن این حرف ها چیه ؟؟یه خواخش دارم از پدر مادر ها .مسوولان که تو روخدا قبل اینکه فرزندتون وارد این سن بشه ، دوسه سال قبلش یا حداقل یک سال قبل بگید همه چی رو .تا بدونن چه تغییری درونشون بوجود میاد.در حالی که پدر مادر ها به جای اینکار پس از اینکه فرزند وارد این سن شد محدود میکننش . رفتارشون با اون ها خشن میشه و که باعث سیگاری شدن افسرگی اعتیاد و …در فرزندانشون مشین.اما مسوولان که اینقدر به فکر توافقات هسته ای هستید که آینده مارو تامین کنید لطفا کار واجبتر که افزایش فرهنگ جامعه هست رو در اولویت قرار بدین که اگه جامعه بهتر و بافرهنگ تر داشته باشیم مطینا دچار این اشتباهات نمیشیم!!!ممنون شرمنده که سرتون درد آوردم

  واقعا درست میگید…منم چون وارد سن نوجوانی شدم و چیزی نمیدونستم رفتم سراغ فهمیدنش…کنجکاویتم با من اینکار رو کرد…تا حالا دست به خودم نزدم…ولی با فکرکردن بهش و دیدن یه سری عکس و فیلم در اثر آشنایی با دنیای مجازی…ذهنم منحرف شد…و دارم عواقبشم میکشم…

  حرفتون کاملا درسته…هم والدین باید هوشیارانه عمل کنن وهم مسئولین و ملت به جای تفکرات اقتصادی مفرط یه کم به فکر مسایلفرهنگی باشن… کدوم شبکه و یا برنامه هایی به این موضوع که بیشتر از اعتیاد همه گیره میپردازن؟ اینا از اعتیادی که دو روز بعد میخوابوننش کمپ میتونه خطرناک تر باشه…یه اعتیاد خاموش که کسی نمیفهمه و فرد خاطی خودش ذره ذره آب میشه… اگه به موضوعات اجتماعی فرهنگی بیشتر توجه بشه و جووناهم تا یه اندرز میشنون نگن گوشمون از این حرفا پره، خودش حله…

 • ببخشید من ۲۴ سالمه و ۳ سال ک شوهر کردم. شوهرم موقع سکس یا نزدیکی خیلی با واژن بیرونیمو بازی میکنه.جوری که دیگه دراز شده.من هر وقت جیغ میکشم اونم فکر میکنه ک من لذت میکشم.باهاش حرف می زنم ولی بازم ی نزدیکی رو شروع میکنه.اینم جزو خود ارضایی محسوب میشه.یعنی دیگه اضلا نمی شه بازم کوتاهش کرد!؟

 • ببخشید من ۲۴ سالمه و ۳ سال ک شوهر کردم. شوهرم موقع سکس یا نزدیکی خیلی با واژن بیرونیمو بازی میکنه.جوری که دیگه دراز شده.من هر وقت جیغ میکشم اونم فکر میکنه ک من لذت میکشم.باهاش حرف می زنم ولی بازم ی نزدیکی رو شروع میکنه.اینم جزو خود ارضایی محسوب میشه.من با این شوهرم چیکار کنم؟؟؟؟

  میشه جواب بدید ????????

  با سلام باهاشون حرف زدین که این کار شما باعث میشه من درد بکشم نه لذت ؟ بهشون توضیح دادین؟

 • من مثلا هفته ای یه بار انجام میدم این هم بده؟

 • میشه جواب بدید؟؟

  سلام
  این کارخودارضایی نیست وهمسرارضایی است از نظر شرع همسرارضایی اشکالی نداره اما شوهرت بایدرعایت شما رابکنه تا اذیت نشی .

 • با سلام و خسته نباشید به تمام افرادی که دارن این مطلبو میخونن. بهترین روش برای ترک این عمل ۱-انجام واجبات دینی ( نماز ، حتما باید نماز بخونین شاید اولش سخت باشه اما ۴روز ادامه بدین راحت تر میشه براتون ، حتما به گوشیتون نرم افزار بزنید که وقت اذان بهتون گوشزد کنه (تاثیر گزاره ، چون هر چه به وقت اذان نزدیک میشین از انجام اعمال زشت پرهیز میکنین، حتما قران بخونین بعد نماز هم عربی هم فارسی (اگه خواستین، بگین این مورد توضیح بدم طولانیه) ،روزه ،که روزه بهترین روش ترک هستش اگه بتونین انجام بدین (هفته ای سعی کنین ۱ بار روزه بگیرین)، اذکار شامل دعاها ، تسبیهات اربعه ، صلوات و … که کتاباش تو نت و بیرون زیاده ، ۲- خود مشغولی (به بیرون رفتن- صحبت کردن با دوستان-فکر کردن به لحظه های خوش و خنده های که با دوستانتان داشته اید ، مناظر طبیعی و اینکه زندگی به شکل طبیعی در جریانه-۳-اصلا تنها نمونین (همیشه تو جمع باشین) در صورت تنها بودن ذکر نام خدا و تسبیهات اربعه یادتون نره – ۴-فیلم های هالیوودی و کلا غربی نگاه نکنین به علت اینکه اونا تو فیلم کارایی میکنن که شمارو تحریک میکنه (توضیح طولانیه )-۵- انرژِی خودتونو با روش دیگه ای تخلیه کنین ( ورزش کردن شامل ورزشهای هوازی = دویدن- پیاده روی-و … ورزشهای سنگین شامل بدنسازی – بسکتبال – کشتی و … اینم بدونین که چون انرژی تون جمع میشه و نمیتونین تخلیش کنین به ساده ترین روش و در عین حال جذابترین روش (خود ارضایی) اون رو تخلیه میکنین -۶- اگه از اون افرادی هستین که وقتی یه فیلم پورنو نگاه میکنه بعد خود ارضایی، بعد از خودش بدش میاد و فیلم رو پاک مینه و بعدا دوباره تحریک میشه که اون فیلم رو دانلود کنه یا کلا بدست بیاره و بعد از بدست اوردن دوباره خود ارضایی میکنه در این مواقع ، اصلا نیازی به پاک کردن فیلم نیست چون تصورتون این هست که اون فیلم رو از دست دادین و انسان چیزی که از دست بده دلش میخواد دوباره بدس بیاره ، اما اگه فیلم رو پاک نکنین تصور اینه که من فیلم رو دارم و فکرتون به عدم وجود فیلم که باعث میشه کل روز رو به اون فیلم فکر کنین نمیره و فقط باید این رو به خودتون بگین که من این فیلم یا این لذت رو دارم و هر وقت خودم بخوام میرم سوراغش که در صورت خواستن دوباره ، چنین فکر میکنید که من اون لذت رو دارم و بعدا میرم سوراغش و هر روز به روز دیگر موکول میکنین با رعایت شرایط ۱تا۵ ، – ۷-هر وقت هم ذهنتون رفت که تحریک بشه خودتون برین بیرون یا تو خونه ورزش کنین یا ذکر بگین در کل کاری که باعث منحرف شدن ذهنتون از این کار بشه ۸- هیچ وقت به مدت طولانی یه جا نشینین ، بعد از نشستن به مدت طولانی حتما پاشین و فکرتونو ازاد کنین و به بیرون نگاه کنین کلا تو خونه زیاد نباشین برین بیرون ۹- تو خونه هم فکرتونو بدین به درس و مشق ۹- موهای اطراف الت رو اصلا نزنین فک کنین نیست بیخیالش باشین .
  با تشکر فراوان و امید اینکه تمام شرایط رو رعایت کنین

 • چه جوابی؟

  با سلام اگه دهانه واژنش به اندازه کافی مرطوب باشه و عمل دخول صورت بگیره در اولین ارتباط خونریزی نخواهد داشت.
  به علت اینکه رشته های عصبی در پرده کم هستش و به همین دلیل در صورت آرامش جسمی و روانی، پارگی آن معمولاً بدون درد خواهد بود.
  الان ببین این شرایط داشتی یا نه ،اینم بگم که معمولا پرده در ورودی دهانه ی واژن بعد از لبهای کوچک قرار گرفته . حالا ببیند انگشتتون چه قدر داخل بردین با تشکر

 • من یک بار سهوا با وضو اسمنا کردم خیلی احساس بدی دارم آیا قابل بخشش هست

  با سلام انسان جایزالخطاست و نگران این چیزا نباشین اصل این هست که الان چطور انسانی هستی که خدا بندگانش رو دوست داره و اونایی که به راه راست میان گناه هاشون بخشیده میشه.اون شرایطم که گفتم رعایت کن چون ممکن فردا خود من بیوفتم بمیرم پس چیزی که میمونه اعمال نیک من هستش ، نه پولمو میبرم نه خونمو فقط خودم با اعمالم ،این دنیا پل هستش و انسان عاقل رو پل خونه نمیسازه اگه به توضیح زیاد نیاز داشتین در خدمتم با تشکر .

  ببخشید برای اصلاح جوابتون و تکمیل کلامتون میگم…انسان ممکن الخطاست…جایز الخطا یه لفظ غلط مرجه که معنیش میشه (انسان اجازه دارد خطا کند)… ولی غلطه چون انسان اجازه نداره که گناه کنه ولی معصوم هم نیست چون با وسوسه های شیطانی ممکه دچار بشه

 • من حدود چند ماهه دچارش شدم اگه ترکش کنم عوارضش از بین میره؟

  با سلام و خسته نباشید بله میگن ماهی رو هر وقت از اب بگیرید تازست پس هر وقت این کار زشت رو انجام ندین و جلوشو بگیرین برنده هستین و مطمئن باشین اثرات سوعی که دارد از بین خواهد رفت فقط شرایط را حتما ( سعی کنید ) رعایت کنین خدا گفته نفس انسان را پاک افریدیم و سپس خیر و شر را بهش یاد دادیم پس در نتیجه نفس همه انسان ها پاک هستش و فقط لازم به پشتکار هستش با تشکر

  در اثر کشش و پیچش ناحیه الت در. مردان و ناحیه واژینال در زنان این نقاط فلکسیبیلیتی که قبلا داشتن رو از دست میدن …و همچنین سوریفوکس یا لوله ورودی درچه مردان برای مایع اسپرم تغییر سایز میده و این تغییر سایز باعث تداخل مایع منی و ادرار در محیط داخلی الت میشه و پروتیین موجود در اسپرم باعث سنگینی ادرار شده و در دیواره کششی باعث ایجاد سوزش میشود.
  ترک کردن عمل مسشوربیت یا خودارضایی به سبب چندین عامل تقریبا ۷۰%غیر ممکن هست ..و این درصد برای اقایون حتی ممکنه بیشتر هم باشه…
  بحث علمی که اینجا مطرح هست کم کردن تعداد خودارضایی شخص هست…و چه بسا با کم کردن خودارضایی این عمل به کلی ترک بشه..

  منم چنین مشکلی رو تو دوره ی راهنمایی داشتم که روزی چند بار اینکار رو میکردم که بدنم رو داشت نابود میکرد
  تو حرف زدنم مشکل پیش اومده بود که خیلی ناامید کننده بود تقریبا دوسال طول کشید این عوارض از بین بره الان حتی برعکس شده
  ولی دوباره کم کم داره زیاد میشه و رو درسمم تاثیر منفی گذاشته نمیدونم چیکار کنم؟؟

 • سلام من ۱۵ سالمه و تقریبا سه ماه این عمل زشت رو یک روز در میان انجام می دادم و اکنون یک هفتس که این کار رو ترک کردم
  آیا عوارضش از بین می ره؟؟ لطفا جواب بدید

  با سلام به سینا اقای گل ،خوب بهتون تبریک میگم که تصمیم به ترک این عمل بد و غیر شرعی گرفتین بله هیچ جای نگرانی نیست عوارضش رفته رفته بهبود خواهد یافت اما دوباره سراغش نرین ، بهتره بگم زیاد فکر نکنین که به سراغتون بیاد فکر کن نیست اهمیت نده ، یه نیم چه فسقلی یه انسانرو کنترل میکنه ؟ یا انسان باید اون رو کنترل کنه؟ کار های که گفته شد رو رعایت کنین که بخش ۶ به خودتون مونده که از اون افراد هستین یا نه موفق باشین توکل به خدا ،ذکر خدا در هر شرایط یادتون نره .

 • خدا خودش کمک کنه جرقه ای تو زندگی ما بخوره و باعث بشه هممون به راه راست هدایت بشیم 🙁

 • سلام من ۱۵ سالمه دو ساله این عمل زشت رو انجام میدم با توکل به خدا تصمیم گرفتم دیگه این کارو نکنم ایا اثراتش از بین میره؟

 • با سلام و عرض تبریک به شما دوست عزیز بله رفته رفته از بین خواهد رفت با تشکر و التماس دعا توکلتون به خدا باشه و نکات ذکر شده رو حتما رعایت کنین

 • سلام پسری هستم چهار ده ساله هیفده روز بود که خود ارضایی نمیکردم اما امروز دوباره این عمل زشتو کردم و جلو الت بنده خیلی کلفت شده و ادرار بدرستی خالی نمیشه لطفا کمکم کنید میترسم

 • با سلام و خسته نباشید اولا در موقع ادرار حتما اب گرم بریزین (زیاد گرم نباشه ولرم ) که ماهیچه ها شل بشن دیگه این کار زشت انجام ندین ۱روز صبر کنین اگه درست نشد (البته من اصلا خبر ندارم چه اتفاقی افتاده نظر شخصیه ، اگه وضع حاده سریعا به دکتر مراجعه کنین ) ،اصلا جای خجالت نیست و دکتر برای درمان چنین چیز هایی درس خوانده است پس به خودتون سخت نگیرین و ریلکس برین پیش دکتر انگار سرما خوردین و نگرانه این نباشین که دکتر من رو مسخره میکنه به دلیل سایز الت ، الت از ۹تا ۱۵ سانت هستش و هیچ جای خجالت وجود نداره و چیزی رو که خدا افریده جای هیچ تمسخری وجود نداره موفق باشین .

 • با سلام خدمت تمام برادرا و خواهرای عزیزم
  من میدونم نا امید شیطانه ولی من یجورایی کم میارم
  شاید باورش سخت باشه نزدیک۱۸ساله این کار مزخرف رو انجام میدم یه هفته تحمل میکنم نمیشه نزدیک به یک ماه تحمل میکنم نمیشه سن ازدواج هستم ولی به خاطر شرایط خانوادم وچون تک پسر خانوادم وبه جز خودم چند خواهر دارم نمیتونم به ازدواج حتی فکر کنم
  به مرز نا امیدی مفرط رسیدم به معنای کلمه کم آوردم
  هیچ وقت به خودم اجازه ندادم به دختری خیانت کنم در هیچ شرایطی چون اینو یجور نامردی میدونم
  ببخشید خیلی طولانی شد ولی تو رو خدا شماها اگه تونستید ترکش کنید چون شما رو به اوج خفت میرسونه
  علی یارتون

  با سلام و عرض ادب و احترام دوست عزیزم اقا مهدی گل ایا شما نماز میخونین؟ ایا عبادت میکنین؟ ایا تنها میمونین؟ ایا به فیلم پورنو زیاد نگاه میکنین؟ ایا یه دختر رد میشه چشت روش قفل میکنه؟ و خیلی ایا های دیگه که باید جواب اینهارو بدونین و منظور از این ایاها این نیست که شما اینجور کارهارو انجام میدین (بهتون بر نخوره کلی میگم منظورم شما نیستین و اگه ناراحت شدین همینجا بگین از دلتون در بیارم چون حق الناسه و شدیدا حساس هستم )بعد از جواب دادن به اینا باید ببینین چه عواملی باعث میشه که شمارو تحریک کنه این خیلی مهمه و از اون به جد دوری کنین که البته اسون نیست و انسان اشرف مخلوقاته و هیچ کاری نیست که انسان از انجام دادنش عاجز باشه پس شما میتونین و شک نکنین اینم بدونین که اهمیت دادن به اون و ارضا کردن خودتون باعث شعله ور تر شدنش میشه اصلا اهمیت ندین بهش (به قول خودم یه چیز چند سانتی نباید انسان رو کنترل کنه و این انسان هست که باید اون رو کنترل کنه) و شرایطی که گفتم رو رعایت کنین که رعایت اونا باعث رسیدن به کمال شما میشه و در مورد ازدواج شرایط خانوادگی منظورتون نفهمیدم که خواهر دارین و این رو بدونین که پسر به سن ازدواج برسه با توجه به طبیعتش باید ازدواج کنه به خواهراتون توجه نکنین چرا بهران برا شماست و شما اولویت هستین انشا ا… خدا پشت و پناه شما عزبزان باشه این رو از ته دلم میگم موفق باشید در خدمتیم.

 • سلام خخواستم بگم یکی با دستش ارضا میشه یکی با زنش این دوتا چه فرقی دارن اونی که با دست ارضا میشه صدمات جسمی میبینه ولی با زنش نه یعنی چی چه فرقی میکنه خوا

  با سلام اونیکه با دستش ارضا میشه چون جنس مخالف تصور میکنه به مغز فشار خیلی زیادی میاد و همچنین وقتی با دست ارضا میشی چون عمل ارضا سریع اتفاق میوفته مایع منی از کیسه منی که حرکت کرمی انجام میده جذب نمیشه در نتیجه چون منی زود تخلیه میشه تو کیسه منی هوا میمونه و حرکت کرمی هوا رو جذب کرده و به مغز میفرسته که باعث ایجاد اختلال در مغز میشه و در طولانی مدت باعث اثرات جبران ناپذیری خواهد شد مثل کودن بودن و … اما در عمل طبیعی (که باید شرعی باشه و غیر شرعی بودن اون جز گناهان کبیره محسوب شده و تبعاتش بد تره در اخرت ) این عمل چون زمان بر هستش مایع منی جذب میشه و به مغز فرستاده میشه که صدماتش کمتر هستش و با دست خیلی فرق میکنه از لحاظ ارامش معنوی ، روانی ، عدم ایجاد خستگی مفرد، و … میشه با تشکر

  استاد جان نظرات اتمى میفرمایید ؟ انیشتن هم از این کشفیات نکرده . هوا چطور بره به مغز ؟ اصلا چرا باید مایعى بجز خون به مغز بره ؟ تنها علتش اینه که قند مورد نیاز سلول هاى مغزى مصرف میشه و ذهن کارآیى کامل نداره و اگر هر روز این عمل انجام بشه مقدارى از ذخیره قند بدن که براى مغز حیاتى است هدر میره و همچنین در نتیجه تداوم این عمل چون تمرکز ذهنى از بین رفته ، سطح یاد گیرى به طور محسوسى پایین میاد .
  اونى که به اصطلاح میگن مغزش پوک شده این نیست که هوا رفته توش و عین مغز گردو خشک و پوک شده بلکه پدیده اى شبیه آلزایمر هست.

  با سلام یکم مطالعاتونو افزایش بدین انشا ا.. شما هم میتونین نظریاته به اصطلاح اتمی بدین!!!
  هه هه وقتی میبینم مطالبو میخونین خوشحال میشم اما خوب مطالب باید علمی باشه قبل نظر حتما یه تحقیق کن ضرر نداره اطلاعاتتم زیاد میشه

  اینم یادم رفت بگم عزیزه دل برادر تو خون مگه اکسیژن نیست؟ ویتامین نیست؟ پروتئین نیست؟ چطور رگارو چربی میگیره به گفته شما که اتم کشف میکنین اینارم باید بدونین خخخخ موفق باشین دکتر جان

  در اثر خود ارضایی ۳۰۰ هزار از سلول های خاکستری از بین میره که این عامل باعث کاهش یادگیری ، عدم تمرکز ، که به دلیل عاملیکه که قبلا ذکر کردم میشه ، قبل نظر حتما مطالعه کن انشا ا… موفق باشی

  به این ترتیب که شما میگوید سلولى نمیماند ، شما هم منابع مطالعه خودتون رو تغییر بدید ، من دکتر نیستم و کارشناسى در رشته … دارم ، پدربزرگم پروتئین تو خون سرگردان نیست ، چربى هم تجزیه میشه و مثل آبگوشت که شما فکر میکنى نیست ، خونى که شما تصورش رو دارید آبگوشت هست ، غذاى مصرفى سلولهاى مغز فقط گلوکز هست . اکسیژن هم به وسیله گلبول هاى قرمز حمل میشود نه عین نوشابه گازدار .چربى و پروتئین فقط توسط خون به محل ذخیره شدن حمل میشوند و سرگردان نیستن که به مغز برسند.
  شما اول غلط هاى املا خودتون را درست کنید تا سوادتون زیر سوال نرود. علم پزشکى شما همانند نجوم بطلمیوس است.

  با تشکر از شخصیت شوخ شما اصلا مطالعه شما در حد منفی ۱۰۰ هستش یکم فکر کنین میفهمین که انسان سلول هارو باز سازی میکنه و یا سلول های جدیدی جایگزین میکنه بنابر این عزیز دل برادر قند خون باعث الزایمر نمیشه هه هه بلکه مرگ سلول های خاکستری هستش که باعت پیشرفت الزایمر میشه اما خوب از شما انتظار زیاد نمیره -علم روز شما بیانگر این مطلب هست که چربی در خون تجزیه میشه پس با روشی که برای تجزیه چربی در رگ و بدن ارائه کردین به کمک بیماران بشتابید که محتاج چنین علم روزی هستن- چی بگم در مورد پروتئین که شما با علم جدیدتون میگیم در رگ شناور نیست اما هنوز این رو منوجه نشدین که اگه در خون غذا وجود نداشته باشه (پروتئین – قند -چربی- اکسیژن )بدن به کار خودش ادامه نمیده و این باز بیانگر علم روز و حتی علم رو به جلو شما هستش که واقعا قابل تامل هستش – در مورد غلط املایی هم باید بگم که به کسی مربوط نمیشه و هدف رساندن مطلب هستش نه غلط گیری از دیگران که بهتر بزرگ شین در این موارد. زیادم ابگوشت با نوشابه نخورین که بهتون ضرر داره و این به خوبی قابل مشاهده هستش با تشکر و امید اینده ای بهتر .

  این از کشفیات شماست که من گفتم قند خون باعث آلزایمر میشود ، این را تکذیب میکنم . و نظریه شناور بودن پروتئین در خون خیلى مسخره است . احتمالا در آینده کشف میکنید که غذا بعد از معده وارد قلب میشود و تازه تازه جذب اندام ها میشود ، کبد هم فقط براى سیخ کشیدن هست ، کلیه کیلویى چند و ایضا ادب نوشتار با یک خانم فقط به شما مربوط میشود . لطفا کشفیات خود را در آى اس آى منتشر کنید و راه مقابله با زیکا ، ایدز ، ابولا ، سارس و … را اطلاع دهید ، باشد در خدمت بشر عهد ما قبل بطلمیوس به درجات حکیم الحکما نائل گردید. لطفا در صورت تمایل جناب استاد سن خود را اعلام کنید .

  با سلام باید بگم که این کشفیات رو من انجام ندادم شما انجام دادین حواستون هم سر جاش نیست این در اثر استفاده بیش از حد از قند هستش که به گفته خودتون باعث الزایمر میشه خخ !! ایضا! ادب نوشتار با یه چی؟ خانوم خخ من خانومی نمیبینم با اسم مستعار اومدین اینجا هر چی دلتون میخواد میگین و گفته خودتون شامل خود شما هم میشه ، شما میگین کبد برا به سیخ کشیدن هستش من نمیدونم شما ادم هستید که کبد یک انسان رو به سیخ میکشید یا انسان هارو چیزه دیگه فرض کردین که میخواین کبدشو به سیخ بکشین که اگه چیز دیگه فرض کردین حتما خودتون همون هستین که زبون مارو میدونین! واینم باید بگم که غذا مستقیما جذب اندام ها نمیشود بلکه ابتدا جذب خون میشود و از خون وارد اندام ها میشود این حرف شما از کشفیات قرن ۲۲ هستش خوب این سایت برای بحث در مورد موارد پوچ نیست وبهتر است تمرکز خودتون رو برای کمک به دیگران بزارین نه حرف های الکی و مسخره کردن یکدیگر که این کار اشتباه بوده ومسلمان ، مسلمان را مسخره نمیکند که گناه هستش وباید این گونه موارد را به یاد داشته باشید که کارتون باعث مسخره کردن دیگران نشه. اونم حرفی که اساس علمی ندارد و … باعرض طلب امرزش از خدای متعال و عضر خواهی از همه بابت این گونه رفتار های بچه گانه با تشکراز همه و ستاره خانوم شوخ ما که این چند روزه مطالب جدیدی بیان کردند وباعث افزایش مطالعه ما شدن محصوص تشکر میکنم و اگه ناراحت شدن طلب حلالیت دارم ممنون.

  اگر از لحن من برداشت مسخره کردن شد ، پوزش میطلبم . من با شما مشکلى ندارم ، فقط خواهش میکنم نگرانى براى نوجوانان ایجاد نکنید .
  نوجوان حساسه ، خیال میکنه همه روى اون زوم کردن ، زود قید همه چیز رو میزنه . برای آگاهى نوجوان لازم نیست لولو بسازیم همانند اینکه بگیم ، مجازات خودکشى آتش جهنم همیشگى هست ، بهتره بگیم مجازات شما خودکشی نیست و زندگی یک فرصت برای رسیدن به کمال هست .

  با سلام و تشکر از مطالب ذکر شده نوجوان حساسه و خیال میکنه همه روی اون زوم کردن، بنده خودم نوجوان بودم اونم از اون نوجوانایی که به معنای واقعی کلمه همه جور دوست داره حساس بودنشون رو نمیتونیم به تمام جامعه تحمیم کنیم حالا من نمیدونم شاید برداشت خودتون بوده یا از کسه دیگه شنیدین حساس بودن به این راحتی که گفتین نیست و یکی به موی سرش حساسه یکی به ناخن یکی به صورت و … باید ببینیم اینیکه شما میگین کودوم حالته در رابطه با زوم کردن هم همینطور بحث اصلی در مورد زوم کردن نیست خوب حالا اوردین ما هم جواب میدیم الان من به شخصه وقتی راه میرم فک میکنم همه به من نگاه میکنن در صورتی که اینطور نیست و ما خودمون به خودمون سخت میگیریم در رابطه با نگرانی ایجاد کردن که من تعجب کردم گفته خدا اگه باعث نگرانی میشه بزار بشه چون حقه و شخصی که خبر نداره باید با خبر باشه اما اگه منظورتون این بود که امید دادن من بد بوده که برین حرف هایی که قبلا گفتم رو مطالعه بفرمایید اون وقت میفهمین که بیشترین امید رو بنده دادم به عزیزانمون و تاکید هم کردم که اگه توضیح اضافه میخواین در خدمتیم در هر موردی که باشه به صورت نامحمدود اما خوب برداشت ها متفاوت بوده و اگه برداشت نادرست وجود داشته باشه میتونین بگین که توضیح زیاد بدین همین ، با تشکر از ستاره خانوم که فعال هستن و دهه فجر رو هم به تمام هموطنان عزیز و غیرتمندمان تبریک میگم با تشکر و التماس دعا .

  با تشکر از شخصیت شوخ شما اصلا مطالعه شما در حد منفی ۱۰۰ هستش یکم فکر کنین میفهمین که انسان سلول هارو باز سازی میکنه و یا سلول های جدیدی جایگزین میکنه بنابر این عزیز دل برادر قند خون باعث الزایمر نمیشه هه هه بلکه مرگ سلول های خاکستری هستش که باعت پیشرفت الزایمر میشه اما خوب از شما انتظار زیاد نمیره -علم روز شما بیانگر این مطلب هست که چربی در خون تجزیه میشه پس با روشی که برای تجزیه چربی در رگ و بدن ارائه کردین به کمک بیماران بشتابید که محتاج چنین علم روزی هستن- چی بگم در مورد پروتئین که شما با علم جدیدتون میگیم در رگ شناور نیست اما هنوز این رو منوجه نشدین که اگه در خون غذا وجود نداشته باشه (پروتئین – قند -چربی- اکسیژن )بدن به کار خودش ادامه نمیده و این باز بیانگر علم روز و حتی علم رو به جلو شما هستش که واقعا قابل تامل هستش – در مورد غلط املایی هم باید بگم که به کسی مربوط نمیشه و هدف رساندن مطلب هستش نه غلط گیری از دیگران که بهتر بزرگ شین در این موارد. زیادم ابگوشت با نوشابه نخورین که بهتون ضرر داره و این به خوبی قابل مشاهده هستش با تشکر و امید اینده ای بهتر .

  وجود تنسورهای حرارتی در واژن زن این اجازه رو به الت میده که یک حرکت نرم و با اصطلاح لذت بخش رو در طول سکس داشته باشه…و همین تنسورها روی الت مرد این اجازه رو به واژن زن میده که به حداکثر رطوبت افزایی خودش برسه و به ارگاسم برسه…ولی در عمل خود ارضایی تنسوری روی دست وجود نداره که این الارم رو برای کیسه صادر کنه که این حرکت اسپرم کنترل شده باشه ..پس این حرکت با یک پرش نسبتا سریع انجام میشه…که فشار سرحدی رو به کیسه و ناحیه الت وارد میکنه که باعث خم شدگی سر الت و بزرگ شدن سر واژن و یا فاصله یا گیپ در واژن خانم ها میشه کهوازش به عنوان گشادی واژن نام برده میشه…
  و در ضمن پروفسور جان که نظریه انیشتین صادر کردی …اسپرم بلافاصله بعد از تماس با هوا خاصیت خودشو از دست میده چه برسه به این که بخواد یه بشر کودن تولید کنه…کودن بودن یک شخص از کمبود مواد مغذی در اسپرم نشات میگیره نه وجود هوا در کیسه اسپرم…و انیشتین جان نکته جالبتر اینه که اسپرم هم هنگام ورود به کیسه باید از هوا خالی بشه…
  و نظریه دوم شما که فرمودید وجود هوا در مغز …هوا توسط سلوژ به مغز انتقال داده میشه…نه همینجوری بره به مغز .اونجا فقط وظیفش اکسیژن رسانی هست و بعد از رسوندن اکسیژن تازه به مغز به داخل خون برگشت داره…
  و نظریه سوم شما جناب پروفسور فرمودید خالی شدن کیسه اسپرم…کیسه اسپرم به هیچ عنوان حق خالی شدن رو نداره و به هیچ وجه خالی نمیشه…این کیسه حتی ۳ روز بعداز مرگ کار طبیعی خودش رو داره…جناب پروفسور الان بابات باید بهت افتخار کنه که یه نابغه به نابغه ها اضافه کرده که با فرمایشاتتان مردم رو به گمراهی بیشتری فرو بردید…و افتخار کردی که الان مثلا جواب سوال علمی مردم رو دادی و خودت هم نفهمیدی اون بالا چب بلغور کردی پروفسور جان…یک مطلب از یه سایت و یه مطلب از یه سایت دیگه رو خوندی و با هم مخلوطشون کردیو شده این جواب ….اینجا مگه کلاس درس الهیات هست یا پرورشی که تبعات اخرت رو معرفی کردی…در ضمن شما مگه اون جهان رو دیدی که این قدر مطمعنی….

 • سلام روزتون بخیر
  من ب مدت ۳ سال اینکارو انجام میدادم … جوری ک قسمت کلیتوریس رو مالش میدادم و چیزی وارد واژن نکردم .. میخوام بدونم پرده بکارتم آسیب دیده یا نه ؟؟؟
  و نکته دیگه اینکه الان بازهم ماهی یک بارسراغم میاد ولی تا بشه خودمو کنترل میکنم … آیا عوارضش ازبین میره؟؟؟

  مالش کلیتورکس در خانمها باعث ارضای اسکویرت وار میشود ..یعنی ارضا از طریقی به غیر از واژن ..در این خودارضایی مایع اسپرمی وجود نداره و به اصطلاح مایع بی رنگی از ناحیه پیسینگ یا ادرارگاه خانمها خارج میشه که این اسپرم نیست…در ضمن بکارت در فاصله محدود تا سر واژن قرار داره و حتما باید یک جسم با مقاومت بیشتر از این پرده با پرده برخورد داشته باشه تا بتونه اون رو به کشش وادار کنه…و این خودارضایی نمیتونه اسیبی به بکارت وارد کنه…
  عوارض مالش کلیتورکس در سنین یاعسگی و به بعد ظاهر میشه…اگه مالش با لطافت همراه باشه حادثه خاصی رخ نمیده..و یک نکته مهم از کلیتورکس در سکس طبیعی به عنوان شدت دهنده به ارضا کردن استفاده میشه..پس مالش این نقطه برای ارضای واژن از طریق سکس نرمال اشکال ندارد..و هیچ عوارضی ندارد…

 • با سلام و عرض ادب خوب به ظاهر که پرده بکارت شما به این صورت اسیب دیده که ضخامت ان افزایش یافته ولی باید برین پیش دکتر اون معاینه کنه و بهتون جواب قطعی بده همان طور که قبلا هم گفتم اصلا خجالت نکشین که برین دکتر چون اولا پولشو میدین مفدی نیست دکتر براتون منت بزاره یا … دوما درس خونده به چنین مشکلاتی رسیدگی کنه و حق تحقیر و این چیزا رو نداره پس بدون استرس برین پیشه دکتر و مشکلتونو پیگیر باشین و خجالتم نکشین چرا مشکل بسیاری از افراد هستش و نه تنها شما ، با تشکر و امید ترک این عادت زشت و غیر شرعی و شرایطم رعایت کنین چرا که میل جنسی شما در حدی نیست که به شما دستور بده و این شما هستین که به این میل دستور میدین با تشکر .

