تبلیغات

تبلیغ


تبلیغات

جاستین بیبر کیست ؟ عروسک صهیونیسم !؟

دسته بندی : اخبار,اخبار هنرمندان,گالری عکس زمان : ۱۴ آذر ۱۳۹۳

جاستین بیبر کیست ؟ عروسک صهیونیسم !؟

جاستین بیبر کیست,عروسک صهیونیسم

این گزارش جالب و باحال  تا انتها بخونید

غرب و رژیم صهیونیستی در آخرین پروژه ضد اسلامی-فرهنگی خود نسل نوجوان را هدف قرار داده‌اند؛ پروژه‌ای بزرگ که در آن تلاش می‌شود تا از راه‌های غیر مستقیم ذهن افراد را از کودکی و نوجوانی نسبت به مسائل غیر اخلاقی و غیر اسلامی به گونه‌ای کنترل کنند که این مسائل برای نسل جوان و نوجوان عادی انگاشته شده و از آرمان‌های فرهنگی خود دور شوند.

در این پروژه ضد فرهنگی جدید، از روشی استفاده می‌شود که بیشترین تاثیر را روی ذهن و رفتار نوجوانان خواهد داشت؛ ناتوی فرهنگی غرب با استفاده از خود نوجوانان، در فرایندی کاملا برنامه‌ریزی شده، مهره‌های خود را به عنوان الگو به جهان معرفی کرده و در طی مدت کوتاهی این نوجوانان را تبدیل به الهه‌ای برای نوجوانان کشورهای دیگر بویژه کشورهای شرقی و مسلمان می‌کنند.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

این نوجوان‌های غربی که اغلب به عنوان ستاره موسیقی معرفی می‌شوند، با ظاهری بسیار اغواکننده و با پوشش‌های نامتعارف در کنسرت‌ها ظاهر شده و تبدیل به برند جهانی می‌شوند. لباس‌های خاص و نوع ظاهر آن‌ها که بسیار هوشمندانه طراحی شده‌اند، در کشورهای هدف تبدیل به کالایی به روز و به الگویی برای جوانان و نوجوان هدف تبدیل می‌شوند.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

همزمان با کشف این مهره‌های نوجوانان، تمام رسانه‌های دیداری، شنیداری و مجازی به طور هماهنگ و یکپارچه به تبلیغ و پیگیری مدام روابط خصوصی خواننده‌های کم سن و سال می‌کنند و مخاطب نوجوان را وادار به پیگیری قصه‌هایی می‌کنند که اغلب آن‌ها محتویاتی کاملا غیر اخلاقی داشته و هیچ تناسبی با این رده سنی ندارند.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

به‌طوری که اگر نگاهی به سایت‌های خبری صهیونیستی غربی انداخته شود، روزی نیست که خبری یا تصویری جنجالی از این نوجوانان زیر ۱۸ سال منتشر نشود.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

دلیل این همه تبلیغات گسترده چیست؟

اگر کمی موشکافانه به روابط این خواننده‌های نوجوان و طرز زندگی آن‌ها و پوشش خبری رسانه‌های غربی از زندگی خصوصی آن‌ها توجه کنیم، متوجه پشت پرده این پروژه‌ جدید کنترل ذهن خواهیم شد. برای مثال هر روز قصه‌ای جنجالی از روابط آن‌ها که یک روز به هم می‌رسند و یک هفته بعد از هم جدا می‌شوند یا اینکه روزی خبر خیانت، آن‌ هم در این سن در رسانه‌های خبری غوغا به پا می‌کند، کار را به جایی می‌رساند که مخاطبان هدف که اغلب از کشورهای مسلمان و بویژه خاور میانه می‌باشند هر روز پیگیر اخبار این خواننده‌ها و داستان‌های آن‌ها شوند.


عده‌ای از طرفداران نوجوان جاستین بیبر، خواننده ۱۹ ساله کانادایی

متاسفانه مطلبی که نگران کننده است نفوذ این جریان‌های غیر اخلاقی داخل ایران و در میان نوجوانان است. گرچه نفوذ جریان‌های ضد فرهنگی مانند جاستین بیبر در ایران کمرنگ بوده و قابل مقایسه با غرب نیست، اما از آنجایی که گوگل نیز در این زمینه با سرویس‌های ناتوی فرهنگی غرب و صهیونیسم همکاری می‌کند، به خانواده‌ها و مسئولان فرهنگی توصیه می‌شود تا دقت بیشتری در این زمینه داشته و اقدامات مقتضی در این زمینه را انجام دهند.

تصویر زیر، برخی از کامنت‌های کاربران نوجوان ایرانی در فضای مجازی درباره جاستین بیبر، خواننده نوجوان کانادایی است.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

در همین راستا، تمام ابزارهای تبلیغاتی غرب متحد شده‌اند، به‌طوری که موتور جستجوی گوگل که مدیریت صفحات وب را در دست دارد نیز به کمک این پروژه ضد فرهنگی آمده است.

این روزها اگر جستجویی فارسی در مرورگرهای مختلف اینترنتی انجام دهیم‌ متوجه این امر خواهیم شد که برخی از مرورگرها با شیطنت خاصی به تبلیغ جاستین بیبر می‌پردازند.

برای مثال اگر چند حرف اول نام جاستین بیبر را در موتور جستجوی گوگل درج کنیم، نام بیبر در اولین گزینه‌ها دیده خواهد شد.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست
اما “جاستین بیبر” کیست و چرا و چگونه به این شهرت جهانی دست یافت؟

“جاستین بیبر” “Justin Drew Bieber” متولد مارس سال ۱۹۹۴ خواننده نوجوان کانادایی است که در سال ۲۰۰۸ به خاطر پست ویدئوهایی در یوتوب به شهرت جهانی رسید.

مادر جاستین( پاتی مالت) در ۱۷ سالگی جاستین را از فردی به نام “جک بیبر” باردار می‌شود( ازدواجی رخ نداده بود)، به همین دلیل، پدر جاستین در همان کودکی به دلیل نداشتن هیچ قید و بندی به خانواده، جاستین و مادرش را به حال خود رها می‌کند.

 عکس کودکی جاستین بیبر,بیوگرافی جاستین بیبر

در حالی که هنرمندان نوجوان مشهور بسیاری در آمریکا و دیگر نقاط جهان وجود دارند، اما مجله‌های معروف آمریکایی اصرار دارند که نام بیبر در میان بهترین‌ها معرفی شود.

برای مثال، جاستین بیبر در سال ۲۰۱۱ از طرف “مجله تایم” به عنوان یکی از ۱۰۰  فرد تأثیرگذار  و دومین فرد ثروتمند زیر ۳۰ سال معرفی شد. در سال ۲۰۱۲ “مجله فوربس”اعلام کرد درآمد بیبر در دو سال گذشته ۱۰۸ میلیون دلار بوده است و تا ماه می ۲۰۱۲، بیش از ۱۵ میلیون نسخه از آلبوم‌هایش در جهان به فروش رسید. همچنین جاستین بیبر توسط همین مجله در رتبه سوم فهرست صد شخصیت مشهور قدرتمند سال ۲۰۱۲ قرار گرفت.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر
صهیونیست‌ها چگونه مهره جاستین بیبر را کشف کردند؟/ پدر صهیونیستی جاستین کیست؟
در همان روزهای اولیه که ویدئوهای منتشر شده بیبر در فضای مجازی مخاطبان زیادی را به خود جلب کرده بود، عوامل رژیم صهیونیستی نیز دست به کار شده و با پیشنهادات اغوا کننده، به بهانه پرورش جاستین، مادر وی را قانع کردند تا جاستین را نزد خود تربیت کنند.
عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر
اولین دیدار جاستین و اسکوتر
هنگامی که جاستین تنها ۱۳ سال داشت، “اسکوتر بران” “Scooter Brown”، مهره‌یاب معروف آمریکایی-اسراییلی، بیبر را شناسایی کرده و پس از رایزنی با خانواده او، این نوجوان کم سن و سال را تحت تربیت خود قرار می‌دهد.
اسکتور بران که اکنون مدیر برنامه و همه‌کاره جاستین بیبر است به عنوان پدر صهیونیست این نوجوان شناخته می‌شود.

وی چنان تاثیری روی جاستین گذاشته است که بیبر در تمام کنسرت‌های خود آداب صهیونیست‌ها را به جا آورده و علائم و نشانه‌های صهیونیستی را در لباس‌ها، خالکوبی‌های خود طراحی می‌کند. به علاوه، در سال ۲۰۱۱، با هماهنگی اسکوتر و حمایت‌های مالی بنیاد شیمون پرز، جاستین کنسرتی را در سرزمین‌های اشغالی برگزار کرد.

در زندگی‌ نامه اسکوتر، تاکید شده است وی صهیونیستی بوده و پدر و مادر او  که به سختی از واقعه جعلی هلوکاست جان به در برده‌اند!  تا سال ۱۹۵۶ در مجارستان زندگی کرده و سپس به آمریکا فرار کرده‌اند.

پدر صهیونیستی جاستین، در دوران راهنمایی خود، در یک مسابقه فیلم مستند درباره هلوکاست شرکت می‌کند و جایزه اولی در منطقه و ایالت و نفر سوم آمریکا می‌شود. نکته بسیار جالب این است که فیلم به دفتر صهیونیست بزرگ هالیوود، یعنی “استیون اسپیلبرگ” می‌رود، در همان زمان و آشنایی اسپیلبرگ با اسکوتر، وی نیز به خدمت صهیونیست‌ها در می‌آید.

مدیر صهیونیستی برنامه‌های بیبر،چگونه پروژه صهیونیستی خود را پیش می‌برد؟

اسکوتر همزمان با مدیریت برنامه‌ کنسرت‌های جاستین بیبر، برنامه‌های صهیونیستی خود را نیز روی او اجرا می‌کند.

