تبلیغ


تبلیغات

جدول زمانی ساعت پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه سه و ورزش

دسته بندی : جام جهانی 2014 زمان : ۱۴ تیر ۱۳۹۴

تاریخ و ساعت پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه سه و شبکه ورزش

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

ما در این پست ساعت و تاریخ همه بازی های مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل را که قرار است از شبکه های سه و ورزش سیما پخش شوند را برای شما جمع آوری کردیم. بازی ها از ۲۳ خرداد پخش خواهند شد . و نکته قابل توجه در این جدول زمان بندی پخش بازی های والیال ایران در لیگ جهانی نیز می باشد .

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

جدول زمانی پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه سه و ورزش

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

ساعت پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

جدول زمانی پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه سه و ورزش

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

جدول زمانی پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه سه و ورزش

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

جدول زمانی پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه سه و ورزش

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

ساعت پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

جدول زمانی پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه سه و ورزش

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

جدول زمانی پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه سه و ورزش

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

ساعت پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

جدول زمانی پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه سه و ورزش

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

جدول زمانی پخش بازی های جام جهانی ۲۰۱۴ از شبکه سه و ورزش

ساعت پخش بازی های جام جهانی 2014 , تاریخ و ساعت بازی ها , فوتبال ها از کدام شبکه ها پخش می شوند

.

.

.

برنامه کامل دیدارهای مرحله گروهی و حذفی جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به شرح زیر است: (ساعت بازیها به وقت تهران است)

مرحله گروهی
جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) : 

بازی شماره (۱)؛ گروه A: برزیل – کرواسی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو – دیدار افتتاحیه) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

 

جمعه ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن): 

بازی شماره (۲)؛گروه A: مکزیک – کامرون (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۳)؛گروه B: اسپانیا – هلند (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

 

 

شنبه ۲۴ خرداد (۱۴ ژوئن):

بازی شماره (۴)؛گروه B: شیلی – استرالیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۵)؛گروه C: کلمبیا – یونان (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۶)؛گروه D: اروگوئه – کاستاریکا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

 

 

یکشنبه ۲۵ خرداد (۱۵ ژوئن):

بازی شماره (۷)
؛
گروه D:
انگلیس – ایتالیا (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۸)؛گروه C: ساحل عاج – ژاپن (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۵:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۹)؛گروه E: سوئیس – اکوادور (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۱۰)؛گروه E: فرانسه – هندوراس (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

 

 

 

دوشنبه ۲۶ خرداد (۱۶ ژوئن):

 

بازی شماره (۱۱)؛گروه F: آرژانتین – بوسنی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::


بازی شماره (۱۲)؛گروه G: آلمان – پرتغال (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۱۳)؛گروه F: نیجریه – ایران (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

 

 

سه شنبه ۲۷ خرداد (۱۷ ژوئن):

بازی شماره (۱۴)؛گروه G: غنا – آمریکا (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۱۵)؛گروه H: بلژیک – الجزایر (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۱۶)؛گروه A: برزیل – مکزیک (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

 

 

چهارشنبه ۲۸ خرداد (۱۸ ژوئن):

بازی شماره (۱۷)؛گروه H: روسیه – کره جنوبی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۱۸)؛گروه B: استرالیا – هلند(پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۱۹)؛گروه B: اسپانیا – شیلی (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

 

 

پنجشنبه ۲۹ خرداد (۱۹ ژوئن):

بازی شماره (۲۰)؛گروه A: کامرون – کرواسی(مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۲۱)؛گروه C: کلمبیا – ساحل عاج (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۲۲)؛گروه D: اروگوئه – انگلیس (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) :

 

 

جمعه ۳۰خرداد (۲۰ ژوئن):

بازی شماره (۲۳)؛گروه C: ژاپن – یونان (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۲۴)؛گروه D: ایتالیا – کاستاریکا (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۲۵)؛گروه E: سوئیس – فرانسه (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

 

 

شنبه ۳۱ خرداد (۲۱ ژوئن):

بازی شماره (۲۶)؛گروه E: هندوراس – اکوادور (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::
بازی شماره (۲۷)؛گروه F:آرژانتین – ایران (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۲۸)؛گروه G: آلمان – غنا (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۳:۳۰ بامداد) ::

 

 

 

یکشنبه ۱ تیر (۲۲ ژوئن):

 

بازی شماره (۲۹)؛گروه F: نیجریه – بوسنی (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۳۰)؛گروه H: بلژیک – روسیه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۳۱)؛گروه H: کره جنوبی – الجزایر (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

 

 

دوشنبه ۲ تیر (۲۳ ژوئن):