  اینم یادم رفت بگم در صورت ترکش بله عوارض ان از بین خواهد رفت و جای نگرانی وجود ندارد با تشکر.

 • شبتون بخیر … مرسی ک سریع جواب دادین
  ینی با این حساب زمان ازدواجم ممکنه همسرم متوجه بشه ؟ منظورتون از ضخامت چیه ؟

  با سلام منظور از ضخامت این هست که اگر پرده شما مثلا ۲میل ضخامت داشته باشه این رفته رفته به ۳ یا ۵ افزایش پیدا میکنه و پاره کردنش مشکل تر میشه اما خوب جای نگرانی نیست و اگه فکرتون درگیره به دکتر برین بالاخره اون درسشو خونده با تشکر.

 • نه عزیزم با مالش اونجا ، پرده آسیب نمیبینه ، نگران نباش فقط سعی کن یه ماه رو به دو ماه برسونی و کم کم ترکش کنی .

 • سلام جناب مدیر سایت
  خودارضایی با افراد متفاوت صورت می گیرد و هر بار یک نفر فرد دچار شهوت میشه
  حالا سوال من اینه :
  امکان داره دختری که چندسال پیش از ازدواجش استمنا داشته تنوع طلب جنسی بشه ،؟
  منظور این که رابطه با همسرشو دوست نداشته باشه؟
  آیا میتونه این هم عوارض استمنا باشه ؟
  آیا میتونه زمینه ی خیانت طرفین باشه ؟ چون من خوندم تو یه سایت دیگه که نوشته همسر اگر ببینه همسرش ارضا نمیشه ازش دل می کنه و به دنبال یه شریک دیگه می گرده ؟
  شما با استدلال بنده موافقید ؟
  استمنا زمینه خیانت شخص اصلی است ؟ و یا سردی طرف مقابل
  من بابت این کار نسبت به آیندم خودمو تو چاه می بینم خیلی خیلی اضطراب دارم
  من به زنا و استمنا اعتقاد دارم که گناه کبیره است و اصلا نمیخوام خودم و همسر آیندم دچار این گناه بشیم
  ممنون میشم زود تر جواب بدید
  دعا کنید برامون خدایا

 • با سلام و عرض ادب
  (خودارضایی با افراد متفاوت صورت می گیرد) منظور یعنی با افراد متنوعی بوده یا فیلم های متنوعی دیده یا تو تصوراتش هر دفعه یکیرو مد نظر قرار داده؟ لطفا به اینا پاسخ بدین با تشکر. در مورد سوال اول: ببینین اولا به خودتون تلقین نکنین که من تنوع طلب میشم یا شوهرم تنوع طلب میشه یا …. همیشه به روابط نیک بین زن و شوهر فکر کنین و این روابط رو گسترش بدین (نیاز های همدیگرو تامیین کنین) اگر بلد نیستین برین پیشه مشاور و سایتهای زیادی وجود داره که میتونین از اونا استفاده کنین .که روابط زناشویی باعث تعالی روح و روان خانواده خواهد شد و شما باید این رابطرو مدریت کنین ( مثلا بعضی انسان ها هستن که بعد از مدتی حوصلشون سر میره یا خسته هستن یا موارد دیگه که در این جور موارد اگر زن باشه و مرد درخواست نزدیکی کنه به علت اینکه طبیعت مرد با زن فرق میکنه بهتر هستش که این نزدیکی انجام شه اگرم واقعا حوصلشو ندارین با حرف زدن و توجیح کردن طرف مقابل میتونین این مشکل رو حل کنین( اگه این اتفاق زیاد بیوفته یعنی مرد درخواست بده و زن رد کنه خوب باعث ایجاد مشکلاتی خواهد شد) کتاب های مختلفی وجود داره که میتونین از اونا استفاده کنین.
  در مورد سوال دوم باید بگم که ممکن هست اما در موارد نادر اتفاق میافته اما به راحتی این قضیه با در نظر گرفتن مطالب فوق قابل برطرف کردن هستش.
  در مورد سوال سوم باید بگم که بله اگر رد مکرر درخواست از طرف مرد یا زن باشد این امر ممکن اتفاق بیوفته اما در روابط زناشویی تامیین نیاز های همسر یک امر نیک هستش و باعث تحکیم خانواده خواهد شد.در مورد ارضا شدن طبیعت خانوم با اقا فرق میکنه و حتما قبل از نزدیکی با همسرتون در مورد چگونگی این امر حرف بزنین و همدیگرو توجیح کنین که زن بعد از ۳۰ تا ۴۵ دقیقه تازه به اون دقایق اول مرد خواهد رسید که این رو باید به همسرتون بگین که من بعد از این مدت تازه به حالت اولیه شما میرسم (هر چیزیرو که میخواین انجام بدین رو با هم دیگر درمیون بزارین بدون هیچ گونه خجالتی).
  در مورد سوال چهارم باید بگم که استمنا در مواردی که زن یا مرد چندین بار تن به نزدیکی نده ممکن ایجاد بشه و نحوه تفکر به اون در اشخاص مختلف متفاوت هستش به این صورت که یکی میگه خیانت یکی میگه خود ارضایی (یعنی مثلا اون روز خودشو به این صورت راضی کرده ) سردی طرف مقابل هم ممکن باشه که در این مورد باز چون طرف مقابل تن به نزدیکی به دلایل مختلف نمیده باعث سردی در روابط بشه اما همانطور که گفتم در زندگی مشترک زیاد به این چیز ها توجه نکنین و به تحکیم خانواده از راه های مختلف توجه کنین مثلا گذشت از خطای همسر چه زن و چه مرد ، کمک به یکدیگر در کار های مختلف منزل و … ، تامیین نیاز های جنسی همدیگه، حاله همسررو پیگیر بودن از طریق تلفن زدن یا اس ام اس دادن و راه های مختلف گل خریدن و …. هم برای زن و مرد .
  در مورد نگرانیتون : زمینه هارو بیان کردیم که چه عواملی باعث این کار میشه اما مظرب نباشین و با یه رفتار مناسب و سنجیده تمام اضطراب شما از بین خواهد رفت . کتاب و مجلات علمی در این مورد بیشتر بخونین بهتون کمک میکنه
  توکلتون به خدا باشه و از خدا یک همسر نجیب و پاکیزه طلب کنین که در نماز ها و دعا ها میتونین این خواسته تون رو در میان بزارین و در این مورد دعاهایی نیز وجود داره که خودتون پیگیر بشین دعا های معتبر با تشکر.

 • با سلام به همه سریع میرم سر اصل مطلب من الان که دارم اینو مینویسم حال عجیبی دارم و خودم هم این بیماری رو داشتم ولی الان چند ماهه که به لطف خدا گذاشتمش کنار و راحت شدم و راهکارهای مناسبی دارم که تکراری نیستن پس خوب بخونین پستمو .من یه نامه از یه شهیدی دیدم که رو یه برگه معمولی نوشته بود (من آقای فلانی در شهر فلان و ساعت فلان قسم میخورم که دیگه گناه نکنم )این نامه رو نوشت و چند وقت بعد هم شهید شد خدافهمید که این واقعا داره از صفر شروع میکنه و لایق شهید شدنش دونست.اگر بعد از این گناه باز میل به این گناه دارید فایده نداره اصلا به هیچ وجه.ولی اگر بعد از این گناه پشیمونی و واقعا میخوایید توبه کنید باید از ته دل توبه کنی و کمر همت ببندی که همیشه ترک کنید پاشید یه نامه بنویسید به امام زمان که اینقدر دلشو با این گناه شکستید و مثل اون شهید همه مشخصاتو بنویسید و بنویسید که برای همیشه این گناه و بیخیال میشید امضا کن و بذاریدش جایی که هیچ کس نبیندش و همیشه موقع گناه به اون نامه فکر کنید بازم تاکید میکنم باید واقعا از ته دل باشه تمام این چیزها و از امام زمان بخوایید کمکتون کنه و وضو بگیرید برای رفع این حاجت دو رکعت نماز بخونین با سجده های طولانی و استغفار زیاد چون شک نکنید خدا میبخشه خودش تو سوره زمر گفته من جمیع گناه هارو میبخشم و بعد از اینها باید دور خودتونو شلوغ کنید مثلا ساعت کاری رو زیادش کنین یا اگر دانشجویین جوری انتخاب واحد کنین که بیشتر روزهای هفته برید دانشگاه خلاصه به هر روشی شده کمتر تو خونه باشید بهتون قول میدم به طور عجیبی چشماتونو باز میکنین میبینین دو ماه این گناه و ترکش کردید چقدر راحت با این روش.در تمام مدت نمازها اول وقت و قرآن بخونین و برای شادی و سلامتی امام زمان صدقه بدید تا میتونی ثواب انجام بدین از هر مدلی که شده حدیث و روایات زیاد بخونین و آلبوم استاد کریمخانی درباره امام حسین رو گوش کنید تمام زورتونو بزنین تا اشک بریزین برای امام حسین اصلا این آهنگارو گوش کنین همینجوری اشک جاری میشه .اشک ریختن برای امام حسین معجزه میکنه بخدا باورم کنین شاید بعضی ها سخت گریشون بگیره برای همین برین سراغ آلبوم کریمخانی درباره امام حسین تو اینترنت هست آخرش اگر تغییری کردید منم دعا کنید یا علی

 • سلام من یک سوال داشتم میخاستم بیدونم که من خیلی تلاش ترک کنم هتا دوماه شده ولی همیشه تنها باشم دست خودم نیست این کار انجام نیدم. این چند وخته برام مشکلی فیش امده من زود به زود میرم دستشویی برای ادرار اگه جواب بدند ممنون میشیم

  با سلام و خسته نباشید خوب یکی از شرایط این هست که نباید تنها باشین دیگه ! در رابطه با ادرار هم عوامل مختلفی وجود داره مثل زیاد خوردن اب، عفونت مثانه ، سرما خوردن مثانه یا کلیه ها ، و اضطراب که باید ببینین کدام یک از اینهاست و اگه نتونستین تشخیص بدین برین پیش دکتر بگین من ۱۰ بار در روز یا بیشتر یا کمتر نسبت به خودتون میرین دستشویی برا ادرار که دکتر راهنماییتون میکنه با تشکر.

 • با سلام به همه سریع میرم سر اصل مطلب من الان که دارم اینو مینویسم حال عجیبی دارم و خودم هم این بیماری رو داشتم ولی الان چند ماهه که به لطف خدا گذاشتمش کنار و راحت شدم و راهکارهای مناسبی دارم که تکراری نیستن پس خوب بخونین پستمو .من یه نامه از یه شهیدی دیدم که رو یه برگه معمولی نوشته بود (من آقای فلانی در شهر فلان و ساعت فلان قسم میخورم که دیگه گناه نکنم )این نامه رو نوشت و چند وقت بعد هم شهید شد خدافهمید که این واقعا داره از صفر شروع میکنه و لایق شهید شدنش دونست.اگر بعد از این گناه باز میل به این گناه دارید فایده نداره اصلا به هیچ وجه.ولی اگر بعد از این گناه پشیمونی و واقعا میخوایید توبه کنید باید از ته دل توبه کنی و کمر همت ببندی که همیشه ترک کنید پاشید یه نامه بنویسید به امام زمان که اینقدر دلشو با این گناه شکستید و مثل اون شهید همه مشخصاتو بنویسید و بنویسید که برای همیشه این گناه و بیخیال میشید امضا کن و بذاریدش جایی که هیچ کس نبیندش و همیشه موقع گناه به اون نامه فکر کنید بازم تاکید میکنم باید واقعا از ته دل باشه تمام این چیزها و از امام زمان بخوایید کمکتون کنه و وضو بگیرید برای رفع این حاجت دو رکعت نماز بخونین با سجده های طولانی و استغفار زیاد چون شک نکنید خدا میبخشه خودش تو سوره زمر گفته من جمیع گناه هارو میبخشم و بعد از اینها باید دور خودتونو شلوغ کنید مثلا ساعت کاری رو زیادش کنین یا اگر دانشجویین جوری انتخاب واحد کنین که بیشتر روزهای هفته برید دانشگاه خلاصه به هر روشی شده کمتر تو خونه باشید بهتون قول میدم به طور عجیبی چشماتونو باز میکنین میبینین دو ماه این گناه و ترکش کردید چقدر راحت با این روش.در تمام مدت نمازها اول وقت و قرآن بخونین و برای شادی و سلامتی امام زمان صدقه بدید تا میتونی ثواب انجام بدین از هر مدلی که شده حدیث و روایات زیاد بخونین و آلبوم استاد کریمخانی درباره امام حسین رو گوش کنید تمام زورتونو بزنین تا اشک بریزین برای امام حسین اصلا این آهنگارو گوش کنین همینجوری اشک جاری میشه .اشک ریختن برای امام حسین معجزه میکنه بخدا باورم کنین شاید بعضی ها سخت گریشون بگیره برای همین برین سراغ آلبوم کریمخانی درباره امام حسین تو اینترنت هست آخرش اگر تغییری کردید منم دعا کنید یا علی

 • یه چیزی که در ترک این جور مسائل کمک میکنه و خیلی مهمه اینه که آدم باری به هر جهت نباشه
  یعنی چی؟ یعنی اینی که یا رومی روم یا زنگی زنگ، آدم برای ترک چنین عملی قبل هر چیز به اراده ای قوی نیاز داره یکی از چیزهایی هم که ارادرو به شدت ضعیف میکنه اینه که در جایگاههای مختلف قرار بگیره
  کسی که میخواد محکم و با اراده کاریو انجام بده باید محکم سر جای خودش وایسه و او ن جایگاه رو به هیچ وجه ترک نکنه
  کسی که میخواد عمل خودارضایی رو ترک کنه ولو اینکه ۱۸ یا ۲۰ سال هم هست گرفتار اونه باید قبل از همه جایگاه خودش رو مشخص کنه و بگه من میخوام به طور کامل این عمل رو برای همیشه ترک کنم
  ابتدا راههای تضعیف خودش رو از بین ببره مثلا اگه فیلتر شکن داره باید از بین ببره یا اگه دوستی داره که میتونه از اون فیلم بگیره باید باهاش تا یه مدتی قطع ارتباط کنه چون وجود راههای تحریک شهوت و تضعیف روحیه بلاشک در یه جایی زهر خودش رو میریزه حالا هر چقدر هم که ما بگیم نه بابا حواسمون هست
  بعدش این که با خودمون عهد کنیم، یه عهد سنگین و محکم که به هیچ وجه حاضر به شکستن اون نباشیم چون هر بار شکستن تصمیم و عهد ضربه بزرگی به اراده است. اگر تا الان هم بر عهد هایمان نبوده ایم مهم نیست چون از حالا میخوایم محکم و استوار رو حرفا و عهدهای خودمان بمونیم
  مسئله بسیاربسیار مهم دیگر در این زمینه عالم ذهن است چون اگر قرار باشه کاری انجام بشه باید در همونجا انجام بشه یعنی به محض اینکه این افکار خواستن بیان تو ذهن فرد باید همونجا جلوشونو بگیره و اتفاقا ساده ترین و ممکن ترین مرحله هم همینه چون اگه اجازه دادیم حتی به اندازه چند لحظه این افکار در عالم ذهن ما جولان دادن دیگه کار یه کم سخت میشه پس در همون مرحله اول اول جلوشو بگیرید
  مسئله دیگه حالتهای نشستن و خوابیدن و تغذیه و یک سری جزییات دیگه هست که رعایتشون میتونه موثر واقع بشه
  و در نهایت مهمترین مسئله کمک گرفتن از خداست چرا که اولا کسیه که همه شرایط رو میدونه و همیشه حاضره و تنها کسیه که واقعا میتونه کمک کنه در صورتی که خودتون اراده کرده باشید و ضمنا خیلی از این جور اراده های پاک و قوی استقبال میکنه
  «قل یا عبادی الذین اسرفوا علی انفسکم لا تقنطوا من رحمه الله ان الله یغفرالذنوب جمیعا انه هو الغفور الرحیم»
  بگو اى بندگانم که زیاده بر خویشتن ستم روا داشته‏اید، از رحمت الهى نومید مباشید، چرا که خداوند همه گناهان را مى‏بخشد، که او آمرزگار مهربان است

 • سلام من یه سال هست این کار رو میکنم ایا احتمال عقیم شدنم هست لطفا زود جواب بدید خیلی استرس دارم

  نه داداشم هنوز سلامت هستى اما ترک کن تا به عوارضش مبتلا نشى .

  خیلی ممنون خیالم راحت شد

  سلام
  ستاره خانم ازکجامی دونی ایشون سالم هستن که به سلامتی ایشون فتوامی دهید؟

 • سلام
  من الآن حدود ۲۰سالمه
  از سن ۱۳سالگی مبتلا به این عمل یا بیماری شدم یعنی حدود ۷ساله بیمارم
  زمانی بود که من روزی ۲یا ۳بار خود ارضایی میکردم
  بعضی وقت ها هم اراده به ترک این گناه میکردم به طوری که حدود ۲ماه این کار را انجام نمیدادم اما بعدش دوباره….اه لعنت به من
  حتی بعضی وقت ها اقدام به خود کشی به خاطر این کارم هم کردم که خدا بهم رحم کرده
  زمانی بود که من شاگرد دوم یا سوم مدرسه بودم. استعدادم خیلی خوب بود بین مردم همیشه به خاطر درس و مشق و استعدادم انگشت نما بود اما….
  اما من خاک بر سر رفته رفته از اولین خود ارضاییم که بدبختی من از اون روز شروع شد تمام زندگیم نابود شد البته در باطن نابود شدم ولی در ظاهرم همه چی عادیه
  من خیلی اقدام به ترک این عمل کردم اما نشد که نشد
  حتی چند تا دکتر رتم همشون حرف های تکراری میگفتند
  البته
  البته من در خانواده ای هستم که مذهبی هستند
  نمازمو میخونم هر چند نمازم به کمرم بخوره
  من تا حالا به ۱دختر هم نگاه بد نکردم
  در ماه محرم و صفرو رمضان این کار را انجام نمیدم و بعضی وقت ها تا یک ماه بعدش انجام نمیدم اما بعدش سر یه کار کوچیک یا انحراف یا در اصل به خاطر اراده و پشتکار بسیار ضعیفم و البته ایمان ضعیفم این کار را دوباره شروع میکنم
  هنوزم که هنوزم به این کاردارم ادامه میدم
  و واقعا روانی شدم
  هر کاری میکنم که ترک کنم نمیشه
  همیشه میگم ای کاش یه کمپی هم برای این عمل درست میشد تا آدم هایی مثل من که این کار را انجام میدند و( کم هم فکر نکنم باشه مثل من) تا به ما کمک کنند تا ترک بشه این عمل کوفتی
  الان من روزی هزار بار دارم آرزوی مرگ میکنم و از این زندگیم سیر شدم و تنها امید زندگیم مدر نادرم هستند
  اینم بگم
  اهای کسی که داری این مطلب را میخونی
  تو را به هر کی دوست داری قسمت میدم اصلا این کار را انجام نده که مانند گرداب تو رو به خودش میکشونه از همین الآن ارداتو قوی کن و ترک کن این عملو
  ما که نابود شدیم اما شما به خودت بیا و مثل ما نباش
  به امید روزی که بمیرم.
  یاعلی

  خیلى شلوغش کردى داداشم ، کمپ و مرگ نمیخاد ، یه سرگرمى و اشتغال واسه خودت پیدا کن .
  دنیا رو هم پیش چشم خودتون و کوچکتر ها تیره و تار نکن ، دنیا خیلى بزرگه و آفرینندش هم در وصف نمى گنجد .
  امید داشته ، صبور باش .

  ولمون کنید مردونه
  انقدر حرف تکراری شنیدم که حد نداره
  من سر کار میرم
  ورزشکار هستم(پارکور)یکی از سخت ترین ورزش های جهان حدود ۳ساله تا حدی مربی شدم دیگه
  تنها چیزی که باعث میشد ترک کنم اونم محرم و…بود که بعدش دوباره این کار لعنتی شروع میشد
  یه چیز درست و حسابی بگید این داستان ها را هزار بار شنیدم
  همش تکراریه برام.
  در ضمن ممنون از نظرتون

  خب داداشم شما انرژى زیادى دارى ، ازش استفاده کن ، میتونى ازدواج موقت بکنى ، لطفا به خودت بد نکن ، شما به دوستمون روسفید روحیه دادى خب پس خودت هم امیدوار باش ، این عمل اسمش گناه هست اما خداوند که با چماق منتظر شما نیست ، افسردگى و خیال مرگ و خودکشى درست نیست ، ائمه گناه رو واسه خود شخص مضر دانسته اند زیرا که به خداوند ضررى نخواهد رسید من بر اساس تجربه خودم گفتم که اگه خسته باشى و اوغات فراغتت زیاد نباشه دیگه به طرفش هم نخواهى رفت ، شما انرژى هسته اى داره پس هدرش نده ، من که کارهاى خونه رو واسه مامانم انجام میدم واقعا یادم نمیاد آخرین بار کى … ، شما چون مذهبی هستید همش میگى گناه کردم ، گناه خطایى هست که بیشترین ضررش به خودمون میرسه ، خداوند از خودمون به ما مهربانتر هست مثل بچه ها از آفریدگارمون لو لو نسازیم .

  این ازدواج موقت یعنی چی؟؟؟؟

  جناب شما اول باید ارادت و قوی کنی …ب خودت اعتماد داشته باشی ک میتونی…اگ اینارو نداشته باشی هزارتا راهکارم ک بهت بدن نمیتونی ترک کنی‌…خودمن آدمی بودم ک روزی دوسه بار اینکارو میکردم الان ترک کردم و ب لطف خدا دوماه شده تقریبا….تاتونستم نمازمو سروقت خوندم (فیلترشکنمو پاک کردم…یوتیوپمو غیرفعال ‌…توتلگرامم توکانالای چرتو پرت نرفتم…)ی نذریم کردم چهل روز دعای توسل ب خدا قول دادم بعداین چهل روز پاک پاک شم…که شدم…انشالله شمام موفق باشی..نماز سروقت معجزه میکنه …پیشنهادمیشه

  با سلام و عرض خسته نباشید به ورزش کارهای عزیزمون با توجه به نظراتی که ارائه شده شما باید ببینین چه چیز های باعث تحریک شما خواهد شد اون هارو مشخص کنین بعد براش برنامه ریزی کنین که چطور میتونین اون هارو خنثی کنین یکی میگه من فیلم میبینم تحریک میشم یکی میگه من داستان میخونم و … که شما با توجه به خودتون اون هارو شناسایی میکنین و میتونین به ما هم بگین که راهنماییتون کنیم . حرف درست و حسابی رو زدیم بالا و مشکل شما این هست که کمر حمتتون رو یکم شل بستین که انشا ا.. اون رو سفت کنین مطمئن هستم ۹شرط که گذاشتیم رو به چندتاش عمل میکنید که به جزئ مورد ۶ باید همش رو مد نظر قرار بدین در مورد خود کشی هم باید بگم که باید تاسف خورد یک چنین جوانی که نماز میخونه و … به خود کشی فکر کنه! مگه مردن دسته خودتون هست که به همین راحتی به خود کشی فکر میکنین خدا شما رو افریده و هر وقت خودش بخواد و وقتتون برسه مرگ به سراغتون میاد! در مورد گناه اون هم انگار مطلع نیستین که هر فرد که خود کشی کنه اخرت خودش رو تباه کرده و همیشه ی خدا ، در جهنم سوزان در عذاب شدید خواهد ماند. منتظر دید گاهتون هستیم با تشکر

  ممنون از نظرتون
  دارم به زودی میرم خدمت سربازی
  ان شاء الله دیگه مشکلم اونجا حل بشه.

  انشا ا.. به سلامت مواظب خودتون باشید و حتما نماز و عبادت در حین خدمت یادتون نره که این یه فرصت برای شماست در حین خدمت سربازی انسان های مختلفی با طرض فکر مختلفی وجود داره که خودتون باید راه درست رو انتخاب کنین و به حرف دیگران کاری نداشته باشین در سربازی فشار های مختلفی وجود دارد که برای غلبه به انها فقط توکلتون به خدا باشه چرا که خدا میگه بجای خواستن از بنده من از خود من بخواین با تشکر و موفقیت در زندگی یا علی .

 • لطفا به خودتون توهین نکنید ، اقتضاى سن نوجوانى همین هست . سعى کنید وقت بیکارى خود را صرف ورزش یا تفریحات سالم بنمایید . اگه زیاد درس میخونید زمانى را هم براى گردش و ورزش بگذارید . اگه اهل مطالعه نیستید به کتابخانه یا پارک رفته و مطالعه کنید . سر خودتون رو گرم کنید تا افکار منفى سراغتون نیاد .به شخصیت خود احترام بگذارید تا اعتماد به نفستون تقویت بشه و به مرور زمان این عمل رو ترک خواهید کرد . کسانى که امکان ازدواج دارند بهتره با ازدواج اوقات فراغت خود را پر کنند. نوجوانان عزیز نگران نباشید و زیاد رو خودتون زوم نکنید ، گذر زمان حلال بسیارى از مشکلات خواهد بود .

 • سلام خسته شدم از این کار با چشم گریون دارم مینویسم هرکار میکنم نمیتونم دیگه نمیدونم به چه رویی با خدای خودم حرف بزنم فقط دوست دارم بمیرم همین ????????????

  اگه میخوای به روزگار من دوچار نشی اراده و ایمانتو قوی کن برو سمت خدا و پردگارت و به ائمه اتکا کن حتما موفق میشی به نظر من تنها راهش همینه.

  اگر پسری من شمارم میدم کمکت میکنم

  سلام داداشم اره پسرم

 • سلام بچه ها من یک جوون ۲۱مبتلا که به این بیماری به نظر من نمیشه اسمشو بیماری گزاشت فقط به اسم گناه اونم گناه کبیره میشه شناختش ولی تصمیم گرفتم توبه کنم برای همیشه بگزارمش کنار چون از یک نفر شنیدم هر کی مبتلا به این کار باشه دچار زول انزالی میشه وقتی هم ادم زود انزالی پیدا کنه نمیتونه نیاز خانمشو براورده کنه یا منجر به طلاق میشه یا به راه بد کشیده شدن خانم اینده شاید خنده دار باشه ولی اینجا برام متل کمپ میمونه اینجا راحت میشه دردودل کرد روم خیلی تاتیر میگزاره وقتی مییام صحبتای زیبای شمارو میخونم خیلی برام دعا کنید خواستگاری هرجا میرم راضی نمیشن میگن هنوز زوده برات هرچی هم التماس خدا میکنم حاجتمو براورده نمیکنه توروخدا خیلی برام دعا کنید بدحور محتاج شما عزیزانم یا علی مدد

 • با سلام انشا ا.. که همیشه روی دشمن شما یعنی شیطان لعین سیاه باشه نه بنده خدایی که با پشیمونی این مطلبو نوشته دوست عزیز راه کاری که در ۹بند ارائه شده و دوستان ذکر کردن کاملترین راه کار هستش و شما کافیه کمر حمت به خودتون ببندین و هر چه زود تر این عمل زشت و غیر شرعی رو ترک کنین خدا پشت و پناه همه انسان هاست به خصوص مسلمانان پس با خیال اسوده تمام بند هارو انجام بدین بند ۶ اختیارب هستش موفق باشین در خدمتیم .

 • سلام.نمیدونم چی بگم فقط میخوام بگم اونقد احمقم که همیشه زحمت میکشم روزای جق نزدمو تا ۲ماه سه ماه یا حتی بیشترمیبرم ولی بازم میرم سمت فیلم های پورنو فکر کنم بیشتر ازاینکه به خودارضایی معتاد باشم بیشتر به تصاویر سکسی معتادم ۳روز پیش هم که داشتم روز ۷۶ و پشت سر میزاشتم رفتمو کلی فیلم سکسی تماشا کردم ولی موقع اذان مغرب دست کشیدم و اصلا خودارضایی نکردم ولی صبح روز بعدش جنب شدم و این خیلی ناراحتم کرد فکر میکنم این ۷۶روز همش پایمال شدن و ضرراش دوباره برگشتن گاهی اوغات خیلی خودمو زشت میبینم و از ظاهر ضایم خجالت میکشم خیلی خجالتی هستم خیلی بد پسر به سن من اینقدر خجالتی باشه.اولین باری نیست که تا پای خودارضایی میرم ولی پشیمون میشم تمام تلاشمو میکنم که ایندفعه هیچ وقت سراغ سایت پورنو نرم قول میدم انشاالله همه ی جوونا از هر گناهی که زندگیشونو مختل کرده رهایی پیدا کنن.

  با سلام و عرض ادب خدمت شما گفته های ستاره درسته و باید اون هارو به یاد داشته باشی در مورد گناه کار بودن که همه ما گناه کار هستیم و از خدا طلب امرزش گناهانمون را داریم که خیلی سخت نیست حدیثی بود که دقیقا یادم نیست از کدام یک از امامان نقل شده که میگفت حتی با گفتن ۳ کلمه استغفر الله-بسم الله الرحمان الرحیم و صلوات شما به بهشت میرین و حتی یه حدیثی بود که طرف میمیره و یه فرشته میگه که به خاطر اینکه یک بوته خار رو از سر راه مومن برداشتی میری به بهشت پس نتیجه میگیریم که به راحتی اعمال زشتمون قابل بخشش هستش و نیازی به سرزنش خودتون نیست چون انسان جایزالخطاست و ممکن در شرایط مختلف دچار گناه بشه که هدف این هست که این دفعات گناه رو کاهش بدیم و در نتیجه به خوبی ها تبدیلش کنیم یادتون نره که هیچ شخصی احمق نیست و صرفا باید ما غریزمون رو کنترل کنیم نه اون مارو امید وارم شرایطی که بنده و دوستان در بالا ذکر کردیم رو حتما بخونین و بهشون عمل کنین که راه نجات فقط عوامل ذکر شده هستش که اگر هم باز نتونستین اون هارو انجام بدینکلاس های ویژه وجود دارد که به علته اینکه خود من هم خجالتی هستم در این کلاسها شرکت نکرده ام و راه موفقیت را در نزدیک شدن به خدا و اطاعت دستورات اللهی یافتم که تضمین کننده ترین راه هستش با توجه به اینکه شما گفتین سایت پورنوپس میشه این نتیجه رو گرفت که شما به فیلماشون علاقه دارین و هر از جند ماهی خواهان نگاه کردن به سایت ها هستین که امری طبیعی بوده و خیلی از افراد دچار این عمل هستند اما خوب این رو باید در نظر داشته باشین که دین شما اسلام بوده تنها مسلمانان به بهشت خواهند رفت و هر کس پاسخگوی اعمال خودش هستش نه کسه دیگه پس فکر نکنین که یکی اونور دنیا داره کار حرام انجام میده ما هم باید انجام بدیم چه بسا که اون جهنمی بوده و شما با کمی تلاش بهشتی خواهید بود، با تشکر در خدمت شما هستم

 • خوبه ، موفق میشى داداشم . سعی کن دیدن فیلم … را هم در برنامه ترک قرار بدى . لطفا اسمت رو هم گناهکار ننویس ، به خودت احترام بگذار و به سرزنش یا نیش دیگران اهمیت نده ، یادت باشه شما آقایان از طریق چشم تحریک میشوید پس همانطور که ائمه توصیه فرمودن نگاهت را کنترل کن . جنب شدن طبق کتب درسى و تعالیم دینى ، براى پسران طبیعى هست و نشانه سلامت بدن هست . ٧۶ روز شما پایمال نشدن ، شما که نمیخواى رکورد ثبت کنى ، هر کارى مزدش محفوظ خواهد بود . مزد نیکى به دیگران ، خود ، جانداران ، حتى گیاهان و طبیعت بى جان مثل خاک وسنگ که همان آلوده نکردن این منابع بوده ، پاداش هست و مزد آزار رساندن مجازات میباشد. عین مجازات آلودگى هوا که بیمارى و مرگ است.

 • سلام ممنون بابت سایت خوبتون. من این کارو روزی دوبار هم انجام میدادم اما یهو گذاشتمش کنار. پنج ماه این کارو نمیکنم.توبه کردم بار اول بعد یک هفته دوباره همین کارو کردم اما بعدش دیگ ترکش کردمج

  با سلام و عرض چنین خبر هایی بسیار خوشحال کننده بوده و باعث امید دوستانمون میشه چرا که با بستن کمر حمت و تلاش توانستید این غریزه رو کنترل کنید و با ادامه دادن کنترل ان باعث سرافرازی خودتان باشید و به دوستانی که تا کنون این تلاش را نکرده اند تقاضا دارم سعی خودشان را برای کنترل این غریزه پاک که صرفا به دلیل نمایش بد ان به یک غریزه بد تبدیل شده است بکنند با تبریک و موفقیت دوستان گرامی توکل بر خدا یا علی .

  اولاش سخت بود همش تو فکرش بودم. حتی تا روزشماری میکردم اما الان چند ماه که گذشته اصلا بهش فکر نمیکنم.اما نماز خوندن و ندیدن فیلم و عکس و مطالب هم تاثیر داشت هر وقت سر لپ تاپ یا گوشی آشناها و برادرم میرفتم واسه این که نگاه فیلما نکنم فیلماشون پاک میکردم . من اول رابطه با دختر رو گذاشتم کنار و بعدش نماز و خود ارضایی.

 • سلام.ممنون از لطف شما انحراف جنسی خیلی بهم ضربه زده ۱۲سال باهاش درگیر بودم هر بلایی خواسته سرم اورده بداخلاق شدم با اینکه رفیق زیاد دارم ولی فوق العاده گوشه گیرم و خیلی خجالتی و ظاهرمو داغون کرده البته با کم کردنش تغییر کردم ولی میخوام با ترک کاملش بهتر بشه.قول میدم ادم بشم دیگه دور این سایتارو خط میکشم قول میدم تا پای مرگمم دیگه نمیبینم.موفقیت همه رو از ته دلم میخوام.بازم ممنون.