دین جاستین بیبر

به گزارش پایگاه صهیونیستی هاآرتص، اسکوتر بران در سال ۲۰۱۱، جاستین بیبر را به سرزمین‌های اشغالی فرا می‌خواند تا در آنجا نیز کنسرتی برگزار کند. برگزاری کنسرت بیبر در سرزمین‌های اشغالی با حمایت کامل مقامات صهیونیستی از جمله نتانیاهو، نخست‌وزیر اسراییل همراه می‌شود، به‌طوری که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از جاستین ۱۷ ساله تقاضای ملاقات می‌کند، اما این ملاقات بنا به دلایلی لغو می‌شود.

اما در زمانی که جاستین بیبر به همراه پدرش و گروه کنسرت خود در سرزمین‌های اشغالی حضور داشت، مدیر صهیونیستی برنامه‌های او، بیشتر از اینکه برنامه کنسرت‌های جاستین را هماهنگ کند با استفاده از روش‌های مختلف به ارباب‌های خود ثابت می‌کند جاستین صهیونیستی بوده و به حمایت از اسراییل می‌پردازد.

در طول این سفر، جاستین بیبر به اماکن صهیونیستی رفته و رفتارهای آن‌ها را می‌آموزد. اسکوتر جاستین را به دیوار ندبه در غرب بیت‌المقدس میبرد تا در آنجا زیارت کرده و آداب صهیونیستی را بجا بیاورد.

حمایت جاستین از کودکان صهیونیست به خاطر حملات حماس؟

در حالی که صهیونیست‌ها بارها با یورش به مناطق فلسطینی‌نشین اراضی اشغالی و حملات جنگنده‌های ارتش این رژیم صدها کودک فلسطینی به فجیع‌ترین وضع ممکن به شهادت رسیده‌اند، جاستین بیبر در ازای ملاقات نکردن نتانیاهو و در راستای حمایت از یورش‌های رژیم صهیونیستی به غزه، حدود ۷۰۰ بلیط رایگان به نوجوانانی هدیه می‌دهد که در مرز سرزمین‌های اشغالی و غزه زندگی می‌کنند.

تجدید پیمان پدر و پسر با خالکوبی عبری

به گزارش دیلی‌میل، جاستین بیبر و پدرش هنگامی در تور سرزمین‌های اشغالی به سر می‌بردند، برای تحکیم وحدت خود با اسراییل، نام “مسیح” را به زبان عبری روی سینه خود خالکوبی کردند که با تمجید رسانه‌های صهیونیستی همراه شد.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

این اقدامات الگوی بسیاری از نوجوانان جهان به ویژه مسلمان‌ها، تردیدی باقی نمی‌گذارد که جاستین بیبر خط مشی صهیونیست‌ها را دنبال کرده و صهیونیست‌های وابسته به این رژیم برنامه‌های ضد فرهنگی او را طراحی می‌کنند.
حلقه صهیونیست‌های دور جاستین تنگ‌تر می‌شود

به گزارش پایگاه تحلیلی Justineisajew، یکی دیگر از افراد بسیار نزدیک جاستین بیبر که در همه جا همراه او بوده محافظ اسراییلی وی، “موشه بنابو” “”Moshe Benabo است.

موشه بنابو یک افسر سابق صهیونیستی است که مسئولیت حفاظت از جان جاستین بیبر را بر عهده داشته است.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

نام او در اصل موسی بنابو است که در زبان عبری موشه تلفظ میشود و موشه ۴۷ ساله که خودش متولد حیفا است به زبان عبری تسلط کامل دارد و خانواده‌اش همانند خانواده اسکوتر براون ساکن فلسطین اشعالی هستند.

موشه بعدها به دلیل اینکه قبلا محافظ خواننده دیگری به نام جاستین تیمبرلیک بوده و بیبر از آن اطلاعی نداشته است، همکاری خود با او را قطع کرد.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

نمایش جاستین در شوهای غیر اخلاقی صهیونیستی

یکی از اقدامات ضد فرهنگی جاستین بیبر شرکت در شوهای غیر اخلاقی است که هدایت آن‌ را صهیونیست‌ها بر عهده دارند و حضور افراد زیر ۱۷ سال در این نمایش‌ها ممنوع بوده و نمی‌توانند به تماشای آن‌ بنشینند. نکته جالب این است هر جا که بیبر می‌رود اشخاصی صهیونیستی طرفدار اسراییل پشتوانه او هستند.

حضور جاستین بیبر در شوهای زننده، همواره با خشم گسترده‌ای از خانواده‌های غربی همراه بوده است.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

یکی از این نمایش‌ها، شوی مد شرکت “Victoria’s  Secret”‌ یا “راز ویکتوریا” است که لباس‌های بدن‌نما و زننده تولید می‌کند. اما حضور یک نوجوان هفده هجده ساله در این نوع نمایش‌های ضد فرهنگی چه توضیحی دارد؟ آیا مگر این است که ناتوی فرهنگی غرب ترویج بی‌بند و باری و برهنگی در دیگر فرهنگ‌ها را پیش رو گرفته است؟

شرکتVictoria Secret به دلیل تولید لباسهای زننده و بدن‌نما برای دختران نوجوان بارها مورد اعتراض خانواده‌های آمریکایی قرار گرفته است.

به گزارش Examiner، در حالی که بسیاری از طرفداران بیبر نوجوانانی هستند که هنوز سیزده سالشان هم نیست، دیدن خواننده مورد علاقه‌شان در میان عده‌ای از زن‌های برهنه و و ایجاد صحنه‌هایی مسهتجن الگویی بسیار نامناسب برای نوجوانان است.

بنا براین گزارش، دخترهای نوجوان بسیاری از رفتارهای بیبر الگوبرداری می‌کنند و این الگوبرداری سال‌ها ادامه خواهد داشت و تاثیر بسزایی در آینده نوجوانان دارد. این گزارش در هشداری به خانواده‌های آمریکایی از آن‌ها می‌پرسد آیا می‌خواهید دخترهای نوجوان با تماشای چنین برنامه‌هایی رو به فرهنگ برهنگی بیاورند؟ آن‌ها در خانه تمام این نمایش‌های غیر اخلاقی را مشاهده‌ می‌کنند تا جاستین بیبر برنامه خود را اجراکند.

عکس جاستین بیبر جدید,بیوگرافی جاستین بیبر,جاستین بیبر کیست

این گزارش می‌افزاید، آیا نسلی که تنها به مدرسه راهنمایی یا دبیرستان می‌رود باید الگویی مانند بیبر داشته باشد؟ آیا این نمایش‌های مد در حال تخریب فرهنگ سنتی کشورها نیست و تنها اعتماد به نفس دخترهای جوان را به حدی پایین می‌آورد که می‌خواهند مانند این مدل‌ها شوند؟

اگزمینر در ادامه گزارش، به سوء استفاده شرکت‌های مد و لباس می‌پردازد که با استفاده از چهره‌هایی نوجوان مانند بیبر، نسل کم سن و سال را پای تماشای این نمایش‌های غیر اخلاقی می‌کشد تا فرهنگ پوشش آن‌ها را تغییر دهد.

نویسنده این گزارش می‌افزاید: این نمایش‌ها باعث می‌شود پوشش نوجوان‌ها و به‌ویژه دخترها در مدرسه، رفته رفته تغییر کند و رو به برهنگی روند. شوهای مد ضد اخلاقی مانند ویکتوریا که با همراهی خواننده‌ای مانند بیبر انجام می‌شود می‌تواند فرهنگ جوامع را به سرعت تغییر دهد.

پایگاه تحلیلی آمریکایی دیگری با نام theblacksphere، در گزارشی با عنوان “‌راز ویکتوریا نسل نوجوان را هدف قرار داده است” به مسائل ضد فرهنگی این نسل می‌انجامد.

این پایگاه با توجه به حضور بیبر در نمایش‌های مد غیر اخلاقی ویکتوریا می‌نویسد: در حالی که میلیون‌ها دختر نوجوان این برنامه‌ها را از هر طریق ممکن تماشا خواهند کرد پیام این شوی تبلیغاتی این است که “من جاستین بیبر را دوست دارم، جاستین بیبر شوی مد ویکتوریا را دوست دارد، بنا براین من هم باید از لباس‌های زننده ویکتوریا خریداری کنم”.

این گزارش در خاتمه با اشاره به این موضوع که ویکتوریا در حال قربانی کردن معصومیت دخترهای نوجوان است می‌افزاید:‌

دخترهای ما ارزشمند هستند و لیاقتشان بیشتر ازاینها است، آن‌ها باید مورد مراقبت قرار بگیرند.

باز هم ردپای صهیونیست‌ها همگام با جاستین بیبر/ رییس صهیونیستی راز ویکتوریا کیست؟

هر چه به جزییات عوامل پشت پرده بیبر و حامیان مالی او دقت می‌کنیم، بوی صهیونیست‌ها بیشتر منتشر منتشر می‌شود.

مالک شرکت ویکتوریا که جاستین در بسیاری از نمایش‌های زننده آن شرکت می‌کند هم یک صهیونیستی تمام عیار است.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

لزلی وکسنر Lesly Wexner، ثروتمند مشهور آمریکایی و مالک صهیونیستی ۷۵ ساله شرکت ویکتوریا در سال ۲۰۰۸  توسط جورج بوش به صورت افتخاری همراه هیئتی، او را در سفر به سرزمین‌های اشغالی در شصمتین سالگرد تاسیس رژیم منحوس صهیونیستی همراهی کرد.

نخست وزیر رژیم صهیونستی اسرائیل
وکسنر در کنار نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی

وکسنر سرمایه‌گذاری عظیمی در سرزمین‌های اشغالی کرده و یکی از بزرگ‌ترین حامیان مالی آمریکایی رژیم صهیونیستی است. او که از پدر و مادری صهیونیست زاده شده، دارای یکی از بزرگ‌ترین بنیادهای صهیونیستی در سرزمین‌های اشغالی است.