بازی شماره (۳۲)؛گروه G: آمریکا – پرتغال (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۲:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۳۳)؛گروه B: استرالیا – اسپانیا (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۳۴)؛گروه B: هلند – شیلی (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 
سه شنبه ۳ تیر (۲۴ ژوئن):

 

بازی شماره (۳۵)؛گروه A: کرواسی – مکزیک (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۳۶)؛گروه A: کامرون – برزیل (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۳۷)؛گروه D: کاستاریکا – انگلیس (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۳۸)؛گروه D: ایتالیا – اروگوئه (ناتال – ورزشگاه داس دوناس) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 
چهارشنبه ۴ تیر (۲۵ ژوئن):

 

بازی شماره (۳۹)؛گروه C: ژاپن – کلمبیا (کوییابا – ورزشگاه پانتانال) ::(ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۴۰)؛گروه C: یونان – ساحل عاج (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۴۱)؛گروه F: نیجریه – آرژانتین (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۴۲)؛گروه F:ایران – بوسنی(سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 
پنجشنبه ۵ تیر (۲۶ ژوئن):

 

بازی شماره (۴۳)؛گروه E: هندوراس – سوئیس (مانائوس – ورزشگاه آمازون) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۴۴)؛گروه E: اکوادور – فرانسه (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۴۵)؛گروه G: پرتغال – غنا (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

بازی شماره (۴۶)؛گروه G: آمریکا – آلمان (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

 

جمعه ۶ تیر (۲۷ ژوئن):

بازی شماره (۴۷)؛گروه H: الجزایر – روسیه (کوریتیبا – ورزشگاه بایکسادا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۴۸)؛گروه H: کره جنوبی – بلژیک (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 


 

 

**مرحله یک هشتم پایانی** شنبه ۷ تیر (۲۸ ژوئن):

بازی شماره (۴۹)؛ اول گروه A – دوم گروه B (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

 

یکشنبه ۸ تیر (۲۹ ژوئن):

 

بازی شماره (۵۰)؛ اول گروه C – دوم گروه D (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۵۱)؛ اول گروه B – دوم گروه A (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

 

 

دوشنبه ۹ تیر (۳۰ ژوئن):
بازی شماره (۵۲)؛ اول گروه D – دوم گروه C (رسیف – پرنامبوکو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۵۳)؛ اول گروه E – دوم گروه F (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

 

 

سه شنبه ۱۰ تیر (۱ جولای):
بازی شماره (۵۴)؛ اول گروه G – دوم گروه H (پورتو آلگره – ورزشگاه بیرا ریو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

بازی شماره (۵۵)؛ اول گروه F – دوم گروه E (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

 

 

چهارشنبه ۱۱ تیر (۲ جولای):

بازی شماره (۵۶)؛ اول گروه H – دوم گروه G (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 


 

**مرحله یک چهارم پایانی**

جمعه ۱۳ تیر (۴ جولای):بازی شماره (۵۸)؛ برنده دیدار شماره (۵۳) با برنده دیدار شماره (۵۴) (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

 

شنبه ۱۴ تیر (۵ جولای):

بازی شماره (۵۷)؛ برنده دیدار شماره (۴۹) با برنده دیدار شماره (۵۰) (فورتالزا – ورزشگاه کاستلائو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

 

شنبه ۱۴ تیر (۵ جولای):
بازی شماره (۶۰)؛ برنده دیدار شماره (۵۵) با برنده دیدار شماره (۵۶) (برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۲۰:۳۰) ::

 

 

یکشنبه ۱۵ تیر (۶ جولای):

بازی شماره (۵۹)؛ برنده دیدار شماره (۵۱) با برنده دیدار شماره (۵۲) (سالوادور – ورزشگاه فونته نووا) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::


 

**نیمه نهایی**

 

چهارشنبه ۱۸ تیر (۹ جولای):

بازی شماره (۶۱)؛ برنده دیدار شماره (۵۷) با برنده دیدار شماره (۵۸) (بلوهوریزونته – ورزشگاه مینیه رو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

 

 

پنجشنبه ۱۹ تیر (۱۰ جولای):

بازی شماره (۶۲)؛ برنده دیدار شماره (۵۹) با برنده دیدار شماره (۶۰) (سائوپائولو – ورزشگاه دی سائوپائولو) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 

 

 


 

یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای):

بازی شماره (۶۳)؛دیدار رده بندی(برازیلیا – ورزشگاه ناسیونال) :: (ساعت ۰۰:۳۰ بامداد) ::

 


 

 

یکشنبه ۲۲ تیر (۱۳ جولای):

بازی شماره (۶۴)؛فینال –  (ریودوژانیرو – ورزشگاه ماراکانا) :: (ساعت ۲۳:۳۰) ::

اشتراک گذاری مطلب

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.