 • خواهش میکنم به من کمک کنید

  اگ پسری شمارت بده کمکت کنم .من هم مشکل ترو داشتم

  با سلام و عرض ادب خدمت برادر گرامی اقای روسفید عزیز در مورد ازدواج که هر چه زودتر ازدواج کنید بهتر خواهد بود زیرا انسان در سن رشد به کمال خواهد رسید و دیگه فکر کار های زشت نمیره و ۵۰% دینتون رو با ازدواج کامل میکنین که یک رقم بسیار عظیم میباشد که انشا ا… زود تر ازدواج بکنین اگه خانواده نمیزاره ازدواج کنین بهتر براشون دلیل و مدرک ارائه کنین که در این زمینه کتاب ها و سایت های مختلفی وجود داره که نشون میده زود ازدواج کردن چه قدر بهتر هستش اما امروزه متاسفانه سن ازدواج به ۳۰ یا بیشتر نیز رسیده که باعث افزایش فساد در جامعه شده چون افراد نیاز های خودشون را از راه های غیر شرعی تامیین میکن که تبعات جبران ناپذیر بسیاری رو به همراه داره که تامیین این نیاز ها از راه غیر شرعی گناه کبیره است و گناه کبیره بخشش نداره مگر به خواست خدا . زود انزالی یکی از عوامل خود ارضایی است ، چرا که خودارضایی باعث ایجاد عوامل مختلف در بدن شده مانند فراموشی ، خستگی مفرد ، از بین رفتن گوشت بدن که بعضیا فکر میکنن چون انرژی خارج میشه باعث سوختن چربی میشه که در اشتباه بوده و باعث سوختن گوشت بدن میشه ، پوکی استخوان ، کمر درد و اسیب های مختلف که با ترک اون و به مرور زمان تمام این عوامل از بین خواهد رفت و به اصطلاح بدن ریکاوری خواهد شد. در مورد اینکه خدا حاجت شما رو براورده نمیکنه باید بگم که حضرت نوح چند صد سال خدا رو دعا کرد و خدا حاجتش رو براورده نکرد چرا که حاجت حضرت نوح در اون موقع اگه براورده میشد باعث ایجاد ضرر به خود حضرت میشد که جز خدا کسی از تبعات خوب یا بد حاجتمان خبردار نیست اما حاجت مختلف بوده مثلا یکی هر روزمیخوابه میگه ای کاش خدا به من ۱۰ میلیون پول میرسوند که خدا میگه از شما (حرکت) از من برکت و این گفته با خواب در تضاد بوده و به اصطلاح افراد راحت طلب هستن . اما بعضیا هستن که در تنگنا قرار دارند و دعا میکنن خدا هم از غیب بهشون میرسونه که در موارد متعددی اتفاق افتاده وشما باید ببینین حاجتتون چیست و ایا تلاشتان در ان مورد کافی است یا خیر که در تمام موارد به خدا توکل کنین چرا که خواست خدا بدون معطلی انجام میگیرد با تشکر درخدمتیم یا علی .

  چرا نظرات من تأیید نمیشهT_T

 • باسلام و خسته نباشید. من امیرحسین هستم ۱۵ساله از مشهد .یک سوال داشتم:من کمی,چاق هستم و اضافه وزن دارم و الت کوچکی هم دارم من وقتی خود ارضایی میکنم ابی که از من خارج میشه بی رنگ است و با جهش کمی (یعنی اندازه دوسانت به بیرون می اید)ولی در حین حس خوبی و چسب ناک است. به نظر شما ایا این ابی که از من خارج میشود اب منی است؟یا اگر نیس روی تقویت حافظه ویادگیری تاثیر میگذارد و گناه محسوب میشود لطفا پاسخ من را بدهید ممنون.

 • با سلام وخسته نباشید در وحله اول باید بگین که اولین بار است که خود ارضایی میکنید یا نه با توجه به بیرنگ بودن مایع احتمالا دفعات اول میباشد که باید بگم ادامه روند خود ارضایی اسیب های جبران ناپذیری برای شما که در سن بلوغ هستید به جا میزاره و سعی در ترک ان برایید . بله این ابی که از شما خارج میشود اب منی میباشد چون با خود ارضایی به بیرون میاید و در حالت عادی خارج نمیشود .بله در تمام زمینه ها از جمله رشد کلی بدن ، افزایش استرس، پوکی استخوان ، ضعف کلی در بدن ، عدم حواس جمعی ، که رفته رفته باعث کاهش توان مغز خواهد شد ، شما هم که در سن رشد و بلوغ هستید باید جدا از خود ارضایی دوری کرده و راه های جلوگیری از خود ارضایی در بالا مطرح شده است با تشکر .

 • سلام به همه.چرا به جای خود ارضایی یه کار دیگه نمیکنید= مثلا برو با دوستات ولووویی برو ورزش برو پیاده روی برو کوه. اصلا شب خونه دوستات بمون خیلی حال میده.خلاصه یه کاری بکن که اولا تنها نباشی دوما صبح که از خونه میری بیرون اونقدر خودتو خسته کن که وقتی بر میگردی خونه حوصله این کار زشتو نداشته باشی.اصلا کی میگه ماهواره بده اتفاقا خیلیم خوبه آدمو سرگرم میکنه.
  پس از همین حالا اراده کن این کار زشتو بذارید کنار.من خودمم مثل شماها ناامید بودم ولی میشه ترکش کرد.
  بزن دست قشنگه رووو

 • با سلام و خسته نباشید این مطالب که فرمودید کاملا درست بوده اما نمیشه که همیشه بیرون بود پس کی درس بخونه کی استراحت کنه کی برا مطالعه اطلاعات عمومی وقت بزاره همیشه بیرون بودن عوارضی هم داره از قبیل اینکه دیگه حوصلتون نمیاد درس بخونین چون مغز عادت کرده که همیشه تفریح کنه رفته رفته باعث تنبلی مغز میشه امروزه هم (معمولا) اکثر بیرون بودن ها پسرا دنبال دختر هستند بعضیاشون و دختر ها هم که ارایش کرده دارن میرن خرید و اینکه خود نمایی کنن بعضیاشون .پس وقتی میرین بیرون حتما با یه دوست خوب و مومن و سر به زیر برین که تو بیرون تحریک نشین بیاین خونه دست به خود ارضایی بزنین پس انتخاب دوست خیلی مهمه در زندگی دوست خوب ادم رو به راه راست و دوست بد ادم رو به انحراف میکشونه در مورد ماهواره هم باید بگم که از وقتی ماهواره وارد ایران شد فساد جامعه ما رو در بر گرفت و باعث ایجاد تهاجم فرهنگی غرب به ایران شد که وضع ایران اسلامی رو خودتون میبینین که ماهواره چه بلایی سر ما اورد بعضیا میگن هیچی نداره ماهواره اما همون سریال هایی که هیچی نداره باعث افزایش طلاق در ایران شده یه سریالی بود به اسم عاشق ممنوع که بد ترین چیزهای ممکن رو به ما یاد میداد دوست این خواهر تونو میخواد زن این دوسته یکی دیگرو میخواد و …. که باعث ایجاد اسیب های زیادی در زندگی افراد شده طوری که الان که این رو مینویسم اونایی که ازدواج کردن علاوه بر شوهر خواهان دوست پسر هستند!!!!! که واقعا ماییه تاسف هستش راه های دیگه ای برای تفریح و سرگرمی وجود داره با تشکر .

 • متاسفانه با تاییدنکردن نظرقبلی بنده فرصت خوبی را از دست دادید.همونطور که گفتم مشکل تمام این دخترها و پسرها فقط یک چیز است و اونم نداشتن تغذیه مناسب که به سبب همین بطور ناخودآگاه به خودارضایی روی می آورند.
  به عبارت دیگر اگر شخصی سرد مزاج باشد و ازغذاهایی با طبیعت سرد استفاده کند قطعا پس از مدتی دچار خودارضایی میشود.
  چون نمیدانم که این نظربنده را هم تایید میکنید یا نه
  به همین دلیل تا همین جا به توضیحات بسنده میکنم و توصیه میکنم که حتما از اینترنت نوشته های طب الرضا علیه السلام و رساله ذهبیه از طب الرضا را مطالعه کنند
  چرا که توضیحات بیشتری درمورد این مطلب بیان شده است.

  با تشکر از مطالب ذکر شده بله ابن عوامل هم دخالت دارند ازجمله گرم مزاجی، سرئ مزاجی، بلغمی و ….. اما خوب این عوامل یکی از دلایل بوده که دلیل حتمی ان نمیباشد و باید با استفاده از تمام راه کار ها در کنترل این غریزه به پیروزی رسید با تشکر .

 • سلام با تشکر من میخواستم بدونم وقتی یه پسر خود ارضایی میکن بعد از خود ارضایی الت تناسلی بیحال میشود جزو مشکلات که خود ارضایی پدید اورده است یانه من ۱سال دارم از دوازده شالگی این مار را انجام میدادم لطفا کمکم کنید این کار را کنار بگذارم

 • ببخشید اشتباه نوشتم من ۱۶سال دارم از ۱۲سالگی این مار را انجام میدم کمک کنید بگذارم کنار

 • سلام..اینجا نه بحث جهان آخرت هست نه بحث کیفر دیدن اعمال ….اینجا بحث سلامتی شخص هست که با انجام عمل مسشوربیت به خطر میفته…
  در ضمن برادر گل من جناب ustaad شما رشته تحصیلی دانشگاهیتون در چه زمینه ای بوده؟
  و این جواب هایی که دادید رو از کدوم اطلاعات به دست آوردید؟

  با توجه از برادر گرامی به رشته دانشگاهی و .. ربطی ندارد و صرفا با مطالعه میتوانید به این نتایج برسید با تشکر .

  برادر گل من …من ۲۸ سال تو این زمینه درس خوندم و تدریس کردم و مردم رو مداوا کردم….تا حالا با چنین مواردی که شما فرمودید برخورد نکردم…با تمام مواردی که ذکر کردید منظورم هست….و اطلاعات عمومی شما صرفا با مطالعه عام به دست اومده نه با مطالعه خاص که با نظری حق به جانب بیان کردید…شما در موارد بالا اصلا بحث علمی کاملی رو اراعه نکردید بلکه مانند یک معلم پرورشی مردم رو از چیزهایی نهی کردید که این پزشکی نیست .و بحث علمی شما با کوچکترین جستجو در داخل اینترنت به دست میاد…و به نظر بنده شما اصلا نمیتونید مردم رو راهنمایی کنید…چون اطلاعات ناقصی در این مورد دارید…اطلاعات بنده هم ناقصه ولی مطمعنا مقداری از زمین تا اسمون با اطلاعات شما تفاوت داره…و درمورد چیزی که اطلاع ندارید اظهار نظر نفرمایید…چون نه درس مربوطه رو خوندید نه مطالعاتی که انجام دادید کامل بوده…با تشکر…

  و جواب این که به رشته دانشگاهی ربطی نداره…تمام کسانی که تو این رشته ها درس خوندن میتونن یه متن رو بنویسند و شما بری بخونیشون و بیای اینجا جواب مردم رو بدی…پس در حقیقت مستقیما به رشته دانشگاهی ربط داره….

  با تشکر از همه دوستان خوب اگه شما درسشو خوندی میتونستی زود تر از اینا تشریف بیارین اینجا و جواب این عزیزان رو میدادین و مطمعن هستم که هیچی نمیدونی از این مسائل و هیچ اگاهی ندارید و چون اگا هی وهیچ اطلاعی ندارین میاین میگین که شما چی میگین هه هه، چه بسا که اگر تدریس هم بکنید یک چنین لحنی اصلا برای شما عیب محسوب میشود چون شما بالاخره راه اعمه رو دارین طی میکنین و باز هم بیان گر این است که صرفا برای جواب دادن به بنده اینجا اومدین نه راهنمایی دیگران پس بهتره به جای پریدن به این و اون مثل دوستتون ستاره خانوم که به جای کمک به دیگران مثل شما به همه میپرن و این اخلاق برای افراد خیلی بد میباشد همتون میتونید نظر صحیح بدین و نیازی برای خود بزرگ بینی نیست و اونایی که میخونن هم متوجه صحت اطلاعات میشن شما میاید اینجا عوض کمک به دیگران حرفای الکی و مسخره میزنین که وقت دیگران رو میگیرین که به این میگن سطحی نگری ، چراکه بهتر بود قبل نظر دادن در باره بنده به تمام افراد نظر علمی 🙂 میدادید تا متوجه میشدن که چه کار کنن .اصلا من چنین ادمی نیستم که بخوام خودمرو نشون بدم یا بخوام بگم من بلدم نه صرفا برای کمک به دوستان نظر میدم چرا که اگه شما که خیلیییییییی علمی هستین و مدرس خیالی هستین تو ذهن خودتون که به گفته ستاره خانوم دکتر پوریا با مدرک دکترا یک چنین لحن و ادبی واقعا به دور از یک دکترا بوده و خلاصه این راه که انتخاب کردین درست نیست و بهتر نظرات دقیق بدین و به همه مردم کمک کنین البته ستاره خانوم میگه باعث گمراهی میشه 🙂 اما مشخص نکردن که منظور از این حرف ها کدوم هستش اگه منظورشون این هست که علمی نیستن خوب شما که حرف از گمراهی میزنی مطلب علمی ارائه کن اگه نمیدونی خوب نظر نده نمیمیری با تشکر در خدمتیم .

  سلام…خیلی جالبه .نظرات شما رو به یک دانشجویی ترم یک رشته پزشکی نشون بدیم از ته دل شروع میکنه قاه قاه به خندیدن..چون فرمایشاتی روکه بیان نمودید کاملا دارای صحت عدمی و پزشکی هست…

  ودر ضمن ا. نظرات شما نشان گر سطح شعور شماست…
  من دقیقا ۱ ماه و ۲۰ روز هست که به ایران اومدم….
  و ۲۵ روز هت که با این سایت آشنا شدم….فرمایشات گهربار شما قبل از اومدن من به این سایت بیان شده….
  و نظرات من یک عیب هست..ولی نظر شما گستاخانه ما که به من توهین کردید عیب محسوب نمیشه….
  و جالب تر از همه لحن پاسخ دادن ما به منه که با یه لحن خیلی بی ادبانه جواب من رو دادید….تبریک میگم به پدر و مادرتون با تربیت یک چنین فرزند با شعور و با ادب….
  و نکته خیلی مهم اینجا اینه که شما اگر اطلاعاتتون خیلی بالا هست به من جواب بدید که خود ارضایی برای چه ممنوع شده؟پایین همین کامنت نظر گهربارتون رو اراعه بکنید و من هم نظرم رو میگم…بعد خود مردم قاضی خواهند شد…..

  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام برادران و خواهران گرامی ، خوب اگه شعور شما پایین هستش به من ربطی نداره و نیاز نیست در جمع به همه این نکته رو بازگو کنید چراکه باعث پسرفت افراد خواهد شد ، درمورد تربیت که نمیشه از شما انتظار تربیت خوبی رو داشت چرا که در خارج وضع زندگی کردن رو همه میدونن و نیازی نیست باز عدم تربیت خانوادگی تون رو به همه ابلاغ کنین تا همه بدونن که از این مهبت دور بوده اید شما گفتید که ۲۵ روز است با این سایت اشنا شده اید و جای تعجب است که در این ۲۵ روز به افراد عزیز این سایت کمک نکرده اید و صرفا هدفتون تخریب میباشد در جواب پوریا عزیز و دکترمونم عرض کنم اگه شما مطالب رو بخونین بیش از ۱۰۰ باز از مشکلاتش ذکر شده ونیاز به باز گو کردن نیست عزیز دل برادر یک بار هم عرض کردم شما بهتره به جای توهین و مسخره کردن و خود بزرگ بینی به افراد این سیات کمک کنین و پاسخ انها را بگویید من موندم از این کار چی بدست میارین چرا که خود من هم که در موردم این همه حرف زدین خوشحال خواهم شد که شما به این افراد عزیز کمک میکنید با تشکر .

  باز هم عرض میکنم که شما چند سال توی اروپا زندگی کردید که ایینطور میگید من از مهبت)محبت( دور بودم…به فرض اینکه ایران بهترین کشور برای زندگی هست ..پس چرا توی این چند سال امار بیماری ها به مراتب از همین کشورهای که شما میگید بالاتر بوده نکنه به خاطر سرطانهایی هست که تو گذشته در ایران نبوده و توی این چندسال به وجود اومده یا به خاطر نسل کوته فکری که داره به بار میشینه……نکنه به خاطر تذکر های شما بوده که اونها رو به راه راست هدایت کردید…من در ایران بزرگ شدم . به ایرانی بودنم افتخار میکنم..نه به چیزهایی که به من تلقین کردن…در ضمن وضع تربیت خانوادگی ایران رو با اونور قیاس نکنید چون به سطحی بسیار متنزل میرسیم که باعث خجالتمون میشه…چون که تربیت افراد در داخل ایران یکی مثل شما رو به وجود میاره که هرروز بزرگتر میشید و از لحاظ عقلی کوچکتر و به اصطلاح خودتون فکر میکنید که با ترسوندن مردم میتونید اونها رو به راه راست هدایت کنید …ولی کلا در اشتباه هستید ..چرا که تا همین چند روز پیش له له میزدید که با اروپا و امریکا رابطه برقرار کنید که از این بدبختی که امثال شما به وجود اوردن خارج بشین..پس اینجا لازم به توضیح هست که فرهنگ یک مسعله ای هست که در جوامع مختلف فرق داره ..نباید همه ی افراد دنیا مثل شما فکر کنن که شما بگید تربیت خانوادگیشون خوب بوده…به نظر من تربیت خانوادگی شما بد بوده چرا که فکر میکنید کاری که میکنید کار درستی هست و خودتون رو قاضی قرار میدید و انها رو قضاوت میکنید…به قول خودتون خدا قآضی هست ..پس نیازی نیست یک فرد خودشو انقدر بزرگ تصور کنه که بیاد جای خدا قضاوت کنه و حکم صادر کنه…من توی کامنت اولم با تمام احترام با یک فرد کوچکتر ازخودم بحث کردم.واصلا از الفاظ مثل نمیمیری استفاده نکردم…فقط گفتم شما در مورد چیزی که اطلاع ندارید راهنمایی ندید چون باعث گمراهی میشه..ولی مثل اینکه شما زیادی به خودتون امیدوار هستید و فکر میکنید عقل کل هستید…چون با لحن صحبت کردنتون به اندازه کافی بزرگ بودن خودتون رو اثبات کردید…و مورد دیگه اینکه تمامی اساتیدی که برای شما زحمت کشیدن از تربیت چنین شخصی باید افتخار کنن چون این فرد احترام به بزرگتر رو بلده ..توی کار دیگران دخالت نمیکنه واز چیزی که اطلاع نداره صحبت نمیکنه…من نمیدونم شما چندسالته ..ولی مطمعن هستم که این لحن حرف زدن برای یک شخص دبیرستانی هست که فکر میکنه انقدر بزرگ و عاقل شده که بیاد به شخصی که اندازه تمام زندگی شما درس خونده وقت تلف کرده تا به افرادی نظیر شما کمک کنه.دانایی هاش رو از اونور اب جمع کرده تا بیاد به مردم کشورش کمک کنه..تا مبادا روزی با طناب پوسیده یک سری افراد به داخل چاه بیفتن…زندگی بدون ترسی رو طی کنن ..و هرروز زندگیشون بهتر از روز قبل باشه…و گوش به حرف اشتباهی نسپارن …

  هه هه داداش مهبت با محبت فرق میکنه ای جان تازه زبون باز کرده عزیز دل

  یک نگاه به کامنت خودتون در بالای کامنت بالایی من بندازید اگه توجه کنید من محبت درست رو داخل یک پرانتز گذاشتم ولی شما در کامنتتون محبت رو با مهبت نوشتید …منظور من از نوشت. مهبت نشان دهنده سطح سواد شما بود …ا سلام و عرض خسته نباشید خدمت تمام برادران و خواهران گرامی ، خوب اگه شعور شما پایین هستش به من ربطی نداره و نیاز نیست در جمع به همه این نکته رو بازگو کنید چراکه باعث پسرفت افراد خواهد شد ، درمورد تربیت که نمیشه از شما انتظار تربیت خوبی رو داشت چرا که در خارج وضع زندگی کردن رو همه میدونن و نیازی نیست باز عدم تربیت خانوادگی تون رو به همه ابلاغ کنین تا همه بدونن که از این مهبت دور بوده اید شما گفتید که ۲۵ روز است با این سایت اشنا شده اید و جای تعجب است که در این ۲۵ روز به افراد عزیز این سایت کمک نکرده اید و صرفا هدفتون تخریب میباشد در جواب پوریا عزیز و دکترمونم عرض کنم اگه شما مطالب رو بخونین بیش از ۱۰۰ باز از مشکلاتش ذکر شده ونیاز به باز گو کردن نیست عزیز دل برادر یک بار هم عرض کردم شما بهتره به جای توهین و مسخره کردن و خود بزرگ بینی به افراد این سیات کمک کنین و پاسخ انها را بگویید من موندم از این کار چی بدست میارین چرا که خود من هم که در موردم این همه حرف زدین خوشحال خواهم شد که شما به این افراد عزیز کمک میکنید با تشکر .
  یک دور دیگه کامنت خودتون رو بخونید تا بفهمید که شما بودید که محبت رو اشتباه نوشتید و منظور من از نوشتن محبت به طرز مهبت سطح پایین سواد شما بوده…

  🙂 اونیکه من گفتم با اونی که شما فرمودی فرق میکنه درسته هر ۲شم صحیح هستش اما معانی فرق میکنه با تشکر از شما انشا ا… که همیشه در خدمت صحیح به خلق و به خصوص ملت عزیز ایران پیروز باشید.

  با سلام در وحله اول فهمیدیم که شما به اروگا سفر کرده اید و جای تعجب ندارد که از چنین کلماتی استفاده کنین دوما خوب بنده هیچ موقع نگفته ام که ایران بهترین مکان برای زندگی کردن است چه بسا تمام افرادی که در خارج زندگی کرده اند از خانواده ای مستحکم و گرم به دور بوده اند و این با توجه به شما کاملا نمایان میباشد سوما بنده وزیر بهداشت نیستم که براتون امار ارائه بدم و شما که به گفته خودتون متخصص هستین باید جواب این مسائل روبدین هه . چهارم کوته فکر بودن شما به هیچ کس مربوط نمیشود و نیاز به معرفی خودتون نیست چرا که قبلا خودتون رو معرفی کردین 🙂 .پنجم هدایت دیگران از وظایف ماست و شمال تمام افراد خواهد شد اما نه مثل شما هدایت به انحراف و منحرف کردن دیگران و جلوگیری از انجام امورات دینی ، ششم اون چیزهایی که گفتین بهم تلقین کردن همون دینتون هستش و باید یک تفکر اساسی در نگرش دینیتون انجام بدین چرا که منحرف بودن خودتون کافی هستش و نیازی به انحراف دیگران نیست . در مورد اینکه شما میگین تربیت ایران با خارج فرق داره بله راست میگین من تکذیب نمیکنم اون ها فقط تورات و انجیل تحریف شده رو میشناسن اصلا بعضیاشون نمیدونن دین چی هست پس صد در صد تربیت ایران اسلامی با خارج نشین ها متفاوت هستش البته مسایلی هست که باید در تربیت فرزندان در ایران بیشتر تهش توجه بشه نه از روی غربی ها کپی کنیم بلکه باید از قران و داهنمایی های پیامبرانمون کمک بگیریم که پدر و مادر شما تبریک میگم یک شاهکار هنری به جامعه ما ارئه کردن .در مورد ترسوندن هم باز هم عرض کردم کهنمیخواد افکار پریشانتون رو به این فرزندان ایران اسلامی تلقین کنین چرا که اگاهی از گناهان کار هایمان یک امر بسیار مهمی میباشد .در مورد له له زدن هم باید بگم که ایران از امریکا درخواست نکرد که بیاد برا مذاکره بلکه این امریکا بود که به علت قدرت جمهوری اسلامی ایران مجبور شد تاکیید میکنم مجبور شد پای میز مذاکره بیاد وگرنه تمام کار هایی که میتونست رو انجام داد تا ایران تسلیم بشه و در اخر هیچ راهی جز مذاکره با ایران نماند و ایران هم از این فضا باید استفاده کند گرچه مغایر با اقتصاد مقاومتی میباشد . در مورد اینکه من خودم رو قاضی قرار میدهم باید بگوییم که این از کوته فکری و سطحی نگری شما میباشد که احادیث و راه های پیامبران و امامان رو قبول ندارید و گفتن مجدد سخن اون هارو به سبب قضاوت خود بنده تلقی میکنید بهتر باعث منحرف کردن برادران و خواهران عزیزمون با این عقاید نشین و صرفا به سوالات جواب بدین و بس . اونی که شما میفرمایید خدا قاضی هست بله خدا اولین و اخرین قاضی در دنیا و اخرت و روز جذا خواهد بود و این رو هم باید بگم که با سطحی نگری و کوته فکری شما دارین اونوقت باید دستگاه قضای جمهوری اسلامی ایران استغفرا… جای خدا رو بگیره که این عقاید منحرف اجازه نمیده که بدونین این قضات صرفا دستور خدا در قران رو انجام میدن و حکم صادر میکنن که این هم باز عقل شما رو نشون میده 🙂 . در مورد کامنت باید بگم که کلمه نمیمیری یک اصطلاح میباشد و شما این همه ایران میکنید باید با این اصطلاحات اشنا باشید اما خوب بنده باید چنین کلمه ای رو استفاده نمیکردم و پوزش میطلبم .در مورد استاد ها باید بگم که بله استاد هایی که شما رو در خارج به بار اوردن واقعا کارشئن حرف نداشت که چنین شخصی به جای کمک و راهنمایی مردم و ترویج دین اسلام در خارج اومده خود این فرزندان رو منحرف میکنه باعث تاسف هستش . در مورد مطالب اخر بایید بگم که بنده هیچ وقت به کسی توهین یا … نمیکنم و این حرفتون باعث خوشحالی هستش که به این عزیزان کمک میکنین اما کسی که به من توهین کنه باید جوابشم بشنوه چطور که در مطالبی که ذکر کردین شدیدترین توهین هارو به من حواله کردین که خیلی ناراحت شدم چون هدف راهنمایی هستش و شما به جای راهنمایی به تمسخر افراد که کار بسیار زشتی هستن روی اوردین وگرنه تا ۲۰۰ سال دیگه هم من با شما کاری نداشتم و خیلی هم خوشحال میشدم که یک نفر پیدا شد تا این عزیزان رو راهنمایی کنه اما خوب اشتباه از من نبوده این رو مطمعن باشید چرا که اگه همینجا مطالب رو قطع کنین و صرفا عزیزانمون رو راهنمایی کنین من هم استفاده خواهم کرد و حتی اگر سوالی هم باشد از شما خواهم پرسید با تشکر و امید اینده ای بهتر .

  مطلب این سایت جنبه اعتقادی داره نه علمی

  سلام بزرگوار من حرفای شمارو خوندم حرفاتونم کاملا صحیح این عزیزی که داره جواب بچه هارو میده از راه ترسوندن داره پیش میره اگه کارش خوب نباشه فکر کنم بدم نباشه چون در هر صورت تاتیرات خودشو میگزاره شما عزیزی که میگید درسشو خوندید خب مطالبتونو بگزارید که دوستانی متل من این بیماری گریبان گیرشون شده استفاده کنن این عزیز داره از راه ترسوندن میره جلو شما هم از راه پزشکی بیایید جلو

  جناب استاد خود شیفته ، به نظرم کله شما باد داره . ادبیات شما هم عین بچه دبیرستانی هست . من از آقای دکتر پوریا خواهش کردم تا بیایند اینجا و کشفیات نادرست پزشکی شما را نقد کنند . من پزشک نبودم ایشان که هستند ، یک پزشک خبره و دنیا دیده !
  اعلامیه برای همه دوستان ، لطفا به نظرات پزشکی کاربر ustaad اهمیت ندهید ، چه بسا باعث وحشت و گمراهی نوجوانان عزیز گردد.

 • اقا یکی کمک کنه بگه این چیزی که من نوشتم واسه خود ارضایی کردنه???

  با سلام و عرض ادب خدمت دوست عزیز امری طبیعی بوده و چون بعد از خود ارضایی خون از الت خارج شده و الت به اصطلاح ریلکس میشود با عث شل شدگی الت تناسلی مشود و جای نگرانی نیست اما این کار کاملا غیر شرعی بوده و گناه کبیره میباشد که انجام دادن ان حرام میباشد با تشکر در خدمتیم.

 • این مکان بیشتر شبیه یک مسجد شده تا یک سایت برای بحث علمی…چون ته هر بحثی جناب ustaad یک ترس از جهان اخرت رو اضافه کردن…تا مردم رو بترسونن…
  ولی من به شخصه به همه شما اثبات میکنم که سن عقلی ایشون از ۵ سال تجاوز نمیکنه….اثبات میکنم…..با هزاران دانشجویه خام عقل سر کردم…ایشون که یک بچه ۵ ساله ای بیش نیستند… با طرز حرف زدنشون با یک شخص بزرگتر از خودشون….
  و شما هایی که فکر میکنید دارید از ایشون حمایت میکنید …کاری به طرز فکرتون ندارم..ولی دلم به حال اینده جوونایی میسوزه که این شخص داره راهنماییشون میکنه…
  من همین جا ته هر بحث
  جواب منطقی و درست پاسخ هاتون رو اراعه میکنم …و شما این جواب ها رو با جواب های پروفسور ustaad مقایسه کنید تا به سطح شعور و سواد این شخص پی ببرید…

  با سلام و خسته نباشید خوب با توهین کردن به دیگران شما نمیتونید کارتون رو به جولو ببرین همان طور که گفتم به جای حرف زدن های الکی و مسخره بازی به فکر عزیزانمون در این سایت باشین شما که عقل کل و خودبین هستید و میگید که بنده اینجارو به مسجد تبدیل کردم چرا که بسیاری از افراد در همین مسجد به نتیجه میرسن و اگه شما از حرف حق که کلام خدا و احادیث پیامبران و امامان هستش بدت میاد نیازی نیست اینجا افکار منحرفت رو به دیگران تحمیل کنی و اون هارو از راه راست منحرف کنی چرا که هر کی کار زشتی انجام میده باید گناه اون رو بدونه که چه بر سرش خواهد امد این حرف شما یعنی اینکه تمام پیامبران و امامان ما که اومدم و نمایندگان خدا برای هدایت انسان ها بوده اند و گناه کار هایی که انجام میدهید را گوشزد کرده اند کار بدی انجام داده اند که این حرف شما در مراجع زیربط قابل پیگیری میباشد که کار های امامان رو به سخره گرفته چرا که باعث ایجاد وحشت در مردم میشود چرا که امدن امامان و پیامبران صرفا برای اگاهی مردم از پیامدهای گناهان بوده وخوب از شما انتظار نمیره که چنین چیز هایی رو بدونین چون گفتین سن عقلیتون از ۵ تجاوز نکرده هه و هدف از این سایت کمک به دیگران میباشد نه مسخره کردن دیگران که باز هم میگویم این کار اشتباه محض است و بهتره خودتون رو اصلاح کنین اقای خود بزرگ بین با تشکر.

  برادر من …مگه اینجا جهان اخرت هست که دستور صادر میکنی ….وقتی که کلا سرت تو نماز و کتاب های الهیات باشه میشه این یه ادم عقده ای و سرکش که فکر میکنه خدا اونو افریده که هی بیاد تو سایتهای مختلف و جوابهای بی ربط به موضوع اراعه بده…من نمیدونم تو با این کارهات دنبال چی هستی..دنبال اینکه به اصطلاح خودت مردم رو به راست راست بکشونی و نهی از منکر کنی…۳۰ سال داری این کارها رو میکنید و هرروز داره بدتر میشه…و در ضمن جوانان خارج در زندگی به مراتب سالم تر و هوشیار تر نسبت به جوانان ایران عمل میکنن…چون از تمام چیزهایی که شما جناب پروفسور اطلاع نداری اطلاع دارند….و اینجا چیزی که بهش اصلا توجه نمیشه..گوش ندادن به حرفهای یه ادم که به نظر خودش فکر میکنه خیلی بزرگ فکر میکنه ولی در عمل هیچ نیست…و زمانی که شما در تمام کارها همه رو میترسونین مطمعن باشین که همین ترس مردم رو از بسیاری از چیزها متضرر میکنه….