گفته می‌شود، وکسنر در کنار اسکوتر بران، مدیر برنامه‌های جاستین بیبر، پروژه ضد فرهنگی مورد نظر رژیم صهیونیستی را اداره می‌کند.

جاستین!! شلوارت را بکش بالا

یکی از شاخصه‌های ضد فرهنگی جاستین بیبر که به نظر می‌رسد کاملا حساب شده دنبال می‌شود، پوشش خاص جاستین بیبر است که توجه نوجوانان را به خود جلب کرده و باعث می‌شود آن‌ها از این نوع پوشش زننده الگوبرداری کنند.

عکس شلوار جاستین بیبر

به نظر می‌رسد، پوشش‌های ضد فرهنگی جاستین بیبر که مورد تایید خود غربی‌ها هم نیست، کاملا حساب شده باشد. بیبر در بسیاری از برنامه‌های خود برهنه بوده است. اما نکته جالب توجه نوع پوشیدن شلوار او است که بسیار زننده می‌باشد. این نوع پوشش عجیب صدای والدین غربی را هم در آورده است.

عکس لخت جاستین بیبر

به گزارش دیلی‌میل، طبق نظرسنجی‌های انجام شده، پوشش جاستین بیبر زننده‌ترین پوشش خواننده‌های آمریکایی انتخاب شده است. بر همین اساس یکی از شرکت‌کنند‌ه‌ها عقیده دارد خواننده‌های پاپ مانند بیبر الگوی نامناسبی برای جوانان و پوشش آن‌ها هستند.

بوستون گلوب نیز در گزارشی به پوشش زننده بیبر اشاره می‌کند. نویسنده این گزارش با اشاره به تبلیغاتی بودن پوشش بیبر و ترویج فرهنگ نامناسب در میان جوانان می‌نویسد: وقت آن رسیده که پوشاک زننده خود را تغییر دهی. نگاهی به اطراف بیانداز هیچ کس چیزی که تو می‌فروشی را نمی‌خرد.

به عقیده بوستون گلوب، بسیاری از والدین طرفداران بیبر از او می‌خواهند تا شلوارهای عجیب خود را بسوزاند.

روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در گزارشی به موضوع جاستین بیبر و تاثر او روی فرهنگ جوانان پرداخته است.جاستین بیبر بارها از خو رفتارهای خشونت‌آمیز نشان داده و محافظان اسراییلی وی نیز در بسیاری از موارد با هواداران و روزنامه‌نگاران زد و خورد داشته‌اند. این روزنامه آمریکایی با اشاره به رفتارهای پرخاشگرانه این خواننده نوجوان در تحلیلی جامع نسبت به تاثیر رفتارهای بیبر روی ذهن نوجوانان هشدار داده و می‌نویسد؛ در کنار الگوی نامناسب روابط و پوشش‌ بیبر، رفتارهای خشونت‌بار وی نیز می‌تواند تاثیرات منفی بسزایی روی نوجوانان داشته باشد.
این روزنامه بر اساس کتاب “اهمیت فرهنگی ستارگان نوجوان” نوشته “جین او کونر” می‌نویسد:ستاره‌های نوجوان با  استفاده از مواد مخدر، لباس‌های زننده، نوجوانان را خواسته یا نا خواسته به تقلید از خود فرا می‌خوانند.

عکس لخت جاستین بیبر

حمایت جاستین بیبر ۱۹ ساله از همجنس‌بازها
بیبر که دیگر رفتارهای زننده و غیر اخلاقی را به اوج خود رسانده، با حمایت از گروه‌های همجنس‌باز، بار دیگری نشان می‌دهد چه اهدافی پشت سر او قرار دارند.

پروژه IT gets better، توسط Dan Savage””  همجنس‌باز معروف آمریکایی و همسر(مرد) او راه‌اندازی شده است. دن سویج فعالیت‌های بسیاری در زمنیه اشاعه همجنس‌بازی در آمریکا داشته است.


دن سویج به همراه دوست همجنس‌باز خود در راهپیمایی همجنس‌بازها

بر اساس گفته‌های خود وب‌سایت این پروژه، هدف آن حمایت از همجنسگراهای سراسر دنیا و ترویج آن است.

جاستین بیبر که در حال تبدیل شدن به الگویی برای نوجوانان بوده، نیز با عضویت و سرمایه‌گذاری مالی در این پروژه، حمایت خود از همجنس‌بازها را اعلام کرده است.

خانواده‌ها و مسئولین فرهنگی مراقب نفوذ جاستین‌بیبرها در میان نوجوانان، بویژه دخترها باشند

نقش گوگل در پروژه ضد فرهنگی بیبر

گوگل نیز در این پروژه ضد فرهنگی به کمک صهیونیست‌ها آمده است. با جستجویی ساده در اینترنت متوجه پروژه محبوب کردن جاستین در میان نسل نوجوان ایرانی خواهیم شد، به طوری که اگر در موتور جستجوی گوگول حرف “جا” را جستجو کنید به سیلی از گزینه‌های مرتبط با جاستین بیبر بر خواهیم خورد و یا اگر کلمه طرفدار را جستجو کنیم باز نام جاستین بیبر به چشم خواهد خورد.

به علاوه، با توجه به اینکه به علت فرهنگ غنی ایران اسلامی، میزان نفوذ جریان ضد فرهنگی بیبر در این پایین بوده و قابل مقایسه با غرب نیست، اگر در نگاهی به وبلا‌گ‌های نوجوانان ایرانی به ویژه دخترها انداخته شود، وبلا‌گ‌هایی را ملاحظه خواهید کرد که طرفداران جاستین بیبر و دوست دختر او هستند و با نگاهی به نظرات این نوجوانان درباره بیبر و زندگی شخصی او، متوجه بحرانی که شاید گریبانگیر نسل نوجوان و آینده ساز کشور شود خواهیم شد.

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

از آنجایی که هدف اصلی پروژه جاستین بیبر نفوذ در نوجوانان است، ناتوی فرهنگی صهیونیسم تنها به الگوی رفتاری بسنده نکرده و با ترویج لباس‌ها و کالاهای مرتبط با بیبر قصد دارد نفوذ این جریان را بیش از پیش تقویت کند.

justian-biber-2013-Amazing_ir (1)

در حالی که الگوهای طراحی  زیادی از اسطور‌ه‌ها و فرهنگ ایرانی در عرصه مد و پوشاک تاکنون عرضه شده‌اند، اما برخی از فروشگاه‌های پایتخت با سوء استفاده از آب گل‌آلود و شاید هدفمند به دنبال ترویج و فروش کالاهی مرتبط با این ناتوی فرهنگی هستند.

مدل تیشرت شهدا

در تحقیقات صورت گرفته توسط باشگاه خبرنگاران، کالاها و پوشاک مرتبط با جاستین بیبر درفروشگاه‌های پایتخت به راحتی قابل خریداری هستند.

مدل تیشرت جاستین بیبر

با توجه به موارد اشاره شده و اثبات رابطه جاستین بیبر با رژیم صهیونیستی و برنامه‌های ضد اخلاقی و ضد فرهنگی که وی که با مدیریت ناتوی فرهنگی غرب و صهیونیسم اجرا می‌شوند، به خانواده‌ها و مسئولین فرهنگی کشور هشدار داده می‌شود، ضمن کنترل فضای اینترنت، هرچه سریع‌تر نسبت به مقابله با چنین پروژه‌هایی که نسل نوجوان بویژه دخترها را هدف قرار داده، اقدامات مقتضی را انجام دهند.

اینم چند تا عکس از دختران هوادار جاستین بیبر !

عکس جدید جاستین بیبر 2013

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

عکس دختران هوادار جاستین بیبر,دوست دختر جاستین بیبر

عکس از دختران هوادار جاستین بیبر

 

امتیاز 2.43 ( 23 رای )
اشتراک گذاری مطلب
به آسانی ما را دنبال کنید :) کانال تلگرام

تاکنون ۱۶۱ نظر ثبت شده است.

 • واسه یه همتون متاسفم که اینقدر حرف های چرت و پرت میزنید و در ضمن تو زندگی دیگران هم دخالت نکنید

  خوابی یا بیدار؟
  اونایی که دارن تو زندگی مردم دخالت می کنن ما نیستیم، اون عوضیایی هستن که طبق نظریه ی کنترل ذهن همه ی زندگی مردم رو، از لباس پوشیدن تا آداب معاشرت، دارن باهاش بازی می کنن. لازم نیست بو علی یا چرچیل باشی تا بفهمی، ولی لازم دنبال حقیقت باشی

 • هر چى که هست جاش تو جهنمه

 • خدا لعنتش کنه با اون شلوار پوشیدنش …

 • حرف دهنتون درمورد جاستین بفهمین اگه طرفدارش نیستن لطفا نظر ندین

  کلا هم به آزادی بیان، تو اینجور مواقع اعتقادی نداری

 • جاستین حیوونه

  جاستین حیوان نیست عشق نصف دختر ست فهمیدی

  یعنی عشق نصف دخترا یه حیوونه؟! نه، دخترای ما به چیزای مهمتری بها می دن، مثل انسانیت، شرف.
  هر خونی که تو فلسطین ریخته می شه، این حیوون هم یکی از مسئولاشه.

  من یه ایرانی آمریکایی هستم و برای دو روز به ایران سفر کردم من جایستین بیبر رو میشناسم . و ازش متنفرم ممنون که فهمیده چه آدم کثیفیه

  جاستین حیوان نیست عشق نصف دختر ست فهمیدی

  عزیزم شخصا بهت میگم خفه شو چون من هم دخترم ولی حالم از جاستین بهم می خوره حالت تهوع میگیرم می بینمش.