  با سلام اولا منظور شما از ۳۰ سال همون انقلاب اسلامی هستش؟ و منظورتون این هست که از انقلابی که انجام شده خشنود نیستین؟ اگه این طور هست شما ضد انقلابی بوده و بهتر دیگران رو به انحراف نکشونی و عقاید غربی ها رو به من بازگو نکن غرب زده ، اومدی جوان هارو از راه منحرف کنی بنده اجازه نخواهم داد که این جوانان مسلمان رو از راه به در کنی به خاطر این حرف های زد انقلابی و تفرقه افکنی ، چرا اوضاع بد تر میشه چون شما غرب زده ها دین و ایمانتون رو از دست دادین و فک کردین این دنیا اولین و اخرین جایگاه ما خواهد بود چرا که اگه فقط این رو بدونین که تو قران چی نوشته و پیامبران چی گفتن خودتون از بسیاری از اعمال زشت پرهیز خواهید کرد به همین راحتی اما اگه شما ها بزارین که ۱۰۰% نخواهید گذاشت بالاخره اسلام دشمن داره و باید با دشمن مقابله کرد، جالبه کدوم جوان های خارج ؟ انگلیس؟ اونا که همیشه مسلمان هارو ازیت میکنن و مدارس و دانشگاه های این کشور در اروپا از نظر مبتذل بودن زبان زد هستش ، فرانسه؟همونایی که مسلمان هارو در عراق و سوریه به کشتن میدن؟ امریکا؟ که خودتم میدونی چه حیوان شیطان صفتی هستش، المان؟ کشوی که داره به ترکیه کمک میکنه که مسلمانان و تمام انسان های که در سوریه اواره هستن رو نزاره به اروپا برن ، جوان های خارج اصلا میدونن دین چی هست؟ شما هم از اون ها بد تر ، یه انجیل تحریف شده دادن دستشون اون طوری که خودشون میخوان دارن افکار جوان های خارج رو هدایت میکنن و همیشه به ایران بد و بیرا میگن طوری که ایران رو با افغانستان و بد تر تصور میکنن . کدام جوان ها ؟ خودت از راه به در شدی اومدی فرزندان عزیز این مرز و بوم رو هم از راه به در کنی؟ فک کردی که همیشه تو این دنیا زنده خواهی بود؟ حالا که این مطلب میخونی بورو خدارو شکر کن که زنده هستی و تا زنده هستی برا اخرتت توشه جمع کن و دنیات رو اباد نکن که این دنیا رفتنیست شما به جای جواب دادن به سوالای عزیزانمون داری اهدافت رو دنبال میکنی مطمعن باش که این راهی که داری میری اشتباه هستش و هدف از به دنیا امدن صرفا ازمایش الهی هستش که ببینه تو چطور انسانی هستی ایا بقیه رو راهنمایی میکنی خوب و بد رو بهش میگی، در زندگی کمکش میکنی ، خدا رو به خاطر نعمت هایی که داده سپاس و عبادت میکنی ، به اعمالی که دینت برات واجب کرده عمل میکنی ، ما برای این به دنیا اومدیم ، چرا که میفرماید روزی نمیگذرد مگر اینکه انسان مورد ازمایش قرار نگیرد پس تو هم بهتره یکم فکر کنی خوب و بد رو از هم جدا کنی و به همه کمک کنی که راهشون رو پیدا کنن نه اینکه از راه به در کنی بابات مک هبهت همیشه افتخار میکنه که یه جاهل تحویل مملکت داده .

 • به کلاس درس الهیات و تزکیه نفس ustaad خوش امدید….
  باز هم یک جوان انقلابی و باز هم توطعه افکنی در فکر….
  با این کامنتتون همون جوابی رو که میخواستم گرفتم…
  و خودتون اینجا بمونید و به جوابهای گمراه کنندتون ادامه بدید…فقط قبلش یه داستان مینیویسم و میرم؛
  در دوران تحمیل جنگ بر افریقای جنوبی عده بسیاری از سیاهپوستان راه فرار در پیش گرفتند انها زمین هایشان را فروخته و به سرزمینهای دیگر رفتند..اما در این میان افرادی بودند که در سرزمینهایشان مادند و ادعا کردند که میتوانند بر استعمارگران پیروز شوند..اما به محض رویارویی با استعمارگران از انها وعده های الهی دریافت کردند..استعمارگران به انها کتب دینی را داده و به جای آن از انها زمین هایشان را گرفتند…سیاهپوستان و ساکنین این منطقه در ذهن هایشان فکر میکردند که به خدا نزدیک شده اند ولی با این کار حماقت و بی شعوری خو را اثبات کردند…و …

  با سلام این داستانی که میگید خوب خودتون گفتیم استعمار گر ها اومدن و کتب دینی دادن به این مردم مظلوم همان طور که گفتم این در ذات جوامع غربی میباشد که جوانان مارو منحرف کنن و چیز های پوچیرو به مغز های اونها وارد کنن چرا که اگه همین انسان هایی که موندن و استعمار گر ها زمین هایشون رو از دست دادن باید به این که کتاب (الهی) که در وحله اول باید کتب الهی رو بشناسین اونم که خودتون ندیدین و فقط شنیدین رو از استعمارگر ها گرفتن شک میکردن که این بزرگترین اشتباه اون ها بوده و هر چه که کشور های غربی به شما میگن مطمعن باش بر اساس طرح و هدفی هستش اما خودتون قدرت عقل و اختیار دارین و نباید گفته های یک کشور دیگر که با اسلام سر جنگ داره باور کنین واشتباه این انسان ها این است که قران رو که برای هدایت انسان ها اومده رو نخوندن و به این کشور های شیطان صفت اعتماد کردن چرا که خودشون باید کتاب های الهی را انتخاب کنن نه از کشور هایی استعمار گر و اسلام ستیز بگیرن با تشکر .

  با سلام این دیگه جالب تر شد که گفتین وعده های الهی دادن شما باید بررسی کنین چه وعده هایی دادن و اینکه از کشور های غربی که عمدتا استعمارگر هستن چه وعده های اون هم از نوع الهی میشه دریافت کرد؟! واقعا جای تعجب داره .

 • درود دوستان عزیزساعت ۲:۲۳واقعانمیدونم چی بگم تویکی ازکامنتاخوندم که اقایاخانم
  Ustaadگفته بودکه خدابابنده هاش مهربونه مخصوصامسلمونابالاخره مانفهمیدیم خدا بین بنده هاش فرق میذاره یانمیذاره دوست عزیزم اینجاکلاس الهیات نیست که هی اشاره کردی نمازبخون روزه بگیرترک میکنی همونطورکه انسان ازروزاول تولدنیازبه غذاداره رفته رفته باترشح غددجنسی نیازجنسی هم پیدامیکنه این باید رفع بشه حالاچه باجنس مخالف چه به صورت فردی هرکی که ادعامیکنه که این کارو انجام نمیده یامشکل جنسی داره یاحالا…..
  سرتونودردنیارم شماظاهراخیلی پایبندی به معنویات واسلام و….
  بهتربودیه اشاره ایم به سران…..مملکت بکنی که واسه منافع خودشون وام ۲۵میلیونی خودرو میدن ولی حاضرنمیشن همچین وامی رو به ازدواج اختصاص بدن تاحداقل اونی که میخوادازراه قانونی وارد بشه

 • جناب دکتر پوریا اره شما با فرهنگ شما دنیا دیده شما تحصیل کرده بیخیال.نمیخواد به جای کمک کردن تیشه بزنی به ریشه ی اعتقادات مردم ما دشمن کم نداریم.

 • من نظرات دکتر خارج رفته ی با ادبمونو دیدم واقعا شرمنده شدم متاسفم برات اینقد به داشته هات مینازی.

 • من محمد مهدی ۱۴ ساله از قزوینم من حدود سه ساله به این کار اعتیاد شدیدی پیدا کردم. به طوری که سر این موضوع به من لقب هم داده شده. میخوام بزارم کنار، اگر میشه قویترین راه که بتونه منو هدایت کنه رو واسم ایمیل کنید. خیلی واسم مهمه چون دیگه توی مدرسه پای تابلو رو نمیتونم ببینم یا خیلی اتفاقات دیگه. ممنون .

  داداشم ، دوستان کلی راه حل پیشنهاد دادن ، آقای استاد هم یه روش جامع رو بیان کردند . شما اول باید تعداد انجام عمل را کم کنی تا به ترک کامل نزدیک شی .

 • سلام خوهشا جواب بدید که خیلی ضروریه…من تا دو ماه پیش اینکارو انجام میدادم ولی آخرین بار یه درد بدی پیدا کردم و تقریبا یه هفته درد داشتم و بعد خوب شدم…الان دوباره نزدیک یه هفتس که بدون هیچ دلیلی دوباره دردم شروع شده…کسی این تجربرو داشته؟؟؟؟؟
  واسه پردمم مشکلی پیش نیومده و تو قسمت بالاییم درد دارم…خواهشا بگین ک خطرناکه؟چیکار کنم من؟

  سلام..درگیری یا کشش کیسه ای به وجود اومده…باید حتما به پزشک مراجعه کنید و سونو بشین…
  لازم نیست به پزشک توضیح بدین که خودارضایی کردین…خودش میفهمه…

 • آجی به پزشک مراجعه کن .

 • سلام با عرض خسته نباشید من عرفان هستم ۱۶ساله از۱۲سالگی این کار را انجام میدهم چندوقت است که وقتی این کار را انام میدم بلافاصله التم بیحال میشود چرا؟ واسه خود ارضایی است ?

 • چرا کسی پاسخ گو نیست؟

 • سلام
  مدیرجان این نظراتودیگه حذف نکن!
  خواهش می کنم.

 • مثلا این سایت باز شده که کمک کنه

  سلام
  فعلا که تواین سایت دعواراه افتاده وکسی به فکرکمک کردن نیس.
  شما هم بهتره هرچه زودتر از این کارحرام وزشت دست برداریدکه هم اسیب های روحی وهم جسمی جبران ناپذیری ایجادمی کنه.
  الان هم یه نمونه اش که دچارشدی.یه مدت دیگره دچارانحراف الت خواهی شد.باز اگر ادامه بدهی دچارزودانزالی شدیدخواهی شدوبا دیدن کوچکترین صحنه محرک یا فکر کردن منی خودبخودسرازیرخواهدشدوابرویت خواهدرفت.

 • سلام..دعوا راه نیفتاده..
  برای من جای تعجبه که یه فرزند ایران چجوری از ۱۳ سالگی دچار انحراف جنسی شده…۱۳ سالگی خیلی زوده برای این کار…نمیدونم چی باید بگم…
  ولی هرچه زودتر برای کم کردن این کار استین بالا بزن…یک دفعه ترکش نکن …چون باعث درد پیچشی و زود انزالی میشه…
  پیشنهاد من اینه که به ورزش هایی رو بیار که با پرش انجام میشن مثل والیبال ..بسکتبال …هندبال…و ….
  بیحالی و افتادگی الت امری عادیه …ولی بحث سر حجم الت بعد افتادگی هست…
  الت شما بعد این که بیحال میشه به حجمش افزوده میشه یا نه؟و بعد این که ادرار میکنید ایا سوزشی در ناحیه التتون حس میکنید یانه،؟

 • من با نظرات استاد موافقم ،
  ایشون حرف حق رو میزنن ،
  من از ایشون میخوام که یه لطف کنن دوستان رو راهنمایی کنن
  چون حرفاشون رو خود من تاثیر مثبت گذاشته
  خدا خیرتون بده ..یا حق

 • خب دوستان هر بار خود ارضایی باعث خارج شدن ۳۰۰ الی ۴۰۰ اسپرم از بدن میشه…که شامل
  (RNA)آنزیمها
  -پروتین ها
  -موادقندی
  -لیسیتین
  -کلسیم
  -نمک های بیولوژیک
  -تستوسترون
  دیگه بدنتون اینا از دست بده ضعیف میشه به شدت
  یادآوری همین جمله که حقیقته باعث ترکتون میشه ..یا حق

 • سلام . همانطور که خدا نفس را در وجوذ ما گذاشت اراده هم قرار داد . ‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍بهتر است از ارداه یمان برای جلوگیری تز این رویداد بد جلوگیری کنیم . کلمه ؛ من می توانم ؛ را باور داشته باشید ……. علی یارتان

 • سلام من یه دختر۲۰ساله ام حدودا۵ماهه که درگیرم یه بارترک کردم اما دوباره مبتلاشدم به خاطرشرایطم نمیتونم فعالیت ورزشی کنم چون کنکوری هستم ومتاسفانه بیشتراوقات تنهام و واز دوستانم فاصله گرفتم ازطرفی ازنظرمذهبی خیلی قوی نیستم ….فعلا هم نمیتونم ازدواج کنم…تابه حال باهیچکس درموردش حرف نزدم ….هیچ وقت فکرشم نمیکردم دچارهمچین چیزی بشم…هردفه به خودم میگم با این کارهم حالت خوب میشه هم کس دیگه ای رو درگیرنمیکنی…ولی دیگه خسته شدم نمیدونم بایدچیکارکنم!!!میشه کمکم کنین؟؟

  سلام…هورمونهای شما در محدوده مناسبی هستند و مشکل جسمی حادی پدید نمیاد …ولی از لحاظ روحی در سنین شاید بیشتر احتمال حالت های عصبی وجود داره..این کار ترکش غیر ممکن هست ولی میشه تعدادش رو کم کرد و شاید با کم کردن تعدادش ترک حاصل بشه…باز هم میگم ناگهان این کار نباید قطع بشه چون درگیری های کیسه ای پدید میاد…و اینکه چرا به خاطر کنکور رابطه خودتون رو با دوستاتون قطع کردید ؟اگه ممکنه دوباره سعی کنید با دوستانتون یک رابطه حداقلی رو برقرار کنید …کمپ های دوستانه بهترین جا برای مشورت گیری است…

  اوهووم…..ممنون از لطفتون …حالا که فهمیدم این موضوع فقط درموردمن نیست حالم خیلی بهترشد… وفک کنم بتونم با این روشی که شما میگین یعنی کم کم بذارم کنار 🙂

 • توسه چهارسالگی ونه سالگی بمن تجاوزشدومن همیشه متنفربودم ازگذشته ای ک داشتم اما ازحدودچهارده سالگی به تدریج اینکاروادامه دادم هربازبعدش پشیمون شدم امابدعرتوبه دوباره تکرارشدالان هفده سالمه شاگردممتازبودم اماالان حتی امیدقبول شدن توکنکوروندارم واقعاناامیدم ضعف بینایی بشدت دارم وبشدت افسردع فقط توفکرانتقام هستم شکست عشقی هم داشتم تاخودکشی نکردم چیکارکنم

 • سلام عزیز دلم ، از اتفاقات پیش افتاده براى شما متاسفم . بهترین راه مشاوره با روانشناس هست تا فشار و ناراحتى وارده به شما را با مشاوره مناسب کم بکنه . پیشنهاد من اینه که به گذشته زیاد فکر نکن و بذار خاطرات تلخ واست کمرنگ بشه ، هر اشتباهى مثل لجنزار میمونه که توش فرو میرویم پس سعى کن بیاى بیرون و با حمام آبگرم و صابون خوشبو خودت رو تمییز بکنى .
  در مورد انتقام اگر از طریق مراجع قانونى میتونى اقدام کن ، اما اگر امکانش نیست ، فراموش کن و خودت رو بیشتر رنج نده ، بگذار تا طبیعت و آفردیگارش طعم مکافات عمل را به آن نامردمان بچشانند . زندگى در این دنیا یک نقش هست که ما پذیرفتیم ، پس حتما کارگردان آفرینش پاداشمان را نیکو و کامل خواهد پرداخت و البته جریمه سیاهکاران را .
  حتما به روانشناس مراجعه کن تا مشاوره مناسب را به شما ارائه دهد.
  ضعف بینایى با تغذیه مناسب مثل آبهویج و سبزیجات تازه ، خواب کافى و تجدید قوا حل خواهد شد ، فشار که از روى شما برداشته بشه و ذهنت آزاد بشه دوباره موفقیت تحصیلى به سراغت میاد ، کنکور هم در زمان مناسب ، در رشته مورد علاقت قبول میشى ، براى قبولى در رشته مورد علاقه صبر ، پشتکار و تلاش لازمه ، مثل بعضیا واسه کلاس گذاشتن دنبال دانشگاه نباش و هدفت رو از همین حالا مشخص کن.
  موفق باشى نازنینم

  متن بسیار خوبی بود ستاره خانوم…با حرفهای ایشون کاملا موافقم…

 • سلام ممنون که پاسخ دادین نظردوم من ثبت نشدمن تقریبانمره چشمام چهارمیشه ازکلاس پنجم شروع شدوهرسال ازهفآدوپنج صدم هی بیشترشد دکتررفتم ومیگ بخاطرسن رشدته ک درنهایت بالیزیک حل میشه امافشارهای روحی ک تابخال بمن واردشدهرگزحل نمیشه ترسهاییک داشتم واون برداشت بدیک نسبت بهمه پیداکردم وبدترازهمه اینک اون شخص ک تباهم کردازدوستای خانوادگیمونه خداروشکرزیادرفت ولمدنداریم اماهرزگاهی خونوادمومیبینه ومن اصلانتونستم ختی ب خونوادم بگم ونخواهم گفت چ فایده تواین دنیارسوانشه خب توقیامت ک همه ب اعمالشون میرسن بشدت بدترین لحظات عمرم وگذروندم سالهاییک برای هردختری بهترینه چراو روی کدوم حکمت بزارم پاکی ک ازمن گرفته شد دومین بارتوسن جشن تکلیفم ودقیقا کناردبیرستانی ک ب اصرارپدرم بایدقبول میشدم دبیرستان خاص نمونه نمیخواستم اماهرسال بیشترافت کردم ورشته تحصیلیمم ب زورواجبارپدرم بودحالا اینده من چی میشهاگرایندمم تباه بشه چ کسی پاسخگویه فقط ازخدا ک اینهمه شرمندشم میخوام بنده پاکشوکمک کنه میدونم دستمورهانمیکنه اماسر هرمشکلی ک توخونواده من پیش میاد من لینکارومیکنم ک چقدرهربارچشیمون میشم اما اون نیازو ی باره حس میکنم وفقط ی عادت فقط کلمه کثیف ومیتونم بگم بهیچ عنوان نمیتونم توشهرمون مشاوره برم ما ی خونواده ای هستیم ک همه میشناستمون ومن واقعا نمیدونم ازطرفی چطورمطمءن بشم باکمال تاسف ک ب بکارتم اسیبی نرسیده خواهشانظرموتاییدکنین

 • مشکل اینجاست ک بنظرخودم بعلت ضعف اهنی ک دارم خیلی زیادمیخوابم مثلا تا۱۲ظهرتقریباساعتم ک میزارم خاموش میکنم بعدش چون پارسال من انقدروضعیت بدروحی ک داشتم وچون نتونستم بهتروباعلاقه درس بخونم دوتادرسوافتادم والان مدرسه شبانه میخونم ازنمونه ک فقط با ی هفته درس خوندن تونستم قبول بشم اونم چون مادرم گفت همه میتونن الاتو زندگیم وهرباردرس خوندنم شنیدم همه همه همه فقط دیگران همین رسیدم ب شبانه وتاالانم اونطور ک باید درس نخوندم برای کنکورحتی امتحانات امسال اگرخدایی نکرده درسیوبیفتم ک نمیخوام حتی فکرشم بکنم قبل پدرم واقعاخودم خودمومیکشم اما واقعا باوحودمشکلات خونوادگی ک دارم ودغدغه بسیارزیاد وذهن مشغولی هام چطورایتکاروترک کنم نمازوخیلی دوست دارم اماهمه میدونن اهلش نیستم چطوردووم بیارمو هروزبخونم بامسخره کردن دیگراتن

 • درونگرابودنمودوست دارم چون دست نوشتم خیلی خوبه اماداره ریشه میزنه ب تیشم وشعله اتیش این گناهموبیشترمیکنه تپش قلب وتنگی نفس زیادی هم دارم دکترم رفتم گفت بایدورزش وپیهده روی کنی ی قرصیم دادکپسول خوردم اون مدت ک دوسال پیش بودیکم بهترسدم امابازبرگشت بخوصوص تومواقع پراسترس انگارقلبم داره میادتودهنم ازپچگیم هربارحتی یکم پیاده میرفتم پهلوهام تیرمیکشید نکته مهم اینک ناراحتی کلیم داشتم وخداروشکربرطرف شد ومهمتراینک ینکتوبچکی سون وصل وصل کردن بهم بخاطر عفونتی ک داشتم ونمیدونم چراخیلیم گرماییم فراموش نمیکنم وفراموش نکنین ک کمکم کنین هرگزفراموش نخواهم کرد حتماروزی بحزخدا خودم سرراهتون قرارمیگیرم تابحال ازکسی انقدر درخواست کمک نکرده بودم خداشاهده چقدرخسته شدم ازگریه کردن خدایا من فراموش کردم خدای بزرگی دارم عظمتت روشکرفراموش نکن بنده کوچیکی داری ک تمام امیدش خودتی

 • عذرخوام انقدغلط دارم منظورم تیشه ب ریشم بود بدون اینک ببینم دارم تایپ میکنم ازوقتی ک دراختیارمن قرارمیدین سپاسگذرام خدایا گذشتمباوجودلحظات خوبوشادی ک داشتم تباهی تیره ای بود ایندم روشن باشه خدایا

  سلام…خیلی دل پری داری دخترم….فرض کن که من مثل پدرت هستم و دارم به حرفهات گوش میدم..خیلی خوب بود که دلت رو برای ما باز کردی ،…و درد و دل کردی…نمیدونم چی باید بگم از زندگی سختی که داشتی و طی کردی ..ولی به این توجه داشته باش
  که قسمت اعظم زندگیت باقی مونده…خیلی از زندگیت باقی مونده…تنهایی از جهاتی بد هست و از جهاتی خوب …الان تنهایی برای تو خیلی بده…باید دور و اطرافت پر باشه تا بتونی کم کم این فکرها رو برطرف کنی…و اینکه چرا فکر میکنید با پنهان کردن داستانی به این مهمی از بقیه اتفاق بهتری برات رقم میخوره …باید کسی که این کار رو کرده در هر دو جهان جزای عمل زشتشو ببینه…پیش همه رسواش کن تا یه خورده ای از استرست کم بشه…
  و در مورد اسیب دیدن بکارت چون در سنین پایین به شما تجاوز شده احتمال زیادی از دست رفته مگه اینکه جزو حلقوی اسیب ندیده باشه…
  در مورد اینده ..این رو یاد داشته باش که افرادی که زندگی سختی رو در کودکی و جوانی داشتند برای اینده و سنین میانسالی از ارامش روحی بالاتری برخوردارند و موفق ترند…
  من شما رو شاید بتونم درک کنم…چون زندگی بچگی من سخت گذشت …در سن ۷ سالگی پدرم فوت کرد و در ۹ سالگی مادرم…تا ۱۳ سالگی پیش مادربزرگم بودم و ایشون هم فوت کرد و من از سن ۱۴ سالگی مجبور شدم مرد بشم…قبلش هم بودم یعنی از وقتی که پدرم فوت کرد…ولی دیگه کسی رو نداشتم…درس میخوندم و کار میکردم….و شبها نگران جای خواب …ولی به اینده امیدوار بودم….این متن رو نوشتم تا بگم که سختی های گذشته نمیتونه کسی رو از داشتن اینده درخشان ناامید کنه..
  به هر حال اینجا جای بسیار خوبی برای مشورت…
  موفق باشید…

  مرسى ، از لطف و حسن نظر شما سپاسگزارم .
  آقاى دکتر ، پوریا خان ، نمیخام فلسفه بافى کنم ، اما به شما قول میدم ، پاداش تمام سختى هاى زندیگتون را دریافت خواهید کرد و البته مطمئن باشید پاداش ویژه اى نیز بخاطر عبور از این مشکلات و رسیدن به موفقیت کنونى در انتظار شما خواهد بود ، شما با هر کمک و کاهش رنجى از موجودات ، یک فر یا فرشته را وارد مجموعه زندگى خویش میکنید . بسان زرهى که هرچه حلقه هایش بیشتر باشند ، حفاظت بیشترى خواهد کرد . خواهش میکنم که به راهنمایى ما خواهران و برادران کوچیکتر خویش ادامه دهید ، البته مراقب سلامتى خویش هم باشید .
  شعار همیشگى : یک امدادگر نباید خودش قربانى شود .
  دوست کوچک شما ، ستاره

 • سلام خیلی ممنونم اماالان اصلا فکرنمیکنم فرصت خوبی باشه ک من بخوام بگم چون عواقب کاروبعدش خیلی زیادبدترازقبل خواهدبودمطمءنم اصلاچطورمیتونم ثابت کنمهرقدرم ک خونوادم باورکنن ک حتمااینطوره ولی شما شرایط منواصلا نمیدونین مادرم اصلا شرایط روحی خوبی نداره ومشکلات خودشوداره واگراینهم اضافه بشه همون چندان امیدی ک ب قبولی من توکنکوردارن هم ازبین میره ومن خیلی زیادمی

 • میترسم ازعواقبش واینک من اصلانمیتونم برم پزشک امکانشم نیست اصلا تازه برم بگم چی واقعا وقتی همه منومیشناسن مگراینک شهردیگ ای باشه خیلی سری!ک اونم مشکلات خودشوداره من الان تمام دغدغم دانشگاهم کاخه مگ ی ادم چقدرصبرداره ومیتونه دلشته باشه تاکجا چقدرمیتونه اون کاسه ی لبریزنشه ک اگربشه حتماجبران ناپذیرخواهدبود من حتی بایک مشاورهم نمیتونم صحبت کنم تقاص چیودارم میدم ک اشتباهاتم ولکنم نیستند فقط فقط وفقط میخوام مطمءن بشم چقدربمن اسیب رسیده وذهنم حداقل کمی ازادیشه باوجودهمه مشکلاتی ک دارم وازطرفی بدترشدن هروزه مادرم ک ازوقتی یادم میادوبچه بودم همینطوری بوده وبمنم اسیب رسیده شده ومن همروتحمل کردم وسنگ صبورمادرم بودم ولی چ فایده وفقط ی برنامه خوب ک بتونم سال بد جای خوب ورشته خوبی قبول بشم حدایا انتظ ارزیادی ینی

 • سلام آجى کوچیکه
  پزشک و مشاور محرم اسرار هستند ، از همه چیز مهمتر ، کم خطرترین راه را پیش روى شما قرار میدهند ، نگران مامانت هم نباش ، من اگه بودم فورا به بابام میگفتم ، اون نامرد را رسوا کن تا دیگه نتواند به طفل معصوم دیگرى صدمه بزند ، نترس هیچى نمیشه ، یک جنگه ، بعدش آرامش خواهد بود ، اگر تردید و شک دارى حتما با مشاور تماس بگیر تا با اطلاعات کاملى که در اختیارش میگذارى ، بهترین راهکار و راهنمایى را به شما بدهد . در مدرسه هم مشاور دارید ؟
  در مورد آفریدگار و رابطه بین شما و خالق هستى نیاز به شرمندگى نیست ، ذات خالق هستى بسیار بسیار مهربان هست و روح همه ما از ذرات نور منبع هستى آفریده شده است ، اگر نماز به شما آرامش میدهد حتما نماز بخوان و به سرزنش دیگران اهمیت نده حتى درد دل به زبان فارسى با آفریدگار هم راه و روش مناسبى خواهد بود.
  نازنینم منتظر تصمیم شجاعانه شما هستیم.
  تو میتونى ، پس قدرت خودت را نشان بده.

 • سلام من ۲۸ سالمه الان دو ماهه ازدواج کردم تا قبل از ازدواجم زیاد خودارضایی داشتم و قرصای ضدافسردگی هم مصرف میکردم به خاطر افسردگیم الان که ازدواج کردم به هیچ وجه ارضا نمیشم بدنم اصلا حس نداره حتی تحریکم نمیشم نمیدونم لاید چکار کنم وایا خوب میشم چون این وضعیت واقعا داره اذیتم میکنه به شوهرمم چیزی نگفتم چون میترسم ازم زده بشه میخواستم بدونم ایا این مساله به خاطر داروهای ضدافسردگیه که میخوردم یا خودارضایی البته الان دیگه دارو نمیخورم اگه میشه راهنمایی کنید که چکار باید کنم ممنون

 • ترکش کردم.باورم نمیشه.خدایا شکرت.الان چار ماه که ترک کردم

  تبریک میگم داداش ، همیشه موفق باشى .

 • به مهلا خانم
  البته قرص های ضدافسردگی خودش باعث میشه که میل جنسی کم بشه.
  اما مشکل اصلی شما اینه که دچارانحراف طبع شدید.
  ذهنیت شما از طریق خودارضایی یعنی با تحریک کردن گلیتوریس ولب ها به وسیله خودتون شکل گرفته وشرطی شده.
  حتی اگرشوهرت هم با دستشون خواسته باشه گلیتوریس ولب ها راتحریک کنن شما لذتی نخواهی بردوبرایتان دردناک خواهدبود.پس همسرارضایی هم پاسخ نخواهدداد.
  این طبیعی است که از دخول دیگربه ارگاسم نرسید.
  شما خودتون بایدبه مرورزمان این ذهنیت خودارضایی راکناربگذاریدواین حس همسرارضایی همراه با دخول را با ذهنیت مثبت به ان نگاه کنیدتا بتونه اون نگرش مثبت به دخول را درخود ایجادکنید.
  توصیه من به شما این است که هرگزدیگربه خودارضایی روی نیاورید.
  چون اگردوباره شروع کنیدبدونیداز عمل جنسی چز تنفرنصیب شما نخواهدشدودچاریه دوگانگی شدیدشده واین روندباعث سردمزاجی شما ازرابطه جنسی شده وپس از زمانی خودش رانشان داده وافسردگی را درشما شدت خواهدبخشید.
  این رونددرخلق وخوی همسرت هم اثرمنفی گذاشته وباعث نزاع شده ومی تونه باعث خیانت واسیب های جدی خانواده از جمله طلاق عاطفی و…گردد

 • من شدیدا دچارسردگمی ام وبرای موفقیت درامتحانات ویادگیری درسای مهم واقعا چطوری ودرچه زمانی نمیدونم چیکلرکنم وچقدروقت بزارم چطوربرنامه ریزی کنم که بیشترازاین بیگداربه اب نزنم وبرای همین خواستم برم مشاوزه دیروزبه مادرم گفتم وشدیدامخالفت کرد به هزارویه دلیل درکل انگارکه ی جیزبد میدونن مشاکررو واصلا باورندارن چقدرمن بهش احتیاج دارم بداونوقت شما میگی برم رولنشناس وگذشتموبازگوکنم تصورشم نمیتونین بکنین لحظه ای بفهممن چه ایروریزی میشه ودراخرهم ک میفهمن حتما فقط ازخدامیخوام ی جوری ارامش سلب شده منوبهم برگردونه یکم حالم بهتربشه همین تاخودموجموجورکنم بد فرصت مناسبو پیداکنم که هرقدرم دیرباشه طوری پیشتر ازسایت بسیارپفید شما ونظراتتون کمالاتشکرودارم ون حیوون ها به سزاشون برسن همین

 • سلام من پسری ۱۵ساله که از ۱۲سالگی خود ارضایی میکردم خدا رو شکر حالا ۲هفته هست که این کار رو نکردم و فقط به مراسم های مذهبی میروم دوهفته پیش این مطالب رو خوندم که تا الان خود ارضایی نکردم ممنون

 • موفق باشى داداشم

 • سلام،من از ٩ سالگی خود ارضایی میکنم والان چند روزه که ترک کردم،ایا ممکنه پرده اسیب دیده باشه،هیچ اشیاء هم داخل نرفته وهیچ علائمی ندیدم،میشه زودتر جواب بدید،

  آجى لیلا اگه فقط با م ا ل ش بوده ، سلامت هستى ، کم کم ترکش کن ، چون هیچ تضمینى وجود نداره که در آینده آسیب نبینى . از دست دادن بکارت فقط یکى از آسیب هاست .
  موفق باشى

  اره فقط با مالش بوده،ولی چند روزه که ترک کردمو غسل کردم،امیدوارم خدا ببخشه،ممنون ستاره جون

  فدات ، موفق باشى نازنینم

  ببخشید که دوباره مطلب میفرستم،چند روزیه سعی دارم بفرستم ولی میگه خطا در ارسال پیام،من فقط،فقط،یک بار انگشتم رو وارد کردم،وهیچ علائمی ندیدم،پرده اسیب دیده؟منون

 • سلام ، خواهش میکنم آجى ، سایت واسه کمک به دوستان ایجاد شده است. بعید میدونم با انگشت آسیب دیده باشه اگه خیلى نگران هستى به پزشک مراجعه کن تا خیالت راحت شه .
  سال نو شما هم مبارک باشه .

  سلام،سال نو شماهم مبارک،موقعیت رفتن به پزشک رو ندارم،ولی اخه هیچ علائمی ندیدم،

  مرسى
  خب پس وسواس نداشته باش ، علامت ندیدى یعنى مشکلى نبوده .
  مواظب خودت باش

  مرسی عزیزم،????????????

 • با سلام اسم مستعار من نمیا هست من در نو جوانی دچار خود ارصایی شدم تا الان که حدود ۱۵ سالمه البته قبلا این عملو خیلی انجام میدادم اما الان خدارو شکر خیلی کمتر شده و دور به دور اشناهامم تا خیلی بهم گفتن و عوارضو و…. بهم گفتن ولی برای حدود یک تا دوهفته هست و باز همون طور میشه و بیشتر این ارضا شدن ها بخاطر زن های که تو خیابون ها می بینم هر چی هم می خوام نگاه نکنم بلاخره ی چیزث هایی میبینم و همون کاردستم میده …..یچیز دیگه هم هست من هر وقت نماز میخونم این عمل خیلی بیشتر تحریکم می کنه بخاطر همین به همین خاطر دیگه نماز نمی خونم من خیلی اهل کامپیوتر نیستم شاید دیگه هماینجا نیام و نتونم ببینم که چه راهی برامپیشنهاد می کنید اگه تونستید راحلو برام ایمیل کنید نتئنستیدم بزارید بلاخره می خونم با تشکر از وبتون(+_+)

 • سلام .من از اواسط سوم دبیرستان اینکارو شروع کردم. ولی باید بگم که ماهی شاید ۲ یا ۳ بار اونم تو حموم انجام میدادم و گاهی اوقاتم ماهی ۱ بار . هیچ وقت پشت سر هم این کارو انجام ندادم فقط وقتی میرم حموم تحریک میشم گاهی از پسش بر میام و انجامش نمیدم و گاهی هم کم میارم.
  لان نزدیک ۲ ساله اینکارو میکنم ولی زیاده زیادش ماهی ۳ بار!
  با اینکه کم انجامش دادم میترسم زود انضال بشم .اگه ترکش کنم مثل روز اول میشم؟

 • بله داداش از بین میره ، شما کم انجام دادید پس عوارضش هم کم بوده .
  همانطور که آقاى دکتر پوریا گفتند : کم کم ترکش کنید .
  موفق باشید ، سال نو شما هم مبارک .

 • سپاس .خیالم راحت شد

 • میخواستم بدونم تاچه حداومدن خون از مثانه میتونه خطرناک باشه بداین عمل کم خون میاد وباخون دوران پریودی هم فرق داره ودردشکم وناحیه مثانه چطورچقدر خطرناکه

  آجى کوچیکه ، از کلیه تا خود مثانه میتونه دچار مشکل باشه حالا یا بخاطر سنگ کلیه یا سنگ مثانه یا عوامل دیگر خون وارد ادرار میشود ، بیمار بایدفورا به پزشک مراجعه کند ، چون شنیدم مشکلات کلیوى بدون درد هستند و شوربختانه بیماران دیر مراجعه میکنند .
  فورا به پزشک متخصص مراجعه شود .

  این مورد ممکنه از سنگ حالب نشات بگیره….یا حتی سنگ مثانه…ولی حتما باید سونو بشین….

 • ممنون ازپاسختون،من موقعیت وامکان رفتن به پزشک روندارم ضمن اینکه چندمدت پیش تابستون وقبل اون موقع امتحانات وپارسال هم دکترمتخض رفتم وسونوگرافی هم انجام دادم چون من خیلی اصطراب داشتم موقع امتحانات وبخاطردرد زیادشکم وپهلوهادوسه بارایش مشخص شد چنین چیزی نیست چون قبلا ناراحتی کلیه هم داشتم حتی پزشک احتمال سنگ مقانه یاکلیه داد وحتی مشکل درتخمدان ها اما هیچکدوم نبودند الان هم چندروزپیش به مادرم گفتم بدتموم شدن این دوره قاعدگی دوباره شروع شده اماگفت طبیعیه وخیلیاقلل ازدواج منظم ومرتب نیست قاعدگیشون که من همیشه برای من مرتب بوده اکثرا اما چندمدت پیش بعداین کار ازمن خون میومدوحتی یکم لخته خون احتمال دادم مال قاعدگی باشه اما مزمعاهستم نیست مادرم قانع نمیشه برم دکتر ومن هم تنهایی بهیچ وجه نمیتونمتازه متوجه شدم که بایدغسل کنم برای خارج شدن مایع منی اما خب اگربعد غسل دومرتبه حتی بدون انجام عمل منی خارج بشه حکمش چی دوباره بایدغسل کرد

 • ممنون ازپاسختون،من موقعیت وامکان رفتن به پزشک روندارم ضمن اینکه چندمدت پیش تابستون وقبل اون موقع امتحانات وپارسال هم دکترمتخض رفتم وسونوگرافی هم انجام دادم چون من خیلی اصطراب داشتم موقع امتحانات وبخاطردرد زیادشکم وپهلوهادوسه بارایش مشخص شد چنین چیزی نیست چون قبلا ناراحتی کلیه هم داشتم حتی پزشک احتمال سنگ مقانه یاکلیه داد وحتی مشکل درتخمدان ها اما هیچکدوم نبودند الان هم چندروزپیش به مادرم گفتم بدتموم شدن این دوره قاعدگی دوباره شروع شده اماگفت طبیعیه وخیلیاقلل ازدواج منظم ومرتب نیست قاعدگیشون که من همیشه برای من مرتب بوده اکثرا اما چندمدت پیش بعداین کار ازمن خون میومدوحتی یکم لخته خون احتمال دادم ..مال قاعدگی باشه اما مزمعاهستم نیست مادرم قانع نمیشه برم دکتر ومن هم تنهایی بهیچ وجه نمیتونمتازه متوجه شدم که بایدغسل کنم برای خارج شدن مایع منی اما خب اگربعد غسل دومرتبه حتی بدون انجام عمل منی خارج بشه حکمش چی دوباره بایدغسل کرد

 • آجى مراجعه به پزشک هم دوره اى هست و هم در مواقع اضطرارى ، اینکه پارسال رفتى دلیل بر سلامتى الان نیست ، اگه ورزش پر برخورد انجام میدى یا به هر دلیل ضربه به پهلوهات وارد شده یا سابقه ناراحتى کلیوى دارى به پزشک مراجعه کن .
  در مورد غسل من حکمش رو نمیدونم فقط اگر تشخیص میدى که غسل لازمه ، انجام بده.
  اگر اطلاعات بیشتر میخاى به رساله مراجعه کن یا از سایت مراجع بپرس .

 • خیلی ممنون

 • سلام
  اولش باید اینو بگم که من منتظر جواب کسی نیستم ، منتظر ترحم کسی هم نیستم میگم شاید یه درد و دل باشه اونم با روزنه ی امید اینکه شاید والدین هم این سایت بیان و حرفای منو امثال منو بخونند خیلیا شاید با خانوادشون راحت نباشن مثل من ، من راجبه موضوعات جنسی می خوام با مادرم حرف بزنم میتونم روم میشه این چیز بدی نیست اما ری اکشن مادرم طوری که انگار خیلی کار بدی دارم می کنم پس راجبه این مسایل با خانواده منتفی
  من یک دختر بیست و دوساله ی تحت فشار جنسی هستم و شدیدا لاغرم چندسال فیکس رو پنجاه کیلو موندم و این باعث نگرانی خانوادمه و تازه فهمیدم واسه خوارضاییه و بی خیال چاقی شدم
  از سن چهارده سالگی خواستگار داشتم و از لحاظ تیپ و چهره خداروشکر ، ولی چه فایده دارم از فشار این مار خفته از درون می پوکم و بازم دم نمی زنم چرااااااااااا؟ چون گرونیه ، چون اون پسری که مطابق میل بابا و مامانم هنوز ساخته نشده در صورتی که من و امثال من دنبال پسری با اسب سفید نیستیم حالا اسبش سیاهم بود فرقی نداره ما فقط دنبال ارضاع میل جنسیمون از طریق حلال هستیم
  و حالا این ور قضیه آقایون هم دارن چرتکه میندان که مطلقه یا بیوه ارزون تر در میاد چون که اونا عروسی کردن و دختر نیستند پس نگاهشون سمت اوناست یه جورایی استرس ازدواج برای اونایی که مار خفته شون خاموشه هم هست چه برسه به ماها ، در نتیجه چی میشه ؟؟؟ جوونامون سمت کثافت کاری میرن که دوستانی که از کنار گود به ما نگاه می کنند و میگن خودارضایی خیانت به طبیعت و فلان میشن مشوق ما واسه کثافت بازی و زن دختر نما شدن
  خیلی زشت خیلی زشت آدم مجرد باشه اما بانو باشه و فرقی با یه مطلقه نداشته باشه ترجیه میدم خیانت به طبیعت کنم ، آبروم جلو همه بره اما تمیز باشم
  اونایی که خیلی شیک و مجلسی س ک س هاشونو تعریف می کنند آینده ندارن میشن تنوع طلب
  من واسه غریزم از خیلی از ملاکام میگذرم اما خطاب به والدین خواهشا خواهشا خواهشا سر جدتون غریزه ی جنسیو فقط واسه پسرا ندونید به قرآن ما دخترها هم آدمیم انقدر بد ندونید این چیزارو واقعا آدم کفری میشه من این مشگلمو به هیچکسی نمیتونم بگم شبا خواب ندارم ، دفع منی دارم بابام میگه تو چرا انقدر سرویس میری حتی نمیتونم به مادرمم حرفمو بزنم فورا لباشونو گاز میگیرن ، تازگیا تو ادرارم خون هم می بینم اما صدام در نمیاد چون خیلی خیلی زشت دخت راجبه س ک س حرف بزنه اما پسر نه
  بابا انصافم خوب چیزیه شما که میبینید بچتون اینجوریه بدونید که خودارضایی داره و طوری رفتار کردید که بنده خدا روش نشده بهتون بگه حالا بی خیال این حرفا حداقل بزارید تو حال خودش باشه و مجبور نباشه حرفشو دردشو تا گلوش بیاره و قورتش بده تا وقیح شناخته نشه

  سلام
  این عمل ، با یه نماز اول وقتو ، یکم ایمان و اراده ترک میشه و سلام
  خیلی از افرادی که میشناختم با استفاده از همین فرمول ترک کردن
  زیاد بزرگش نکنین
  موفق باشین
  یا علی

  سلام…من چطور این نظر رو ندیدم…..
  البته که به شما حق میدم …درست میگید پدر و مادرها در این مورد اصلا به فکر فرزندانشون نیستند…از هر لحاظی فکر کنید هستند ولی این مورد جزو خط قرمزشون به حساب میاد…چرا….چون اونها در اوج خجالت ازدواج کردند اغلب اونها فکر میکنند که سکس یک عمل زشت هست که فقط باید برای نسل کشی استفاده بشه…و یکسری هم فکر میکنند سکس فقط ارضای یک مرد رو ایجاد میکنه ….افراد مختلفی هستند که سکس رو بد تلقی میکنند ..و هرچقدر هم در موردش به اونها توضیح داده بشه فرقی نمیکنه…در از پاشنه در اومده…..در مورد ارضای حلال …یک خانم در صورت بروز شهوت حتی میتونه ۴۰ برابر یک مرد ایجاد و احساس سکس کنه…به همین خاطر هست که یک خانم علاوه بر سکس طبیعی نیاز به پیش گرمایش برای سکس هم داره…و هم چنین نیاز به فرونشینی بعد از سکس..وبه علاوه یک خانم نیاز به راهنمایی جنسی از طریق همسرش داره….یک مرد باید اطلاع کاملی از نقاط تحریک پذیر همسرش داشته باشه تا بتونه از اونها به نحو احسن استفاده کنه…علت ۹۰ درصد طلاق ها در کشور مساله سکس هست …که ۷۰ درصد همیشه مشکل از اقایون بوده چرا که نمیتونستن همسرشون رو به مرحله ارگاسم برسونن..و ۲۰ درصد از خانمها چرا که بلد نبودند خودشون رو از سرد مزاجی دربیارن …از ترس از سکس دربیارن…از همراهی کردن همسرشون دست نکشن…در عمل سکس یک خانم باید عفت و حیای خودشو کنار بزاره و با همسرش به شیوه درست سکس کنه…در تمام کتب اسمانی هم به این تاکید شده…به نظر من ۲۰ درصد خانمها مقدمه ۷۰ درصد اقایون میشه .اگر یک خانم اطلاعاتشو راجع به سکس بالا ببره مطمعنا دیگه لازم نیست به خیانت فکر کنه….و همچنین همسر ایشون هم خیلی راحت تر ایشون رو ارضا میکنه…اینها اطلاعات سکس برای ازدواج هست…
  و شمایی که فکر میکنید اسب سفید هم نباشه اشکال نداره…مشکل از خود خانمها و دختر خانمهای جوان هست…چرا برای اثبات عشق خودتون حاضرید دست به هر کاری بزنید..چرا تا قبل از ازدواج سکس انجام میشه…اگر کسی شما رو دوست داره لازم نیست با شما دوست باشه …مرده بیاد و خودشو نشون بده نه اینکه با شما دوست باشه سواستفاده خودشو بکنه به شما ضربه بزنه و وقتی از شما خسته شد بره …و شما میمونید و یک عالمه احساس پوچی و تنهایی….به بیان ساده اگر شما دختر ها به پسرها رو ندید مطمعنا مساله ازدواج به قدر و ارزش سابق خودش برمیگرده…و شما دیگه لازم نیست خودارضایی کنید…مشکل از خودتون هست ..که برای جلب توجه یک نفر حاضرید تمام دخترانه ای و زنیت خودتون رو لگد مال کنید تا اون شخص شما رو ببینه…یک خورده غرور دخترانه به خرج دادن مشکل رو حل میکنه….و پسرهایی که به قول معروف بزن دررویی کار میکنند …اونها اصلا زرنگ نیستند …قانون طبیعت ثابت کرده که طبیعت هر انرژی رو به مکان اولیش برمیگردونه….و رییس و عالم طبیعت که خداست حاضر و ناظر هست و تمام سو استفاده های شما رو زیر نظر داره…شما آقا پسر ها که ادعاتون گوش فلک رو کر کرده خیلی مردید دست به کار بشید تا یه دختر از مملکتتون این طور شما رو بی عرضه خطاب نکنه…شما بلدید هرروز خرج سیگار و قلیون و ….بدید ولی نمیتونید از خرج زندگی بر بیاید…دلیلش اینه که کسی نمیتونه به شما کاری داشته باشه چون کسی نیست که براش زحمت بکشید یاد گرفتید بخورید و بخوابید و ….و یاد نگرفتید زیر بار مسعولیت برید…یاد نگرفتید با یک زن چه جور رفتار کنید…یاد نگرفتید اگر کسی دوستتون داشت برای اثبات از اون طلب سکس نکنید…شما باید یاد بگیرید یک مرد وقتی چیزی رو قول میده برای اثبات قولش باید تا سر حد مرگ تلاش کنه…
  اگر مشکل از درون خودمون حل بشه مطمعنا جامعه ای شاداب و با نشاط خواهیم داشت که هرکس آسایش دیگری رو طلب میکنه نه این که از آسایش دیگری بزنه برای آسایش خودش…
  دیگه این چند وقت واقعا داشتم از درون میترکیدم از رفتار های ضدو نقیض مردم….دخترها و پسرها…
  امیدوارم حرفهام یه کوچولو بتونه رو شما اثر بزاره،،،،

 • سلام .
  ببخشید اگر ترک کنیم بچه یمان ناقص در می آید یا نه؟؟؟؟؟
  .
  .
  .
  لطفا فوری جواب بدید .
  ممنون میشم.

  داداشم شما بهتره براى حفظ سلامت خودتون با برنامه منظم این عمل را ترک کنید . در مورد نقص فرزندان دلیلى مبتنى بر دانش پزشکى نشنیدم و ندیدم ، البته من پزشک نیستم .
  امیدوارم به زودى آقاى دکتر پوریا از سفر برگردند و شما را راهنمایى کنند ، شما هم سعى کن دفعات انجام این عمل را کم کنى تا بدنت واسه ترک کامل آماده بشه .
  موفق باشى و همیشه در زندگى امید داشته باش.

  سلام…خیر ….این کار فقط به بدن و اعصاب جنسی و حسی خودتون اسیب میزنه…

 • حداقل ی امیدی به اینده داشته باشیم||||||

  آدمی با امید زنده اس
  هیچ وقت امیدتو از دست نده
  سعی کن هر چی تو زندگی میخوای با تلاش به دست بیاری

 • خیلی ممنونم

  خواهش

 • سلام.من دوسالی است اینکارو میکنم و تمام عضلات و استخوانم به شدت درد میکنه.ایا از عوارض خود ارضایی؟

  نه برادر من
  روزی دو ساعت ورزش کن مخصوصا دوییدن
  سعی کن این عمل ناپسند و شیطانی رو هم ترک کنی
  یا علی

  هم میتونه باشه و هم نه….این کار به صورت عادت میشه…و ترک کردنش خیلی سخت تر میشه…هورمونهای بدن نمیتونن بیکار یکجا بشینن و هیچ کاری نکنن…هورمونهای جنسی هم همینطور ..این هورمون نباید سرکوب بشه…و هم چنین نباید خیلی بهش بها داده بشه…منظور از بها دادن خودارضایی هست …و منظور از بها ندادن انجام ندادن عمل جنسی در اوج جوانی…ترک خودارضایی باز هم میگم غیر ممکنه…حتی افرادی هم که ترک کردن. …ترک جسمی حاصل شده ..نه روحی…این کار باید به پایین ترین حد خودش برسه…چون دریچه با این حرکت فشار بهش وارد شده واز حد معمولش خارج شده…عمل جنسی هم که با لطافت انجام میشه و هیچ فشاری به دریچه وارد نمیکنه…این عمل وقتی به پایین ترین حد خودش رسید باید به صورت تدریجی کنار گذاشته بشه…خواهش میکنم برای ترک این کار هیچ چیزی رو غیر از مشاوره یک پزشک دخیل نکنید…این کار هیچ ربطی به چیزهای دیگه نداره…یک پیشنهاد از برادر خودتونه….اگه رعایت نشه اسیب های جبران ناپذیری همراه خودش داره….

 • salam man poya hastam man az hame site ha raftam va khondam agha vali asari nadare man tonestam 2mah ham tark konam vali badesh dobare shoro kardam nemishe ma bayad yad begirim ba jense mokhalef ertebat bargharar konim ke betonim niyaz hamono bar taraf konim motasefane alan ham ke ta yeki miyad ba ye dokhtare sohbat kone ya bayad pol dashte bashe ya agar ham nadare ye dafe police miyad jolo .
  agha yeki komak kone be man man az klass 4 shoro kardam ta alan ke klass 9hastaam daram divane misham dg

  دیدگاه شما کاملا اشتباهه
  شما باید اول این عمل شیطانی و ناپسند که عوارض بسیار خطرناکی هم برای بدن داره ترک کنید ، هر چند سخت هم باشه ، یکم اراده لازمه فقط ، تلاش کن
  بعد از ترک دنبال ازدواج باشید ، نه رابطه نا مشروع
  اگر ترک نکنید و ازدواج کنید ، نمیتونید ارتباط جنسی مناسبی با همسرتون برقرار کنید
  یا علی

  علت تناقض در تفکر شما…علت تناقض در جامعه هست…شما عادت کردید که برای زندگی کردن و هرچیزی داشتن بهاشو بپردازید…و یک سری تابو رو در ذهنتون مجسم کردید..و جرات تعرض به اون تابو رو ندارید…و این افراد که الان در جامعه به صورت گسترده حضور دارند رو میبینید و اغلب به اونها احساس حسادت میکنید…البته به شما حق میدم…ولی به نظر من هم شما حق دارید و هم اونها ..دلیل حق شما مظلومیت شماست چرا که فکر میکنید نباید به اون تابو ها تعرض کنید…و در اخر هم تعرض نمیکنید ولی یک عمر حسرت رو دارید که چرا فلان شد و چرا بهمان شد….دلیل حق بقیه افراد..این افراد جرات تعرض و نه گفتن دارند …جرات ریسک کردن دارند..اصولا افرادی که ریسک کردند مخترعین بزرگی شدند…این افراد به حق لایق بهترین زندگی هستند چرا که روی زندگی خودشون ریسک کردند…و شما با دیدن این افراد یا به زمین و زمان ناسزا میگویید ..یا سعی میکنید مثل این افراد بشید…..
  و همچنین شما که از سال ۴ این کار رو انجام میدید ….و الان سال ۹ هستید….۵ سال…۵ سال بدنتون رو عادت دادید به فشار سرحد کیسه ای …شاید الان بدنتون وضعش خوب باشه …ولی با گذشت از سن ۵۰ سال میفهمید که چه بلایی سر بدن خودتون اوردید…اشکال کار شما اینجاست که زودتر از حد رو به مسایل جنسی اوردید…یک شخص ۱۰ ۱۱ ساله تا ۱۹ سال یا ۲۰ سال باید بدن خودش رو اماده کنه برای مرحله گذار زندگی …شما وقتی در سن ۳۰ سالگی دچار زود انزالی شدی دلیلش همین فشار سر حد کیسه ای هست….وقتی با اولین تماس با جنس مخالفت ارگاسم شدی ..علتش زود از حد فکر کردن در مورد این مسعله هست..پس سعی کن فکر کردن به این مسایل رو موکول کنی به بعد ..یا کمتر در موردش فکر کنی…و این عمل رو به دفعات کمتر انجام بدی…موفق باشید…

 • از مدیریت تقاضا دارم ، به دلیل نظرات زیاد دراین صفحه ، و حجم زیاد دیدگاه ها ، نظرات قدیمیو داخل صفحات جداگانه مثلا صفحه شماره ۲ ، ۳ و… انتقال بدن
  تا راحتر بتونیم نظرمونو عرضه کنیم ، و یکم حجم این صفحه هم سبک تر بشه
  یا علی

 • و در آخر هم بگم اینقد این خودارضایی رو غول بی شاخ دم واسه خودتون ترسیم نکنین
  زیاد هم دست کم نگیرینش
  ریشه خود ارضایی فکر کردنه ، از فکر کردنه که تحریک میشین
  اگه بتونین فکرتونو کنترل کنین ، به هر چیزی فکر نکنین
  خودتونو درگیر کارهای زندگیتون کنین
  مثل آب خوردن بعد یه مدت میفهمین ترک شده ، خودتونم خبر ندارید
  یا علی

 • با سلام خسته نباشید من پسری هستم که ۹ ساله مبتلا هستم و دیگه نمیتونم ترک کنم و هیچ حسی به ازدواج و درد سر های اون ندارم چون که من میتونم نیاز جنسی خودمو برطرف کنم و هم آلوده به گناه نمیشم وهمچنین من به زحمت میتونم زندگی کنم چه برسه به یه شریک و تشکیل خانواده و فرزند یک احساس راحتی میکنم که دیگه شاید هرگز ازدواج نکنم و ازدواج مصائب زیادی داره و من به زحمت میتونم زندگی کنم چه برسه به یه شریک و تشکیل خانواده و فرزند و در اصل بگم از اراده ۹ سال پیشم صدها فرسخ فاصله دارم ولی به ازدواج نکردن می ارزه و به نظر خودم بهترین تصمیم زندگیم رو گرفتم…با سپاس
  موفق باشید

 • دیگه وقتی موضوع مربوط به مسایل جنسی جووناست میخاید چه کلماتی به کار ببریم من جواب سوالم واقعا برام مهم بود من روزی ۵بار خودارضایی میکنم دیگه جون تو تنم نیست بیضه هام تیر میکشن کمکم کنید

  سلام دوست عزیز
  این کارایی که میگمو واسه ترک انجام بدین
  خیلیارو اینجوری ترک دادم
  شما باید ببینید تو چه بازه زمان هایی تحریک میشین ، چجوری تحریک میشین ، علتش فیلمه ، علتش نشستن پایه لبتاب ،
  تنها بودنه ؟ حموم رفتنه؟ و….
  شما باید هر بار که این عملو انجام دادین همه ی اینارو تو یه دفتر یادداشت کنین ، تا بتونین راهاشو ببندیدن
  مثلا یه شخص معمولا ظهرا با دیدن فیلم خود ارضایی میکنه
  با یادداشت همین نکته ، روز بعد کلا ظهر پایه سیستم نمیشینه که بخواد تحریک بشه
  امیدوارم متوجه منظورم شده باشین
  و اگه اراده کافی رو دارین
  از همین الان یه دفتر اماده کنین و ساعتایی که خودارضایی میکنینو یادداشت کنین
  و نکته مهم در کنارش دلیلشم بنویسید
  مطمئن باشید یک هفته یادداشت برداری کنین
  میفهمین به مرور دارید کمتر تحریک میشید ، و کم کم به سمت ترک پیش میرید
  سعی کنین تمام راهارو ببندین
  اینجوری دیگه راهی نمیمونه که تحریک بشین
  در کنارش نماز ، یاد خدا رو هم فراموش نکنین
  یا علی

 • من وقتی تو خونه شلوار گرمکن و راحتی نرم با لباس زیر میپوشم شدیدا تحریک میشم و احساساتی میشم و خودارضایی میکنم خب نمیتونم که تو خونه لباس نپوشم پس من چیکار کنم احساس بی پناهی میکنم

  سلام
  برادر من بالا کامل توضیح دادم
  الان شما لباس زیر یا شلوار راحتی بپوشین تحریک میشین درسته؟
  خب یه مدت کم مدل پوشیدنتو عوض کن
  البته یه مدت کم مثلا دو هفته تا اون تحریک اولیه که شدتش زیاده کمتر بشه ، بعدش مثل اول بپوشین
  هدف ما ینی شمایی که این عملو انجام میدین جلوگیری از راه های تحریک شدنه
  که واسه هر فردی متفاوته
  گفتم یه نفر با نشستن پای فیلم هالیوودی تحریک میشه یه نفر نگاه کردن به خانوم ها توی خیابون و…
  شما هم یکی از دلایل تحریک شدنتون لباس زیر پوشیدنه
  خب طبق گفته من پیش برین ؛ به نتیجه میرسین
  نکته بعدی اینکه باید پل پشت سرموتو خراب کنی تا هیچ وقت به سمت گناه یا همون خودارضایی نری
  به عنوان مثال یه شخصی با دیدن فیلم های مبتذال به گناه کشیده میشه خوب واسه خراب کردن پل های پشت سر فیلتر شکنو پاک کنه تو سطل اشغالم پاک کنه تا دیگه قابل بازیابی نباشه
  یا وقتی با دوستش صحبت میکنه تحریک میشه ؛ ارتباطشو با دوستش قطع میکنه یه مدت

  و نکته ی خیلی مهمتر اینکه تا فکر همچین کاری به سرتون اومد ، تاکید میکنم فورا از اون جایی که نشستین برید تو حیاط چن دقیقه به اسمون نیگا کنید یا هر کار دیگه ای ، کاملا این افکار از سرتون میپره و به حالت اولیه بر میگردین
  فقط سختیش ، همون بلند شدن و رفتنه

  این راهارو امتحان کنید ، خیلیا با همین روش ها ترک کردن به موفقیت های بسیار زیادی تو زندگی رسیدن
  که میشناسمشون
  یا علی

  ار همینه

 • یه نفر اینجا داره به پستای من منفی میده ، دوست عزیز اگه مشکلی هس بیا بگو دیگه منفی دادن چیه

 • سلام…
  من دختری۱۵ساله هستم…
  از اونجایی که من یک نوجوانم و هیچ گونه آگاهی از این حرف ها و مطالب نداشتم…کنجکاو شدم تا دربارش بدونم…
  با ورود به دنیای مجازی…با مسائل زناشویی آشناشدم و آگاهی در این باره پیدا کردم…
  برای من اینجور مسائل خیلی غریب بود و از خوندن چنین مطالبی سریع تحریک میشدم…
  درفضای مجازی با پسری آشنا شدم که با تفکرات منحرافه اش به من هم از سکس و خودارضایی و…گفت.
  من با حرف های اون پسر رام شدم تا بیشتر بدونم و تجربش کنم…
  تاحالا دست به خودم نزدم…نه خودم رو مالیدم و این حرفا و نه چیز دیگه ای…
  عکس و فیلمی دیدم و تمام افکارم آشفته شده…
  ولی چون دربارش شنیدم و این تصاویر رو دیدم خیلی در تفکراتم و خیالم بهش فکرمیکنم…
  و این فکر کردن ها باعث شده بر روی درسم تاثیر بگذاره…ومن زیاد میل به انجام کاری نداشته باشم…
  خیلی بی حوصله شدم…
  درسم برام خیلی مهمه ولی نمیتونم روی درسم ،فکرم رو متمرکز کنم…
  همش فکرم به سمت های بد کشیده میشه…
  توروخدا کمکم کنید…
  من سن و سال زیادی ندارم…
  نمیخوام آینده ی خودمو با این حرف ها و فکرای مزخرف خرابش کنم…
  چطور فکر و حواسم رو از این حرف ها دور کنم؟؟؟
  چطور به این ویدیوهای مزخرفی که دیدم فکرنکنم؟؟؟
  همش میخوام با تفریحات و کارهای دیگه این حرف هارو از سرم دور کنم ولی باز این حرف ها به سراغم میان…
  حتی وقتی بهش فکرمیکنم تحریک میشم…
  درکش برام سخته…
  چندماهی هست که من با این مسائل آشنا شدم…
  من واقعا آیندمو دوست دارم نمیخوام تمام آرزوهام با این تفکر بهم بریزه…
  همیشه دلم در درسهام موفق باشم…
  درآینده دارای شغل مناسبی بشم…
  بتونم یک ازدواج موفق داشته باشم…
  دارای فرزند سالمی باشم…
  ووو….
  ولی با فکرکردن به مسئله ی سکس و رابطه ها من واقعا نمیتونم درس بخونم…
  لطفا کمکم کنید…
  کمکم کنید تا آیندمو روشن کنم…
  دوباره همون بهار قبلی بشم…
  وقتی به خودم میام کلی خودمو نفرین میکنم…
  از خودم متنفرم…
  گذشته ی خوبی داشتم ولی معلوم نیست آینده ی من…آینده ی چنین دختری چی باشه…
  توروخدا….لطفا….خواهشا….التماسا…کمکم کنیییییییییید…منتظر پاسخ شما هستم…
  درپناه حق…
  خدانگهدار… ***بهاره***

  سلام
  بهتره این افکارو از خودتون دور کنید ، و تمرکزتونو رو درساتون بزارید
  ریشه خودارضایی همین افکار هستن
  با این حال خداروشکر که به بیماری خودارضایی دچار نشدین ، واز همین الان دارید پیشگیری میکنید
  خداروشکر

  اول اینکه باید قید چت با جنس مخالفو بزنید ، چون هم از نظر روانشناسی و هم از نظر اجتماعی دینی عقیدتی کار درستی نیست ، و باعث دور شدن اهدافتون زندگیتون میشه
  سعی کنید با انجام کارهای دیگه خودتونو سرگرم کنید ، مطمئن باشید شدنیه دور شدن از این افکار

  وراهکار اخر من سخنی هست از تجلی عدالت علم الهی

  امام مهدی (ع ) : ما ارغم انف الشیطان بشی ء مثل الصلاه فصلها و ارغم انف الشیطان

  هیچ چیز مثل نماز بینی شیطان را به خاک نمی مالد و او را خوار نمی کند، پس نماز بخوان و بینی شیطان را به خاک بمال .

  یاعلی

  سلام…
  بله حرفتون واقعا درسته…
  من باید این افکار غلطم ار این رابطه هارو از ذهنم دورش کنم…
  نباید به چنین چیزها و حرف هایی فکرکنم و باید ذهنم را از این حرف ها آزاد کنم…
  من دیگه وارد فضای مجازی نشدم…
  همچنین من گوشی ندارم که با کسی در ارتباط باشم…
  من اهل نمازم…
  ولی نمیتونم همیشه سروقت بخونم و گاهی دیر و زود میشه…
  ولی میدونم که به خدا نزدیکم…
  ممنون از حضور گرمتان و پاسخ های موثر و عالی…
  با تشکر…
  یا حق…

  سلام…شاید چیزی که بهتون بگم باعث تعجب بشه…ولی باید در مورد سکس اطلاعات به دست بیاد…نه به صورت دیدن فیلم و عکس..بلکه اطلاع از سکس صحیح…سن شما سن ورود به اشنایی در مورد سکس هست…این اشنایی نباد به کجراه بره…باید اطلاعات علمی در مرود سسکس به دست بیاد…یعنی چطور سکس سالم باشه…چگونگی سکس با اندام های جنسی…چگونگی اعتماد به شریک جنسی برای دراختیار گذاشتن خود به او…اطلاعات درمورد خطرات سکس ناسالم…اگر این اطلاعات به دست بیاد مطمعنا دیگه ذهنتون به سمت کج نمیره..چون خود اطلاعات حاوی مطالب مفیدی هست که ذهنتون رو به راه درست بکشونه…امیدوارم راهی که درست هست رو درپیش بگیرید…چون من با این جوانانی که در مملکت میبینم هیچ امیدی به اینده ندارم…این جوانها همه به این فکر میکنن که چرا هیچ لذتی نمیکنن…خودشون هیچ تلاشی نمیکنن بلکه از دیگران امید کمک دارند…جوانانی که فکر و ذکرشون شده مارک کفش و ساعت و موبایل و ماشین.و رفتن به پارتی های مختل. و صحبت های بیهوده در مورد اندام های جنسی که تهش به هیچ چیزی جز کجراه ختم نمیشه …و افتخار همه این شده که من با فلان کس رابطه دارم و….
  این چیزهایی که نوشتم اطلاعات من از حضور ۶ ماهه در ایران هست…من تو همین چند وقت امیدم رو نسبت به اینده مملکت و جوونا ازدست دادم…چه برسه افراد انسان در مملکت که ساکن ایرانند و هر روز این مسایل رو دیدن و با این که چشمشون رو بستن ولی نمیتونن در موردش حرص نخورن و نگران نباشن…امیدوارم جوونهای نسل اینده این چیزها رو ملاک زندگی کردن قرار ندن…

  مختلف….

  ممنونم از پاسخ و لطف شما…شاید صحبتتون واقعا درست باشه…شاید اگر دربارش بدونم کمتر بهش فکرکنم…با تشکر…***بهاره***

  سلام آقا پوریا…
  ممنونم از پاسختون…
  بسیار برای من موثر بود حرفتون…
  برام خیلی سخت بود ولی الان یه آرامش خاطری هم دارم…
  میشه در ایمیل باهاتون در ارتباط باشم؟
  چندتا سئوال دارم…
  سئوالاتم در جنبه ی مثبت اند و ربطی به سکس و این حرفا نداره…
  ولی یه کاری میخوام انجام بدم که ممکنه زندگی من درکل عوض بشه و تغییرات زیادی درش به وجود بیاد…
  اگه میشه میخوام حرفم رو خصوصی بگم نه اینجا…
  لطفا اگر امکانش هست خبرم کنید…
  ممنون از لطف شما…
  تشکر…

  سلام…بله البته که میتونید…من در خدمتم …اینم ادرس ایمیل من :piranpor@gmail.com

 • خواهش میکنم یه پیشنهادی بدید یه کمکی کنید تا از این مسائل دوربشم….توروخدااااااااااااااااااااااااااااااااا…
  به کمکتون احتیاج دارم…
  لطفاااااااااااا…منتظر جوابتونم…
  منتظر پاسخم…

  نازنین آجى حق دارى . یهو وارد دنیاى آدم بزرگا شدى و دنیاى زیباى کودکانت خراب شده . آرامش داشته باش و سعى کن با این مسئله ساده برخورد کنى ، نمیخاد تمام انرژى خودت رو براى فرار از این افکار صرف کنى . کم کم بهش عادت میکنى و حساسیت شما کمتر میشه .
  بهتره با مامان یا بابا در این مورد حرف بزنى ، پشتیبان واقعى شما والدینت هستند ، نگران نباش ، دعوات نمیکنند ، بگو از همکلاسیا یه چیزاى شنیدى و افکارت درگیر شده .