 • خیلی خیلی حروم…….ه هست خدا لعنتش کنه از سازنده ی این سایت تشکر میکنم که این حیون رو معرفی کرد

  چرا حروم زاده را سانسور کردی؟ واقعا هست دیگه، بیراه نگفتی که

 • لعنت بر صهیونیسم پدر سوخته…

 • خدا ذلیلش کنه

 • عشق مقدس تر از این حرفاس پارماا خانم.چشاتو بازکن

 • من نمی دونم تو این ایران از هر کی که بدشون
  می یاد زود میگن صهیونیست ! یا با اسراییل رابطه داره یا ………….. واقعا متاسفیم اگه یه نگاه به همین هنرمندان سوپراستار ایرانی بشه می فهمید دست کمی از همین خارجی های بی بند وبار ندارن!

  اونوقت میگن خانمها حسودن تاازخودشون بهتر رو میبینن چشمش دیدنشو ندارن!!!!این پسرا ومردا که حسود ترن والا جاستین که به این خوشکلی شلوارش هم خیلی خاص وخوشکله من دوسش دارم همه ی مخالف های جاستین هم پسر اند اینجامعلوم شد که مردا از زن ها حسود ترن !!!!!ختم جلسه….

  خب این شعور تو رو میرسونه عزیزم ،اخه اون چه شلواریه پاش کرده؟

  من، به عنوان یه پسر ایرانی، حاضر نیستم یه قطره از حیای خودم رو با کل دارایی و زیبایی ظاهری این بازیچه عوض کنم، اونوقت به چی باید حسادت کنم؟

  واا… چ ربطی داره منم دخترم ولی از جاستینو امثال اون متنفرم و خانوم باید ب عرضت برسونم هیچ ربطی ب حسودی نداره.بنظرم ادم باید خیلی مغز نخودی باشه ک طرفشو بگیره

  ببخشید ولی واقعا از چیه این لَش پسر دختر نما ی بی فرهنگ خوشت میاد

  ادامه ی نظر قبلم
  و البته منم دخترم واقعا این پسر دختر نما شلوارشو فقط ببینید کجاست من که میبینم. کلی بدم میاد

  موضوع اسراعیل یا شلوار نیست موضوع تاثیر پذیری شما از از تفکرات و حیله ها ابلیس است کمی تحقیق کنید مستند aravel وسخنرانی استاد راعفی پور به من خیلی کمک کرد شما هم امتحان کنید

 • یک سوال داشتم؟
  این اقای جاستین خجالت نمیکشه ؟
  از طرفداران جاستین عذر میخام اگه میشه مخاستم بدونم از چی جاستین بیپر خوششون میاد؟

  خوب معلومه دیگه از شلوار پوشیدنش خوششون میاد.هه هه هه

  موش بخوره تورو ندای با نمک….. قرار نیست مردم از همه کارای یه نفر خوشش بیاد….اونم قرار نیست به دلخواه طرفداراش زندگی کنه…..یا هر کار خواست بکنه قرار نیست از کسی اجازه بگیره که…..به زندگی خصوصی مردمم کار دارین….اون شلوارشو عشق میکنه اون مدلی بپوشه… ربطی نداره…هر کسی یه جور حال میکنه ….. کلا غربیا مخصوصا خواننده ها آدمای خاص و راحتین.

  از صدای جاستین بیبر خوشمون میاد

  اهان یعنی فقط هم از صداش خوشتون میاد دیگه پس چرا میگید خوشگله و از شلوار مزخرفش تعریف می کنید.

  به نکته بسیار بسیار ظریفی اشاره کردی فاطمه

 • طرفدارای جاستین روتون میشه ازش تقلید کنید مثلا اون شلوارمسخرش رو بپوشید به قول سهراب چشمهاراباید شست جور دیگر باید دید

  با تو موافقم

 • واقعا براتون متاسفم ک از حسودی دیگ نمیدونین چ کار کنین….عوض این کارا برید ببینید ک کارای خوبش چندین برابر این چرت و پرتاست.برید ببینیند ک چقدر مدرسه تو همون فلسطین ساخته…واسه بچه هایی ک مریضن چ کارا ک نکرده.مثلا آوالانلا یکی از هزاران بچه هاییه ک جاستین خوشحلاش کرده.آواالانا ۴ سالش بوده ک جاستین متوجه بیماری سرطانش میشه.جاستشنم پیداش میکنه و باهاش ماه ها زندگی میکنه تا اینکه آوالانا فوت میکنه.جاستین حتی ی آهنگ بسیار زیبا هم براش نوشتهnoting like us من خودم با شلواراش زیاد موافق نیستم ولی اینو میدونم ک همیشه تی شرتاش انقدر بلند هست که لباس زیرش معلوم نشه.. این کاری ک شما میکنید از ۱۰۰۰۰۰ تا گناهم بد تره ک ندونسته راجبش قضاوت میکنین…….اون سال ۲۰۱۱ ب عنوان دومین فرد خیر جهان شناخته شد..من ک گوشم از این حرفای حسودا پره و جاستینو با هیچی عوض نمیکنم.چون ب اندازه کافی میشناسمش.ب اندازه ی خودم…اگ بخوام همه چیزایی ک ازش میدونم رو بگم باید ی کتاب بنویسم.شماها هم بهتره ب خودتون فشار نیارید.من و همه بلیبر ها ک ۶۰ میلیون نفریم حریف شما چند نفر میشیمو همیشه ازش حمایت میکنیم… دیگ نمیدونم از کجاش بگم فقط اینو می دونم اگ مستند های never say never و believe رو ببینین از حرفاتون خجالت میکشید و تا حدودی باهش آشنا میشید…………………………………………….حتما ببینید .اون موقع شما می مونید و وجدانتون………………….

  حق با شماست جاستین شاید کار های بد داشته باشه اما کار های خوبش هزاران برابر کار های بدش هست

  من، به عنوان یه پسر ایرانی، حاضر نیستم یه قطره از حیای خودم رو با کل دارایی و زیبایی ظاهری این بازیچه عوض کنم، اونوقت به چی باید حسادت کنم؟

  همه دنیا بده …فقط ایران خوبه……..اصلا شک نکنیدا….اینجا همه افراطگران .یا دارن تعریف و تمجید میکنن. و یا طرفو گذاشتن گوشه رینگ دارن میکوبن….خوب اونم یه آدمه . مثل همه ما نقاط ضعفو قوت داره.خدایا این ملت ایرانو خوب نکن بزار بخندیم….

  مهم نیست کی چه “کارایی” میکنه؛ مهم اینه که برای کدوم “فلسفه و ایده” کار میکنه.
  جدال سر ایده هاست نه افراد و کارها

  ببخشید توی اون عکس یعنی لباس زیرش معلوم نبود دیگه اصلا یه ادم درست و حسابی چرا باید شلوارش رو بکشه پایین که بخواد لباسش بلند باشه و لباس زیرش معلومه نشه؟

  ولی بس گند زده کارای خوبش نظر نمیاد اصن.حالا نمیدونم چقد کمکه مردم کرده فقط از جنبه اخلاقیش دارم صحبت میکنم…اینطوری پیش بره چن سال دیگه همه لخت میان بیرون منظورم طرفداراشه

 • وااااااااااااااااااای خدای من
  نمیتونم باور کنم

  وایی خدای من چرا مصل فیلم هندی ها می مونید شماها؟

 • پانته آ جون منم باهات موافقم متاسفانه این اخلاق ما ایرانی هاست که از هر کی خوشمون نمی یاد اینجوری می کوبیمش و فقط بدی هاشو میببینیم..

 • کارهای خوبش!!!!خیر سرتون آدمید یکم فکر کنید این فیلمایی که براتون دارند بازی میکنند وباورش کردید.۲تا از مسجدسازای نامی محله ما نزول خورند همهمسجد ساختنشا میبینند.ساده لوح نباشید

 • آقای مدیر سایت پاک نکن پیام های منا!!!!!واقعیته هیچ جایی تو ایران نداره از کی میترسی ؟؟من یه تاجرم که ۲۰میلیارد پولما یکی از شیوخ عربستان بخاطر حرفای حقی که تو یه کنفرانس علیه صهیونیست وحمایت های عربستان بلوکه کردند.حقم بود چون این پول باید تو ایران سرمایه گذاری میشد.

  مساله ترس نیست . از الفاظ رکیک استفاده نکنید

 • پسرا من درکتون می کنم خیلی حسودین بخدا اخه ما جاستین رو به چشم داداش میبینیم عزیزا نه چیز دیگه تازشم جاستین کجا ما کجا ولی ما همیشه جاستینو در کنارمون حس می کنیم چون اون تو قلبمونه اره

  حال بهم زن.منم ی دخترم ولی ازش نفرت دارم.زیادی ازش خوشت میاد برو فیسشو توئیتر .بخداپسرای ایرانی خوشگلترومهربونتروبهترن.یکم چشاتونو واکنید

  آخه آبجی جاستین واسه قلب شما خیلی کوچیکه؛ قلب شما حرم خودِ خودِ خودِ خداست. خدا رو هیچ وقت فراموش نکن

  خداییش جاستین بیبر خواننده خوبیه….خیلی صدای قشنگی داره……

 • من واقعا واسه دخترا متاسفام ببین عاشق کیا میشن اخه این انگل چی داره ک ما بهش حسودی کنیم.اخه این بچه ک ماری جوانا میکشه ارزش دوست داشتن داره

  موافقم

  like

  ببخشید اقا سجاد همه ی دخترا یه جور نیستن

  اولا مودب باش به مردم توهین نکن. تربیتم خوب چیزیه….دوما اونم آدمه اشتباه میکنه… اون یه بار ماری جوانا کشیده .ولی جوونای ایرانی از اون پاکتر نیستن…..الان توخونه اکثر ایرانیا حداقل یه قلیون پیدا میشه……جوونای ایرانی اکثرا تو قهوه خونه ها دارن قلیون میکشن…..چرا فقط عیب مردمو میبینی….خوبیاشو نتونستی ببینی…..اینکه میره بیمارستان از بیمارا عیادت میکنه و به خیریه ها و به فقرا پول میده هم بگو….انصافم خوب چیزیه.