  موفق باشى گلم

  سلام …ستاره خانم شما همیشه پشتیبان بودید و این امید رو بهتون میدم بهتره بگم این نوید رو بهتون میدم که در اینده انسان ارام و باخردی خواهید شد…پروفسور حسابی میگه..در زندگی چند چیز اموختم….انسانهایی که میگفتند نمیدانیم بیشتر از همه میدانستندو انهایی. که با ارامش خاص صحبت میکردند حرفهای خردمندانه میزدند…امیدوارم مثل دیگران نباشید که سر هر بحث یک چیز خاص رو تکرار میکنن و انتظار اجرای اون رو از همه دارند…
  موفق باشید…
  .نظری اتمی دوباره تکرار شد و من منتظر نقض نظریه های دیگه زیر کامنت های آتی هستم….

  سلام از ماست آقاى دکتر ، عرض ادب ، مثل همیشه به دوست کوچیکتون لطف دارید .
  چون سوالات بچه ها شبیه به هم هستش پاسخ و همدردى منم تکرارى میشه ، اشکال جامعه ما اینه که کودکان یهویى تبدیل به آدم بزرگ میشن و فشار ذهنى-روانى زیادى بهشون میاد . رنجشون رو با تمام وجودم حس میکنم .
  بله نظرات اتمى که همیشه هستش ، انیشتن اسمش رو به پلانک تغییر داده ، بهر حال منتظر تسلا و دیگران نیز خواهم بود . در اصل همه اینا عضو هیئت بطلمیوس هستند و فقط نام مدرن و نوین دارند.
  هزاران سال بگذرد تا مادر گیتى دوباره فریدون و کاوه بزاید .تازه اگر جوانمردى بماند تا به فرانک پناه دهد.

  البته من تجربه شما و بابام رو ندارم اما خوب بلدم از تجارب بزرگترها استفاده کنم مخصوصا جاهایى که با حسرت فراوان یاد میکنند و افسوس میخورند ، خوب یادم میمونه.

  سلام آجی…
  ممنونم از لطفتون…
  متاسفانه من نمیتونم این طور مسائل و حتی حرف های ساده رو با خانوادم درمیون بگذارم…
  مادر من اخلاق خاصی داره که حرفی و چیزی براش مهم نیست هرجانشست باید بگه…
  همچنین پدرم اگر بفهمه همه چیز رو میگذاره برسر محل تحصیلم…
  چون همش بهم میگن از وقتی به این مقطع درسی وارد شدی و رفتی به این مدرسه اخلاقت خیلی عوض شده…
  آجی ممنون که درکم میکنی…
  شاید من زیاد سخت گرفتم…
  ولی واقعا برام درکش سخت بود…
  هیچی نمیدونستم همش سربه زیر بودم…
  کاری به کسی نداشتم…
  من نوه ی اول کل خانوادمونم…ازوقتی به دنیا اومدم توی ناز و نعمت بودم…
  ولی از وقتی خانوادم بیشتر گسترش پیدا کرد و محبت ها کم شد من تنها تفریحم شده بود کامپیوتر چون واقعا خیلی به کارهای کامپیوتری علاقه دارم و تا الان در کامپیوتر موفق بودم و انشالله مدرک های بعدی رو هم کسب میکنم….
  وقتی زیاد نشستم پای کامپیوتر به سمت فضای مجازی کشیده شدم و از چنین موضوعاتی آشنا شدم که درکشون برای من نامفهوم و قابل درک بود…
  تا حالا به بعضی چیزها فکر کرده بودم ولی برام اهمیت خاصی نداشت و زیاد پیگسرش نبودم میگفتم بالاخره یه روزی میفهمم…
  در هر حال ممنونم از لطفتون…
  ببخشید سرتون رو دردآوردم گلم…
  امیدوارم هممون عاقبت به خیر شویم…
  درپناه حق…

  سلام گلم ، اشکال نداره .حالا که با والدینت خودمونى نیستى با توجه به نوه ارشد بودن ، مامان بزرگا و بابا بزرگا رو طرف مشورت قرار بده ، اونا هم تجربشون بیشتره هم محبتشون , حتما شنیدى که میگن : بچه شیرینه اما نوه عسل .
  ببین گلم همیشه بهترین مشورت رو افراد نزدیک و درون خانواده بهت میدن زیرا که شما رو بهتر میشناسن و شرایط اخلاقى و تربیتى فامیل خودتون رو دارند اگه باز مشکلى بود از خاله یا عمه یا در صورت صمیمیت از عمو و دایى کمک بگیر . بازم تاکید میکنم والدینت بهترین یار شما هستند فقط یه کم فاصله بین شما هست , سعى کن فاصله رو بردارى ، خجالت نداره , اگه برات سخته در این مورد ابتدا از مامان بزرگا کمک بگیر .

  مامان منم آتیشى هست اما همیشه هوامو داشته ، بابام که بهترینه . الهى همه والدین و نوجووناشون رو عین دوران خوش کودکى بهم نزدیک کن .

  گلم اصلا سرم درد نیومد . وقتى دیگران رو خوشحال میکنم کلى انرژى میگیرم .

  درسته کم کم وارد دنیاى بزرگترا میشى ، اصل آموزش اینه که هر موضوعى پله پله ارائه بشه تا اختلال درک ایجاد نشه , شاید الان حست اینه که بزرگترا بد و کثیف هستند اما میل جنسى هم یکى از خصوصیات انسان هست و باید به همون اندازه بهش بها داد ، نه بیشتر و نه کمتر , شما مجبور به هیچ کارى نیستى ، لازم نیست ازدواج بکنى و به فکر این مسائل باشى ، با گذر زمان اطلاعاتت بیشتر میشه ، خودت و نیازهاى واقعیت رو میشناسى و در فرصت مناسب تصمیم میگیرى .

  الان ١۵ سالته ، ۴ سال دیگه کم کم سروکله خواستگار پیدا میشه و رسما وارد دنیاى جوونا میشى پس نگران نباش فقط مامانت بیشتر باید بهت اطلاعات بده , انگار از وظیفه مادرى غافل شده یا هنوز شما رو بهاره خانم کوچولو میبینه . مامانم میگن : قدیما دخترا تو جمع زنان فامیل و همسایه کم کم مسائل رو یاد میگرفتند اما الان نوجوونا تنها موندن و فقط تبلت و موبایل همدمشون شده .

  امام علی (ع ) : نماز قلعه و دژ محکمی است که نمازگزار را از حملات شیطان نگاه می دارد.

  پیامبر (ص ) : الصلوه ، معراج المؤمن
  نماز، معراج مؤمن است .

  در آن چیزی که امیرالمومنین (ع ) هنگام وفات وصیت کرد، این بود: نماز، نماز، نماز.

  امام صادق (ع ) :به درستی که هیچ عملی بالاتر از حج نیست ، مگر نماز.

  امام علی (ع ) : نمازگناهان را مانند ریزش برگ درختان فرو می ریزد.

  امام صادق (ع ) : لا ینال شفاعتنا من استخف بالصلاه
  هر کس نماز را سبک بشمارد، به شفاعت ما دست نخواهد یافت .

  امام علی (ع ) : اگر نمازگزار بداند چه اندازه مشمول جلال الهی است ، هرگز راضی نمی شود که سر از سجده بردارد.

  و………….
  این حدیثارو ازعالم ترین ، معصوم ترین ، متدین ترین ، عاقلترین و….
  که علمشونو از خداوند بلندمرتبه گرفته اند گفتم
  پس عقل به ما میگه که از دستوراتشون پیروی کنیم
  خواهر من
  فقط ۴۰ روز نماز بخون ،
  اگه بازم این افکار سراغت اومد ، معلومه نمازتو با حضور قلب نخوندی
  چون امکان نداره کسی نمازشو با حضور قلب بخونه بعد به این چیزا فکر کنه

  از همین الان شروع کن ،، یاعلی

 • ممنونم 🙁
  امیدوارم موفق بشمممم
  انشالله…
  🙁

  موفق میشى قلبم ، تو میتونى .

  موفق میشی ، شک نکن
  ان شاالله

 • از اقا دکتر پوریا هم ممنون که به دوستان کمک میکنن
  اگه دکتر هستن ، البته اگه اشتباه نکرده باشم

 • یه سوال از اقای دوکتور پوریا داشتم
  که خودم جوابشو نمیدونم
  کسی که تصمیم بگیره دیگه خودارضایی انجام نده ، و یک دفعه این عملو ترک کنه موشکلی پیش میاد؟
  یا بایدبه مرور و به دفعات کمتر باشه؟

  سلام…بله…این ترک کردن اسیب های جدی به کیسه میزنه که باعث دردهای وحشتناک میشه…این کار باید با حوصله ترک بشه…چیزی شبیه ترک کردن مواد مخدر….

  اقا پوریا سلام
  من درحال ترکم
  حدوداً یه هفته‌است که گذاشتم کنار
  درد هم احساس میکنم اما نه به سختی گفته‌ی شما
  و اینکه میخواشتم بدونم چطور ترک کنم که دیگه درد نکشم؟؟
  خیلی ممنون

  البته این رو هم بگم که بعضی وقت‌ها از ناحیه‌بیضه درد خفیفی بوجود میاد
  در بعضی اوقات هم بعد از چند دقیقه این درد میره

  سلام..این درد نشون میده بدن شما مستعد تکنوکیک هست ….این حالت زمانی رخ میده که شما وابسته شدید و ماهیچه نعوظی شما عادت کرده که تایمی رو منقبض بمونه پس اون درد از منقبض شدن ناشی میشه …باید کاری انجام بشه که اون ماهیچه حداقل تلاش رو برای منقبض شدن داشته باشه ..بهترین روش ترک ارام هست…

 • ممنونم….

 • سلام بنده چند سالی هست که خودارضایی میکنم. ولی هیچ کدوم از این آثاری که تو سایتا نوشته تا حالا برای من پیش نیومده. به نظر شما این چه دلیلی میتونه داشته باشه؟

  اقای دکتر پوریا میان جواب شما رو میدن

  سلام
  یعنی هیچ احساس پوچی هم بهت دست نمی ده واز خودت متنفرنمیشی؟
  خب حال به فرض یه نفراستثنائا برای مدتی این علائم را نداشت دلیل نقض برای این همه افرادنمیشه.
  بهتره که دست ازاین عمل زشت وحرام برداری به یقین بدون کمترین عوارض اون بعدازدواجه که از همبستری لذتی نخواهی بردودچارزودانزالی مفرط خواهی شد.

  بهت حسودیم میشه aaa

  به مرور زمان عوارضش نمایان میشه برادر من
  شاید ۵ سال دیگه ۱۰ سال دیگه یا بیشتر
  اون موقع است که پشیمونی میاد سراغتون
  هر چند دیگه پشیونی سودی نداره در اون برهه
  با توجه به این پزشکان حساب کردنند انرژی ای که فرد در یک بار استمناء مصرف می کند ۳۰ برابر انرژی ای است که در یک بار سکس مصرف می کند، برای درک بهتر می توان این مثال را مطرح کرد که اگر یک نفر ۳ بار در هفته جلق بزند، درست مانند این است که ۹۰ بار سکس داشته! یا به بیان دیگر اگر کسی یک بار استمناء کند معادل این است که نیم ساعت به طور مداوم از بینی اش خون بیاید.
  یا علی

  سلام..نقطه حدی جنسی شما کامل نشده..یعنی هر وقت عمل خودارضایی انجام میگیره نقطه جنسی شما هیچ دستوری رو برای مغز مبتنی بر ایجاد خطر صادر نمیکنه…پس مغز دستور خستگی یا بیحالی یا ضعف و کمبود بینایی رو برای قسمت های مورد نظر صادر نمیکنه…وقتی که نقطه جنسی شما تکمیل میشه اونوقت مغز دستور رو برای قسمت ها صادر میکنه و خط قرمز های مختلف رو برای بدن مشخص میکنه…اونموقع که بدن شما از یکسری حدها خالی شده با عمل خودارضایی چندین عامل یکدفعه در بدن شما صادر میشه و در چندین نقطه ایجاد بیماری میشه..اونموقع شاید شما دلیلش رو خودارضایی خودتون نمیدونید ولی دلیل اصلی خالی شدن بدن شما در سنین بالاتر این عمل هست…مثل کم شدن ایمنی بدن.ضعف در بینایی..پوکی های استخوان…کبودی های یکهویی در بدن…سردردهای بی موقع …و…
  لاغری شما نمیتونه این چیز رو ثابت کنه که شما چون لاغر هستی پس خودارضایی روی شما بیشتر تاثیر میزاره…تحلیل انرژی به درستی در بدن شما صورت نمیگیره و شما احساس میکنی خودارضایی تاثیری روی شما نداره..ولی تاثیرترغیبی توی بدن شما ممکنه خیلی بد اتفاق بیفته…

 • سلام.من الان هفده سالمه و دو ساله ک این کارو دارم میکنم.خودمم خیلی دوست دارم ک ترک کنم ولی بعضی افکار و انسانهای اطرافم نمیذاره و مجبور میشم ابن کارو انجام بدم،ولی تصمیم گرفتم نماز بخونم،خیلی موثره،اینکار واقعا مفیده از همین الان شروع کنین نمازتونو بخونید بهترین پشتیبان برای ترک فقط نمازه ک شمارو یاد خدا میندازه و از انحان این کار باز میداره.درسته سنم از شماها کوچیک تره ولی خدایی من خیلی پشیمون بودم،از درسام عقب موندم،فکرم بیش اینو اون موند،به کسایی ک بیشتر از اعتماد داشتم بدبین شدم،….الان من ترک کردم از زندگیم راضیم.لطفا شماهم ترک کنین بجز چند لحظه لذت چیزی نداره ولی یه امر پشیمونتون میکنه.ممنونم ک توجه کردین

  بنده همیشه نماز میخوندم و میخونم و روزه ام میگیرم. همیشه. ولی نتونستم ترک کنم. مهم اینه که خودت بخوای.ولی بازم میگم با همه ی اینا هیچ تاثیر منفی روی من نذاشته. من همیشه درسم خوب بوده و حتی بعد از این کار هیچ فرقی نکرده. روی بینایی هم تاثیر نداشته. اینم که میگن همیشه خسته ای و حوصله نداری هم الکیه.نمی خوام بگم کار خوبیه چون بالاخره عمل حرامه ولی گمون نکنم این همه آثار و عوارض که میگن درست باشه

  اتفاقا من لاغر و کم جونم وباید بیشتر روی من اثر میذاشت. ولی چنین اتفاقی نیفتاده

  داداشم یه چیزى هست به نام انرژى حیاتى ، وقتى شما بیش از حد توان بدنتون بهش فشار بیارید در آینده دچار مشکل خواهید شد . ذخایر استراتژیک بدن و توان قلب هرکس متفاوت هست ، حکیمى گفته : هر کسى بهترین طبیب خویش هست .

  مثال بزنم تحمل دست یه خانم که دائما آشپزى میکنه در مقابل سوختن بالا میره ، به شخصه اینو تجربه کردم ، سه چهار سال هست که به مامانم در پخت غذا کمک میکنم و چون الان دستم دیرتر میسوزه , نمیتونم بگم بخار غذا یا روغن داغ دست کسى رو نمیسوزونه و دیگران دروغ میگن ، امیدوارم مفهوم حرفم رو درک کنید.
  شما لاغرى قلبت فشار کمترى تحمل میکنه اما کبد و مغز ممکنه خیلى اذیت بشن ، حتما شنیدى که میگن کودکان بیش فعال پیرى زودرس دارن و دوران میانسالى سختى گریبانگیرشون میشه ، از آقاى دکتر پوریا خواهش میکنم اگه فرصت داشتن در مورد این مطلب هم نظرشون رو بفرمایند.

 • اقای دکتر پوریا
  یه سوال اگه کسی خودارضایی کنه ، بعد خودشو کنترل کنه منی از خارج نشه ، آیا بازم عوارض داره ؟

  بستگی به نوع تداخل داره…ولی حالت اینتوک یا کششی داخلی ممکنه اسیب ببینه…

 • سلام خسته نباشید.من ۲ یا ۳ سال هست که این کار رو انجام میدم.میخواستم بدونم اگه از امروز ترک کنم دیگه هیچ عوارضی نخواهد داشت؟؟؟؟لطفا جواب بدین

  سلام…اگر طبق حرف گفته شما ۲ یا ۳ سال بوده …عوارض کوتاه مدت بیشتر از عوارض بلند مدت هست…برای اینکه به عوارض بلند مدت دچار نشید باید با برنامه ریزی و ارام ارام ترک کنید …نه یکهو ….

 • سلام…عوارض کوتاه مدت از بین میرن ولی احتمال عوارض بلند مدت وجود داره…برای ترک کردن هم باید به مرور ترک بشه نه یکدفعه…

 • Agha faghag egam dametun garm…ajab site radifi darid.ajretuon ba agha seyedoshohada….yamahdi

 • سلام.من۲۴سال دارم واز ۱۰سالگی شروع به خود ارضایی کردم…تو این دوران به شدت افسرده.پرخاشگر… بدبین… منفی… گوشه گیر.بودم.. و چیزهای دیگر.. حتی خیلی از دندان هایم خراب شدن… الان دو هفت هست که انجام نمی دم… وتصمیم به ترکش دارم…باور کنین فقط تو این چند رو زکه انجام ندادم خوش روتر.. خوش اخلاق تر.. دیگه بدبین نیستم… خیییلی تغییر کردم… الان دارم از زندگی لذت میبرم… خواهشم اینه که ترکش کنین… فقط چن د روز اولش سخته اونم یکم…. خودتونو سرگرم کنین…من فقط ازش دوهفته گذشته اما دیگه بهش فکر نمیکنم چون حال الانمو خیلی دوست دارم…می خوام بگم ترکش خیلی راحت… خودتون خواهید دید که به ارامش مدرسین بعد از ترکش……

 • سلام… اقای دکتر من یهوو ترکش کردم…واینکه خود ارضایی نداشتم تو این دو هفته…. ایا مشکلی نداره؟

  سلام…این کار ممکنه به کیسه داخلی اسیب بزنه…خیلی اسوده و با خیال راحت ارام ارام ترک کنید …تا دریچه راحت تر و طبق اصول به حالت اولیه برگرده…

 • سلام آجى ، خوبه که دو هفتس انجامش نمیدى ، لطفا به سایت سر بزن تا آقاى دکتر پوریا راهنمایى لازم رو بهت بده ، ایمیل ایشون piranpor@gmail.com
  در صورت نیاز میتونى بهشون میل بدى .
  موفق باشى گلم

 • بنظرم این کارخیلی بدوحیوانیه

 • یه ضرب المثل قدیمی هست که میگه
  کسی که بخواد کاری رو انجام بده دلیلشو میسازه
  و کسی هم که نخواد انجام بده بهانشو

 • سلام
  اقای دکتر منظورتون چیه؟؟{ارام ارام ترک کردن}؟؟؟؟
  میشه بیشتر توضیح بدید؟؟
  یعنی این عمل رو انجام بدیم؟؟

  سلام…
  یعنی عمل خودارضایی کمتر بشه…یعنی انجام بشه ولی روز به روز تعدادش کمتر بشه…دلیلش هم اینه که اگه شما یکدفعه ترک کنید در ناحیه تناسلی احساس درد و سوزش شدید همراه با انزال زودرس خواهید داشت… و این باعث به وجود امدن کانت کششی یا از هم گسیختگی تناسلی میشه….و همچنین این عمل باید در بستر نرم انجام بشه…یعنی در حین کم کردن تعداد در بستر نرم انجام بشه تا فشاری به کیسه وارد نشه….

 • اقا امیر شما سوادش رو نداری که این حرف رو میزنی {ببخشید}ولی من دارم راستشو میگم

 • خب اقای دکتر اگر فردی در هفنه یک بار این عمل رو انجام بده اونوقت چقدر این عمل رو انجام بده؟؟؟؟
  {خب دیگه کمتر از یک بار نداریم}؟؟
  مگر اینکه ترک کنه

 • اقا دکتر من واقعا دارم از زندگی کردنم ناامید میشم
  اصن نمیدونم چیکار کنم که از شرش خلاص شم
  به خدا من ی هفته بود ترکش کرده بودم بعد وقتی دیدم شما میگید باید عمل کمتر بشه تا به کیسه فشار نیاد مجدد این عمل رو انجام دادم
  وگرنه اصلن تحریک نشده بودم>>>>

 • خب اگه به کیسه فشار بیاد چی میشه اقای دکتر؟؟
  مرسی اگه جوابم رو بدید_________________________________________________

  اگر یکبار در هفته هست…باید بشه ۱ بار در ماه ..وقتی شد یکبار در ماه باید بشه یکبار در سال …و انشالله ترک …
  فشار کیسه ای باعث درد در هنگام نعوظ و همچنین درد در هنگام ادرار و درد در هنگام سکس…و از همه مهمتر تبدیل شدن حالت بسته کیسه به حالت نیمه باز که باعث داخل شدن مایع منی به داخل ادرار شده و باعث تداخل در ارگاسم میشه….به ساده ترین شیوه ممکن توضیح دادم…میتونستم مثل یکسری از پزشکان داروهایی رو برای شما بنویسم و بگم دیگه این عمل رو تکرار نکنید ولی چون اثرات مخرب این نسخه پیچیدن رو دیدم دارم به همه گوشزد میکنم که این عمل یکدفعه نباید ترک بشه….و همچنین میتونستم چندین کلمه علمی رو در کنار هم بنویسم که از اونها چیزی سر در نیارید…ولی چون من از وضع مردم اگاهم عاجزانه خواهش دارم حد تحمل و استانه تحملتون رو ببرید بالا …و مشکلات خودتون رو به هیچ چیز ربط ندید….و از کارهایی که ایندتون رو و اینده دیگران رو به خطر میندازه پرهیز کنید….

 • اقای دکتر ولی من ی یک هفته ترک کرده بودم هیچ دردی احساس نمیکردم
  بازم مرسی

  امکان درد تدریجی وجود داره…

 • اقای دکتر یعنی من این هفته{دیروز}این عمل رو انجام دادم{با توجه به گفته ی شما}}}}}دیگه بره برای یک ماه دیگه.
  درسته؟؟؟؟

  دقیقا …ولی باز هم میگم در بستر نرم انجام بگیره…

 • خدایی گیج شدم
  خییییلیییی نگرانم

  داداشم نگران نباش . آرامشت رو حفظ کن .

  در مورد ترک تدریجى واست توضیح بدم اینکه : شما لازم نیست این عمل رو انجام بدى فقط وقتى میل شدید شد اگه مثلا هفته قبل انجام دادى ، انجام نده ، صبر وتحمل کن ، اگه هفته بعد اومد سراغت اونوقت با شدت کمتر انجام بده ، میشه دوبار در ماه ، بعدش برسون به یکبار در ماه ، بعدش مثلا هر دو ماه یکبار ، سپس هر سه ماه یکبار و بقیش به تشخیص خودت که چطور سرعت ترک کردن رو کنترل بکنى . تشخیص فاصله بین انجام با خودت وشناختت از بدن و روحیات درونى خویش هستش.

  از نظر روانشناسى واسه ترک هر عادت بدى که به نوعى جسم رو هم درگیر کرده باید روش ترک در یک برنامه منظم و به تشخیص خود فرد و تایید درمانگر انجام بشه.

  موفق میشى پس نگرانى لازم نیست.

  سلام….هیچ برنامه ای نباید به کسی در این مورد داده بشه…اناتومی بدن خودش برنامه رو مشخص میکنه…و فرد باید طبق بدن برنامه ریزی کنه….

  سلام آقاى دکتر
  منظور بنده همین بود ، منظور از منظم این بود که یهویى عمل اضافى یا خارج از روند کاهشى ترک انجام ندهند .
  ببخشید اگه ناقص نوشتم.

  لطفا اگه اشتباه یا ناقص نوشتم ،شما اصلاح بفرمایید .

 • سلام به همه دوستای گلم من پسری ۲۳ساله هستم که فیتنس کار میکنم و همیشه این شهوت لعنتی باعث افت کردن و حتی عقب موندن از مسابقه هام شده دیگه از امشب به کمک شما عزیزان ترک میکنم ممنونم ازتون عاشق همتون هستم.
  خدا اجرتون بده

 • سلام
  متاسفانه من چند ساله با این موضوع درگیرم…
  دفعات اول اصلا نمیدونستم که این کار گناههه و ایراد داره و حتی غسل نمیکردم
  حالا با توجه به اینکه من ی دخترم چند تا سوال دارم
  اول اینکه من هنوز شک دارم که آیا با این کار ارضا میشم یبا نه
  واینکه آیا ارضا شدن برای خانما از طزیق استشها در چه حدیه؟؟
  واینکه بعد از این کار نیت غسل چی باید باشه؟؟
  استمنا یا استشها؟؟
  مرسی
  دعا کنید آدم شم

 • سلام اقای دکتر… من الان یماه و نیم میشه که گذاشتمش کنار… و دیگه انجام ندادم.. هیچ درد ی هم ندارم… ایا میشه ترک کردن یهوییم بعدا برام مشکلی پیش بیاره؟؟واینکه من باکر هنیستم… و الان چند روزه افسرده شدم… دوستام میگن بخاطر شهوته… خودمو ارﺽا کنم… آیا درست میگن؟؟البته خب بگم من خیلی حشریم.. وسکس م اصل ا انجا م نمیدم… فقط برا اروم شدنم خو دارﺽایی میکردم. که اینم گذاشتم کنار.. البتهتو دوران خودارﺽایی هم افسردگی داشتم… ایا الان این افسردگی بخاطر شهوته؟؟????????

  سلام…اگه که یک ماه بیشتر هست خوبه ..ولی اگه درد در ناحیه واژن بود اطلاع به پزشک بدید….ولی افسردگی شما مطمعنا به خاطر خودارضایی نیست…یکی از دلایلش خودارضایی هست…ولی یک روانکاو میتونه مشکل شما رو حل کنه….

 • ایا ترک ناگهانی به غیر از درد عوارض دیگری دارد چون من الان یه ماهه که یکدفعه ترک کردم این کارو اگه به غیر از درد عوارض دیگه ای داره لطفا جواب بدین اما هنوز درد سراغم نیومده بر طبق گفته ی شما گفتم لطفا اگه کسی جوابی داره بده اگه دکتری هم هست که بهتر لطفا جواب بدین ممنون از وب سایت عالی تون

  عوارض تنکوکیک یا عوارض ماتاخر ممکنه الان حاصل نشه….و ممکنه وابسته به بدن شما و ژنتیک شما اصلا به وجود نیاد…ولی به هر صورت ممکنه روی فرزندان شما تاثیر سو بگذاره …

 • نگران نباش عزیز برادر از نظر دانشمندان اگر نمی تونی کنترل کنی کم کم این کارو بکن مثلا اول۵بابعد۳ بار بعد ۲ بار بعد ۱ بارو نگه دار بعد یهو ول کن

 • سلام،نمیدونم چی بگم فقط من دختریم ۱۵ ساله دوساله این مشکلو دارم اولا هم نمیدونستم چی هس فقط میدونستم ک لذت میبردم بعد که فهمیدم سعی میکردم به خودم بقبولونم ک اینطور نیس دم از خذا هم نزنین ک هرچی ازش خواستم کمکم نکرد فقط تو ماه رمضون اینکارو انجام ندادم د بجایی رسیدم ک از هیچی لذت نمیبرم یعنی افسرده شدم ،گفتین خوانواده ک اونا درحالت عادی هم ازم متنفرن فقط میبخوام بدونم چیکار کنم د بجایی رسیدم ک از خودم متنفرم لطفا کمکم کنین

  سلام گلم ، عزیز آجى شما وارد دنیاى نوجوانى شدى اما سعى دارى معصومیت کودکیت رو حفظ کنى .
  انجام این عمل براى رفع نیاز طبیعى بدنت هست ، اینکار نباید باعث بشه احساس شرمندگى و گناه داشته باشى . بدى اینکار در انجام زیاد و صدمه رساندن به جسم هست ، عوارض روحیش هم به علت تفاوت باورهاى مذهبى و تربیتى رایج در کشور ماست .
  چرا خیال میکنى خانواده ازت متنفر هستند ؟ مگر خانواده شما مشکل خاصى دارند ؟
  اگر امکانش رو دارى با یک روانشناس صحبت کن تا رنجى رو که تحمل میکنى به راحتى پایان بدهد.
  از خودت هم متنفر نباش ، چون مشکلت حل نمیشه و فقط رنج رو بر خودت تحمیل میکنى .
  حالا که خدا بهت کمک نکرده ، شما هم فعلا بهش کارى نداشته باش تا وقتى که مشکل بینتون حل بشه.
  موفق باشى نازنینم

  سلام مرسی از حرفات ولی این چیزیه ک واقعا هس اوناازم متنفرن،و در ضمن من د هیچی از خودم نمیدونم جز اینکه نجسم،و دیگه معصوم نیستم چون بین بچگیو بزرگی موندم،و همه اینا کل قضبه نبود وقتی ۴ ساله بودم پسرعموم اازم سواستفاده کرده و همین امسالم دخترخالم و منم مثله ی مرده متحرک نتونستم جلوشو بگیرم حالا چی بازم میگین ازخودم متنفرنباشم؟؟؟

  گلم سلام . اول اینکه نجس نیستى ، نجس شدن شرایطى داره که باید در رساله بخونى . گیریم که نیاز به تطهیر داشتى با حمام مشکلت حل میشه .
  دلیل تنفر خانوادت رو نمیدونم اما اگه حس شما درست باشه ، مشکل از اونهاست که یا خرافاتى هستند یا بیمار روانى و نیازمند درمان هستند.
  پسر عموت در حقت ظلم کرده و ظالم هست ، در صورت امکان براى تنبیهش اقدام کن .
  رفتار دختر خالت هم درست نبوده و افتادن از اونور بوم هست . دختر خالت از ترس اینکه پسر جماعت بهش صدمه نزنند دچار مشکل شده و نیازش براى ارضاء شدن رو با شما برطرف کرده که هر دوش نادرسته ، شما اگه واقعا از اینکارا متنفرى ، دیگه به دختر خالت رو نده و تهدید کن رفتارش رو گزارش میدى ، میتونى با واسطه یک دوست و کمک از مادرش با مراجع قانونى و یک وکیل مشکلت رو حل کنى .
  این حرفم تکراریه ، اما شما وقتى در روز بارانى خیس و گل مالى میشى ، فورا میرى زیر دوش و خودت رو میشورى .همینطور لباست رو ، در مواردى که از نظر ذهنى دچار آلودگى شدى هم بدین صورت عمل کن . پیشنهاد میدم با حمام و تطهیر جسمت حتى اگه لازم ندارى ، حس پاکى رو دوباره به خودت بچشانى .
  پشتکار لازم هست اما موفق میشى نازنینم .

 • سلام لطفا جواب بدید
  عوارض خود ارضایی روی صورت بعد از یک ماه از بین میره

 • باعرض سلام ب همه شما دوستان من یک دانشجوی ۲۵ساله هستم حدود۷ساله ک این کارروانجام میدم من درشیراز تنها زندگی میکنم من۴ساله قبل یک بار(گی) کردم وتاسال۹۳ خودارضایی نکردم اما ب محض برگشتن ب شیراز وتنها شدن دوباره خودارضایی روشروع کردم ک ب ۵یا۶بارهم درروز میرسید اگه میشه خیلی زود بگید چیکارکنم _______________________.

 • سلام من جوان ۲۵ ساله ای هستم که ۶ ساله دچار خود ارضایی شده ام مثل غذا و آب برایم ضروری شده و نتونستم ترکش کنم هر گاه بعد از این گناه آرزوی خودکشی میکنم و توبه زیاد و خیلی ضعیف شده ام و ذهنم کند شده که از چهره افتضاح شده ام و قابل تشخیص خواهش میکنم خواهش میکنم خواهش میکنم یک راه بسیار بسیار مناسب به من پیشنهاد بدید تا بتونم با این عمل کثیف که شب ها خوابمو گرفته از بس خواب شیطان و سیاهی و سقوط از ارتفاع و … در خواب می بینم نجاتم بدید خواهش میکنم خواهش می کنم منو از باتلاق کناه کبیره نجاتم بدید …………….