 • هرکی از جاستین بد میگه حسادتشو نشونن میده تازه کسایی که از جاستین بدشون میاد چرا میان تو عکساش؟بعد جاستین داره ادمه خوبی میشه این شماهایی که از جاستین بدتون میاد کاری میکنین که جاستین ادمه بدی شه خودش تو مصاحبش گفت چون مردم ازمن بدشون میاد منم بدم ولی منم ادمم دوست ندارم این جوری باهام رفتارشه گفت خیلیا به من فحش میدن ولی من دارم خوب میشم کسی حتا وقتم بهم نمیده تا ببینه

  خانوم خانوما.شما نمیتونی یه حتی رو درست بنویسی بیخود میکنی میای طرف داری اون پسره ی حروم زاده رو میکنی

  ندا خانم به قول شما اگه حتی رو هم درست نمینویسه…. ولی تربیت داره و نظرشو مودبانه نوشته ومثل تو به کسی بی احترامی و از الفاظ رکیک استفاده نکرده…..برو یه کم بزرگتر که شدی بعد بیا نظر بده…دیگه هم به کسی نگو بیخود میکنی..تربیت خانوادگیتو همه جا نشون نده…آبروی خانوادتو میبری.

  هر کی از جاستین خوب می گه عشق کورکورانشو نشون میده …
  من تو مطالعه درباره ی زیونیسم بودم که به این ملعبه ی دست رسیدم وگرنه هیچ قوه ی تعقلمو با تفکر درباره ی همچین آشغالایی مشغول نمی کردم.

 • حالم ازقیافه اش بهم میخوره مردم ازچی اون خوششون میاد به نظرمن حال بهم زن ترینه
  پسرای ایرانی حتی زشت تریناشم
  سگشون شرافت اونو داره

 • عزیزم تو میگی هرکاری فردا پس فردا خودت با همین تیپ ظاهر میشی پس اسلام و دین ما کجا رفته اینجوری میخوای تو سپاه امام زمان (عج) بجنگی اینو به اون ۷۰ میلیونتم بگو !!!!!!!!

 • دستتون درد نکنه مطالبتون مفید بود چشمم رو باز کرد قبلا عاشق جاستین بودم اما الان حالم ازش به هم میخوره با اون تیپ مزخرفش

 • تو رو خدا دخترا چشماتونو واکنید منم یه دخترم حستونو میفهمم ولی دارید اشتباه میکنید واقعا هر چی تو این سایت گفته شده راسته اگه یکم واقع بین باشین واقعیت هارو که کاملا واضحه متوجه میشید شما فقط به قول خودتو عاشقش میشینو وقتی نمیتونین بهش برسین و حتی ببینینش وقتی هم میبینین با یه دختر دیگه داره کار دیگه ای میکنه فقط ضربه میخورین چشماتونو وا کنید عاشق کسی بشین که حداقل از نظر فرهنگی بهتون نزدیک باشه به نظر من امسال جاستین فقط لیاقت دیدن شوهاشو داره و وقت گزروندن همیییین !!!!!!!!!!

  منم باهات موافقم .این خانومایی که میان جاستین جاستین میکنن ومیگن که عاشقشن باید بهتون بگم که این یه هوسه

  اینها نمی خوان اصلا ازدواج کنن؟ بیچاره همسراشون؛ هم زندگی خودشونو به گند می کشن هم همسرانشون رو

  اگه همسرم از جاستین اسکل خوشش بیاد طلاقش میدم!!!!!!

 • دختر خانوما من استدیو دارم.میتونم ۱۰تا فیلم مثل فیلمایی که از جاستین دارین واسه صدام بسازم.مطمعنم بعدش عاشق صدام میشین.اون۶۰میلیون طرفدارو کی گفته؟؟؟؟همون صهیونیستا…من ۵سال عاشقش بودم.ولی وقتی بزرگ تر شدو شخصیت واقعیشو نشون داد.فهمیدم چه قد خر بود

 • وقتی یک انگشتتون سمت دیگرانه سه تای دیگه سمت خودتونه
  پس اول رفتار ستاره های ایران رو ببینید بعد کشورهای دیگه رو
  بعدشم مگه شماها کار و زندگی ندارید؟ ؟

  نه که خودت خیلی کار داری

  خوب حالا که چی؟ ما به خیلی از ایرانی هم نقد داریم

  شمایی که وقت سر خاروندن نداری چرا میایی؟؟؟؟؟؟؟؟

 • واقعا براتون متاسفم
  به شما ها چه ربطی داره ما کیو دوست داریم اصلا صهونیستی به تو چه؟؟؟
  ما دوست داریم یه ادم صهونیستی دوست داشته باشیم
  دلیل های مسخرتونم برای خودتون
  هیچی ازش نمیدونید
  یه بار BELIEVE رو ببینید تا حدودی میشناسید
  یکی از کاراش اینه که مبلغ ۴۰۰۰۰۰۰ملیون دلار به خیریه داد یه روز وقتی توی ترافیک گیر کرد کله پولشو داد به پیرزنی که نیاز داشت
  اگه بخوام از خوبی هاش بگم به اندازه یه کتاب ۴۰۰برگه کاره خوب کرده
  اون توی اون موقعه بچه بوده ادما تغییر میکنند عوض میشن
  اینم الان ۲۰سالش شد
  تمام این حرفاتون دروغه مثله همونی هست که میگفتن جاستین عکس یه چشم رو دستش خلکوبی کرده ولی اون عکس چشم عکسچشم پتی مادر جاستین بود

  نه خیر اون عکس جدال بود اگه نمیدونی کیه اینی که میگم برو تحقیق کن

  ببخشیدا ممکنه همین کمک ها هم یه نقشه باشه که مردم بگن این پسره چه آدم درستکار و خوبیه پس هر کاری اون میکنه درسته و ما هم تقلید میکنیم

  آره همش نقشه ست …..همه دنیا بدن….. همه مردم دنیا اسراییلی هستن ….فقط ایران خوبه….اصلا ایران بهشت کره زمینه…..شما که آدم خوبی هستی چقدر کار خیریه کردی……گیر دادین به یه خواننده جوون…کسی شمارو مجبور نکرده مثل اون لباس بپوشی یا از صداش حتما خوشت بیاد ولی نباید بهش بی احترامی کنید… این یعنی دموکراسی……جاستین بیبر اشتباهات زیاد داره ولی کار خیرم زیاد کرده و در کل آدم خوش قلبیه….انسانیت داره میفهمی انسانیت.

 • من موندم بعضی دخترا از چی این پسره بدتیپ خوششون اومده؟

  واقعا راست میگی با اون شلوار پوشیدنش

  واقعا منم میخوام بدونم

 • شما ایرانیا رو نمیبینید فقط دنبال یه مشت بی بندوبارید جاستین چی داره اخه..من با ایکه نصف سن بعضی از شما رو ندارم ولی بازم عقلم ازشما بیشتره..خوبو بدو تشخیص میدم..هه هه بشینید تا جاستین بیاد بگیرتتون….ببینم فردا میخواین جواب امام زمانو چی بدید واقعا براتون متاسفم برای خوذم متاسفم برای همه شیعه ها متاسفم..خداروشکر که کشورمون این همه محدودیت داره وگرنه مردم ایران خیلی بی جنبه اند کشور به گوه میکشیدند

 • اطلاعات عالی بودن.کسایی که کشته مرده این ادم خل وعضین ارزش داره ذهنتونو حروم فکرکردن به این یاروکنین؟

 • من عاشق جاستینم به شما هیچ ربطی نداره چه جور پسریه قربون شلوار افتادش برم جیگره

  من عاشق جاستینم به شما هیچ ربطی نداره چه جور پسریه قربون شلوار افتادش برم جیگره

  شما متاسفانه کور هستید و عشق رو در ظاهر زیبا می بینید. آقای جاستین زباله هستن و به زور آدم حساب میشن. لطفا از روی فکر و تحقیق حرف بزنید و گول رسانه ها رو نخورید.

  راست میگه انتی جون.مهسا خانوم توهم بر از اون شلوارش بخور گرسنه نمونی من که یه تار مویه گدا ها یه ایران رو به اون دختر باز مثل اون پدر هوس بازش نمیدم

 • اون دخترای که سن اون حیون رو به سینه می زنن یه روزی میرسه که از این کارتون پشیمون میشید حالا هر کی هرچی که می خواد پشت سر من بزنه م فقط حقیقت رو گفتم با ارزوی سلامتی اقا امام زمان

 • واقعا که خجالت داره من که یه پسرم و امروزی پیش میرم ولی خجالت می کشم اینجوری برم بیرون

 • اخه نخود مغز واسه ی همین اینا رو نوشتن که چشاتو وا کنی اخه اون ارزش عاشق شدن داره اونایی هم که دلیل زندگیشون جاستینه مطمن باش ادمای بی عقلی هستن مثه تو

 • اگه دوستش ندارید و طرفدارشم نیستید پس کاری به خودشو طرفدار هاش نداشته باشید و بی احترامی نکنید.ما دوستش داریم به شما هم ربطی نداره.

 • من که از جاستین بدم میاد یه بچه هست اونم چی مزخرف.enrigue و عشق است عاشقشم

 • قربونتون برم طرفدارى جاستین،آره بیشعورا جرا توهین میکنید،اکه طرفدارش نیستید،ازکجا میدونید که این اطلاعات صحیحند،جاستین خیلى جوونه و طبیعیه که تو این شرایط جاستین بعید نیست اشتباه کنه،به همین دلیل اون ممکنه کاراى زیادى تو أین سن کم انجام بده وبعضیشم اشتباهه،ولطفااشتباهات جاستین رو جدى نکیرید وانجام ندید،همین بسراى ایرانى خودمون که من با جندتاشون رفیق بودم،اصلا از دوستى بویى نبردند،اونا بیشعور،خر،نامرد،آشغال،کثافت،عوضى،هوس باز،دزد،بى أدب،بى فرهنک،دروغکو…وخیلى صفات بد زیاد داشتند که از انسانیت بویى نبردند،دلم واسه اون دخترا میسوزه که ازاینا خوششون میاد،اونا نمیفهمند،همون جاستین خیلى بهتره،آدم داراى احساسات،عشق،شور وشوق است مخصوصا دخترا که باید به أین خصلتهاى زیباى انسانى احترام بزاریم،وکسى که أین صفات را نداشته باشد از إنسان بودن به دوره وزندکى بدون أین ویزکیها بوج و بى ارزش وسرد وبى معنیه

  رفتی تو آشغالی دنبال طلا میگردی؟ معلومه تو جنگل خیابونا هرکسی میخواد خودشو سیر کنه. شما به این طریق که پیش میرید هیچوقت به همچین کسی با این ویژگیها نمیرسید.

  دیگه میخوای خودش بیاد خدمت سرکار علیه اعتراف کنه؟ این همه سند، این همه شواهد. دلیل این انکار شما فقط عشقه که شمارو کور کرده.
  درضمن ما هم می دونیم بچه است، نه فقط بچه بلکه بازیچه هم هست، مثل یه عروسک. ولی مطمئن باش اینهم مثل بقیه تاریخ انقضا داره. مصرفش که کردن مثل یه دستما کاغذی نجس دورش میندازن. تنها چیزی که تو عالم می مونه حقیقته نه این احمقها.

 • جاستین بیبر خیلی صدای خوبی من که طرفدارش هستم

  افرین دوست دارم سحر

 • واقعا متأسفم واس کی حرص میخورین عاشق کیا ک نمیشین ههههههه. من با اینکه ی دخترم ولی عاشق هیچ پسر خارجی حتی ایرانی از بازیگراو خواننده ها و مجریا نیستم بیکاریدا …خدا شفاتون بده ببینم میخواید با عشق عشق کردنتون با این جاستین و..ب کجا برسید!

 • سلام
  با اینکه ازش خوشم میاد ولی…

  بره به جهنم
  فقط بخاطر اعتقاداتم

  امروزه دنیا روی اعتقادات می گرده

  راستی یکی او شلوار مزخرفش را بکشه بالا

  احسنت؛ نه فقط امروز، کل تاریخ و کل عالم محل مبارزه ی عقایده

 • من که به هم کلاسی هام افتخار میکنم چون همشون از جاستین بیبر متنفرن و چندششون میشه

 • جاستین دوست دارم

  منم تورودوست دارم عزیزم

 • الهم لعن جاستین و اعداهم اجمین

 • فقط بگم یه کاسی زیر نیم کاسه هست شک نکن ولی یکم بصیرت و عقلانیت کفایت میکنه البته برای ادم نماز خون ومومن ادم بی نماز که بصیرت سرش نمی شه ولی حواستون به کنترل ذهن باشه چیز خیلی بده امیدوارم اونای که هوس به عقلشون غلبه کرده بیدار بشن بگو امین

 • راستشو بخای جاستین خیلی خوشگله من بخاطر قیافش ازش خوشم میاد کاش منم اینقدر خوشگل بودم

  همه چیز زیبایی نیست شخصیت ادما هم مهمه که جاستین اولی رو داره ولی دومی رو اصلا

 • کی حاضره بریم کانادا استقبال جان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • من جاستین دوست دارم عاشقشم براش میمیرم

 • من جاستین دوست دارم عاشقشم براش میمیرم

  عشق به چیزی آدم رو کور و کر میکنه

 • واقعا برای بعضی دخترای این مرز و بوم متاسفم
  شما به خودتون میبالید ایرانی هستید! شیعه هستید با اخلاقید وطن و مردمتون رو دوست دارید!! تا حالا عاشق رشادتهای یک شهید شدید!؟ شهیدی که شنیدیم و دیدیم چه فداکاریهایی کرده! از همه چیزش گذشته تا من و شما عاشق جاستین بشیم! به دورو برتون نگاه کنید چندتا جانباز میبینید که حتی از جاشون تکون نمیتونن بخورن چرا عاشق این دلیر مردا نشیم!!!! جاستین خوب زیبا خیر ، ولی ارزشش پیش همه جوونای این مملکت چه پسر و چه دختر هیچ، هیچ. پیش دخترایی که دوشا دوش پسرا از وطنشون دفاع کردند شهید شدند مجروح شدن و الانم کسی ازشون یادی نمیکنه انقدر زود باور نباشید. به خدا قسم وقتی مطالبتون رو خوندم شوکه شدم یه ذره به خودمون بیایم کجا داریم میریم؟ افتخار کن و عاشق دستهای پینه بسته پدرت، غیرت برادرت باش نه جاستین!تو که عاشق جاستینی!!!! اما حتی به پدرت سلامم نمیدی!! وای به حال تو

  چرا داری یه خواننده رو با جانبازو شهید مقایسه میکنی…..حرف طرفداراش اینه که خواننده خوبیه و انصافا صدای قشنگی هم داره……..حالا چون باب میل شما نیست نباید بهش توهین و بی احترامی کنید …..همه آدما با هر قومیت و دینی حق حیات و زندگی دارن… شعور ادب و احترام خیلی خوب چیزیه ….انشاله خداوند به همه بده تا دیگه افراط گرایی نبینیم….یاد بگیرین میانه رو بودن و اعتدال رو و به همدیگه احترام بزارید…..نظرات ملتو که میخونی افراطگرایی کاملا مشهوده…یا از اونور بوم دارن میوفتن یا از این طرف..این جاستین بیبر هم مثل بقیه خواننده ها کلی حاشیه داره. حالا چون جوون بیشتره…این دشمنی کورکورانه شما از کجا اومده……..چیزی درباره دموکراسی و انسانیت میدونی؟؟؟؟؟

 • سلام ……… خانوم پانتا ها و امثال شما آواز دهل از دور خوش است…. عزیزه من اینی که شما ازش حمایت میکنی منم قبلا آهنگاشو گوش میدادم اما اون موقع تا الان خیلی فرق کرده ……. اگه شما طرفدارارشید پس برید شیطان پرست شید چون بیشتر کاراش مثل اوریل لاوینه است …….. شما اهنگی که گوش میدید فقط به ریتمش توجه میکنید به مزمومش کار ندارید برید و معنی اهنگ هارو ببنید و ببنید چه خزولاتی میگن این خارجیا……. واقعا این فرهنگ با وجود این ادما داره تغییر میکنه.

 • جاستین مرد رویاهای خیلی از دخترهای ایرانی هست….متاسفانه

  بره دخترای کشورم متاسفم

 • خدایا، بعضی وقتا می گم تو چه جهنمی و با کیا دارم زندگی میکنم، تو ما رو خلق کردی تا عبادتت کنیم ولی انگار یکسری ها واقعا دارن یکی دیگه رو می پرستن. من نمیخوام کسی غیر خودت برام مهم باشه. والسلام

 • ملت دارن سر جاستین دعوا میکنن آخه از جاستین چی بهتون میرسه ننتونه ددتونه داداتونه خواهرتونه چی تونه فقط مرتضی پاشایی ادم بود اونم رفت بقیه خاننده هام مث تتلو و ارمین فقط اسم در کردن صدا ندارن لامصبا کلا خواهش میکنم به نظرات هم احترام بذارید اصن به شما چه یکی ا زجاستین بدش میاد یکی خوشش میاد کسیم که خوش نداره درموردش چیزی بدونه لطفا وارد این جور جهاه نشه
  (بدم میاد ازش اما بره احترام به هواداراش فحش ندادم)

 • جاها

  هان؟

 • من واقعاواسه دخترای وطنم تاسف میخورم خدابخواد مامسلمونیم شیعه اییم چراماباید یه پسریهودی رو دوسش داشته باشیم؟؟؟؟؟چرا باید طرفدار یه عوضی(ببخشیدحرف بد زدم) اسرائیلی باشیم؟؟؟

  یهودی نیست مسیحیه….اطلاعات نداری چرا نظر میدی؟ حرف بد زدنتم بخاطر بی تربیتی و بی نزاکتی. ما چیکارهایم ببخشیم. خدا ببخشتت.