  سلام دوست عزیز…اول اینکه همیشه به یاد داشته باش خودارضایی چنان تاثیری روی مغزت میزلره ک قابل بازگشت نیست. . دوم اینو به یاد داشته باش با این سن ۲۵ سالگی با این ذهن ضعیف نمیتونی زندگتیو عوض کنی ….بعد از این ک به عاقبت کاری ک داری میکنی و تاثیراتی ک روی زندگیه آیندت میزاره فکر کردی،نتیجه ی فکرتو روی کاغذ بنویس و هر روز واسه خودت بخون .. .مخصوصا زمانی ک میخواستی این کار زشت رو بکونی …بعد از چند وقت این عادت بد از ذهن پاک میشه .. امیدوارم موفق بشی

 • سلام.من در این لحظه و ساعت تصمیم به ترک گرفتم برای اخرین بار و از خدا و اما زمان میخوام اگر واقعا هستن کمکم کنن چون من هیچ کس را ندارم

 • من مدتی هست نزدیک ۹ روز که خودارضایی نمی کنم. چه طور عوارضشو کامل جبران کنم؟ با ورزش میشه؟

  سلام داداشم ، نگران نباش . ورزش خیلى مفید هستش . اگر درد زیاد داشتى به پزشک مراجعه کن . امیدوارم هیچ عارضه اى نداشته باشى . نگرانى رو از خودت دور کن.
  موفق باشى

 • سلام 🙁 من خسته شدم کمکم کنید..تروخدا 🙁

 • سلام من نزدیک به یک سال بود که این عمل زشت و ناپسند رو انجام میدادم ولی بعد از خوندن این مطلب به خودم گفتم تا کجا؟ تا کی؟ تا کی گناه بکنم و بدن خودمو نابود کنم واقعا از این کارام پشیمونم به کسایی که تازه گرفتار این بلا شدن توصیه می کنم که هر چه زودتر این عملو کناز بزارن تا بعدا براشون سخت نشه و کسایی هم که خیلی وقته این کارو انجام میدن ماهیرو هر وقت از آب بگیری تازست من که از همین روز و همین ساعت تصمیم گرفتم پاک بشم امیدوارم خدا کمکم کنه و بخاطر این همه گناه منو ببخشه امیدوارم همه کسانی که این اعتیاد رو پیدا کردن پاک بشن ببخشید که سرتونو درد آوردم دعام کنید.
  خداحافظ

 • وقتی داشتم مطلب قبلی رو مینوشتم انقدر گرفته و پشیمون بودم که حتی یادم رفت تشکر کنم واقعا خیلی خیلی ممنونم از این مطلب و سایت خوبتون واقعا بعد از درد دل کردن سبک شدم و ذهنم خیلی آزاد شده خداشاهده که تا الان که کلاس نهمم معدلم از ۱۹ پایین نرفته ولی پارسال به دلیل انجام همین کار امتحان پایانی ریاضی ۱۲٫۵ گرفتم فقط می تونم بگم ترک کنید ترک کنید ترک کنید مطمئن باشید آخر این کار بجز پشیمونی وه ضرر چیزی نیست هیچی

 • کمکم کنید

 • با سلام .من ۱۵سالمه و یک تا دوسال هستش که استمنا میکنم .نزدیک ۲۰روز هست که ترک کردم .میخواستم بدونم عوارضش از بین می ره یا نه .ممنون میشم اگه جواب بدید

  سلام ، نگران نباش داداش گلم شما هنوز نوجوان هستى و بدنت قوى هستش ، ورزش همیشگى یادت نره ، میوه جات و سبزیجات تازه فراموشت نشه ، شیر و لبنیات به مقدار کافى ، نان و غلات و پروتئین هم در حد نیاز براى رشد بدن.
  موفق باشى

 • سلام به همگی.میخوام بگم این یک اشتباهه که بعضی دوستان میگن:میزان مصرف کالری روزانه رو کم کنند،دوستان این حرف رو میزنم و نمی خوام ۱۰۰نفر بلند شن بگن تو هیچ اطلاعاتی در این مورد نداری. درسته ندارم اما به یک بار امتحانش می ارزه:اکثر عزیزانی که این کارو میکنند لاغرند این دوستان میتونن با یکم چاق کردن خودشون به هرطریقی حتی با داور (هرچند این دارو ها مضرند)باعث میشه شهوت در اونها کاهش پیدا کنه.بخدا یک بار امتحانش ضرر نداره. (با تجربه ثابت شده)

 • سلام به همگی
  امیدوارم مشکلتون حل بشه فقط باید توکل کنین و ازش بخواین

 • اگر بندگان گنه کارم بدانند چقدر مشتاق توبه وبازگشت انها هستم از شدت شوق می مردند

 • حالم از خودم و زندگیم بهم میخوره.لعنت ب هرچی تلگرام و اینستا.ی مدت ترک بودم شاید ی چن سال الان بازم شروع شده.هی پشیمون میشم هی یادم میره.من میدومم درست بشو نیستم اخه ی بار دو بار چن بار دیگ.فقط مرگ میتونه نجاتم بده.ارزو کنید راحت بشم

 • آدم هرچقدرم توگناه غرق بشه بازم خدامیبخشه؟

 • به نام خداوند بخشنده مهربان
  شاید زبانم بند آمده است شاید چند بار سخنانمو پاک کنم از اول بنویسم سرچشمه این همه شاید از این است که نمی دانم چگون این مطلب رو به شما بگویم ……باید بگویم سن فحشا و خود ارضایی به کودکان ده ساله رسیده و این کاهش سن همین طور رو به کاهش هست کودکانی که از دهانشان هر چیزی که شرم دارد بیرون می آید ریشه اصلی آن غربی هایی هستند که اخلاق و انسانیت کنار گزاشته و با سیاست به جلو میروند من در مورد فیلم ها و عکس ها و حتی بازی هایی صحبت میکنم که شخصیت های آن «که با حیوان برابری میکند»اندام ها خصوصی خود را به نمایش گزاشته و دیگران را منحرف کرده و ریشه فرهنگ ایرانی و اسلامی در ایران نابود میکنند ریشه حل این مشکل فقط با انقلاب گسترده انجام میشود که پدر و مادر ها صورت میگره باید مواظب کودک نوجوان و جوان خود باشید کودکان و نوجوانان نباید تلفن همراه و اینترنت داشته باشند اگر برای کودکان یا نوجوان خود یارانه میخرید حتما یارانه را در اتاق خود بگزارید «یعنی اینکه یارانه در منطقه ای بگزارید که صفحه نمایش آن را کامل ببینید»و مواظب فرزند خود باشید و همیشه گوش به زنگ باشید اگر فهمیدید که فرزندتان به بلوق زودرس رسید حتما با او صحبت کنید در واقع با انجام دادن این کار ها نسل آینده نجات میدهید و در خصوص نوجوان و جوان و حتی کودکانی که به دام این مرض افتاده اند باید بگویم که مشکل خود را به خدا بگویید هر وقت میل به ارضا شدن پیدا میکنید جلوی قبله زانو زده و با خدا درد و دل کنید و این را فراموش نکنید که انحراف جنسی همه ی آرزو ی مهم شما را از شما خواهد گرفت

 • سلاااام من الان یه سوال دارم در حال حاضر کسی هست جواب بده؟؟؟؟

 • سلام دوستان
  من خدارو قسم کرده بودم که دیگه این کارو نکنم۲هفته ای بود که تمیز و پاک بودم وواقعلا لذت میبردم از تمیزی اما امروز متاسفانه انجام دوباره ی این کار شدم ولی امروز میخواهم دیگر این عمل بد رو نکنم خدارو قسم میکنم دوستان گلم من به همه ی شماارزوی موفقیت دارم من شمارو دعا میکنم شما هم منو و انشالله این عمل بد رو ترک خواهیم کرد
  یا علی سسنن مدد ای امام حسین بخیشده گناه ایشددیم دای المیه جاغام

  برو به سایت چهل توبه .وترک گناه اونجا میتونی ترک کنی

 • سلام به داداشام . من چند تا راه حل دارم که امیدوارم به دردتون بخوره.۱:وقتی فکر خودارضایی به سرت زد سریع تو اینترنت سرچ کن عواقب خودارضایی رو بعد کلا دیگه از سرت می پره۲:وقتی میری حمام سعی کن بدن لخت خودت رو کم ببینی حمامت بیشتر از ۲۰دقیقه طول نکشه زیر دوش خیلی کم وایسا و اگر قادری در حموم رو کمی باز بزار که حس کنی یکی داره میبینتت۳: اصلا جای خلوت نباش۴:اصلا نزار فکرت هرجایی که می خواد بره و وقتی به فکر خودارضایی افتادی یه یاعلی بگو ۵:به هیچ عنوان با خود ارضایی اراده خودت رو سست نکن .مثال وقتی می خوای اینکار رو انجام بدی اصلا نگو این بار رو انجام میدم بعد دیگه نمی کنم ۶:از مطالب شهوت انگیز و مکان هایی که فکر این کار رو تو سرت میندازه دوری کن و اخرش یه نذری کن که این کارو کردی ادا کنی.امیدوارم که موفق باشید

 • سلام ستاره جان من از۱۵س دچارش شدم تاالان ک ۲۳س!قبول کن ک کارفوق العاده سختیه واقعامیخام بذارم کنارولی متاسفانه اینقدرجامعه ب صورت تساعدی روب فسادو بی بندوباری پیش میره ک حتی خودموب شدت بابت اینک ایرانی ام سرزنش میکنم….کی میخایم
  ی مقداری پیشرفت کنیم…دلم خیلی پره خسته شدم ازهمه چی…دیگ دنبال زندگی کردن نیسم…فقط میخام بمیرم…برای همه چی…خیلی دوس دارم ازدواج کنم ولی هرچی کارمیکنم چیزی عایدم نمیشه…همش فقط شده سختی.
  ممنون ازهمتون

 • سلام و عرض ادب خدمت تمامیه جوونای مملکتم بنده از خدا ۳۰ سال عمر گرفتم خدارو شکر به این مشکل دچار نشدم چون اینقد مشکلات از نوجوونی و جوانی سرم ریخته بود وقت نمیکردم سرمو بخارونم چه برسه بشینم حالا دیگه خودارضایی کنم البته مشکلات الانم ولم نمیکنه ولی خداروشکر داریم میسازیم شاید اینم تقدیره الهی باشه بعدها بهتر شه زندگیم شما دوستای گلم از خودارضایی رنج میبرید من از عصبی بودن خودم رنج میبرم خداشاهده عصبی بودن و پرخاشگری کردن دسته کمی از این ویرووس خود ارضایی نداره اینم از دیدگاه من یه نوع مشکله.من از خوانواده ی مذهبی هستم که برعکس خوانوادم من علاقه ایی به نماز و قران و اینجور چیزا نداشتم ولی هیچ وقت هم بی احترامی نکردم عقیده های خودم رو داشتم تا اینکه یه روز از یه مشکله خیلی بزرگ داشتم حرص میخوردم و داد و بیداد میکردم وفوش به زمین و اسمون میدادم مادرم خیلی اروم گفت چرا نمیایی یه دو کلام من باهات حرف بزنم شاید اروم شی از اون جایی که همه به مادراشون احترام میزارن ما نشستیم مادرمون باهامون صحبت کنه گفت این قران و بگیر نمیخواد عربی شو بخونی فارسی بخون که هم تو راحت تری هم من متوجه بشم داری چی میگی خلاصه بگم دیگه نشستم قران خوندم به خودم اومدم دیدم نزدیکای ۱۰ ۱۲ صفحه خوندم بدون اینکه متوجه بشم و چه حسه خوبی ازش گرفتم انگاری ابی بود که ریختی رو اتیش نه تنها دیگه عصبی و پرخاشگری نمیکردم بلکه مشکلاتمم یواش یواش داشت به خواست خدا درست میشد چون باورش کردم به خودم گفتم وقتی کلام خدا اینقد منو اروم میکنه برای چی بهش رو نیارم به جای اینکه دو ساعت برم تو اینستگرام و تلگرامو اینا که همشم شده مزخرف بشینم یه دوخط قران بخونم تا هم اعصابم اروم شه هم مشکلاتم درست شه .. نمیخوام تعریف از خود بکنم الان نزدیکای دوسال به قران پناه بردم نمیدونید چه تاثیره درجه یک و عالی داره نشده من تو یه مهمونی نشده نرم جمع رو روده بر نکنم از خنده در صورتی که همه تعجب میکردن امیر چی بود چی شد الان مثلن دعوتم میکنن مهمونی میگم کار دارم نمیام طرفو غم عالم میگیره .دوستام هم همینطور قبلن منو با خودشون مسافرت نمیبردن میگفتم عینه این پیره زنا غرغر میکنه امیر بد سفره ..الان جوری شده میگن اگه با ما مسافرت نیایی ما هم نمیریم …. منظورم به اینه که قلب ادم از بدی و دروغ و هوس های بد دور میشه با قران خوندن سعی کنید اروم شید لااقل روزی یه صفحه معنیشو بخونید الان هم دیر نشده پاشو بپر حموم یه دوش بگیر وضو هم بگیر بشین با خودت طی کن روزی حداقل یه صفحه قران بخونی اونموقع تاثیرشو خودت ببین که مثل من بیایی اینجا کامنت بزاری که ببینیم خدارو شکر خوب شدی به امید هر چه زودتر خوب شدن شما دوستای گلم به امید خدا یاعلی مدد

 • سلام من یه پسرم تقریبا از چهارم ابتدایی خود ار ضای میکردم به قران لاف نمی زنم الان دارم میریم به سوم هنرستان تقریبا هشت سال هست کمرم خم شده صورت جوش زده چشمام نمی بینه گوش هردم صدای سوت کشیدن می ده زانوهام سست شده کم کم لاه های شکمم داره خط میوفته هشت ساله روزی دوبار میزنم حتی ۵ بار هم زده ام دستامم میلرزه بعضی وقتا نمی تونم حرف بزنم به قران شوخی نمی کنم حتی کبوتر های محلمونم تو ذهنم کردم واقعا دارم میمیرم روزی ۵ بار حمام میرم طوری که ۲۰۰ هزار قبض اب اومده کم کم دارم توهم میزنم کاش به جای خود ارضایی معتاد تریاک بودم این از مواد مخدرم بدتره برا مواد محل می خواد ساقی می خواد پول می خواد ولی واسه خود ارضایی دستات کافین زندگیم به فاک رفته خدا به کسایی که این وضعیت رو درست کردن نعلت کنه یه برادر بزرگتر از خودمم دارم که وضعش از من خراب تره فقط اگه اول راهین ترک کنین الانم بغض تو گلوم گیرکردهههههههههههههههه

  دوست عزیزم من کامنت اینجا گذاشتم بازم برای شما میزارم چون دوست ندارم هموطنم گریه کنه در صورتی که این مشکل راحت از اون چیزیه که فکر میکنی به عنوان یه برادر کوچیکتر بهت میگم چیزی که میگم رو امتهان کن ضرر نداره همیشه سعی کن چیزایی که دیگران بهت میگن با دل و جون گوش بدی البته اگه خودت مایل به انجام اون کار هستی اولین کاری که میکنی اینه بلند شو برو دوش بگیر خیلی سریع یعنی کلن ۵ دقیقه هم نشه غسل کن که نجس نباشی بیا بیرون اگر هم غسل بلد نیستی من بخوام اینجا برات توضیح بدم خیلی طولانی میشه حوصلت هم سر میره برو تو اینترنت بزن غسل جنابت همرو مو به مو برات توضیح داده وقتی که غسلتو انجام دادی بشین یاسین رو بخون تا هر جایی که حوصله داری بخون بیشتر سعی کن فارسیشو بخونی وقتی که تموم شد قرانت.سعی کن خودت رو با چیز هایی که میگم تو طول روز سرگرم کنی .بازی انلاین .حل کردن جدول.خوندن بیوگرافی های بازیگران یا خواننده های مورده علاقت .اگه ساز داری اهنگ بزن روش بخون .ترانه بنویس هر چی دوست داری بنویس حالا مهم نیست میخواد عاشقی باشه خیانت باشه طنز باشه خلاصه مشغول نوشتن باش .اگه رفیقایی داری که باهاشون بیرون میری به دختر تیکه میندازن یا حرف هایی میزنن که دوباره تو رو تحریک میکنن دوری کن نمیگم کلن قطع رابطه کن دوری و دوستیش کن تا وقتی که بهتر شی اگه سرکار میری تو محل کارت با هندزفری اهنگ گوش بده اهنگ هایی رو گلچین کن که دیگه نزنی اهنگ بعدی خیلی تاثیر داره .اگر هم دانشگاه میری سعی کن خیلی با دخترا اداب و معاشرت نداشته باشی البته واسه مدت کوتاهی تا وقتی که بهتر شی و اینقدر قدرت نفستو بالا ببری که دیگه لازم نباشه خود ارضایی کنی .خلاصه هزار تا کار هست که میتونی انجام بدی حتی اگه دست و پال خالی هم داشته باشی این کارایی که بهت میگم رو یه فرده خیلی تهی دست هم میتونه انجام بده منظور دارم میگم از این ادما نباشی که پول رو بهونه کنی یعنی بگی چون من دست و پالم خالیه نباید برم بیرون و از این جور بهانه های بنی اسراییلی فقط روزی یک صفحه قران خوندنتو فراموش نکن ..اگه اهل نماز و قران و اینجور چیزا نیستی یا وقتی هم میخونی مورده مسخره یا تیکه های مردم قرار میگیری برات مهم نباشه واسه خودت زندگی کن این مردم خدارو هم مسخره میکنن تو که دیگه بندشی اخه از این موردها زیاد پیش میاد طرف داره قران میخونه بهش تیکه میندازن حاج اقا خسته نباشی یا مثلن حاجی یه استخاره هم واسه ما بگیر یا چی شده مسلمون شدی از این جور حرفای مفت در کل گفتم که برات هیچ چیز مهم نباشه اگه بچه سوسول هم هستی از اینایی که موهارو فشن میکنن و عشقه جوونی دارن ولی قرانت رو بخون عرض کردم برات مهم نباشه خدا با ذاتت کار داره نه ظاهرت به امید بهتر شدنت یا علی پیروز باشی

  میثم جان کامنت های دوستان رو هم بخون اونم بی تاثیر نیست

 • سلام آیا برای قبل ازدواج بکارت رو معاینه میکنن و گواهی میدن؟؟؟

 • سلام دوستان من خیلی ناراحتم واقعا یعنی چی؟؟؟ به نظر من خانما درست بگردن اقایون انقد اینجوری نمیکنن خانما هم همین طور ناخوداگاه که بی اف داشته باشی به این کار اشتباه دست میزنی اما از نظر من سرگرم شدن به کارای دیگه خیلی اهمیت داره…..

 • سلام ببخشید من واقعا نمیدونم اینجا کی جواب میده ولی میخاستم یکم راهنماییم کنید من زیاد دست به این کار نمیزنم یعنی حوصلشو ندارم فقط بعضی وقتا واقعا دست خودم نیست انجام میدم دلیلشم استرس زیادیه که دارم احساس میکنم بعدش اروم میشم کنکور دارم خیلی حرص میخورم از این ورم با یکی هستم که خیلی دوسم داره ولی من ازش متنفرم خانوادم خیلی گیرن واقعا سردرگمم نمیدونم چیکار کنم قضیه اصلا اون نیست اگه بخام میتونم انجام ندم اما زشت میشم اخه من خیلی غیافمو دوس دارم روم چه تاثیری میزاره شاید ماهی۴بار بشه معمولا تو بیکاریم اینجوری میشه کسی خونه نیست احساس میکنم خیلی بنده ی کثیفیم چیکار کنم به ارامش برسم لطفا کمک کنید…..

 • سلام
  من چند ساله که این کار رو انجام میدادم الان ۲۴ سالمه و میخوام چند واقعیت رو بهتون بگم . اول اینکه اینکار واقعا واقعا واقعا ضرر داره توی بعضیا سایتا میخونیم و میبینیم و یا از بعضیا میشنویم که این کار هیچ مشکلی درست نمیکنه و … ولی من به شما قول میدم که اگه این کار رو انجام بدین به بیماری دچار میشیدو مطمئن باشید که خودتون هم یه روز بهش میرسید ولی ممکنه اون زمان بهترین موقعیت های زندگیتون از دست رفته باشه. اینجا میخوام به چند تاش که سر خودم اومده اشاره کنم .
  قبل از اون باید بگم که این موارد بر اثر تلقین های ذهنی خودم نبوده چرا که بعضی ها فکر میکنن بعضی از عوارض به دلیل نوع تلقین و ذهنیت ما نسبت به این کار برمیگرده مثل ضعف حافظه که برخی از افراد میگن چون تو فکر میکنی که با این کار حافظت ضعیف میشه به دلیل تلقینی که به خودت کردی حافظت کم شده که این مسئله در این مورد به هیچ عنوان صدق نمیکنه بلکه واقعا حافظه رو ضعیف میکنه .(نزدیک به ۱۰۰ کتاب روانشناسی خوندم و با علم تلقین به نفس آشنا هستم )
  خب بریم سراغ عوارض :
  ۱- زود رنجی (خیلی زود ناراحت میشی )
  ۲- عصبانیت (خیلی زود عصبانی میشی )
  ۳- افسردگی (به نظر خودم مهمترین علت برای ترک همینه )
  ۴-ضعیف شدن بدن ( زود به زود مریض میشی مخصوصا سرماخوردگی )
  ۵ – بی نشاطی (بی حال میشی در حالی که دیگر جوونای هم سنت دارن از جوونیشون لذت میرن : ورزش میکنن . درس میخونن .کار و تلاش میکنن . رقابت میکنن و … و در کل خوشحالن )
  ۶- ضعیف شدن حافظه ( خیالت راحت باشه اگه حافظت هنوز خوبه دیر نشده که بهش برسی )
  ۷ – لاغری (مخصوصا صورت )
  ۸ – بدن شکل شدن بدن ( حتی اگه بری باشگاه و بدنت حجم بیاره و یا کم کنه بازم دلچسب و جذاب نیستی و اگه به نظر خودت استیل بدنیت خوبه ترک که کنی صد برابر جذاب تر میشی )
  ۹ – بی انگیزگی (باور کنین تمام اصول روانشناسی رو روی خودم پیاد کردم که برای زندگیم انگیزه درست کنم نشد حتی از مشاوران و روانشناسهایی هم کمک گرفتم ولی بازم جواب نداد اینکار مثل این میمونه که انگیزه ها رو از داخل میکشه به اشخاصی کمک کردم که بتونن هدفمند زندگی کنن و شاد باشن ولی خودم توش مونده بودمدر ضمن یکبار از طرف مرکز مشاوره دانشگاهمون لوح تقدیر گرفتم و به عنوان دانشجوی نمونه از طرف مرکز مشاوره و روانشناسی انتخاب شدم و… )
  ۱۰-دور شدن از خدا ( اگه این کار رو میکنی خیلی برات معنی و مفهوم خاصی نداره و اگه الان هنوز میدونی خدا چیه و دوسش داری و این کار رو هم میکنی با ادامه دادنش اینقدر دور میشی از خدا که کم کم معنی دور شدن از خدا برات بی مفهوم و بی معنی میشه)
  ۱۱- تنگی نفس (این یکی واقعا وحشتناکه . چند شب با بابام نصف شب نفسم بالا نمیومد و میرفتیم دکتر . ساعت ۲ و ۳ و … بعضی شب ها دو سه بار میرفتیم . پیش فوق تخصص قلب رفتم گفت مشکلی نداری . متخصص ریه هم همینو گفت .بعد که خودم فهمیدم مشکل از کجاست به ستارالعیوب بودن خدا پی بردم . بعضی شبها موقع خواب نفسم میگرفت و تا صبح مجبور بودم بیدار بمونم و … واقعا به خاطرش اذیت شدم )
  ۱۲ – پایین اومدن اعتماد به نفس
  ۱۳ – کم اشتهایی
  ۱۴- از بین رفتن محبوبیت (خیلی برات ارزش قایل نمیشن اینو میشه گفت به دلیل پایین اومدن عزت نفسه . خودت وقتی واسه خودت ارزش قایل نمیشی و اینکار رو میکنی از دیگران چه انتظاری داری )
  و در آخر باید بگم بعضیها شاید کم و بیش این عوارض رو توی خودشون ببینن ولی در کل مطمئن باشید که عوارض سختی داره. بعضی از سایتا مخصوصا سایتای خارجی میگن اینکار اگه به صورت اعتیاد در نیاد مشکلی نداره ( که اصلا اینطور نیست ) اینا همونایی هستن که ازدواج با حیوانات مثل سگ رو هم توی محضر ثبت ازدواجشون ثبت میکنن و به رسیمیت میشناسن این تیکه اخر رو واسه اونایی گفتم که خیلی عشق الگو گرفتن از غرب رو دارن در ضمن اونا هم تاثیرهای مخرب ذهنی رو تایید کردن .
  چند راهکار به نظر خودم واسه ترک :
  ۱٫هر وقت وسوسه شدی پاشو ورزش کن ( اگه هر روز شدی پس باید هر روز ورزش کنی ) حداقل ورزش ممکن میتونه طناب زنی باشه
  ۲٫سایت و فیلم و عکس مستهجن کاملا ممنوع
  ۳٫ نماز (نمازهای واجبت رو بخون خیلی کمک میکنه . هر وقت وسوسه شدی پاشو دو رکعت نماز به نیت توبه و یا شکرگزاری بخون بعد ورزش کن )
  ۴٫انتخاب هدف و برنامه ریزی روزانه و هفتگی و در کل سعی کن وقت ازاد نداشته باشی حتی برای تفریحت هم برنامه ریزی کن
  ۵٫هر وقت دوباره انجام دادی دوباره از اول شروع کن ولی مصمم تر و هیچ وقت نا امید نشو و در ضمن به این امید هم نباش که اینبار و فقط اینبار اینکار رو میکنم و بعدش دیگه توبه (سر خودتو شیره نمال ) این مورد ۵ در صورت لغزش احتمالی بود . اگه خوب رعایت کنین لغزشی در کار نیست ان شاءالله
  ۶٫ خودتون روش ابداع کنید .
  موفق و پیروز و شاد باشید.

 • مرسی اقای پسر عالی بود با خوندن این مطلب …… متوجه شدم که کلا ترک کنم مرسی عالی و مفید بود. بازم ممنون.

  یه پسر
  خیالتون راحت باشه به مرور عوارضش از بین میره ولی بلافاصله بعد از ترک نباید انتظار داشته باشین که دیگه شما رفتین توی اوج ملکوت و الان فرشته ها میان و کفشاتون رو جفت میکنن و …
  با این کار کاری رو که نباید انجام میدادیم و برامون مضر بود رو ترک کردیم همین ولی مطمین باشید با ترک گناه از طرف خدا بهتون پاداش داده میشه و خیالتون راحت عوارضش از بین میره

 • فقط باز یه چیز ذهنمو مشغول میکنه چند وقت انجام ندم باز حافضم به حالت اول برمیگرده؟؟؟؟ این برام تو این موقعیت خیلی اهمیت داره ……

 • برادران من سعی کنید زیاد با خودتان زور آزمائی و از
  بین نبرید اطاعت از امامان معصومین بروید ثیقه موقت کنید تا از گناه در امان باشید

 • کارم اینه خیابون متر میکنم 🙂 حس و حال هیچیم ندارم حالا تو میخوای بگو رد داده دیووووونس ۱۷ سالم ۱ ساله خود ارضایی گرفته منو پااااچیدم نه ؟
  الانم دارم اینجا تایپ میکنم واسه اینه که کسی نیست حرف بزنم 🙂 جالبه نه ؟ یه جوون واسه چی باید اینجوری باشه
  بگزریییم …………. دختر خانم اقا پسر ناموووسا این کارو بزارید کنار

 • اقای صمد چی میگین؟؟؟ صیغه……. حتما منم میتونم خخخخخ منکه الانم پاکم خیلی هم حالم خوبهههه واین ۱۷ساله منم مثل خودتم ….. خودتو مشغول کنی دیگه انجام نمیدی …. امیدوارم همگی موفق باشید.

 • با سلام سارا خانم خدا تنها آفریننده هستی نیست بلکه معنی هستی نیز هست .. امید به زندگی را از دست ندهید چراکه پشت هر ظلماتی روشنائی نهفته است.
  ( برای شنا کردن به سمت مخالف رودخانه قدرت و جرات لازم است و گرنه هر ماهی مرده ای هم می تواند از طرف موافق جریان آب حرکت کند. …موفق و پیروز باشید.

 • میخواستم ببینم آثار خور ارضایی بعد از ترک از روی آلت و بیضه ها از بین میرود

 • سلام اقای صمد ممنون از این نوشته ی قشنگ ….. عالی بود البته من یه معذرت خواهی هم باید از شمابکنم بابت اینکه اگه از مطلب بالای من ناراحت شدین من الان خیلی وقته که پاکم خداروشکر فقط اگه ناراحت شدین به کلمه ی صیغه خندیدم معذرت میخام حلالم کنید ولی من منظورم این نبودکه صیغه بده اما میگم بهتره اقایون امکاناته ازدواجو فراهم کنن و دختر خانم هایی هم که مثل من سنشون زیاد نیس و واس ازدواجشون تقریبا زود به خدا نزدیک بشن …. مرسی انشالا شما هم همیشه موفق وموید باشید.

 • اهان حواسم نبود …… خطاب به یه پسر: سلام ممنونم از شما به خاطر این دلداری و امیدواری درسته خداروشکر من زیاد درگیر این قضیه به طور وحشتناک نبودم که عوارضش بیاد سراغم اما همون گاهگداری هم عصبیم میکرد ومتنفر از خودم الان که پاکم میگم ارامش الانمو با هیچی عوض نمیکنم مرسی از شما بله صد در صد عوارضش میره الحق که لوح تقدیرشایستتونه …..

 • با سلام سارا باور کن از ته دل میگم از روی ناراحتی کلمه صیغه را بکار بردم چون به قول شما این آقایان
  ……….به غیر از این کلمه راهکاری و امکاناتی برای ما جوانها نگذاشته و نخواهند گذاشت همه ما به نوعی با این موضوع گرفتار و ناراحتیم . خدا به همه ما رحم کند . ( تا شقایق هست زندگی باید کرد )
  آن اراده قوی که داری قابل قدردانیست شاد باشی

 • اقای صمد درسته …. پسرا به خاطر موضوعات مختلفی اعم از بیحجابی خانمها <دیدن چیزهایی که باعث تحریک میشه <وخیلی چیز ها که اینجا نمیشه گفت درگیرش هستن یکیش میتونه ازدواج باشه موارد دیگه مثل سرگرم کردن خودشون که خیلی راهگشاس میتونن دیگه این کارو انجام ندن واقعا خدا به هممون رحم کنه …. مرسی شما هم میتونید اراده قوی داشته باشین من اونقدری که باید داشته باشم هنوز ندارماااا ….