 • همین ابراز علاقه دختربچه هایی که اینجا از جاستین حمایت کردن و ابراز علاقه شون
  نشون میده مطالب این سایت درسته
  و اربابان رسانه در کارشون موفق بودن

 • نترسید دخترکان
  خداوند در اون دنیا هرکسی رو با چیزی که دوستش داره
  یا کسی رو که عاشقشه محشور میکنه
  شمارو هم لابد با جاستین!!!!!!:)

 • واقعا بد بختی که یه مسلمان یا حالا یه ایرانی حلال زاده بخاطر یه حرام زاده (زنا زاده) که اون طرف دنیاست سر و دست بشکونه وخودشه طرف دار دو آتیشه اون بخونه وتازه بخاطر اون به دیگران اعتراض کنه.پاسخ برای برخی نظر ها:
  اولا مگه خودمون عشق نداریم(مهدی عج)
  دوما معاویه هم نماز می خوند هم شراب می خورد
  این کارا واسه رد گم کنیه گول نخورید.
  میگین ما کاری با دین نداریم باشه مثال غیر دینی میزنم. ارزش یک انسان به دارایی نیست به کارایی است. خدا وکیلی.خدا وکیلی ها!
  کارایی مفید این موجود چیه؟
  مرغ=تخم میزاره
  جاستین=-
  خر=بارمیبره
  جاستین=-
  خوک=کثافات رو تصفیه میکنه
  جاستین=-
  سگ=نگهبانی میده
  جاستین=-
  بلبل=آواز میخونه اما آواز الهی
  جاستین=آواز میخونه اما آواز خر در چمن.
  یا .کارگر=بازحمت وتلاش یه لغمه نون حلال در میاره.
  جاستین=چند تا دری وری سر هم میکنه و پول در میاره اونم تازه با همایت………..که والا ارضه نداره تا یه سبد جابجا کنه. سواد درست وحسابی هم نداره.
  و……….
  مولاعلی گفته: ارزش انسان به اندازه چیزیه که بخاطر اون خطا کنه بعد گفتن من به خاطر کل کهکشان حاضر نیستم به مورچه ای ظلم کنم.خدا هم گفته ما انسان را بر تری دادیم به واسطه ی اعمالش.میتواند از حیوان پست تر شود می تواند از ملک برتری یابد.
  ((((قدر خودتون رو بدونید))))

  تربیت خوب چیزیه که نداری. تابلوه که سواد دینی و سیاسی هم نداری. واسه چی انقدر تهمت میزنی. این جاستین بیبر مثل همه آدما هم کارای خوب و خیریه انجام داده.هم اشتباهات و خلافایی داشته…..ولی این دلیل نمیشه بیای اینجا درباره طرف هر چی دلت خواست بگی و مردمو به سگو خر تشبیه کنی….برو از خدا بترس. تو کی هستس که مردمو محاکمه میکنی….استغفراله داری کار خدارو انجام میدی….برو یه کم ادب یاد بگیر بعد بیا مودبانه نظر بده… مطمئن باش این جاستین بیبر از تو خیلی بیشتر کارهای خیریه و عام المنفعه انجام داده. این بیچاره یه بار تو اسراییل کنسرت گذاشته واسه همین دارن اینجوری میکوبنش….من فکر میکنم اشتباهات جاستین بیبر به خاطر جوونی و کم تجربگیشه ولی کارهای خیریه هم زیاد انجام داده….برو تو یوتیوب ببین تا حالا چند تا بیمارستان رفته با مریضا ملاقات کرده و کمک مالی کرده…منو شما که مسلمونیم فقط ادعا هستیم و لی به اندازه این مسیحیا انسانیت نداریم…..

  گول کارای خیرشو نخور
  داره با فرهنگ اصیل ما و با دین ما مبارزه میکنه
  فهمیدی؟

 • قبل این که بیای این چرندیاتو بنویسی برو ویدیوهایی ک ساخترو ببین یکیش درباره همین مردم فلستینه درضمن فقد جاستین نیس که شوهاش زنندس هرکی بخواد میتونه نبینه کسی مجبورت نکرده چشاتوباز کن ببین این مملکتی ک داریم توش زندگی میکنیم مردارو چقد هیز کرده ک یه ذره موهات بیرون باشه اسمتو میزارن فاحشه ولی توکشورای غربی برهنه ام باشی کسی نگات نمیکنه قبل این ک گناه کسیو بشوری برو ببین بااین حرفا چی ب خودت میرسه
  مردی جوابمو بده

  مثلا می خوای بگی توی کشورهای غربی بودی و دیدی؟ باشه فهمیدیم رفتی خارج از کشور عزیزم خودتوناراحت نکن.

  داره ضد فرهنگ ما کار میکنه
  همین برای نفرت داشتن ازش بسه
  اوکی؟

 • واقعا که جاستین بیبر خیلی خیر و مهربونه.اون چند میلیون دالار به سازمان محیط زیست اهدا کرده.دل یه بچه سرطانی رو شاد کرده.مدرسه ای رو توی فلسطین ساخته.توی ترافیک کل پولشو به یک پیرزن بخشیده.اون الان به خاطر جوانی و شهرت زیاد اشتباهاتی میکنه ……

  این کارای خیرش روی کثافت کاریاش و بی فرهنگیاش و منحرف کردن جوونا رو پوش نمیذاره
  واقع بین باشید

 • بااینکه من از جاستین زیاد خوشم نمیاد ولی باید بگم این پسرا خیلی حسودن واقعا اگه از جاستین خوششون نمیاد برای چی مثله شلوارشو پاشون میکنن.پسرا از دخترا حسود ترن ولی حسشونو نشون نمیدن یا مثلا جای غیرت ایرانی نشونش میدن . در ضمن هرکس یک علاقه ای داره به کسی ربطی نداره درباره علایق دیگران نظر میدن.منم از روی کنجکاوی زدم و این دروغارو در موردش خوندم ولی میدونم که همش یک مشت دروغه.چه عیبی داره آدم عاشق یکی باشه حتی اگه اون یک بازیگر یا خواننده خارجی باشه منم از انریکه خوشم میاد پس نباید به حرفایی که راجب بهش گفته میشه توجه کنم چون به کسی هیچ ربطی نداااااره………

  اسلامو داره به گند میکشه میفهمی؟

 • اللهم اجل لولیک الفرج
  واقعا آدم وقتی یه سری چیزارو میبینه و میشنوه نیاز به حضور امام زمانو بیشترو بیشتر حس میکنه!وقتی میبینی یه سری آدما اونور دنیا میلیاردها دلار هزینه میکنن تا من بچه مسلمون تو اینور دنیارو به لجن بکشن بیشتر به خدا فکر میکنی!!
  الله اکبر از این همه بدی بعضی آدما

 • مدیر برنامه جاستین:
  جون عمت شلوار این یارو رو بکش بالا .
  خداوکیلی دختری که از این یارو خوشش بیاد ینی بین خدا و شیطان شیطانو انتخاب کرده میدونین شیطان اول خودشو خوب نشون میده. واسه فلسطینی ها بیمارستان میسازه ولی در باطن همون شیطانه .واقعا واس دختر و پسری که از این یارو خوشش میاد متاسفم… Shame on u در ضمن خجالت نمی کشی این تسبیحو بکنم تو چشات بپیچمت لای سجاده خفه شی
  دوس دختر سابقشم وقتی به روح خبیسش و ارتباطش با دخترای دیگه پی برد ولش کرد گرچه سخت بود ولی کلن هرچی نیگاه میکنم انگار دستشویی دو کرده تو شلوارش

  دمت گرم.

 • دشمن تا حالا در دوران معاصر خیلی به ما لطمه زده هر چقدر هم خوب فکر کنی اونا خر نیستند که اون همه خرج کنند تا با شبکه های ماهواره ای اوقات فراغت ما رو پر کنند . در هر صورت یه روز حجت بن الحسن پدر اینا رو در میاره .
  اللهم عجل لولیک الفرج

 • از نظر من همه ی این مطلبا درسته‌ ، ولی دروغ چرا بگم من از قیافه ی جاستین خوشم میاد چون واقعا خوشگله ، کارای خیلی زشتی انجام داده و کارای خوبم خیلی انجام داده .
  هرکسی به نظر دیگران باید احترام بزاره چون هرکی نظری داره و نظرش واسه خودش مهمه ، پس هیچکسی حق نداره بگه جاستین بده چون نظر دیگران مهمه و دقیقا بره عکس همین موضوع هم باید باشه…
  اصلا ارزش نداره ک بخوایم واسه یه خواننده ک بعضیا دوسش دارن و بعضیا متنفرن ازش با هم وطن خودمون بحث کنیم…
  .
  .
  .

  موافقم حالا بیاین برا اینکه جناب خانوم جاستین بیبر به راه راست بیاد دعا کنیم
  خدا خدای دانا مهربونو توانا
  جاستین رو به راه راست بیا
  یهدی الجاستینو صراط المستقیم

  ببخشید اینجا دیگه بحث سلیقه نیست بحث به لجن کشیدن مسلمون ها هستش که اینا فقط هدفشون همینه واقعا که با همه چیز احساساتی بر خورد می کنید.

  این که من از ما از جاستین و امثالش خوشمون میاد یا بدمون میاد اصلا مهم نیست
  مهم اینه که وجود جاستین و رفتار هاش چه بخواد چه نخواد داره رو فرهنگ اصیل ما تأثیر منفی میذاره
  اینقدر ساده نباشین
  واقعا که بچه گانه فکر میکنین

 • راستش اینکه ما ایرانیا جنبه نداریم چون اگه فقط یه ذره ظرفیت داشتین این همه چرت و پرت نمی گفتین .تصور کنین شما جاش بودین و این طور در موردتون میگفتن چه احساسی داشتین ها…..؟

  وایی نیست ایشون خیلی با ابرو تشریف دارند اگه ابرو داشت که این مسخره بازی ها و جلف بازی ها رو انجام نمی داد واقعا من موندم چه اصراریه این مختونو اک بند نگه دارید

 • جاستین حرام زاده است

 • واقعا که، چه تأسف بار…

 • مرسی از مطالب باارزشتون

  جاستین کسی نیست انقد بزرگش کردین…

  درسته صداش خوب قیافش خوب ولی وقتی قاتله دوست داشتن داره؟

  وقتی هزاران نوجوونو ب بیراهه میکشه دوست داشتن داره؟

  من خودم بشخصه قبل ار خوندن این مطالب از صداش خوشم میومد ولی برا خودم متاسفم ک اهنگ همچین ادمی رو گوش دادم.