 • سلام دوستان عزیز امیدوارم هر کجای دنیای که هستید روز خوبی داشته باشید…
  من فکر کنم ۴ سال یا ۵ سالی میشه این کارو انجام میدم ووقتی که این کارو می کنم همیشه پشیمان میشم همیشه با ی جوری میخوام این کارو دیگه انجام ندم قسم میخورم یا ی چیزی نظر می کنم تا دیگه این کارو نکنم وللللللللللیی باز نمیشه ای خدایا چیکار کنم این چه دردیه توبه می کنم خدایا ببخش منو ای کاش خدا حرفامو بشنوه ولی من که از شیطان بد هستم نعلت به این روزگار نعلت
  ولی از همین الان یعنی روز دوشنبه سال ۹۵ -۸-۳
  قول میدم ترک کنم
  شیطان دیگه میخوام باهات مبارزه کنم اماده باش
  من گفتم یا علی شروع کردم کسانی که ب این درد مبتلا شدن بگن یا علی

 • با سلام سارا خانم تحریک شدن انسان نسبت به این موضوع یک امر طبیعی است من از مسولین بااصطلاح مملکت میپرسم چرا میل جنسی باید سرکوب شود خدا میل جنسی را در وجود انسان قرارداده تا ارضائ شود نوعی لذت در آن برای انسان قرار داده است نه اینکه با رژیم غذائی وبا انواع برنامه ها و شرکت در مراسم هائی که میگویند از بین رود

 • سلاااااامممممممممم اقا صمد ببخشید من شاید خیلی فضولم یا خیلی کنجکاو یاخیلی پرووو… نمیدونم اسمشو چی میزارین میفهمم چی میگین معلومه که باید تحریک بشیم وباید لذت بریم اما قضیه الان توی اینجا خود ارضایی به نظر شما وقتی به خودمون دست میزنیم لذت داره؟؟؟؟ عمرا به خدا ادم از خودش متنفر میشه عصبی میشه هزارتا کار دیگه … حالا گناهشم بیخیال بشیم انقد ضررو چیکارکنیم خب به خاطر همین موضوع که قران میگه با ازدواج کردن خودتونو راحت کنین شاید الان بگی داره چرت میگه ولی نه این طور نیس میدونی چررا؟؟؟ چون سفارش اماما هم به خانواده ها همینه که بستر ازدواجو فراهم کنین واسه فرزندانتون حالا خانواده هم فراهم کنه مشکل مالیو هزارتا چیز دیگه اقایون بهونه میکنن… کسی الان متاسفانه تو این دوره زمونه به فکر درستش نیسن ببخشیناااا ولی یه پسرایی هستن که همه جوره واسه تشکیل یه زندگی امادگی دارن ولی انقد شهوت حیوانیشون بالاس که فقط بلدن ۲ روز با یکی باشن خودشونو خالی کنن بعد برن سراغ یکی دیگه … یه همچین ادمایی ازدواجو میخان چیکار؟؟ من صحبتم با ادمایی که دوس دارن از این کار خلاص بشن خسته شدن ناراحتن و…. مسولین چیکار دارن به نظرت؟؟ خب ازدواج میگین نه سرگرم شدن هست میگین نه و مشکلات زیادی که میاره نمیدونم والا حالا فکر نکنین من اینجا مامان بزرگ شدم نصیحت میکنم نه منم بعضی موقع ها مثل همه ی دخترااا احتیاج دارم ولی شاید ما نسبت به اقایون مقاوم تریم ومیتونیم انجامش ندیم نمیدونم حالا ببخشید زیاد پرحرفی کردم معذرت …

 • با سلام سارا خانم همه ما مسلمانیم ودر یک کشور اسلامی زندگی میکنیم و نسبت به نظریه و فرمایشات امامان هم اعتقاد داریم . اما در زندگی کنونی جوانان دیواریست (به بلندی دیوار چین ) که نمتوان از آن موانع به راحتی عبور وبه مقصد رسید وبه سفارشات امامان لبیک گفت .
  آن موانع ها عبارتند از:
  مشگلات اقتصادی–تشریفات و رسوم غلط–افزایش توقعات—نداشتن خواستگار مناسب –بلا بودن هزینه های عقد–مشگلات مسسسسسسکن –که مواردهائی است که مانع ازدواج جوانان وجود دارد و دختر و پسر ها معیار مشخصی برای ازدواج ندارند و نمی دانند که همسر آینده آنها چه خصوصیاتی داشته باشند گرچه درست است سایت در خصوص درمان خود ارضائی است اما اگر درست این موضوع ریشه یابی شود به نظریه من خواهی رسید من نمیخوام مثل آخوندها بالای منبر رفته وموعظه کنم من هم مثل شما از نسل جوانان این مملکتم و گریبانگیر این موضوع و به قول شما نه می خوام پدر بزرگی کنم ام نظر بنده این است که موضوع و مشکل جوانان باید ریشه بابی شده و چاره ای برای نسل جوانان فراهم شود والا با گذاشتن نظریه در خصوص درمان ارضا جنسی موضوع حل شدنی نیست خدا بحق پنج تن آل عبا همه مارا نجات وختم به خیر کنه و بنده هم از نظریات شما تشکر میکنم دلتان شاد ولبتان خندان عامین یا رب العالمین

  موافقم

 • با سلام
  منکه گیجم بخدا گیجم نمیدونم چی کنم
  خود ارضایی نکنم
  رابطه برقرار نکنم
  ازدواج نمیتونم بکنم
  من خودم خیلی خود ارضایی کردم و هنوزم میکنم
  نه اینکه افتخار کنم
  ولی خوب جزئی از وجودمه نیازمه
  بابا یکم درکمون کنید
  همش یه مشت حرف بیخود میزنن و بعدشم رد میشنو میرن
  بعد میگن میدونید چرا بارون نمیاد؟
  چرا خشکسالی زیاد شده؟
  به این دلیل که دخترا مون بی حجاب شدن
  به این دلیل که زنا زیاد شده
  اخه مرحم نمیذارید رو زخممون نمکم نریزید
  ولمون کنید تو همون گمراهی خودمون بلکه خوده خدا به بد بختیامون رحمی کنه

 • امیر داداش
  دور گردون گر دو روزی بر مراد ما نرفت
  دائمآ یکسان نباشد حال دوران غم مخور

 • مرگ بر تفکیک جنسیتی

 • با سلام دوستان من اجازه دهید که عشق بجای نفرت قلبتان را پر نماید زمانی که نفرت و ناراحتی در قلب شما ساکن است هیچ فضای خالی برای عشق وجود ندارد اما موقعی که عشق در قلبتان ساکن است تمام خوشبختی و شادی در وجودتان قرار دارد. با امید وبا آرزو زندگی کنید و تسلیم فراشیبی و نا ملایمات روزگار نشوید .
  یک مثال: یک عقاب را در نظر بگیریم علت اوج گرفتن در بلند ترین فاصله آسمان از طریق بالهاست که میتواند در آسمان پرواز کند والا بدون بال مثل کلاغ میماند که نمی تواند اوج بگیرد .انسان نیز همانند عقاب میتواند بالهای امید به زندگی را باز نموده ود ر آسمان ابی زندگی خود اوج گرفته و پرواز نماید. چرا ما با گرفتار شدن به غرایز جنسی مایوس زندگی شویم خود ارضائی چیزی نیست که قابل درمان نباشد خدا وند به انسان نیرو واراده قوی اعطا نموده ومیتوان موضوع پیش امده را حل نمد چرا که زندگی کردن با نشاط وبا روحیه حق مسلم ماست باور داشته باشیم انسان قوی ترین موجود زنده است که به همه چیز میتواند غلبه کند .به خودمان باور داشته باشیم که میتوانیم پیروز این میدان باشیم انشااله خواستن توانستن است

 • سلام اقای صمد ببخشید من الان پیامتونو خوندم اره باحرفتون موافقم تمام موانع درست بود وشایدم خیلی بیشتر ممنون که جوابمودادین ودر مورد نظر بالا اره منم این طور فکرمیکنم عشق به بعضی چیزا خیلی خوبه که باشه … :)))))

 • سلام من حدود ۷ یا ۸ ساله خود ارضایی میکنم پسر هستم ۱۹ ساله فقظ مسخام بدونم که برای ترک کردنش اگه یک دفه باشه مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

 • سلام اقا محافظ نه داداش من هیچ ضرری نداره زود ترکش کن من که دیگه حالم داره بهم میخوره ای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:(((((((((((

 • سلام من یه پسر ١۵ ساله هم
  ببخشید من از وقتی که یادم خود ارضایی
  می کردم ورزشم دو ساله دارم کار می کنم
  از وقت که وردش می رم کم تر شده
  مثلا هفته یه بار دوهفته یک بار شده ….من هر وقت دختری می بینم نمی دونم چرا التم بلند می شع
  و بعدش می رم خودارضا می کنم
  حتی بیشتر موقع ها به یاد مامانم هم خودارضا می کنم
  می شه کمکم کنید تا از این گنا زشت بیرون بیام
  و یه چی دیگه بعضی موقع ها مثل روانی ها می شم
  و می رم پیش مادرم می خوابم و قرص خواب بهش می دم
  و التم لای پاش می کنم
  حتی بعضی وقتی شلوارشم در می یار
  ولی همین که لمسش می کنم ابم می یاد
  مثل بیغیرتا شدم
  لطفا کمکم کنید
  واقعا کمک می خوام

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  داداش فک کنم اشتباهی داستان نوشتی ها
  منم متاسفانه به گناه مبتلا شدم ولی دیگه نه در اون حد

 • وایییی :(((((((((((((((

 • با سلام گلایه :
  پدر آن شب اگر خوش خلوتی پیدا نمی کردی
  تو ای مادر اگر شوخ چشمی ها نمی کردی
  تو هم ای آتش شهوت شور بر پا نمی کردی
  کنون من هم به دنیا بی نشان بودم
  پدر آن شب جنایت کرده ای شاید نمی دانی
  به دنیایم هدایت کرده ای شاید نمی دانی
  از این بابت خیانت کرده ای شاید نمی دانی

 • من خودم برنامه نویسم حتی تو بازار هم یه برنامه نوشتم اون موقع ها که داشتم برنامه رو مینوشتم تو دوره ترک بودم و برنامه رو تو یه ماه کامل کردم ولی حالا حدود ۶ ماهه که سعی میکنم یه برنامه دیگه بنویسم ولی اصلا نه حوصله دارم و نه اون خلاقیت همشگی واقعا حس میکنم که دیگه هیچ وقت نمیتونم ترکش کنم

 • سلام من الان یه دختر بیست سالم خیلی وقته دارم اینکارو میکنم قبل از رسیدن به بلوغم شاید باورتون نشه ولی از دوم دبستان شروع شد من هیچی نمیدونستم ولی به صورت اتفاقی فهمیدم که از این کار لذت میبرم و شروع کردم به تکرار کردن عوارضی روی ظاهرم نداشته ولی تو روحیم خیلی اثر منفی گذاشته به نظر شما بعد از ازدواجم دچار مشکل میشم؟باتوجه به اینکه مدت طولانیه اینکارو میکنم.خیلی نگرانم امیدوارم بابت این رفتار همسر آیندمو بدبخت نکنم????

 • تو رو خدا منو راهنمایی کنیین راهکار واسه ترکش بلدم فقط بهم بگین دچار مشکل میشم بعد از ازدواج یا اگه ترک کنم درست میشه؟اینو مد نظر داشته باشین که با اینکه بیست سالمه ولی از هشت سالگی اینکارو انجام میدادم فک کنم بدبخت شدم رفت چون تو هیچ کودوم از نظرات تایمش اینقد طولانی نبوده با ابنکه اینکارو میکردم تا سن ۱۶ سالگی هیچی اطلاعی در مورد روابط جنسی نداشتم فقط از روی عادت اینکارو میکردم

  سلام وای چقد جالب از ۸سالگی؟؟؟ یعنی ۱۲ ساله؟؟؟؟ هر روز؟؟؟ از نظر من هر وقت ماهی رو از اب بگیری تازس منکه دیگه از این کار متنفرم ابجی دیگه انجام ندی بهتره هیچ اتفاقی نمیوفته فقط اگه چیزی داخلش نکرده باشی مطمعن باش سالمم هستییی…..

  نه چیزی داخلش نکردم میدونم که سالمم ولی از عوارضش میترسم چشمام خیلی خوب میبینه پوستمم صافو روشنه ینی لااقل روی ظاهرم عوارضی نداشته ولی از این میترسم که تو زندگی مشترکم دچار مشکل بشم.
  همیشه که نه ولی خیلی اینکارو انجام دادم.هشت سالگی خیلی سن کمیه میدونم ولی من به صورت اتفاقی لذتشو حس کردم اصن تا دوران دبیرستان نمیدونستم خودارضایی و روابط جنسی چیه ولی دیگه پیش اومد.
  ای کاش اطلاعاتم بیشتر بود

  اهان … خوبه که سالمی من هروقت اینکارو میکردم (الان ترکم) شاید یه لحظه لذت داشت ولی بعدش انقد از خودم بدم میومد ۲ساعت قشنگ گریه میکردم :(همش استرس اینو میگرفتم نکنه نباشه ؟نکنه اتفاقی برام بیوفته ؟ نکنه …. نکنه … ولی من زمان انجام دادنم تا ترکم خیلی کم بودتقریبا یه سال اونم نه هر روز < گاهی وقت. رو چهره ی منم تاثیری نذاشته (شاید رو بعضی ادما میزاره) همشم از روی دیدن یه صحنه شروع شد نه تو سایت عکسای بد نه اصلا اهل دیدنش نیسم این صحنه قضیش متفاوته … حالا از نظر من اطلاعات نمیخاد سعی کن بیخیالش بشی.

  مرسی عزیزم که جوابمو دادی امیدوارم هر کسی این مشکلو داره از پسش بر بیاد من بر عکس خیلی از دوستان احساس گناه نمیکنم چون من بچه بودم بدون اینکه بدونم کاری که میکنم چیه

 • با سلام ساراخانم بابا تو دیگه کی هستی قوه تخیلیت هلاکم کرد دلت شاد لبت خندان

 • من پسری ۳۱ ساله ام حدودا ۲۰سال هست که میزنم ۲۰سالم بود رفتم خاستگاری چنتا دختر بهم جواب نه دادن وضعیت مالیم خوب نبود حالا که خوب شده دوست ندارم زن بگیرم انقد میزنم تا کور شم کاری غیر از این سراغ داری راهنمایی کن ؟

  مردم خارجی دنبال این هستن که چطور به پیشرفت های بزرگ علمی برسند حالا ما ایرانی ها که قران رو داریم نشستیم و این کار ها رو انجام می دیم یعنی خاکــــــــــــــــــــــــــــ بر سرما

  اگه منظورت همین انگلیس و ژاپن و فرانسه وآمریکاست که باید بگم یه نگاه به آمارایخودشون بنداز که کارشون از اینا گذشته و به جنون جنسی و تجاوز همه گیر رسیده تو خیابونا جلوی اذهان عمومی…حالا ایران که دریچه ی امیدش وسیع تره چون حداقل اسلام رو داشت و داره که راهنماییشون کرده …حالا ما موظفیم اطلاع رسانی کنیم تا لااقل به عنوان مسلمون نگن تو دیگه چرا؟؟؟

  اگه میخواین کور بشین مختاری ولی خب راه هایی هم هست که بشه تو سخت ترین شرایط مصون بود…اراده مهمه… تا امید نداشته باشی نمیشه…بدترین معتادا هم بعد از از دست دادن زن و بچشون امیدشون رو ازدست ندادن ولی این جور که میگین فقط چند تا نه شنیدین چون وضعیت مالیتون خوب نیست…خب میشه دنبال یه هم سطح رفت که با شما شرایطش بخونه…هرکه را طاووس خواهد جور هندوستان کشد

 • مگر آدم نبودی که اسیر دیو گشتی
  که فرشته ره ندارد به مقام آدمییت
  داداشم چرا در این سن در بهار زندگی خودت را اسیر شهوت کردی و در مسیر نابودی قدم بر میداری آیا سزاوار است ؟ به پروردگار خود پناه ببر واز معبود خود کمک خواه چرا که همه ما در این دنیا امانتدار اعضای با ارزش بدن خود هستیم موفق باشی

 • براتون دعا میکنم که خداوند عزم و اراده ای قوی به همتون عنایت کنه اگه کسی بخواد ترک کنه میتونه اینا که میگن نمیشه همش بهونست

 • با سلام
  بنده هشت ساله که این کارو انجام میدم.ولی تا به حال موفق به ترکش شدم. اما چن تا تجربه مهم و اساسی رو کسب کردم که شاید در ترک این عمل زشت به شما دوستان کمک کنه
  ۱ هر موقع که افکار سکسی به ذهنم میاد اونو از خودم دور میکنم .
  ۲ برای یه مدت خودمو از اینترنت و چیز هایی که باعث تحریکم میشه دور میکنم
  ۳ سخترین کار که اگه از پسش بر بیای خیلی توی ترک این کار بهت کمک میکنه خود نگهداری توی تنهایی هست.که اغلب موارد توی این مرحله انجام میشه. اینو هم بگم که اگه تونستین این کارو بکنین بعدش خیلی احساس نشاط دارین.
  بنده با این کارا تونستم این کارو تا مدت ۳ ماه ترک کنم ولی اینو هم بدونید که بازگشت به این کار یه مرحله از مراحل ترک به حساب میاد و عادی هم هست و نباید خودتونو سرزنش کنید.
  درضمن برای انجام این کارا باید یه کمی اراده تونو تقوت کنید که خیلی هم ساده هست. لباسی ورزشیتونو بر میدارید میرید توی ورزشگاه نیم ساعت ورزش مخصوصا دو انجام میدید. همین به همین سادگی.
  موفق باشید

 • درود من دوو ماهی میشه این کار رو ترک کردم ایا ترک کامل نزدنش که دیگه مشکلی نداره که؟ چون دیگه حتی جنب هم نشدم

 • بحث بهتر از این نبود

  بله اقا کریم بچه های این دوره زمونه چه کار هاکه نمی کنن شما به بزرگیت ببخش رزمنده

 • سلام خسته نباشید
  من یه پسر ۱۵ سالم که متاسفانه در طول زندگیم بین ۱۰ الی ۲۰ بار خود ارضایی کردم که الان خیلی پشیمونم و تقریبا ۷ ماهه که به کلی ترکش کردم
  مشکل من. اینه که هنوز نتونستم میل و. هوسمو نسبت به دیدن فیلم های مستهجن از بین ببرم
  هی تحریک میشم و نگاه میکنم ولی خودارضایی نمیکنم . چجوری میتونم هوا و هوس خودمو نسبت به دیدن این فیلمها از بین ببرم؟

 • سلام دوستاااااااان ، اگه شرایطشوووووووو دارین فوراااا ازدواج کنید ، تنها راهش ازدواجه ، من خودم گرفتار این مرض لعنتی بودم خداروشکر زود ازدواج کردم ،نماز فراموش نشه نماز ادمو از خیلی کارا نگه میداره ، الان ۲۴ سالمه یاد اون کارا که میفتم پشیمونم که چرازودتر ازدواج نکردم ، مشکلی که واسه من پیش اومد ضعف بینایی بود ، چشمامو واقعا ضعیف شدن ، ان شالله مسولئین به فکر باشن راه ازدواج رو برای جوان ها اسون کنن !!!

 • منم یه گناه کارم چند بار ترک با مدت طولانی کردم منم خسته ام خسته اخه چرا باید از روحش جونش بدنش رویاش ایندش خوشبختیش و…. بگیره دو دستی باپاچ و بوسه ولبخند ( وبعدش پشیمانی )باتمام وجود تقدیم کنه به جناب ( خیلی کریح)سرکار محترمه مکرمه دوشیزه جناب اقای مه داماد ششییططاانن
  هاا
  نه واقعا میخوام بدونم چرااااااااا؟؟؟؟؟؟؟!!!

 • منم میخوام ترک کنم

 • سلام اقا صمد خوبین ؟؟؟ چطور مگه ؟؟؟؟ چی گفتم مگه؟؟؟؟ که میگین قویه؟؟

 • سلام به همه ی دوستان … خیلی خوشحالم که این سایتو پیدا کردم واقعا بعضی وقتا اینجا خیلی خوب میشه دردو دل کردو مشکلاتو گفت … واینکه نظر بعضی افرادم خیلی جالبه … امیدوارم همه دیگه این مشکلو نداشته باشنوترکش کنن . من که خیلی خوب از پسش براومدم و ترکش کردم الانم احساس میکنم تو زندگیم خیلی ارامش دارم حداقلش اینه که دیگه گریه نمیکنم … واقعا سخت نیست فقط اراده میخواد واقعا… الان تو این دوره ی حساس زندگیم که خیلی دارم عذاب میکشم با این همه مشکلات باز سعی نکردم برم سمتش از خدا کمک گرفتم … امشب اومدم بگم که همیشه وقتی تو زندگیتون یه خلا پیش اومد فقط و فقط اسمشوبیارین و بدونین اون تنها کسیه که درکتون میکنه وباهاتونه هر لحظه شعار نیست شاید براتون پیش اومده باشه اگه پیش اومده باشه میفهمین … امروز خیلی بغض داشتم یه حال عجیب چند لحظه که بهش فکر کردم چشمام پر اشک شد ….حسش کنید

 • سلام خدمت همه،به نظرمن همممممه ی این مشکلات بخاطر عوض شدن شیوه ی زندگیمونه،چرا قبلا این مشکلات کمتر بود،چون که دخترا ۹ سالگی ازدواج میکردن و پسرا تا سن۲۰بچه هم داشتن،و تنهااااا راه حل این مشکل ازدواج

  سلام دوست عزیز. من کاملا قبول دارم حرف شمارو.متاسفانه تو کشور ما فرصت شغلی وجود نداره که طرف بخواد روش حساب باز کنه و بره ب سمت ازدواج.چون همش تو این فکره که نمیرسه خرج خودشو در بیاره چ برسه ب خرج همسرش .ب این دلیله که سن ازدواج بالا رفته .یه دلیلشم داشتن مسکن هست که اینم باز برمیگرده به مشکل کار .ب فرض اگر من جوون کاری داشته باشم یا زمینه ی شغلی برای من از طریق مسوولین ایجاد شده باشه من با خیال راحت ب ازداوج فکر میکنم وب سمتش میرم چون میدونم که میتونم زندگیه راحتی برای خودمو همسرم فراهم کنم و با آرامش ب زندگیم بپردازم. و اما حرف آخرم این که چون مسوولین ما بی کفایتن چنین معضلاتی برطرف نخواهد شد و تنهاییه افراد باعث چنین کارهای شنیئی میشه.خداروشکر میکنم که چند وقتیه که افتادم تو مسیر خوب زندگیم و دارم این بیماریه زشت وزننده رو ترک میکنم. من مطمئنمم که میتونم این کارو بذارم کنار و ب خودم باور دارم.خوشحالم از اینکه رو آوردم ب سمت ورزش وبا این که چند وقتیه این کارو گذاشتم کنار ورزشم همش ب طور مداوم انجام شده. خییییییییییلی خوشحالم .امیدوارم همه ی کسانی که ب این معضل دچارن ب زووووووووودیه زود بهش خاتمه بدن وحس خوب منو پیدا کنن اونوقت باورشون میشه که چ لذتی دارم میبرم از اینکه ترک کردم این کارو و همش وورزش میکنمو همش با نشاطم.هرررررررررر کسی بخاد میتونه خوب بشه فقط کافیه که بخاد .ببخشید سرتونو درد آوردم.امیدوارم همییییییییییییییشه سالمو تندرستو شاداب باشید.

 • سلام من یه دخترم با کلی بدبختی..یه دختر شهرستانی…چن سال پیش با یه پسر نشون کردم بعد چن وقتم شروع کردم این عمل شرم آورو انجام دادن…بچه بودم ۱۵یا ۱۶سال ولی از نظر عقلی خیلی بچه تر…چشم و گوش بسته بودم…بچه درسخون …مسجدی ..قاری قرآن…خیلی آروم و بی سرو صدا..ولی خب این کارو کردم بدون آگاهی که اصن چی هس…من چیم چه آسیبی داره و حتی دخترانگی م ممکنه به خطر بیوفته…شاید اصن دخترانگی رو هم خیلی نفهمیده بودم ..دقیق یادم نیس ولی فک کنم از فیلمای مخرک و فکرای آینده به این کار کشیده شدم و به احتمال خیلی زیاد بکارتم رو هم از دست دادم..چن وقت بعدش فهمیدم که این کار اسمم داره ولی درهمین حد…چن وقت بعد شاید سه سال بعد بیشتر باهاش آشنا شدم.. نامزدم شدم…هی فکر و خیال اینکه چه کردم من باخودم و هی توبه و هی تکرار…اعتیاده..مریضیه…از بی عرضگی منه…بعد ورود به دانشگاهم که اونم به سختی بود با فکر و خیال و افسردگی و عذاب وجدان و هزار درد دیگه ولی قبول شدم تو یه رشته مهندسی خوب…تو دانشگاه بیشتر فهمیدم و به عبارتی فهمیدم چه شکری خوردم…بداخلاقی و گوشه گیری هم به اوج رسیده…هی تکرار و توبه …انقدر که حتی از خدام خجالت میکشم باز بگم منو ببخش…همه پلای پشت سرمو خراب کردم…با نامزدمم به مشکل برخوردم و در آستانه جداشدنیم…نبود عشق از یه طرف ولی به نظرم بیشترش به خاطر رفتارای بی فکرمن بود وترس بی آبرویی و… خلاصه که این نارضایتی تو رفتارام خودشو نشون داد…دخترانگی مطمئنا نیست…این ازدواج به هم خورد و در آینده هم از ترس بی آبرویی مطمئنا ازدواج نخواهم کرد…درس هم که هیچ …اصلا نمیتونم بخونم و با این درس خوندن به جایی نمیرسم…خانواده ی متمولی هم ندارم که به اون امیدوار باشم….حالا منم و یه دنیا تنهایی و بدبختی و پشیمانی و یه دنیا کاغذ پر حرفای پشیمونی
  هنوزم ترک نکردم بس که ابلهم
  به خدا نمازخون و قرآن خون بودم…نمیدونم کجای راهو کج رفتم
  تنها که خواهم بود لااقل ترک کنم که بتونم درسمو بخونم و آینده خودم رو تامین کنم
  تو رو خدا اگه مامان بابا شدین به بچه هاتون آگاهی بدین…و اینکه تا میتونین این عکسا و فیلمای محرکو از بین ببرین

  سلام … امیدوارم جواب دادنم ناراحتت نکنه اما چون نوشتتو خوندم میخام اندازه ی حدی که میفهمم جوابتو بدم از نظر من جدا نشو مگه نمیگی در استانه ی جداشدنیو اشتباه از تو بوده ؟؟؟؟ سعی کن منطقی باهاش حرف بزنی اگه بهت علاقه داشته باشه درکت میکنه در مورد دختریتم کاملا میفهمم چی میگی چون خودم دخترم میفهمم اگه نباشه چه فکرایی راجب ادم میکنن … اما با همون نامزدت اگه بهش بگی شاید قبول کنه اگه خیلی شکم بکنه برو دکتر اون کاملا متوجه میشه که دست خوره نیستیو یه اسیب این طوری کرده ولی البته اگه میدونی که مثل یه راز تو خودش نگه میداره بگووو… واینکه نمیدونم چرا اسیب دیدی ؟؟؟ تو این کار باید کاملا احتیاط میکردی … سعی کن بایه صمیمیت و عشق و زرنگی همه چیو به حالت اولش برگردونی بعدشم اگه قبول نکرد یا کلا جدا شدی اصلا فکر نکن که بدبختی بازم مثل سابق به خدا نزدیک بشو ببین خدا چه جوری یکی از بهترین بنده هاشو میفرسته خاستگاریت که این مشکلتم قبول کنه … اما سعی نکن چون دیگه نداری دختر بدی بشیو خیلی کارارو کنی تو هم مثل همه حق زندگی داری

 • ا عرض سلام خدمت دوستان من ۲۰ سالمه یه دانشجوام، نزدیک به ۷ ساله خود ارضایی میکنم ولی به طور متوسط هر هفته یک بار البته بعضی وقتا ۱ ماه میذارمش کنار مثلا تو امتحانات ترم قبل ۱ ماه ترک کردم ولی بعد امتحانات که کاملا بی کارم تو یک هفته دو بار این کارو کردم .
  خیلی هم تلاش کردم کنار بزارم ولی حداکثر یکی دو ماه.
  و اما سوالی که من از شما دارم اینه که من حدود۱ساله که به اینترنت و فیلم های پورنو دسترسی دارم هر هفته دانلود میکنم و حدود ۱ ساعت میبینم بعد اون میرم دستشویی با ۱۰ ثانیه حرکت دست منی خارج میشه .
  خواستم بپرسم که این روش ضررش بیشتره یا کمتر ؟ اگه راهکاری دارین که منو از این منجلاب نجات بده خواهش میکنم کمکم کنین
  یاحق

  سلام دوست عزیز.انجام دادن این کار ب مرور باعث صدمات بدنی زیادی میشه که ممکنه سخت اذیتت کنه .فقط میتونم بگم که برو ب سمت ورزش .تا میتونی تنها نمون .اوقات فراغتتو حتما پر کن حالا چ با کلاس یا ورزش یا با دوستان.نمازتم همیشه ب موقع بخون یعنی اول وقت .از یاد خدا غافل نشو .ب نقطه ی حساس بدنت زیاد دست نزن چون باعث تحریک میشه.بذار خودمو برات مثال بزنم دوست عزیز.اشتباه من و انجام دادن این کار بیش از ده سال باعث شده که من از ناحیه همسترینگ پا(عضله میانی ران پای چپ)دچار آسیب بشم وهنوزم دارم زجر میکشم.چ دراز بکشم چ واستم و چ بخام بشینم این درد همیشه همراهمه.البته من امید دارم که ب لطف خدا چون این کارو خعلی وقته گذاشتم کنار ب مرور زمان خوب بشه.الان خداروشکر میرم بدنسازی .اوقاتمم همیشه پره.حالا یا با ورزش یا با دوستان یا مسجد و یا سرکار.خودمم تنها نمیذارم اگه هم تنها باشم خودمو سرگرم کاری میکنم که خدایی نکرده سمت این کار کشیده نشم.من اینا رو امتحان کردم و الان دارم نتیجشو میبینم.تو هم امتحان کن مطمئنم که روت تاثیر میذاره و بلطف خدا دست از این کار برمیداری.فقط برادرانه ازت خواهش میکنم که تسلیم هوای نفس نشو دوباره چون ضرر میکنی دوست من.باور کن من الان خععلی شادم .روحیمم کلللللی تغییر کرده .بیشتر اجتماعی شدم از انزوا فاصله گرفتم تو هم میتونی .مطمئنم.موفق باشی دوست من.

  اقای مرتضی عزیز اخه چرا یه مطلب رو بدون تحقیق میذارید خودارضایی چه ربطی به عضله پا داره اخه کدوم دکتر رفتی که گفته این از عوارض خودارضایی هستش. کاش پیش یه ارولوژیست بری و واسش زندگیتو بگی بهتر میتونه درباره مسائل جنسی راهنماییت کنه. فقط این عضله پارو بهش نگو چون ممکن خیلی بهت بخنده!!!

  زود انزالی خیلی بده تنها عارضه بدی که از خودارضایی ثابت شده همینه!!! ببین نباید بری دستشویی و تند تند این کارو بکنی حالا که میخوای این کارو بکنی میتونی توی حموم بری که فرصت بیشتری داشته باشه که خودتو متمرکز کنی تا بیشتر هم بتونی ازش لذت ببری توی حموم تمرین کن ببین چقدر میتونی خودتو نیگر داری ۱۰ ثانیه خیلی کمه بعدا توی زندگی زناشویی دچار مشکل میشی

 • سلام دوستان من دختری ۲۱ ساله هستم چن سالی ب این گناه دچار بودم الان عقد کردم همسرم هر کار میکنه ارضا نمیشم باید چیکار کنم؟؟؟خواهشا کمکم کنید تا زندگیم خراب نشه
  درضمن ما هنوز عقدهستیم و رابطه ی عمیقی نبوده

 • سلام مریم خانوم.عرضم ب حضور گرامتون که من نمیدونم هر چند وقت یکبار این کارو انجام میدادین.اما اینو میدونم انجام این کار باعث میشه که برای ارتباط با همسرتون دچار مشکل بشید .البته انشاا… که اینکارو گذاشته باشید کنار .الان که شما ازدواج کردید سختتونه که خودتونو با میل شوهرتون وفق بدین چون ب این عمل عادت کردین و هیچ چیزی ب غیر از انجام این کار شما رو ارضا نمیکنه.اگه انشاا… این کارو کنار بذارید که امیدوارم کنار گذاشته باشید ب امید خدا ب روال قبلتون بر خواهید گشت البته کمی زمان بر هست اما خوب میشید و در رابطه با همسرتون دچار مشکل نخواهید شد. موفق وپیروز باشید

 • من که از ۱۰ سالگی زن خدمتکار خونمون که میبردم حموم باهام ور میرفت تا ارضا شم از اون زمان تا الان معمولا هفته ای دوبار میزنم خیلی هم حال میده. کی گفته ضرر داره این مشکلات که شما میگید معلوم نیس واسه چی هست اصلا فک نمیکنم دلیلش خودارضایی باشه دلیلی هم واسه ترکش نیست مگه مواد مخدره؟!!!

 • وای چقدر ادم کثیفی بوده !!!!!!!!!!!!!

 • سلام .آقا داوود حالش واقعا می ارزه ب اینکه گناه کنی وب خودت صدمه بزنی ؟ تو میگی که روت تاثیری نداشته ولی مطمئن باش بی تاثیر هم نخواهد بود .حالا شاید جسمی روت تاثیر نداشته اما مطمئنا از نطر روحی وروانی روت تاثیر خواهد گذاشت.البته مام امیدواریم که روت هیچ تاثیری نداشته .اما اینکه این کار وانجام ندی بهتره

 • آخه وقتی نمیتونی از راه مطمئن سکس داشته باشی. دیگه راهی نمیمیمونه من شنیدم اگر مرد ارضا نشه خیلی واسش ضرر داره. الانم اگه شرایط سکس باشه هزار جور بدبختی داره ترس از ایدز و هپاتیت گرفتن ترس از اینکه طرفت بعدا تیغت بزنه یا بخواد باهاش ازدواج بکنی. اینارو که ادم میبینه میگه همون خودارضایی ضررش از سکس خیلی کمتره!!!

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ببخشید اقااااااااا ولی وقتی با یه دختر بخای سکس کنی اون ازت درخواست ازدواج کنه بدبختیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوبه والا همه پسرا لنگه ی همن اون وقتی که بخاد کار خودشون به دخترا بیوفته عزیزم و جونمی میگن بیچاره دخترا هم اعتماد میکنن که چقد عاشق شدن شاهزاده ی رویاهاشون اومد ….. مخشونو که زدن اونوقت خدافظی میکنن ببخشیدا منظورم شما نبودین ولی چون گفتین بدبختیه فقط خاستم بگم اقایون بخونن وقتی برای اولین بار یه دختر باهاتون رابطه بر قرار میکنه عنی اولین سکس زندگیش با شما بوده باید باهاش ازدواج کنین اما اگه میدونین میخاین ولش کنین همچین درخاستی نکنین گناه داره ….. و دخترا هم هیچوقت گول دوس داشتن پسرا رو نخورین دروغه …. چون اگه کسی ادمو دوس داشته باشه درخاست سکسسسسسس نمیده !!!!!!!!!!!!!!!

  اگه پسری واقعا قول ازدواج بده و بزنه زیرش که خیلی بده. ولی وقتی به دختری بگی که من اهل ازدواج نیستم خوب میدونه که قرار نیست رابطه به ازدواج برسه میتونه قبول نکنه ولی اگه قبول کرد بعدش نباید فش بده تهدید کنه بره پیش این اون مظلوم نمایی کنه همین کارایی که الان خیلیا یاد گرفتن. بهتر نیست یکمی واقع بین باشیدیعنی شما تا حالا دختریو ندیدی که قبلا با دوستای قبلیش سکس داشته باشه و به یه پسر که میبینه ساده تره خودشه واسه یکی دوبار رابطه گیر بده که حتمی باید منو بگیری؟!!! یعنی همه پسرای قبلی گولش زدن خودش نمیخواسته.

 • من حدود ۲سال این عمل زشت رو انجام میدادم ونمیدونستم که گناهه واین همه عوارض داره
  تا این که تو اینترنت جستجو کردم وفهمیدم…
  من در کمتر از سه هفته تونستم ترک کنم
  دوستان شیرینی ترک گناه از خودش لذت بخش تره
  امتحان کنید و این موارد رو فراموش نکنید:
  ۱:ایمانتون رو تقویت کنید
  ۲:به خیانتی که دارید به همسرتون میکنید فکرکنید
  این سایت خیلی کمکم کرد..ممنونم