  مسوولین فرهنگی ما کجان؟

  بازم ممنون از اطلاع رسانیتون

 • واقعا برای کسایی که طرفدار جاستینن متاسفم فرهنگ ما اسلامی و دین ما هم اسلام ما باید پشتیبان ولایت فقیه باشیم نه این که بیایم از کسایی ک معلوم نی فرهنگ و دینشون چیه طرفداری کنیم من خودم توی کانادا رفتارای جاستین از نزدیک دیدم واقعا خجالت باره حتی خوده غربی ها هم از این واقعه ها شاکین لطفا یکم فکر کنید مهم تر از جاستین خودتونید …

 • یارش هستیم یا دشمنش؟
  خطاب به اونایی که میگن آقا بیا
  امام زمان از یهودی انتظارنداره از مسیحی انتظارنداره حتی از سنی ها هم اونقد انتظار نداره
  اما از شیعه خیلی انتظار داره
  دلش از یهودیا و مسیحیا خون نیست
  دلش از ما خون شده از ما شیعه ها.
  چجوری دهنمونو به هر حرف و هر فوحشی باز میکنیم ازاین طرف میگیم آقا دوستت داریم آقامنتظریم؟!
  کسی که تودلش شوق ارتباط با نامحرمو داره کسی که هر فوحش وحرفی از دهنش خارج میشه چجوری جرات میکنه بگه من عاشق شهدا هستم؟!!چجوری جرات میکنه بگه من عاشق امام زمانم؟!!
  تصورکنیم امام زمان کنارمون ایستاده٫ بازم هرکاری میکنیم؟هرحرفی میزنیم؟
  فکرکردیم امام زمان کارای مارو نمیبینه؟!
  چرا همه رو میبینه.اونم هفته ای دوبار.
  چرا با کارامون باحرفامون ناراحتش میکنیم چرا پا روی خون شهدا میزاریم؟ شهدا کجا دلشون با گناه بود؟کجا زبانشون بافوحش بود؟ فقط عاشق عکس شهدا نباشیم٫ یکم مثل اونا عمل کنیم. والا دوست داشتن عکس یه شهید فرقی با دوست داشتن عکس بازیگرا و خواننده ها نداره۰۰۰
  مثل اهل کوفه منتظر نباشیم
  واقعا منتظر واقعی باشیم

  فحش میدیم به خاطر اینکه مستحق فحشه چون جوونامونو منحرف کرده
  تمام

 • بچه ها حرف حسودی نیس
  جاستین چهرش قشنگ لباس پوشیدنشم ب خودش مربوط ولی فک نکنین اسراییل بی کارنشسته واقعا داره کارهای ضد اسلامیش رو هر روز بیش تر میکنه و هر روز با ی نقاب تلاش برای از بین بردن اسلام میکنه وهمون جور ک خوندید امکانش هس جاستین یکی از نقشه های پلیدشون باشه
  لطفا کمی فک کنین

 • بشنید زندگی تون کنید جا این بچه بازی ها نیست …
  هم اونایی که حمایت می کنن و هم اونایی که میگن بد ه فقط وقت طلف کردن اونایی که حمایت میکنن واسه عشق خودشون
  ادم که می خواد بد بشه بد میشه …. شما باید خودتون فرزندان گل شکفته نازتونو درست و با وجدان تربیت کنید که سمت کار خلافی نرن نه که با زور اینکارا ……مهم نیست در هر صورت با ارزوی خوشحالی و بلیبراش اینقدر اذیتشون نکنید ولشون کنید وان دیرکشن صدتا دیه هم بدتر این جاستین هستن فقط رو این تمرکز کردین در صورتی که از جاهای دیه هم نشتی هست

  شما اگه یه کم فکر میکردین این حرفو نمیزدین
  جاستین و دیگران در تربیت فرزند موثرن
  یه نو جوون شخصیتشو از رو همین افراد الگو برداری میکنه
  حالا هی بگید به فکر تربیت فرزند خودتون باشی
  واقعا که ساده اندیشید

 • من چیزی ندارم بگم فقط پی امایی که گزاشتینو میخونم و میخندم
  دارن سر جاستین دعوا میکنن
  من نه از جاستین بدم میاد نه براش میمیرم من فقط اهنگاشو گوش میدم و زیاد توی زندگیش دخالت نمی کنم اصلا به من چه اینم اومدم چون به نظرم برام جالب بود
  اولا بیشتر اون شروارا مدلشه تو ایرانم هست البته اسلامی تر دوما در همه جا نرم افزاری به نام فتوشاپ وجود دارد …..
  سوما کلنی شروارای خارجی ها گشاده یه هو ….. میاد پایین
  بعد حالا این همه موضوع چرا گیر دادین به شروار اون
  چهارما معمولا نمیگن اما من مجبورم چهارما اون هم گناه میکنه هم کارای خیر انجام میده اونایی که میگن این چه کارایه انجام میده مثلا خودشون پاک پاکن شما نیاز نیست بگین طرف خوب هست یا نه خدا خودش میدونه خوبه یا بد بهتره پشتش حرف نزنین خیلی از این حرفا فقط شایعه هستن و فقط میخوان هنرمندارو از چشم مردم بندازن
  اون بدن خودشه اون شروار خودشه اون سلیقه ی خودشه اون زندگی خودشه به شما چه مربوطه شما به زندگی زیبا و پرشرف و پر مهرتون که پر از پاکی و مهربونی و از پیامبرانمون الگو برداری شده هست برسین والااااا به خدا

  ….
  ….

  …………دیگه حرفی ندارم خود دانید

 • نظر شخصی افراد راجع به جاستین بیبر و امثالش اصلا مهم نیست
  مهم اینه که این جور افراد مشهور دارن اسلام و فرهنگ رو به گند میکشن
  این قدر ساده اندیش نباشید
  یه کم به عواقب وجود این جور افراد فکر کنید
  چند سال دیگه فرزندانمون از اینا الگو برداری میکنن
  اون وقت ما هم میشیم مثل غرب
  اسلام هم نابود میشه
  شلوغش نمیکنم
  باور کنید این واقعیته

 • بچه ها یه کم بصیرت داشته باشید
  این بصیرتی که رهبر میگن به درد همین جاها میخوره
  با یه کم تعقل میشه فهمید وجود اینا برا ما خوبه یا بده
  واقعا این وضعیتو فقط امام زمان میتونه درستش کنه

 • من خودم عاشق جاستین بیبر نیستم ولی کارای خیر زیاد کرده خیلی زیاد صداش خوبه قیافه اش خوبه هیکلش خوبه به مرکز خیریه کمک کرده ،سلسل هم دستش نگرفته بره تو فلسطین مردمو به خاک و خون بکشه با هلیکوپتر بلک هاک هم نرفته عراق رو تصرف کنه حالا یه کم تیپش به فرهنگ ما نمیخوره تو کشور خودش از بهتریناس شما ها چیکار به شلوار اون دارین هرکسی رو تو قبر خودش میخوابونن

 • باهاتون موافقم به نظرمن به جای دعوافرهنگمونودرست کنیم ما به جاستین کاری نداریم بهتره فرهنگ خودمونودرست کنیم وسعی نکنیم ازدیگران تقلیدکنیم مگه خودمون چمونه عقلمون کمه؟بهترخودمون حساب شده عمل کنیم نیازی نیست که چادری باشین که حجابتون رعایت بشه همین که موهاتون کمتردیده بشه کافیه همین که خداروبشناسین وبه اون دنیاتون فکرکنین اینقدرجاستین جاستین نمی زنین

 • میدونید مسله حسودی ما پسرا نیست
  مسله نگرانی ماست برای همنوعامون
  برای دخترای کشورمون که مثل خواهرمون میمونن
  فرهنگ دو نوع داره در دو نوع انسان هم یافت میشه
  یک نوع فرهنگ فرار و قابل تغییر
  و یک نوع فرهنگ غیر قابل تغییر
  بستگی داره که شما کدوم یکیشو داشته باشی
  کاملا درسته ک اگه وارد زندگی های شخصی خیلی از انسان های معروف ایرانی یا مسلمون بشیم به چیز های وحشت ناکی بر میخویریم
  ولی هممون میگیم زندگی شخصی که فقط برای خود طرف ضرر داره نه جامعه
  من نقش منجی یا هادی ندارم فقط کاش شمایی که طرف دار جاستین هستین یه ذره قیاس هم کنید.درسته که کارهای خوبی انجام میدن کارهای خیر اما تا حالا فکر کردین شاید پوشش باشه یه ذره بچه گانه است که فکر کنیم کسی که برای ۵۰۰ نفر مدرسه ساخته کارش توجیه میشه واسه منحرف کردن میلیون ها نفر
  البته اینو بگم که سیاست و روانشناسی خاموش هم پشت این قضیه هست
  به امید اینکه هممون راهه درستو بریم 🙂

 • سلام
  عزیزان خواهشا؛ اگر از طرفدارانش هستید این چرت و پرت ها رو باور نکنید و اگر نه لطفا اهانت نکنید به این علت که اگه اون صهیونیسم بود و یا قول بعضی ها شیطان پرست هیچ وقت به اون همه از مردم محروم در هر جای دنیا کمک نمیکرد و یا اگر با چهار تا عکس فتو شاپ مثل عکس های مافوق که اون فقط یقه اش رو گرفته بعد عکس اون ستاره رو با عکس اصلی میکس کردن تازه اون ستاره هم نماد شیطان پرستی نیست ، اگر میخواهید تمام حقایق اون رو بدونید باید از اونها مطمئن باشید و برای اطمینان هم میتونید فیلم های موجود زندگی اون رو همراه با ترجمه مطالعه کنید و یا ترجمه ی مصاحبه های اونهارو ببینید در ضمن شما کدوم شیطان پرست رو دیدین که خالکوبی مسیح و صلیب رو تنش بزنه؟

  شما کدوم یهودی رو دیدی که خالکوبی مسیح بکنه ؟

 • چهره فریدی دارد اما زیر این چهره شیطان خوابیده

 • بدبختا ازش بدتون میاد چرا اینجوری میکنین. اون همه به خیریه ها کمک کرد رو ندیدین حسودا.

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ است. اللــهم صــل علــی محــمد و آل محــمد و عجل فرجهــم

Copyright Amazing.iR© 2015 - Allrights Reserved.